Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Volungės darželis - mokykla

Mamytės, o kaip jūsų vaikučiai adaptavosi prie auklėtojų? Mūsų nenori pas Skaistę sad.gif jei tik pasitinka Vida ar kita auklėtoja - kaip ant sparnų lekia.. o kai tik Skaistė, jau ir negerai... schmoll.gif
ką tokiu atveju daryti? Galima gal į kokią kitą grupę prašytis pas auklėtoją, kuri randa priėjimą prie vaiko?
Atsakyti
o kuri yra kuri? blush2.gif as vardu taip ir nezinau...
Atsakyti
QUOTE(lima1 @ 2012 11 22, 09:03)
Mamytės, o kaip jūsų vaikučiai adaptavosi prie auklėtojų? Mūsų nenori pas Skaistę sad.gif jei tik pasitinka Vida ar kita auklėtoja - kaip ant sparnų lekia.. o kai tik Skaistė, jau ir negerai... schmoll.gif
ką tokiu atveju daryti? Galima gal į kokią kitą grupę prašytis pas auklėtoją, kuri randa priėjimą prie vaiko?
aukletoju padejeja siaip visada buna grupeje. gal ji jusu vaikui patinka? ji galetu paimti i grupe.
Atsakyti
kas busit siandien susirinkime papasakokit ka svarbaus sake rolleyes.gif
Mes visi sergam tai kadangi nenorim dalintis savo bakterijom nei su teveliais nei su vaikais, del to neisim.
Atsakyti
QUOTE(Sachis @ 2012 11 20, 18:14)
Sveikutės, mamytės,
ir mes nuo gruodžio pradėsim leisti į žiogelių grupę. Dievuliau kaip jaudinuosi  doh.gif  Nes ir pratinti tėtis pradės, pati negalėsiu, nes ką tik parsivežėm naujagymį. Ir šiaip jis visada su manimi, nebuvau dar niekur palikusi, tik kol gimdymo namuose buvau unsure.gif Labai tikiuosi, kad lengvai priprasime, nors po pusė dienelės. Džiugu, kad atsiliepimai neblogi apie auklytę, nes direktorė man labai nepatiko, o pavaduotoja labai patiko lotuliukas.gif

pas mus panasi situacija - tuoj turesim naujagimi. Tai kuri laika neleisiu dickio - ligu bijau. Nes ir siaip jis man labai serga. Aisku ziuresiu kaip seksis tvarkytis su dviem namuose. Jai sunkiai- tai gal po kazkiek nuvesiu kai tetukui tas menuo atostogu pasibaigs. Bet siaip baisoka, ypac kai ziema.
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2012 11 26, 09:24)
pas mus panasi situacija - tuoj turesim naujagimi. Tai kuri laika neleisiu dickio - ligu bijau. Nes ir siaip jis man labai serga. Aisku ziuresiu kaip seksis tvarkytis su dviem namuose. Jai sunkiai- tai gal po kazkiek nuvesiu kai tetukui tas menuo atostogu pasibaigs. Bet siaip baisoka, ypac kai ziema.

ir man labai baisoka unsure.gif
Atsakyti
pas mus ir tas pats VIDA super..Skaiste nu ka as zinau..pati maciau, kad nenoriai su vaikais zaidzia sad.gif( mes irgi ziogeliuose
Atsakyti
Nežinau ką darysit Jūs, bet aš planuoju kalbėti su pavaduotoja. Nenoriu, kad didžiąją dienos laiko dalį vaikas praleistų su žmogum, kuris neturi pajautimo bendraujant su vaikais schmoll.gif Būtų Vida pagrindinė - visai kitas reikalas

QUOTE(dianmos @ 2012 12 04, 16:53)
pas mus ir tas pats VIDA super..Skaiste nu ka as zinau..pati maciau, kad nenoriai su vaikais  zaidzia sad.gif( mes irgi ziogeliuose

Atsakyti
Sveikos

Maniskiai lanko Peledziuku grupe. Gal yra dar lankanciu sia grupe?
Atsakyti
Kaip eglute praejo?Patiko vaikuciams Kaledu senelis? Gaila, nesudalyvavom sad.gif
Atsakyti
Turiu klausimą, kaip jūsų vaikučiai reaguoja į grupių perkelinėjimus, į auklėtojas, kurių jie nepažįsta?
Atsakyti
turit omeny pvz perejima i prailginta grupe?? Jei taip, tai maniskis tik ten ir nori buti. visada paskutinis is ten iseina. kasdien praso pasiimti veliau. I ziogelius einam prailgintoj.
Atsakyti