Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Volungės darželis - mokykla

tirine, pas mus tokia pati situacija 4u.gif Bet mane pavaduotoja nuramino, kad, visų pirma, pradžioje nebūtinai turi vaiką palikti visai dienai - gali po valandą dvi atvesti ir netgi kartu su vaiku pabūti. Ir tai gali tęstis tiek, kiek tau ir tavo vaikučiui reikia. 4u.gif
Antras dalykas, kad vieną mėnesį, kaip man sakė, gali pasiimti vaiką vasaros atostogoms 4u.gif Tik nežinau, ar gali tai padaryti pirmąjį mėnesį, įtariu, kad gal ne. mastau.gif
Taip kad tą vasaros laiką, kaip suprantu, neturėtų būti sunku taip „puse kojos“ pratempti...

Kiek tavo mažiukei dabar laiko? Plius matau, kad antro laukiat? Pas mus irgi antras pakeliui, ir aš tą ankstesnį ėjimą į darželį užskaičiau pirmąjam vaikui netgi kaip pliusą, nes nesutaps antrojo gimimas su jo išėjimu į darželį ir jis nesijaus, kad yra išvaromas į darželį būtent dėl atsiradusio broliuko/sesutės, o ir pasikeitimų vienu metu nebus per daug krūvoj. Tai žiūrėkit, gal ir jums tai išeis tik į gera?.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2013 03 28, 21:48)
tirine, pas mus tokia pati situacija  4u.gif Bet mane pavaduotoja nuramino, kad, visų pirma, pradžioje nebūtinai turi vaiką palikti visai dienai - gali po valandą dvi atvesti ir netgi kartu su vaiku pabūti. Ir tai gali tęstis tiek, kiek tau ir tavo vaikučiui reikia.  4u.gif
Antras dalykas, kad vieną mėnesį, kaip man sakė, gali pasiimti vaiką vasaros atostogoms 4u.gif Tik nežinau, ar gali tai padaryti pirmąjį mėnesį, įtariu, kad gal ne. mastau.gif
Taip kad tą vasaros laiką, kaip suprantu, neturėtų būti sunku taip „puse kojos“ pratempti...

Kiek tavo mažiukei dabar laiko? Plius matau, kad antro laukiat? Pas mus irgi antras pakeliui, ir aš tą ankstesnį ėjimą į darželį užskaičiau pirmąjam vaikui netgi kaip pliusą, nes nesutaps antrojo gimimas su jo išėjimu į darželį ir jis nesijaus, kad yra išvaromas į darželį būtent dėl atsiradusio broliuko/sesutės, o ir pasikeitimų vienu metu nebus per daug krūvoj. Tai žiūrėkit, gal ir jums tai išeis tik į gera?..  4u.gif

Pusantru metuku mano pupai. smile.gif Na,mano planas buvo isleisti i darzeli rugseji ir ziureti,kaip seksis su ligom.Ir jeigu ligos baisiai pultu,tai dar metus namie palaikyti,kai jau i dekreta iseisiu.
Antro mes dar nesilaukiam,bet kvieciam gandrus wub.gif Labai tikiuosi greit pastoti,nes sita per viena nepasisaugojima uzkibo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tirine @ 2013 03 28, 22:53)
Antro mes dar nesilaukiam,bet kvieciam gandrus wub.gif Labai tikiuosi greit pastoti,nes sita per viena nepasisaugojima uzkibo biggrin.gif
Atsiprašau, kad ne taip supratau. blush2.gif Sėkmės laukiant gandrų. 4u.gif

O dėl ligų, tai manau, kad ar 2, ar 3 metukai, nelabai gal ką ir keičia tai... mastau.gif
Atsakyti
Su pirma mes irgi iškrat vieną kartą sugriešyje užkibom, o antros panelės reikėjo laukti pusmetuko gero ax.gif

Vakar mažoji miegojo lovytėje, tai viskas ten gerai, nes pietukų pokaituko gi nesiblaško vaikas kaip naktį, plius ten tokia mažytė lovytė, kad tikriausiai tik kojos iškristų biggrin.gif

Šnd jau su berniuku dviese būna, tai lyg gerai viskas, mokosi dalintis pagrinde biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2013 03 28, 23:15)
Atsiprašau, kad ne taip supratau.  blush2.gif Sėkmės laukiant gandrų.  4u.gif

O dėl ligų, tai manau, kad ar 2, ar 3 metukai, nelabai gal ką ir keičia tai... mastau.gif

Man tiesiog pikta,kad esam prievarta verciami atiduoti vaika i darzeli,kuomet as pati siaip ar taip bunu namuose,i darba gryzti anksciau nera galimybes.Be to,juk butent tam ir emiau 2 metus motinystes atostogu,kad galeciau buti su savo mazyliu.
Atsakyti
QUOTE(tirine @ 2013 03 29, 17:43)
Man tiesiog pikta,kad esam prievarta verciami atiduoti vaika i darzeli,kuomet as pati siaip ar taip bunu namuose,i darba gryzti anksciau nera galimybes.Be to,juk butent tam ir emiau 2 metus motinystes atostogu,kad galeciau buti su savo mazyliu.
Mane irgi tas faktas kaip ir išmušė iš vėžių pradžioje, bet paskui, kai pagalvojau, kad laisvai galėsiu visą dėmesį skirti vaiko adaptacijai ir manęs neribos nei konkreti data, nei valandų skaičius dienoje, tuomet supratau, kad nėra viskas taip blogai.
Bet jei jūsų atveju tikrai viskas labai blogai, tai, kaip suprantu, šo darželio atsisakę, turit galimybę patekti į kitus keturis, kuriuose irgi, tikiu, esat užsirašę, kai prašymus pildėt?.. rolleyes.gif Ar tuose kituose labai toli eilėje buvot?..

Papildyta:
QUOTE(KIKO @ 2013 03 29, 09:05)
Vakar mažoji miegojo lovytėje, tai viskas ten gerai, nes pietukų pokaituko gi nesiblaško vaikas kaip naktį, plius ten tokia mažytė lovytė, kad tikriausiai tik kojos iškristų biggrin.gif

Šnd jau su berniuku dviese būna, tai lyg gerai viskas, mokosi dalintis pagrinde  biggrin.gif
Smagu girdėt geras naujienas thumbup.gif
Atsakyti
[quote=mamisėda,2013 03 29, 20:31]
Mane irgi tas faktas kaip ir išmušė iš vėžių pradžioje, bet paskui, kai pagalvojau, kad laisvai galėsiu visą dėmesį skirti vaiko adaptacijai ir manęs neribos nei konkreti data, nei valandų skaičius dienoje, tuomet supratau, kad nėra viskas taip blogai.
Bet jei jūsų atveju tikrai viskas labai blogai, tai, kaip suprantu, šo darželio atsisakę, turit galimybę patekti į kitus keturis, kuriuose irgi, tikiu, esat užsirašę, kai prašymus pildėt?.. rolleyes.gif Ar tuose kituose labai toli eilėje buvot?..

Tame ir beda,kad i kitus darzelius papulti nera sansu verysad.gif Labai toil eileje esam.O registravau antra diena nuo registracijos pradzios verysad.gif Na,po svenciu eis vyras i darzeli smulkiai visko issiklausineti.Bet svarstom ir visokias alternatyvas.
Atsakyti


Tame ir beda,kad i kitus darzelius papulti nera sansu verysad.gif Labai toil eileje esam.O registravau antra diena nuo registracijos pradzios verysad.gif Na,po svenciu eis vyras i darzeli smulkiai visko issiklausineti.Bet svarstom ir visokias alternatyvas.
[/quote]


Na aš manau, kad čia didelis pliusas iš tikro, nes pirmas vaikas dažniausiai sunkiau adaptuosis, plius galėsite palaipsniui vesti ir pačiai pamatysite kaip lengviau bus smile.gif Aš vesdavau iki pietukų pabūti, o tada su mažylę pasiimdavom, gal dėl to, mažiukei mūsų va išvis bėdų nėra, o su pirmąja visko buvo, pradžioje vesdavau iki pietų, tada kelis kart į savaitę palikinėdavau visai dienai smile.gif kai man gimė antras, bent mūsų buvo be galo sunkus ir su dviem namie vos iš proto neišėjau, būtų labai pagelbėjes darželis man smile.gif dėl ligų, mažiukė nė vieno karto neužsikrėtė, net vėjaraupiais doh.gif plius vasara ant nosies, ir galėsite būti namie, nes nereikės mokėti iki rugsėjo, na bent pernai taip buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tirine @ 2013 03 28, 18:46)
Ir dar klausimas,ar vasara darzelis dirba pilnai,ar padaro vasaros grupe?

Kai pernai is viso tik dvi grupes buvo tai dirbo abi 4u.gif

QUOTE(mamisėda @ 2013 03 28, 22:48)
Antras dalykas, kad vieną mėnesį, kaip man sakė, gali pasiimti vaiką vasaros atostogoms 4u.gif Tik nežinau, ar gali tai padaryti pirmąjį mėnesį, įtariu, kad gal ne. mastau.gif
Taip kad tą vasaros laiką, kaip suprantu, neturėtų būti sunku taip „puse kojos“ pratempti...

g.gif O kodel viena
Gi vasara galima visai nevest ax.gif Skaitosi sveikatingumo atostogos thumbup.gif Bent jau pernai taip buvo ax.gif Tikiuosi niekas nepasikeite ax.gif

QUOTE(KIKO @ 2013 03 29, 10:05)
Su pirma mes irgi iškrat vieną kartą sugriešyje užkibom, o antros panelės reikėjo laukti pusmetuko gero  ax.gif

drinks_cheers.gif mums irgi taip pat buvo ax.gif
Tirine Linkiu, kad jums nereiktu tiek laukt 4u.gif

QUOTE(KIKO @ 2013 04 02, 08:31)
dėl ligų, mažiukė nė vieno karto neužsikrėtė, net vėjaraupiais  doh.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2013 04 02, 08:43)
O kodel viena
Gi vasara galima visai nevest  ax.gif Skaitosi sveikatingumo atostogos  thumbup.gif Bent jau pernai taip buvo  ax.gif Tikiuosi niekas nepasikeite  ax.gif
Gal aš ne taip išgirdau.. mastau.gif Per daug, tiesą pasakius, nesigilinau... Gal daugiau stereotipiškai pagalvojau, kad mėnuo atsotogų (kaip ir tėvams). Atsiprašau, kad suklaidinau. blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,

mes nuo geguzes taip pat prisijungsime, nors mums bus tik pusantru, bet bandysime draugauti ;0

Kalbedama su pavaduotoja supratau, kad vasara t.y. nuo 06.01 iki 09.01 bus galima neeiti , ir bus nemoka uz darzeli. Na, o jei labai susidraugausime, tai gales visa vasarele keliauti ir draugauti, tik kazkaip tuo metu nesugalvojau paklausti, ar liks viena vasarine grupe bendra,ar lopseliukai musu 'Drugeliai" vieni liks?????

Tiesa, gal kas zinote ar sitos aukletojos vaikucius tik vienus metus ugdys, ar iki kol mokyklelen isleis?Kokia apskritai tvarka siuo klausimu,gal kuri zinote?
Atsakyti
Na stai,buvo musu tetis nuejes i darzeli smile.gif Tai pavyko sutarti,kad pradesim pratintis nuo birzelio,o liepa ir rugpjuti galesim nevesti thumbup.gif o dar paaiskejo,kad mums priklauso 50 % nuolaida.
Atsakyti