Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Volungės darželis - mokykla



Mes nesitikėjom patekti į šį darželį, net nebuvau nuvažiavus pažiūrėt.
Jis buvo 4 vietoje pagal pasirinktų darželių eiliškumą..
O kuo direktorė nepatiko?
ir šiaip, kokie įspūdžiai apie darželį?
Gal kas žino, kiek bus 3-4m vaikų grupių? Gal naują formavo, kad jau taip netikėtai patekome...
Atsakyti
Abu vaikai lanko, esu be galo patenkinta viskuom, su direktore ir mano pirmas susitikimas paliko nekokį įspūdį, bet kiek po to teko susidurti - nuomonę pakeičiau smile.gif Pagrinde ten viską tvarko pavaduotoja kuri labai maloni ir miela moteris, dėl auklėtojų dauguma su kuriom teko bendrauti paliko labai gerą įspūdį smile.gif žodžiu aš esu labai patenkinta viskuom
yra Facebooke sukurtas jų tinklapis https://www.facebook...691217894276100

Ten nuotraukų rasite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2014 06 02, 12:36)
Mes nesitikėjom patekti į šį darželį, net nebuvau nuvažiavus pažiūrėt.
Jis buvo 4 vietoje pagal pasirinktų darželių eiliškumą..
O kuo direktorė nepatiko?
ir šiaip, kokie įspūdžiai apie darželį?
Gal kas žino, kiek bus 3-4m vaikų grupių? Gal naują formavo, kad jau taip  netikėtai patekome...


Ispudziu apie darželį jokių, nes direktorė neleido apsižvalgyt. Sakė čia ne muziejus, ateisit lankyt ir pamatysit.
Savivaldybėje sužinojau, kad tai naujai suformuota grupė, kurioje berods bus 20 ar 22 vaikuciai.
Tai va tuo direktorė ir nepatiko - atsisakė atsakyt į klausimus. Tik davė kažkokia mistine "patikinimo" formą užpildyt ir išėjom su vyru apšalęsmile.gif
Atsakyti
aišku, reiks nuvažiuot susipažint su direktore ir kažkaip apžiūrėt darželį, jei leis... g.gif

Mačiau FB nuotraukas, tai susidaro įspūdis, kad viduj viskas tvarkinga, bet fasadas reikalauja didelio remonto ir aplinka tokia šiaip sau...
Bet džiaugiamės tuo ką turim, kad pagaliau gavom vietą . Gerai, kad naują grupę suformavo, tik dėl to pavyko patekti smile.gif
Atsakyti
O kaip del lopselio grupiu? Formavo naujas ar ne? Ziema sake, kad nera patalpu ax.gif Tai jei vyresne grupe formavo gal ir maziuku bus?
Atsakyti
Mano žiniomis, bus nauja lopšelio grupė nuo rudens.
Atsakyti
Nauja lopseline grupe tikrai bus, mes i ja pakliuvom su mazaja.
Atsakyti
mano mazoji taip pat pakliuvo i lopseline grupe.

fleer, matau jusu vaikuciai gime tais paciais metais, kaip ir manieji smile.gif . gal gyvenate kur nors netoli "Volunges"? butu smagu susipazinti gyvai ax.gif .

Ar jusu vyriausioji lankys priesmokykline grupe? O gal jau bandysite leisti i pirma klase?
Atsakyti
QUOTE(fleer @ 2014 06 22, 17:53)
Nauja lopseline grupe tikrai bus, mes i ja pakliuvom su mazaja.

thumbup.gif Turėsite nuostabią auklėtoją Julitą...
Atsakyti
QUOTE(ugniasiene @ 2014 06 22, 23:04)
mano mazoji taip pat pakliuvo i lopseline grupe.

fleer, matau jusu vaikuciai gime tais paciais metais, kaip ir manieji smile.gif . gal gyvenate kur nors netoli "Volunges"? butu smagu susipazinti gyvai ax.gif .

Ar jusu vyriausioji lankys priesmokykline grupe? O gal jau bandysite leisti i pirma klase?

Mes gyvenam Sauleteky, o mano vyresnioji jau keliaus i mokykla smile.gif
Atsakyti
Ar i Volunges mokyklele jusu vyresnioji keliaus nuo rugsejo? Jei taip, butu klasiokes su mano dukra smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(ugniasiene @ 2014 06 25, 22:31)
Ar i Volunges mokyklele jusu vyresnioji keliaus nuo rugsejo? Jei taip, butu klasiokes su mano dukra smile.gif.

Taip, i Volunges, gal ir matemes per susirinkima jei jus buvot smile.gif
Atsakyti