Įkraunama...
Įkraunama...

Estija

Gal kuri buvot apsistojus L'ermitage viešbuty Taline ir gali pasidalint įspūdžiais? ax.gif
viešbutis
Atsakyti
QUOTE(nuotaka siaubūnė @ 2012 09 10, 11:50)
Gal kuri buvot apsistojus L'ermitage viešbuty Taline ir gali pasidalint įspūdžiais?  ax.gif
viešbutis


Taline esu vietine, bet viesbutis tikrai geroj vitoj, arti senamiecio, be to atrodo svarus ir tvarkingas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotaka siaubūnė @ 2012 09 10, 10:50)
Gal kuri buvot apsistojus L'ermitage viešbuty Taline ir gali pasidalint įspūdžiais?  ax.gif
viešbutis


Buvau, nieko blogo negaliu pasakyti. Vieta labai gera, maistas geras, ir bendra tvarka gera.
Atsakyti
nuotaka siaubūnė, jau sugrįžote? blush2.gif
Labai norisi jūsų įspūdžių apie Keila Joa krioklį bei Paldiski skardį ir šiaip bendrų įspūdžių...

Su vyru aptarėme paskutinių išvykų planus, tai gal ir į Estiją iki žiemos užsukti spėtume (jeigu orai leis ir laikas nespaus) wub.gif Tik va įspūdžiai labai domintų blush2.gif
Atsakyti
Po ilgo pokalbio su brangiausiuoju buvo prieita prie išvados taupyti ateinančiai vasarai (Gal vestuvėm? vis žada pasipiršti ax.gif ) taigi, kelionę su patempta lūpa irgi teko atšaukti.

Baisiai gaila, nes buvau suplanavus maršrutus, net viešbučius užsakiau, na bet...kažką visada tenka aukot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotaka siaubūnė @ 2012 09 21, 11:41)
Po ilgo pokalbio su brangiausiuoju buvo prieita prie išvados taupyti  ateinančiai vasarai (Gal vestuvėm? vis žada pasipiršti  ax.gif ) taigi, kelionę su patempta lūpa irgi teko atšaukti.

Baisiai gaila, nes buvau suplanavus maršrutus, net viešbučius užsakiau, na bet...kažką visada tenka aukot  verysad.gif

console.gif irgi nėra blogai... Aišku planavimo darbo gaila, bet ateities planai puikūs wub.gif Linkiu, jog vasarą iškeltumėte puikią vestuvių puotą, o kelionių dar bus - Europa niekur nepabėgs 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oddity: 21 rugsėjo 2012 - 11:27
QUOTE(oddity @ 2012 09 21, 10:27)
console.gif irgi nėra blogai... Aišku planavimo darbo gaila, bet ateities planai puikūs wub.gif Linkiu, jog vasarą iškeltumėte puikią vestuvių puotą, o kelionių dar bus - Europa niekur nepabėgs 4u.gif



Ačiū už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
planuojam sausio mėn. keliom dienom aplankyti Taliną ,
pažiūrėti kaip žiemoja estai biggrin.gif
gal kas lankėsi žiemą Taline ? gal yra ko ypatingo žiemiško ten pamatyti ? smile.gif
Atsakyti
Aliete, manau Talinas žiemą turės savo šarmo ir jaukumo kaip ir kiti miestai. Kavinukės, mugės, apsnigtos pilaitės wub.gif taip ir įsivaizduoju, kaip gražiai turėtų viskas atrodyti. Tik rotušėje nueikit elnienos sriubos kai sušalsit - nereali.
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 12 16, 13:58)
gal kas lankėsi žiemą Taline ? gal yra ko ypatingo žiemiško ten pamatyti ? smile.gif


mes būsim ten per Kalėdas wub.gif
Atsakyti
Gegytė , ačiū mirksiukas.gif , ieškosim sriubos biggrin.gif

liepaegle , geru estiškų kalėdų rolleyes.gif

mes tai apie sausio viduriuką važiuosime ..., na jei aišku , baisingai nepašals , vis gi koks -25 nežavi ...



Atsakyti
aliete, ačiū 4u.gif aha, mane irgi tas šaltis neramina, bet, tikiuosi, viskas bus gerai rolleyes.gif
Atsakyti