Įkraunama...
Įkraunama...

Estija

Gal kas galit informacijos suteikti- iš kur geriausia ir pigiausia keltis į Saremą?Ar ten yra kempingų, kur galima apsistoti su palapine? Būčiau labai dėkinga- planuojam vasarą pasižvalgyt, bet informacijos tai trūkumas...
Atsakyti
Prieš porą metų su vaiku keliavom po Skandinavijos šalis autobusu, ir "Dzingelyje" buvo užsakyta pora nakvynių. 3 žv. - tai neturėtų būti l. brangus. Iš pradžių atrodė keistai (daugiabutis perdarytas į viešbutį), bet paskui visai patiko. Bent jau tada viskas tikrai buvo švaru, yra vonia, kambarys normalus ir t.t. Be to ir pusryčiai mums patiko, pakankamai didelis pasirinkimas - atsimenu net košės buvo (po visokių sumuštinių, tai tikrai buvau jos pasiilgus).

Nuorodą radau čia:
http://www.booking.c...CFUTA3godjkoAaw
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 18 birželio 2013 - 18:12
Pries metus Taline savaitgaliui buvom apsistoje hostelyje,paciam senamiestyje virs baznycios.pats hostelis priklauso baznyciai.mokejom 16 eu zmogui.viskas buvo labai tvarkinga,tokiam hosteliui drasiai butu gwžalima 3zvaigzdutes duoti ,tiek kad vonia bendra.koridorisis gale ir virtuvele buvo thumbup.gif tik pavadinimo neatsimenu... mes "na ura" ieskojom,netoli lt ambasada buvo...
Atsakyti
QUOTE(sinsin @ 2013 06 18, 23:39)
Pries metus Taline savaitgaliui buvom apsistoje hostelyje,paciam senamiestyje virs baznycios.pats hostelis priklauso baznyciai.mokejom 16 eu zmogui.viskas buvo labai tvarkinga,tokiam hosteliui drasiai butu gwžalima 3zvaigzdutes duoti ,tiek kad vonia bendra.koridorisis gale ir virtuvele buvo thumbup.gif tik pavadinimo neatsimenu... mes "na ura" ieskojom,netoli lt ambasada buvo...


O koks hostelio pavadinimas? Gal 16EUR? Aš ten rūgpjūtį užsisakiau kambarį nakčiai, įdomu būtų atsiliepimų sulaukt, nes internete ne kažką radau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virgulia @ 2013 06 18, 18:37)
Gal kas galit informacijos suteikti- iš kur geriausia ir pigiausia keltis į Saremą?Ar ten yra kempingų, kur galima apsistoti su palapine? Būčiau labai dėkinga- planuojam vasarą pasižvalgyt, bet informacijos tai trūkumas...

Pigiausia ir greičiausia keltis iš Virtsu. Kempingų, priimančių ir palapines, Saaremos salose pakankamai, tik stovyklavimo kainos sąlyginai aukštos (lyginant su Lietuvos, Latvijos analogiško lygio kempingais).
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2013 06 18, 19:04)
Prieš porą metų su vaiku keliavom po Skandinavijos šalis autobusu, ir "Dzingelyje" buvo užsakyta pora nakvynių. 3 žv. - tai neturėtų būti l. brangus. Iš pradžių atrodė keistai (daugiabutis perdarytas į viešbutį), bet paskui visai patiko. Bent jau tada viskas tikrai buvo švaru, yra vonia, kambarys normalus ir t.t. Be to ir pusryčiai mums patiko, pakankamai didelis pasirinkimas - atsimenu net košės buvo (po visokių sumuštinių, tai tikrai buvau jos pasiilgus).

Nuorodą radau čia:
http://www.booking.c...CFUTA3godjkoAaw


Ačiū labai, pasinaudojome patarimu ir visai gerai buvo. Pagal kainą tai visai neblogas variantas - paprasta, bet neprasta. Na ir pusryčiais tikrai nenusivylėm, o mūsų vyrai sakė, kad tai vienas iš geresnių variantų drinks_cheers.gif . Visi liko patenkinti. Ačiū dar kartelį. 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Temele apmirusi.. ax.gif Niekas i Estija nevaziuojate? As planuojuosi, destau marsrutus. Noriu daug ka pamatyti, aplankyti, bet nezinau, ar visur verta vaziuoti, nes atsiliepimu visokiu prisiskaiciau... biggrin.gif
Atsakyti
Ruošiuosi, 17 liepos išvažiuoju smile.gif Talinas - Tartu - Valga - Valka - Koidula smile.gif Rugsėjį planuojamas pakartojimas smile.gif
Atsakyti
Na, man norėtųsi tokios poilsisnės - pažintinės kelionės. Pirmiausia vyktume į Parnu prie jūros bent 2 d., bet, įtariu, kad taip neišeis, nes ten iš vis šiaurė, tai ir orų gali nepasitaikyti gerų. Tada gal į Saremą, ten panakvotume, galvoju apie Hiumą, bet kad gal nelabai yra ten ką lankyti... g.gif Na, tada Haapsalu, Keila Joa krioklys, Talinas. Ten dvi naktis panakvojam.Jei bus noro, tai į Helsinkį persikelsim vienai dienai.Tada Rekvėrė, Narva, Mustvė, Tartu.. Kažkur reikės nakvoti, bet net neiįsivaizduoju kur.. doh.gif Kažin, kaip tas mano planas. Krioklių turbūt daugiau nelankysim, nes jie sausą vasarą neįspūdingi.. verysad.gif
Turiu prisirašius galybę info, daug lankytinų vietų.. Net nežinau, ar visur ir verta važiuoti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 09 liepos 2013 - 08:53
Jo Piarnu gėris, ypač kaip pamatai kaip linksminasi "tylus" estai... Lietuviams dar toli iki to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2013 07 09, 09:56)
Jo Piarnu gėris, ypač kaip pamatai kaip linksminasi "tylus" estai... Lietuviams dar toli iki to smile.gif

O ką turite galvoje, nes nieko apie tai negirdėjau.. Jūs nerekomenduojate?
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 07 09, 09:51)
Na, man norėtųsi tokios poilsisnės - pažintinės kelionės. Pirmiausia vyktume į Parnu prie jūros bent 2 d., bet, įtariu, kad taip neišeis, nes ten iš vis šiaurė, tai ir orų gali nepasitaikyti gerų. Tada gal į Saremą, ten panakvotume, galvoju apie Hiumą, bet kad gal nelabai yra ten ką lankyti... g.gif Na, tada Haapsalu, Keila Joa krioklys, Talinas. Ten dvi naktis panakvojam.Jei bus noro, tai į Helsinkį persikelsim vienai dienai.Tada Rekvėrė, Narva, Mustvė, Tartu.. Kažkur reikės nakvoti, bet net neiįsivaizduoju kur.. doh.gif Kažin, kaip tas mano planas. Krioklių turbūt daugiau nelankysim, nes jie sausą vasarą neįspūdingi.. verysad.gif
Turiu prisirašius galybę info, daug lankytinų vietų.. Net nežinau, ar visur ir verta važiuoti..

Gal Parnu dveju dienu per daug g.gif Jusu marsrutas tikrai labai platus . Atgal is Tartu vaziuojant aplankykite Sangaste pili , ji netoli Latvijos sienos , pilis statyta pagal Windzor pilies modeli. Viduje nieko gero , bet parkelis ir isore man patiko. Tartu irgi yra ka veikti , vien AHA centre puse dienos galima praleisti. Dar nuo siaures link Tartu yra simpatiska Alatskivi pilis , pagal skotu Belmoralo pilies modeli statyta. Geros keliones. 4u.gif
Atsakyti