Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Volungės darželis - mokykla

sveikos mamytes, kuriu vaikuciai lanko si darzeli,gal galetumete pasidalinti savo ispudziais apie si darzeli, kazkaip mum svieciais i ji pakliut pirma,o sian mane viena mamyte is smelio dezes suglumino pasakydama kad prastas darzelis, nors as asmeniskai nieko nei blogo nei gero apie ji nesu girdejus..
Atsakyti
Kiek pamenu, tai vasara nereikia moketi uz darzeli tik kaip uz maista ir t.t., o ugdymo mokestis vis tiek bus, tai nenustebkit, jei ateis kvitelis rugsejo menesi uz tris vasaros menesiu su tam tikru mokesciu wink.gif


O apie pati darzeli..... na manau daug kas priklauso nuo teveliu aktyvumo ir kuo didesnio bendro sutarimo aktualiais klausimais. Man labai patinka pavaduotoja ugdymui ir musu grupe ("Boruzeliu").
Atsakyti
As visiskai pritariu nuomonei del tevu aktyvumo. Kazkuri mamyte rase, kad girdejo kaip uz duru aukletoja rekia ant vaiko. Kodel jai nieko nepasakete? Juk gyvename ne sovietmeciu, kad bijotume istarti zodi. Manau jei tevai bus neabejingi aplinkai kurioje auga vaikas, viskas bus gerai.jei matysiu, kad vaikas stresuoja, tikrai pasistengsiu issiaiskinti kodel nepaisant to kad vaikas nekalba. Galima ta klausima uzduoti aukletojai.
Atsakyti
QUOTE(Ruthaja @ 2013 04 05, 21:44)
sveikos mamytes, kuriu vaikuciai lanko si darzeli,gal galetumete pasidalinti savo ispudziais apie si darzeli, kazkaip mum svieciais i ji pakliut pirma,o sian mane viena mamyte is smelio dezes suglumino pasakydama kad prastas darzelis, nors as asmeniskai nieko nei blogo nei gero apie ji nesu girdejus..

g.gif O tai nesake kuo prastas? g.gif Apie kiekviena galima pasakyti, kad prastas, bet labai idomu kuo butent tas prastumas pasireiskia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2013 04 07, 18:11)
g.gif O tai nesake kuo prastas?  g.gif Apie kiekviena galima pasakyti, kad prastas, bet labai idomu kuo butent tas prastumas pasireiskia  g.gif


as pati jo gyvai nemacius,pildziau savivaldybei piko metu gruodi,reikejo pasirinkt 5,surasiau tuos kuriu pavadinimus bent zinau, nes labai norejau i atzaleles,arciausiai namu. Prastas tai mamytei pasirode del to kad plynas laukas,atseit ne vieno irengimo vaikams zaist,status laiptai ir panasiai,ir atseit siaip pati kazka ne to girdejus, tai as zadu kada nueit iki ten pasivaiskciot bent paziuret ji gyvai is isores
Atsakyti
QUOTE(Ruthaja @ 2013 04 08, 00:26)
as pati jo gyvai nemacius,pildziau savivaldybei piko metu gruodi,reikejo pasirinkt 5,surasiau tuos kuriu pavadinimus bent zinau, nes labai norejau i atzaleles,arciausiai namu. Prastas tai mamytei pasirode del to kad plynas laukas,atseit ne vieno irengimo vaikams zaist,status laiptai ir panasiai,ir atseit siaip pati kazka ne to girdejus, tai as zadu kada nueit iki ten pasivaiskciot bent paziuret ji gyvai is isores


Man juokingi tokie pasakymai prastas neprastas smile.gif o tos moters vaikai lanko/lankė šį daržel kad kalba smile.gif man buvo irgi viena prišokusi ir pradėjo pasakoti, kad blogas darželis, kai dar nelankė pupos, aš jos klausiu o kuom blogas, sako blogas ir viskas, sakau na kas būtent, sako nu direktorė su charakteriu, tokia nekokia, na sakau vaikų tas neliečia gi biggrin.gif ir tiek lalbėjo kalbėjo, kad kai vyrui papasakojau, sakau taip ir nepasakė kuom blogas smile.gif minėjote laiptus kažkokius, nu nežinau va vaikai lanko ir visur užlipa, turėklai tiek didesniam padaryta tiek mažesniam, patys mažiausi eina pro kitas duris kur laiptai tik iki spintelių keli yra, plius mažiukams viskas argonomiškai padaryta smile.gif
Dėl aplinkos viskas su laiku, gi čia neseniai iš mokyklos padarė darželį, gal antri metai kaip tik veikia, tai dabar ruošiasi, va keis tvorą, aplinkoje dės supynes žaidynes vaikams, dar keletą smėlio dėžių statys ( du jau yra pastatyti), nori valgyklą savo pasidaryti, nes kol kas maistą užsakinėja, darželio patalpos naujut naujutėlės, aukletojos jaunos, guvios, energingos, turi savo logopedę kuri nuooostabi, seselę, muzikos mokytoja, yra būreliai jei vaikai nori lankytri, kitoj pusėje yra mokykla atskirta kolidoriumi (vaikai galės tą pačia įtaigą lankyti iki 4 klasės), atskiri įėjimai visur smile.gif iškart visko nepadarysi, nes vistiek lėšos smile.gif dėl auklėtojų aš galiu kalbėti tik apie drugelius ir Bitutes, tiesa boružėlių dar labai patinka, nuostabios, viską paaiškina, labai meniškos, prie problemos prieina savu metodu, va prieš kelias dienas šventėme Velykas, tai surengė lelių teatra labai gražų, vaikai irgi buvo prisidėję dainavo personažais buvo apsirengę, žiemą gamino žibintus ir visas kiemas buvo jau nusėtas ir padarytas šėšėlinis lelių teatras per langą, o žiūrima lauke smile.gif parodėlės visokios, va net darželinuikai turi rugsėjo pirmąją kas man buvo labai malonu, kartu su mokyklinukais atidaromas smile.gif Nežinau, aš kaip mama esu be galo patenkinta, ir kiek pakalbu su kitom mamytėm yra kur patinka bet daugeliu atveju nustemba kai pasakau, kad tą aną darėm smile.gif tiesa dar kas patinka, kad patalpose yra po du išėjimus, gaisro atveju per visas klases galima nubėgti į kitą pastato gala ar iš bet kokios klasės ir visos aukletojos gali bazuotis, vaikai nebus užspausti į kampą smile.gif žodžiu man kol kas minusu neiškilo thu thu thu, gal tik norisi kad pati darželį nusidažytų, bet va jau kameros uzdėtos, plius sargas vaikšto, kiek supratau planuose yra, šią vasarą visą aplinką susitvarkyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KIKO: 08 balandžio 2013 - 08:35
QUOTE(KIKO @ 2013 04 08, 08:32)
Man juokingi tokie pasakymai prastas neprastas smile.gif o tos moters vaikai lanko/lankė šį daržel kad kalba smile.gif  man buvo irgi viena prišokusi ir pradėjo pasakoti, kad blogas darželis, kai dar nelankė pupos, aš jos klausiu o kuom blogas, sako blogas ir viskas, sakau na kas būtent, sako nu direktorė su charakteriu, tokia nekokia, na sakau vaikų tas neliečia gi biggrin.gif ir tiek lalbėjo kalbėjo, kad kai vyrui papasakojau, sakau taip ir nepasakė kuom blogas smile.gif minėjote laiptus kažkokius, nu nežinau va vaikai lanko ir visur užlipa, turėklai tiek didesniam padaryta tiek mažesniam, patys mažiausi eina pro kitas duris kur laiptai tik iki spintelių keli yra, plius mažiukams viskas argonomiškai padaryta smile.gif
Dėl aplinkos viskas su laiku, gi čia neseniai iš mokyklos padarė darželį, gal antri metai kaip tik veikia, tai dabar ruošiasi, va keis tvorą, aplinkoje dės supynes žaidynes vaikams, dar keletą smėlio  dėžių statys ( du jau yra pastatyti), nori valgyklą savo pasidaryti, nes kol kas maistą užsakinėja, darželio patalpos naujut naujutėlės, aukletojos jaunos, guvios, energingos, turi savo logopedę kuri nuooostabi, seselę, muzikos mokytoja, yra būreliai jei vaikai nori lankytri, kitoj pusėje yra mokykla atskirta kolidoriumi (vaikai galės tą pačia įtaigą lankyti iki 4 klasės), atskiri įėjimai visur smile.gif iškart visko nepadarysi, nes vistiek lėšos smile.gif dėl auklėtojų aš galiu kalbėti tik apie drugelius ir Bitutes, tiesa boružėlių dar labai patinka, nuostabios, viską paaiškina, labai meniškos, prie problemos prieina savu metodu,  va prieš kelias dienas šventėme Velykas, tai surengė lelių teatra labai gražų, vaikai irgi buvo prisidėję dainavo personažais buvo apsirengę, žiemą gamino žibintus ir visas kiemas buvo jau nusėtas ir padarytas šėšėlinis lelių teatras per langą, o žiūrima lauke smile.gif parodėlės visokios, va net darželinuikai turi rugsėjo pirmąją kas man buvo labai malonu, kartu su mokyklinukais atidaromas smile.gif Nežinau, aš kaip mama esu be galo patenkinta, ir kiek pakalbu su kitom mamytėm yra kur patinka bet daugeliu atveju nustemba kai pasakau, kad tą aną darėm smile.gif tiesa dar kas patinka, kad patalpose yra po du išėjimus, gaisro atveju per visas klases galima nubėgti į kitą pastato gala ar iš bet kokios klasės ir visos aukletojos gali bazuotis, vaikai nebus užspausti į kampą smile.gif žodžiu man kol kas minusu neiškilo thu thu thu, gal tik norisi kad pati darželį nusidažytų, bet va jau kameros uzdėtos, plius sargas vaikšto, kiek supratau planuose yra, šią vasarą visą aplinką susitvarkyti smile.gif

Gal galit truputi daugiau apie Drugeliu aukletojas papasakoti?Kaip joms sekasi su tokiais mazyliukais tvarkytis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tirine @ 2013 04 08, 15:12)
Gal galit truputi daugiau apie Drugeliu aukletojas papasakoti?Kaip joms sekasi su tokiais mazyliukais tvarkytis? smile.gif


Atsiprašau, apsimelavau, kaip tik šnd sužinojau kad visgi darželis švęs metukus smile.gif

Man be galo patinka abi, su viena bendravau bitutėse, tai kaip ir jau žinau, o Kitos nepažystu, bet labai patinka smile.gif na bent vaikas išskėstom rankom pas jas eina ir pasilieka smile.gif Dar yra trečia mergina tokie patys atsiliepimai smile.gif atėjus visada viską papasakoja, pasiūlo, eina kiekvieną dieną į lauką, na nežinau ką ir bepasakoti, man patinka, vaikui patinka, ko benorėti smile.gif matote kai neturėjom sunkumu, darželis po langais tai ir esu patenkinta, plius nesu reikli labai, gal mamos kurios reiklesnės papasakotų ir nusiskundimų kokių, aš tokių neturiu, tad smile.gif
Atsakyti
na va as taip ir pagalvojau,kad nereik klausyt tik vieno zmogaus nuomones ir pradejau ieskot lankanciu si darzeli zmoniu, aciu mamytes,tikrai pagelbejot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KIKO @ 2013 04 08, 18:14)
Atsiprašau, apsimelavau, kaip tik šnd sužinojau kad visgi darželis švęs metukus smile.gif

Man be galo patinka abi, su viena bendravau bitutėse, tai kaip ir jau žinau, o Kitos nepažystu, bet labai patinka smile.gif na bent vaikas išskėstom rankom pas jas eina ir pasilieka smile.gif Dar yra trečia mergina tokie patys atsiliepimai smile.gif atėjus visada viską papasakoja, pasiūlo, eina kiekvieną dieną į lauką, na nežinau ką ir bepasakoti, man patinka, vaikui patinka, ko benorėti smile.gif matote kai neturėjom sunkumu, darželis po langais tai ir esu patenkinta, plius nesu reikli labai, gal mamos kurios reiklesnės papasakotų ir nusiskundimų kokių, aš tokių neturiu, tad smile.gif

Labai smagu girdeti tokius atsiliepimus smile.gif Jauciuosi daug ramesne.O kazin,kaip ten su maitinimu?Ziopliukus dar pamaitina,ar jau patys turi moketi kose kabinti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KIKO @ 2013 04 08, 09:32)
tai dabar ruošiasi, va keis tvorą, aplinkoje dės supynes žaidynes vaikams, dar keletą smėlio  dėžių statys ( du jau yra pastatyti), nori valgyklą savo pasidaryti, nes kol kas maistą užsakinėja, darželio patalpos naujut naujutėlės, aukletojos jaunos, guvios, energingos, turi savo logopedę kuri nuooostabi, seselę, muzikos mokytoja, yra būreliai jei vaikai nori lankytri, kitoj pusėje yra mokykla atskirta kolidoriumi (vaikai galės tą pačia įtaigą lankyti iki 4 klasės)

thumbup.gif
Kaip gerai, kad logopede yra. Kaip tik sakiau klausiu aukletojos ar yra, nes maniskis neaiskiai kalba ax.gif Kaip ten su jais dirba? Visus tikrina ir dirba su tais kuriems reikia logopedo pagalbos ar reikia patiems eit tartis? g.gif
Atsakyti
Dėl maitinimo, apsirengimo, sisi darymo viską padeda, bet pirmenybę teikia, kad pats darytų, tai tarkim, kad apsipila kuom nors, tai čia manau ne bėda smile.gif Bet ant mano mažosios va po dviejų savaičių lankymo savarankiškumas Ypatingai išlindo, man nebeduoda ai padėti, nebent labai jau neišeina kas smile.gif

Dėl logopedės, šiaip jinai visus vaikus peržiūri, bet va mes sirgom kai žiūrėjo, tai pati nuvedžiau, tai savaitę ją pasiimdavo savo darbo dienom, o paskui mes iščirai sirgom ir mūsų ritmas išsireguliavo, dabar vėl užklausiu, ar eina, nes lyg jau nebeturėtumėme atkiristi smile.gif
Atsakyti