Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Volungės darželis - mokykla

QUOTE(GiedreB @ 2014 09 25, 12:21)
mes eisim nuo spalio i naujaja grupe smile.gif
Jau laukiam, ruosiames smile.gif


mes irgi spalį prie Jūsų prisijungsim smile.gif Mes startuojam spalio 13, o Jūs?
Atsakyti
QUOTE(deimuke @ 2014 09 26, 09:37)
mes irgi spalį prie Jūsų prisijungsim smile.gif Mes startuojam spalio 13, o Jūs?


mes spalio 6 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2014 09 26, 09:46)
mes spalio 6 smile.gif


aš kai šiandien buvau mažosios pasiimti, girdėjau, kad grupė pradeda veikti tik spalio 8 d. Kažkoios techninės kliūtys ir todėl laiku neįrengė ptalpų. Visiems tėvams, užsirašiusiems iki 8 dienos perskambino ir perkėlė pradžią. Jums neskambino?
Atsakyti
idomiai.. ne, niekas neskambino...
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2014 09 26, 09:46)
mes spalio 6 smile.gif


ar buvote šiandien darželyje? kaip įspūdžiai?
Atsakyti
QUOTE(deimuke @ 2014 10 06, 14:15)
ar buvote šiandien darželyje? kaip įspūdžiai?


nebuvome, nukeleme dar savaitei, nes pakosti...
Atsakyti
Sakykit, mamos, ar man čia vienai užkliuvo, ar ir daugiau kam klausimų kyla – kodėl vaikai darželyje kartais vedami į salę filmukų žiūrėti... Negi kitos veiklos vietoj to nesugalvojama?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2014 10 21, 22:35)
Sakykit, mamos, ar man čia vienai užkliuvo, ar ir daugiau kam klausimų kyla – kodėl vaikai darželyje kartais vedami į salę filmukų žiūrėti... Negi kitos veiklos vietoj to nesugalvojama?.. g.gif



Man dar praejusiais metais sake, kad filmukus ziuri retai, tik tada, kai mokiniai atostogauja, o lauke lyja.

Kas man dar uzkliuva siame darzelyje, tai tikrai retas ejimas i lauka ir darbuotoju kaita, kas itin zalinga tokio amziaus vaikams.. pataisykit, jei klystu - ikimokyklinio amziaus grupes turetu lauke praleisti 2xpo 1 val.? Iseina i lauka max 1 karta 1 val.
Atsakyti
Gal nuo grupės priklauso. Maniškis va, per tris savaites tris kartus gyrėsi, kad ėjo filmukų žiūrėti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2014 06 23, 12:34)
thumbup.gif Turėsite nuostabią auklėtoją Julitą...

Julita isties nebloga aukletoja:) o kaip Jusu atsiliepimai apie aukletoja Ruta?
Atsakyti
QUOTE(vejavaike @ 2014 10 30, 04:17)
Julita isties nebloga aukletoja:) o kaip Jusu atsiliepimai apie aukletoja Ruta
Kažkaip labai retai mes su ja tesusitinkam (gal vos porą kartų teko susidurti), nes maniškis tik pusę dienos lanko, o Rūta, kiek turiu įtarimo, daugiau po pietų būna... smile.gif
Atsakyti
Geras darzelis, aukletojos jaunos, skaiciau komentarus del filmuku, manau, kad vaikam smagu visiem eiti i sale ir kartu ziureti, kaip kine smile.gif. Vesdavo ir i biblioteka paziureti, mano labai patenkinti, pakeicia aplinka, kazin ar filmukas jiem smagiausia dalis smile.gif Mano jau eina i priesmokykline, tai nemazai aukletoju pazistame, ne vienos neisskirciau, o del keitimo tai aukletojos jaunos, padirba ziuri kam geriau su didesniais , kam su mazesniais ir sukeicia. Musu favorite Ruta linksma, energinga, kai reikia balsa pakelia, kaip sako su vejeliu smile.gif
Atsakyti