Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Volungės darželis - mokykla

QUOTE(fleer @ 2012 10 04, 09:23)
Mes dar sio darzelio nelankom, bet lankem kita, berniukas jau atvaiksciojo metus, o mergaite 2. Tai galiu pasakyt, liudna musu ta istorija su darzeliais, savaite-2 pavaiksto, 2-3 namie, o prasideda visada aisku nuo tokios slogos, kuria pagauna nuo kokio atvesto sergancio vaiko. Is viso musu istorijoje mes isbuvom daugiausiai 5 savaites be pertraukos darzelyje sveiki  doh.gif cia aisku neskaitant vasaros, nes tada ir nelankem, o ir siaip vasara mazai kas suserga. Na gal cia mum taip nesiseka, nzn, bet jau mes ir naturaliai imuniteta stiprinam, ir vaistus stiprinancius gerem, siemet pasiskiepjom tuo skiepu pneumo23, gal jis bent kiek pagelbes, ziuresim.

verysad.gif Pas mus situacija panasi verysad.gif I darzeli eina beveik metus. Anksciau lankem kita. Tai irgi savaite darzely, dvi namie verysad.gif Ilgiausiai buvo lankes 3 sav. - cia birzelio men ax.gif doh.gif
Atsakyti
mamytes, o kokie jusu atsiliepimai apie aukletojas Ziogeliu grupeje? Ka vaikuciai veikia per diena? Ar kasdien eina i lauka? Buciau dekinga uz pasidalinimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lima1 @ 2012 11 14, 20:01)
mamytes, o kokie jusu atsiliepimai apie aukletojas Ziogeliu grupeje? Ka vaikuciai veikia per diena? Ar kasdien eina i lauka? Buciau dekinga uz pasidalinimus  ax.gif


Kol kas nesiskundziu, visai neblogai. Per dienas vistiek kazka veikia, maciau ir kaip knygutes skaito, ir rankdarbius daro, nes kai buvau kaip tik aukletoja lapus is popieriaus karpe vaikams spalvinti, kita diena jau kitokie vaiku darbeliai rubinej ant sienos isklijuoti, ir piesia piestukais, nes maniskis namie pradejo daug piesti biggrin.gif ko niekad iki siol nebuvo. O i lauka tai kasdien eina, nes matau pagal batus kokie purvini buna spintelej padeti biggrin.gif gal tik pora kartu nebuvo, kai oras labai prastas ir darganotas buvo.
Atsakyti
Sveikutės, mamytės,
ir mes nuo gruodžio pradėsim leisti į žiogelių grupę. Dievuliau kaip jaudinuosi doh.gif Nes ir pratinti tėtis pradės, pati negalėsiu, nes ką tik parsivežėm naujagymį. Ir šiaip jis visada su manimi, nebuvau dar niekur palikusi, tik kol gimdymo namuose buvau unsure.gif Labai tikiuosi, kad lengvai priprasime, nors po pusė dienelės. Džiugu, kad atsiliepimai neblogi apie auklytę, nes direktorė man labai nepatiko, o pavaduotoja labai patiko lotuliukas.gif

Papildyta:
Įdomu dar kokia ten dienotvarkė, kažkaip jų tinklalapyje nėra šios info apie žiogiukų grupę, gal vėliau bus...
Atsakyti
QUOTE(Sachis @ 2012 11 20, 18:14)
#

nes direktorė man labai nepatiko, o pavaduotoja labai patiko lotuliukas.gif


Įdomu dar kokia ten dienotvarkė, kažkaip jų tinklalapyje nėra šios info apie žiogiukų grupę, gal vėliau bus...


cia visiems sitaip biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

o dienotvarke pirma diena ateje pamatysit, yra rubinej pakabinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2012 11 20, 22:06)
cia visiems sitaip  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

o dienotvarke pirma diena ateje pamatysit, yra rubinej pakabinta  smile.gif

Ech tos mamos lotuliukas.gif
ačiū, bus smagu pasiskaitinėti ką jie ten veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sachis @ 2012 11 20, 18:14)
Sveikutės, mamytės,
ir mes nuo gruodžio pradėsim leisti į žiogelių grupę. Dievuliau kaip jaudinuosi  doh.gif  Nes ir pratinti tėtis pradės, pati negalėsiu, nes ką tik parsivežėm naujagymį. Ir šiaip jis visada su manimi, nebuvau dar niekur palikusi, tik kol gimdymo namuose buvau unsure.gif Labai tikiuosi, kad lengvai priprasime, nors po pusė dienelės. Džiugu, kad atsiliepimai neblogi apie auklytę, nes direktorė man labai nepatiko, o pavaduotoja labai patiko lotuliukas.gif

Papildyta:
Įdomu dar kokia ten dienotvarkė, kažkaip jų tinklalapyje nėra šios info apie žiogiukų grupę, gal vėliau bus...

Man buvo panasi situacija, tik kai parsivezem naujagimi, dukra jau kelis menesius lanke darzeli, bet siaip rasau, nes noriu pasakyt, ka man labai grieztai patare gydytoja - nors 3 menesius nevesti vyresnio vaiko i darzeli, del to, kad ir adaptuotusi prie maziuko, ir nesijaustu "isstumtas" i darzeli, nes atsirado namie dar vienas maziukas, ir dar del to, kad mum irgi buvo ziema, ir vistiek tie vaikai darzeli serga daznai, neduok Dieve, atnes ka maziukui tokiam visai, na sunku labai. Bet, aisku, jusu reikalas spresti 4u.gif
Atsakyti
Vat ir aš dėl to nerimauju, žiūrėsiu...kol vyras namie, tai po kokių poros savaitėlių nuves keliom dienom po kelias valandas papratinti, ir tada nuspręsim ką toliau datyti, nes netikėtai gavom darželioką staigiai, net pasimetėm, o neateiti negali, nes sakė išbrauks iš sarašų. Tad kol tėtė namie, kelias dienas nueis, o tada žiūrėsiu kaip jis jausis ten, kokia ten visa situacija apsižiūrėsim.
ačiū, kad pasidalinai 4u.gif
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti, į mažiukų priima nuo 2 metukų ?
Atsakyti
QUOTE(KIKO @ 2012 11 21, 16:09)
Norėjau pasiteirauti, į mažiukų priima nuo 2 metukų ?

nu tep
Atsakyti
QUOTE(Sachis @ 2012 11 21, 19:24)

O tai kaip Jūsų sūnus eis nuo gruodžio 124dienos ar kaip sprendėte šitą situacija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KIKO: 21 lapkričio 2012 - 18:46
QUOTE(KIKO @ 2012 11 21, 18:45)
O tai kaip Jūsų sūnus eis nuo gruodžio 124dienos ar kaip sprendėte šitą situacija?

Mes nieko nesprendėm, gavom iš savivaldybės , kad papuolėm , o darželis liepė per 5 dienas ateiti viską susitvarkyti . ir vsio
Atsakyti