Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Volungės darželis - mokykla

Jetus kas ten per aukletojos tada doh.gif nu sudominote, labai lauksiu atšilimo, nes pernai dar nebuvo tų grupių, matydavau tik Boružėles ir Bitutes, matote tapau bei lipdau balkone, gėlęs auginu tai nori nenori viskas ant delno, plius langai atidaryti, kas lauke vyksta irgi matosi, tai bus šokas man jei ten sakote, kad rėkia pastoviai unsure.gif Nu gaila, kad nepasisekė Jums žinoma, vaikučio gaila, gerai kad neliko baimės jam darželiui aplamai, čia prisižaisti galima unsure.gif šiaip jei taip yra turėtų keisti aukletojas, jei nemoka kitaip su vaikais susitvarkyti, nes čia realiai arba moki ir gražiai gyveni arba nemoki ir rėki smile.gif
Baisi Jūsų patirtis pirma, kiek supratau čia pirmą vaikutį leidote į darželį
Tiesa čia Jūsų vaikučiui vienam taip ar daugiau tėvelių skundžiasi, labai nustebinote, kažkaip nebūčiau pagalvojusi, kad tokios bėdos gali būti smile.gif
Atsakyti
Labas.As savo maziuke irgi uzrasiau i sita darzeli nuo rugsejo.Panasu,kad pateksim,nes kolkas esam saraso virsuje.Ir jau dabar panikuoju,kaip ten viskas bus,ar patiks biggrin.gif O pasiskaicius tokius atsiliepimus isvis baisu darosi,nes maniske rami mergyte ir su ja visada graziuoju galima susitarti.
Atsakyti
QUOTE(tirine @ 2013 03 25, 00:32)
Labas.As savo maziuke irgi uzrasiau i sita darzeli nuo rugsejo.Panasu,kad pateksim,nes kolkas esam saraso virsuje.Ir jau dabar panikuoju,kaip ten viskas bus,ar patiks biggrin.gif O pasiskaicius tokius atsiliepimus isvis baisu darosi,nes maniske rami mergyte ir su ja visada graziuoju galima susitarti.

mano vaikai lanko šitą darželį nuo rudens ir negaliu pasakyti nė vieno blogo žodžio. visada auklėtojos papasakoja ką darė, kokių zbitkų prikrėtė, kas gerai sekasi. dar papasakoja ką valgė/nevalgė, ar miegojo/nemiegojo. žodžiu, aš pati paklausiu ir gaunu visą info. patys vaikai prisimena auklėtojų vardus ir sako, kad jos vaikus myli. tai ko daugiau norėt? biggrin.gif

p.s. šioks toks adaptacinis periodas buvo, bet aš jo neskaičiuoju, čia ne auklėtojų kaltė, kad vaikas nenori būt, reikia jam priprasti nuo mamos atskirai ir tiek.
Atsakyti
KIKO, ar vedėte šiandien saviškę jau? Įdomu išgirsti, kokie pirmieji įspūdžiai, kiek vaikučių susirinko? ax.gif
Atsakyti
Taip buvome pirmąją dieną, pasirašėm sutartį, prabuvom iki pusdvyliktos maždaug, nes mažoji nenorėjo išeiti smile.gif Vaikučių nebuvo daugiau, mes vieninteliai, berniukas kuris buvo 5tadienį sakė susirgo smile.gif Ryt jau paliksiu porai valandų be savęs, naudosiuosi proga, kol viena kad susidraugautų su aplinka ir aukletojom, ir apsiprastų be šurmulio, ir palaipsniui su kiekvienu vaiku, aišku jei nesusirgsime wink.gif Žaislų gausybė, patalpos gražios naujos, saulytė šviečia, aukletojos malonios, jokių minusiu nepastebėjau smile.gif esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
KIKO, labai smagu skaityti thumbup.gif
Parašyk, kaip toliau seksis, kai daugiau vaikučių prisijungs. 4u.gif
Atsakyti
Būtinai, labai tikiuosi, kad greitu laiku prisijungs bent porą smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Mes nuo balandzio 15 d. pradesime lankyti darzeli, Drugeliu grupe. Ka tik grizau is susitikimo su pavaduotoja, uzsipildeme popierius, apziurejome patalpas. Jos tvarkingos, siltos, sutvarkytos. Savivaldybes darbuotoja sake, kad patalpos naujai renovuotos, taigi aplinka vaiku zaidimams tikrai gera. Zaislai nauji. Maciau kazkuria is aukletoju (neisidemejau vardo blush2.gif ) ir auklyte. Pasirode malonios, draugiskos. Tiesa, jaunos (man atrodo kaip studentes). Is vienos puses gerai, nes bus energingos. Is kitos puses, sitas faktas neramina, nes nezinau, ar turi praktikos auginant vaika.
Dar vienas dalykas, kuris uzkliuvo. Tiesa, gal tik man. Merginos, kur Jusu vaikai miega namie? Mes iki siol miegame (mums balandi bus 1.5 m) lovyteje su grotomis. Darzelyje lovos standartines, be jokiu apsaugeliu. Kazkaip baisu, kad vaikas neislektu is tos lovos. Ir apskritai ar sugebes uzmigti, kai yra galimybe lengvai is tos lovos islipti. Bent jau maniske jauciu taip ir darys.Neisivaizduoju, kaip aukletoja ja nulaikys lovoje...Kaip pas Jus situacija su miegojimu?
Atsakyti
QUOTE(Emiliene @ 2013 03 26, 14:12)
Dar vienas dalykas, kuris uzkliuvo. Tiesa, gal tik man. Merginos, kur Jusu vaikai miega namie? Mes iki siol miegame (mums balandi bus 1.5 m) lovyteje su grotomis. Darzelyje lovos standartines, be jokiu apsaugeliu. Kazkaip baisu, kad vaikas neislektu is tos lovos. Ir apskritai ar sugebes uzmigti, kai yra galimybe lengvai is tos lovos islipti. Bent jau maniske jauciu taip ir darys.Neisivaizduoju, kaip aukletoja ja nulaikys lovoje...Kaip pas Jus situacija su miegojimu?
Man irgi lygiai tokia pat mintis buvo kilusi pamačius tas lovytes... drinks_cheers.gif Tikrai įdomu, kaip ten su miegais tokiose lovytėse... g.gif
Atsakyti
As pavaduotojai uzdaviau si klausima. Ji patikino, kad dar ne vienas nebuvo iskrites. Sake jau turejome praktikos su 2010 metu vaikiukais. Tai duok Dieve taip ir butu. Kita vertus, negi sakys, kad kazkuris isleke is lovos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emiliene @ 2013 03 26, 22:40)
As pavaduotojai uzdaviau si klausima. Ji patikino, kad dar ne vienas nebuvo iskrites. Sake jau turejome praktikos su 2010 metu vaikiukais. Tai duok Dieve taip ir butu. Kita vertus, negi sakys, kad kazkuris isleke is lovos smile.gif
Logiška biggrin.gif
Gal kai vaikiukai ne namie, jie tiesiog kitaip ir elgiasi eidami miegoti?.. mastau.gif Žinau ir kitų darželių (jų tarpe ir privačių), kur mažieji irgi be jokių apsaugėlių lovytėse pietų miegą miega... rolleyes.gif
Žodžiu, kas pirmieji išbandysit, pasidalinkit, kaip ten realybėje su tom lovelėm... 4u.gif
Atsakyti
Na stai,mes planavom eiti nuo rugsejo,o siandien paskambino ir liepe pradeti leisti nuo geguzes veliausiai,nes atidaro lopselinuku grupe ir iki rudens nebeliks vietos joje.O sarase dabar esam 4 vietoj.Neisivaizduoju,kaip tokia maziuke reiks palikti.Kaip bus su miegu,sauskelnem,valgymu.Ji dar net pati valgyti su saukstu nemoka,tik pazaidzia biggrin.gif
Ir dar klausimas,ar vasara darzelis dirba pilnai,ar padaro vasaros grupe?
Atsakyti