Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Volungės darželis - mokykla

QUOTE(KIKO @ 2013 03 20, 20:00)
beje gal žinote kiek bus grupėje  g.gif
Sakė, kad sąrašuose turėtų būti 20, bet realiai kadien jų ten tiek nebūna. O, ypač, dabar, įtariu, kol visi po truputį adaptuosis ir prisijungs prie grupės. smile.gif Vasarą, be to, dalis atostogaus, o rudeniop dėl visokių ligelių atkritinės tai vieni, tai kiti... mastau.gif
Atsakyti
O mes atsiėmėme mažiuką iš šio daržiuko. Deja bet mums ten labai nepatiko verysad.gif Dabar pradėjome lankyti kitą darželį, tai vaikui ten taaaip patinka, net negaliu patikėti, kad taip gali būti.
O kas dėl pampių, tai labai nesijaudinkit, kaip mano draugytė mane nuramino, ateis tam laikas. Jos abu mažyliai pradėjo sėsti apskritau ant puoduko tik 3 metukų. O aš kai pati nustojau stresuoti dėl to puodo, kad mūsiškis nesisėdo, įvyko stebuklas, pats pradėjo prašytis ir kaku ir sysiu.Dabar tik miegui dedam pampį.
Tad atsisveikinu iš šios temukės. Sėkmės visiems mažiukams pratinantis prie darželio. 4u.gif Linkiu, kad būtų kuo mažiau ašarėlių ir kuo daugiau šypsenėlių 4u.gif Pati žinau kaip sunku matyti stresuojantį mažiuką. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi su vyrų pakalbame, kas būtų jei nepatiktų vaikui smile.gif Mano didžioji tai pati prašosi į darželį, labai patinka, tik kartais padejuoja, kad berniukai mušasi ir kad miegelio nenori smile.gif Vienu metu pačioje pradžioje buvo, kad sakė kad nenori, tai vedžiojau iki pietų ir po biški ilginau laiką smile.gif o dabar jei pasiožiuoja, sakau kad arba miegos arba išvis neis į darželį, tai pasirenka eiti smile.gif na kad su mažiuke man taip bus žinoma nesvajoju, jinai kaprizingesnė pas mumis, bet laikysiu labai kumščius smile.gif
20 vaikų tokių mažų tai tikrai labai daug, nepastebėjau lovyčių, kaži kaip suksis auklėtoja visus sužiūrėti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KIKO: 21 kovo 2013 - 13:03
QUOTE(KIKO @ 2013 03 21, 13:01)
Mes irgi su vyrų pakalbame, kas būtų jei nepatiktų vaikui smile.gif Mano didžioji tai pati prašosi į darželį, labai patinka, tik kartais padejuoja, kad berniukai mušasi ir kad miegelio nenori smile.gif Vienu metu pačioje pradžioje buvo, kad sakė kad nenori, tai vedžiojau iki pietų ir po biški ilginau laiką smile.gif o dabar jei pasiožiuoja, sakau kad arba miegos arba išvis neis į darželį, tai pasirenka eiti smile.gif na kad su mažiuke man taip bus žinoma nesvajoju, jinai kaprizingesnė pas mumis, bet laikysiu labai kumščius smile.gif
20 vaikų tokių mažų tai tikrai labai daug, nepastebėjau lovyčių, kaži kaip suksis auklėtoja visus sužiūrėti ax.gif

Jei auklėtoja ir padėjėja elgsis su vaiku gražiai, ramiu tonu spręs visas jų bėdeles, bus daug užimtumo ir t.t...tai ir vaikučiui patiks. Patys pamatėm kaip būna vienur, ir kaip būna kai vaikučiais gražiai rūpinasi, užsiima su jais , žaidžia, sudomina, tik suverkia, ima kažkur nukreipia ir t.t... tada jiems nėra net kada ir virkauti. Kai to nėra, o plius bara dėl niekų, kaip buvo mums Volungėj, tada jautresniems būna ne kas 4u.gif Pro ten kur tas daržas mes negalim net pravažiuoti, nes vaikas net drebėti pradeda ir verkti, kai jį pamato. o dabartiniame jis visada su šypsena, ir miega, ir nesisioja į kelnes protestuodamas, ir grįžta iš daržiuko linksmutis, žodžiu dabar super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KIKO @ 2013 03 21, 13:01)
20 vaikų tokių mažų tai tikrai labai daug, nepastebėjau lovyčių, kaži kaip suksis auklėtoja visus sužiūrėti ax.gif
Lovytės stovi atskiram kambary, grupės gale. 4u.gif Man irgi įdomu, kaip ten juos visus tokius mažulius sužiūrės... mastau.gif
Gal iš kitų grupių kas nors esat susidūrę su auklėtojomis Julita ir Raminta? Matau, kad jos anksčiau buvo prirašytos prie Bitučių ir Boružėlių grupių. Gal galit atsiliepimais pasidalinti, kad žinotume, ko tikėtis? mastau.gif
Atsakyti
Mano didžioji pas Raminta ėjo, tai noriai ir patiko su ja smile.gif Man asmeniškai irgi nieko, anoj grupėj ji pagalbinė buvo kiek suprantu, o dabar jau turės grynai savo grupė, tai gal kitaip ką darys ir kažkas keisis nežinau smile.gif aš kaip mama gal tik vieną skirtumą pamačiau, kad su ta kita aukletoja mano pana sušukuota visada būdavo po miego, o su Raminta susivėlusi, bet čia smulkmena žinoma kuri tieiosg man krito į akis smile.gif
Matysime, labai nustebau iš tikro kai sužinojau, kad iš bitučių išėjo ir dar pas mažesnius kur žymiai daugiau vargo bus, o ir tėvai mažiukus ypatingai labiau prižiūri ir cackinasi smile.gif Beje ar kas einate pirmadienį jau ax.gif
Atsakyti
Sachis O kas butent nepatiko - aukletojos ar daugiau kas?
Matau pas jus naujagimis 4u.gif Dickis is darziuko ligeliu nepernesa? Kaip pavyko gauti kita darzeli?

Jei aukletojos pereina i naujas grupes, kas senosiose dirbs, ar liks tik viena aukletoja ir padejeja?
Atsakyti
Mes po velyku balandzio 4 prisijungsim jei viskas gerai. Su pampiais ir mes neatsisveikine , nes planavom i darzeli tik rudeni patekt , o vasara atpeatinet.... teks ankstinti planus
Atsakyti
Sachis labai įdomu paliko kokioje grupėje nepatiko ir ar kalbėjote su aukletoja, nes tarkim Bitutėse kur mano dižioji tai pareina ne keiksmažodžių parsinešusi o eilėraštuku ir dainelių, ir kiekvieną dieną po piešinuką smile.gif Labai pergyvenčiau jei nepatiktų, nes man asmeniškai ten labai patinka, va rugsėjo ta pirmoji šventė smagi ir dalyvauja darželinukai smile.gif Paskum visokios užduotėlės tėvams, kad su vaikais darytų, parodėlės smile.gif Aš va su draugėmis kai pakalbu, tai jos labai nustemba kai pasakau, kad vaikai pvz sodina ir augina svogūnus, kitus augalus smile.gif vieną kartą atėjusi radau juos sėdinčius su gitara ir dainuojančius ale biggrin.gif
bet sutinku, kad čia viskas priklauso nuo auklėtojos, kaip jinai užsiima smile.gif
mes irgi planavome nuo rugsėjo eiti, bet pampių mes nebenešiojame, tik vat kartais nespėja nubėgti smile.gif tai tarkim ar valys jinai užpakaliuką ar dės visiems pampius, kad vargo nebūtų g.gif
dėl ligų, tai tarkime mano didžioji gan dažnai pasirguliuoja, bet mažoji kažkaip neužsikrečia, net kai vėjaraupiais sirgo ir tai neužsikrėtė doh.gif įtariu, kad nuo kokių genų priklauso tas atsparumas ligoms, nes abi vienodai valgo maudosi miega smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KIKO @ 2013 03 22, 09:39)
Sachis labai įdomu paliko kokioje grupėje nepatiko ir ar kalbėjote su aukletoja, nes tarkim Bitutėse kur mano dižioji tai  pareina ne keiksmažodžių parsinešusi o eilėraštuku ir dainelių, ir kiekvieną dieną po piešinuką smile.gif Labai pergyvenčiau jei nepatiktų, nes man asmeniškai ten labai patinka, va rugsėjo ta pirmoji šventė smagi ir dalyvauja darželinukai smile.gif Paskum visokios užduotėlės tėvams, kad su vaikais darytų, parodėlės smile.gif Aš va su draugėmis kai pakalbu, tai jos labai nustemba kai pasakau, kad vaikai pvz sodina ir augina svogūnus, kitus augalus smile.gif vieną kartą atėjusi radau juos sėdinčius su gitara ir dainuojančius ale biggrin.gif
bet sutinku, kad čia viskas priklauso nuo auklėtojos, kaip jinai užsiima smile.gif
mes irgi planavome nuo rugsėjo eiti, bet pampių mes nebenešiojame, tik vat kartais nespėja nubėgti smile.gif tai tarkim ar valys jinai užpakaliuką ar dės visiems pampius, kad vargo nebūtų  g.gif
dėl ligų, tai tarkime mano didžioji gan dažnai pasirguliuoja, bet mažoji kažkaip neužsikrečia, net kai vėjaraupiais sirgo ir tai neužsikrėtė  doh.gif įtariu, kad nuo kokių genų priklauso tas atsparumas ligoms, nes abi vienodai valgo maudosi miega smile.gif

mes buvom žvirbliukuose 4u.gif labai džiaugiuosi, kad jūsų vaikučiui patinka, nes kai būna atvirkščiai, ir tu už durų išgirsti kaip yra rėkiama ant vaikų, o šie verkia, tada patikėk kaip širdis plyšta. Ir vaikas tada nenori eiti ten. Tfu ftu...jau mes nebe ten ir labai džiaugiuosi rolleyes.gif Kaip ir sakiau, viskas priklauso nuo grupėje esančių žmonių ir dirbančių su mažuliais. nes mūsų patirtis tą ir parodė. kai vaikas dabar bučkį duoda ir bėgte bėga į grupę kitam daržiuke rolleyes.gif
Atsakyti
Nu tikrai Jumis užjaučiu sad.gif o nebandėte pereiti tiesiog į kitą grupę ir ar kalbėjotes su aukletoja, kad tarkim daugiau nematytumėte rėkiančių ant vaikų ir kad Jūsų vaikas bijo ar nenori eiti ir ką jinai atsakė į tai, nes šiaip be balso pakelimo darželiuose neišsiversi, bet tą rėkimą jūsų supratau kaip rėkimą smile.gif
na mano langais priešais darželį tai vasarą kai atsidarys sezonas išgirsiu kas kur ant ko rėkauja biggrin.gif biggrin.gif bet iki šiol kartais pamatau kaip vedžiojami vaikai lauke bent Bituciu grupes tai nesu nei mačiusi nei girdejusi, kad ten rėktų tampytu ar šiaip iš savęs kas eitų, atvirksčiai mažoji labai džiaugsmingai eina į darželį smile.gif

Jums gerai kad galite lengvai pakeisti darželį, man sunkiau būtų kai vienas jau lanko ir kiek suprantu yra tik viena lopšelinukų grupė, plius po langais viskas, tai labai bandyčiau kalbėtis ir aiškintis kas ir kodėl smile.gif nepavydėtina situacija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(KIKO @ 2013 03 22, 15:28)
Nu tikrai Jumis užjaučiu sad.gif o nebandėte pereiti tiesiog į kitą grupę ir ar kalbėjotes su aukletoja, kad tarkim daugiau nematytumėte rėkiančių ant vaikų ir kad Jūsų vaikas bijo ar nenori eiti ir ką jinai atsakė į tai, nes šiaip be balso pakelimo darželiuose neišsiversi, bet tą rėkimą jūsų supratau kaip rėkimą smile.gif
na mano langais priešais darželį tai vasarą kai atsidarys sezonas išgirsiu kas kur ant ko rėkauja biggrin.gif biggrin.gif bet iki šiol kartais pamatau kaip vedžiojami vaikai lauke bent Bituciu grupes tai nesu nei mačiusi nei girdejusi, kad ten rėktų tampytu ar šiaip iš savęs kas eitų, atvirksčiai mažoji labai džiaugsmingai eina į darželį smile.gif

Jums gerai kad galite lengvai pakeisti darželį, man sunkiau būtų kai vienas jau lanko ir kiek suprantu yra tik viena lopšelinukų grupė, plius po langais viskas, tai labai bandyčiau kalbėtis ir aiškintis kas ir kodėl smile.gif nepavydėtina situacija  unsure.gif

Džiaugiuosui už jūsų mažajai kad patinka thumbup.gif Mūsų grupelėje vienas vaikas net kandžiotis buvo pradėjęs kitus vaikus protestuodamas, ir taip ne kartą, auklėtojos net nesugebėdavo nužiūrėti, kad miegant vaikams to neatsitiktų, deja...Nekaltinu mažiuko, nes jo tokia protesto išraiška, bet ką darė auklytės ten tuo metu? Kaip pati direktorė išsireiškė - toje grupėje visi vaikai tik rėkia ir rėkia, čia taip mums sakė, kai atėjom vaiką užrašyti. Tai vat dabar jau man aišku kodėl tie vaikai ten rėkia(verkia). O kur mes dabar lankom, nebūna jokio pakelto balso apskritai ant vaikų. O ten pati buvau pirmas dienas kol pratinau, ir mačiau, kad vaikus bara net už numestas ant grindų kreidutes. Net man esant padėjėja leido sau barti vaikus nė dėl nieko. Dėl numestų kreidučių?????na žodžiu Aš labai daug čia pripasakočiau, vienai atrašiau merginai į asmeninį, bet nebenoriu plėstis ir vėl iš naujo viską pati išgyventi ką patyriau, matydama savo vaiką verkiantį ir drebantį vos tik pamačius darželį. O dabar kaip sakiau lankom kitą ir jis ten eina su džiaugsmu, duoda bučkį ir bėgte į grupę. Ar nekiltų jums klausimas kodėl buvusiame darže - Volungėje, vaikas, kaip sakė viena auklėtoja paskutinį kartą - rėkė 4 valandas be sustojimo. O šiaip jis taip niekada nerėkia. Ar įmanoma? Negi neįmanoma vaiko sudominti, kad 4 valandas jis sugebėjo prarėkti? kas turėjo ten atsitikti? aš nežinau , ir man labai gaila, kad jis dar negali pasakyti kas tą dieną ten įvyko, labai gaila. Tik tai buvo mūsų paskutinis ačiū Dievui kartas toje įstaigoje. Tos grupytės tėveliai kai kurie manau rastų dar ko papasakoti, bet jau nebesiplėsiu ir jau iš tikro atsisveikinu iš šios temukės. Sėkmės ir džiugu , kad jūs papuolėt į gerą grupytę, tikrai nuoširdžiai džiaugiuosi. 4u.gif
Atsakyti