Įkraunama...
Įkraunama...

Estija

QUOTE(Jolete @ 2012 09 03, 11:39)
Draudimas kainuoja 12 lt, geriau turėti.

Bet tai draudimas jau yra su kortele (su MasterCard) g.gif Ar mes ne apie tą patį draudimą kalbame? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oddity: 03 rugsėjo 2012 - 10:43
QUOTE(oddity @ 2012 09 03, 09:40)
Mūsų irgi MasterCard. Visur tiko, kiek kur teko vykti rolleyes.gif O grynųjų tai vis tiek turėkite - visi parkingai tik grynus ima.



Ačiū. O senamiestyje, norint įsigyti tarkim suvenyrų, irgi turbūt bus reikalingi grynieji?
Atsakyti
QUOTE(nuotaka siaubūnė @ 2012 09 03, 11:41)
O kur jį galima įsigyti?


Bet kurioje draudimo kompanijoje. Aš savo draudikei parašau el. paštu kelionės laiką, dalyvius ir kur važiuoju. Gaunu sąskaitą, apmoku ir el. paštu gaunu polisą.
Atsakyti
QUOTE(nuotaka siaubūnė @ 2012 09 03, 11:44)
Ačiū. O senamiestyje, norint įsigyti tarkim suvenyrų, irgi turbūt bus reikalingi grynieji?

drinks_cheers.gif Aš siūlau išsikeisti šiek tiek. Visgi valiuta gera - euras. Išsileis kitose kelionėse, ką parsivešite 4u.gif
Ir kortelėje turėkite (parduotuvėse ar kai kuriuose lankytinuose objektuose panaudosite) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oddity @ 2012 09 03, 09:43)
Bet tai draudimas jau yra su kortele (su MasterCard) g.gif Ar mes ne apie tą patį draudimą kalbame? blush2.gif


Kortelė draugo, lyg ir buvo minėja apie kelionės draudimą, bet šeimos nariams. Mes dar ne šeima... Tai net nežinau, ką čia daryt. Aš truptutį tokia bailė - "o jeigu kas" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oddity @ 2012 09 03, 11:43)
Bet tai draudimas jau yra su kortele (su MasterCard) g.gif Ar mes ne apie tą patį draudimą kalbame? blush2.gif


Senesnės gamybos kreditinę turiu su draudimu, bet ne visos kortelės turi draudimą.
QUOTE(nuotaka siaubūnė @ 2012 09 03, 11:44)
Ačiū. O senamiestyje, norint įsigyti tarkim suvenyrų, irgi turbūt bus reikalingi grynieji?


Senamiestyje visur galima atsiskaityti kortele. Galite turėti eurų, bet neprapulsite bu jų tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 03 rugsėjo 2012 - 10:58
QUOTE(nuotaka siaubūnė @ 2012 09 03, 11:56)
Kortelė draugo, lyg ir buvo minėja apie kelionės draudimą, bet šeimos nariams. Mes dar ne šeima... Tai net nežinau, ką čia daryt. Aš truptutį tokia bailė - "o jeigu kas" ax.gif

drinks_cheers.gif Tuomet reikia pirkti atskirai 4u.gif
Jau šį savaitgalį keliausite? Beja, grįžusi gal galite pasidalinti įspūdžiais? rolleyes.gif Ypač krioklys ir skardis domina. Taliną jau lankėme seniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oddity @ 2012 09 03, 10:04)
drinks_cheers.gif Tuomet reikia pirkti atskirai 4u.gif
Jau šį savaitgalį keliausite? Beja, grįžusi gal galite pasidalinti įspūdžiais? rolleyes.gif Ypač krioklys ir skardis domina. Taliną jau lankėme seniau smile.gif



Keliausim kitą savaitgalį, dabar dėliojamės maršrutą. Latviją aplankėm praėjusiais metais, šiemet eilė Estijai ax.gif

Būtinai grįžę parašysim savo pastebėjimus ir įspūdžius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotaka siaubūnė @ 2012 09 03, 12:07)
Keliausim kitą savaitgalį, dabar dėliojamės maršrutą. Latviją aplankėm praėjusiais metais, šiemet eilė Estijai  ax.gif

Būtinai grįžę parašysim savo pastebėjimus ir įspūdžius smile.gif

biggrin.gif Aš nuo Latvijos niekaip neatsiplėšiu, tiek ten visko randu įdomaus - be pabaigos būtų galima važinėti doh.gif Bet irgi jau reikės sustoti ir patraukti atradinėti kitos kaimynės blush2.gif

Labai lauksiu wub.gif Skirsite tik savaitgalio 2 dienas? Šiaip labai nemažai objektų visu pajūrio ruožu keliaujant (3 kriokliai, pilys ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(oddity @ 2012 09 03, 10:10)
biggrin.gif Aš nuo Latvijos niekaip neatsiplėšiu, tiek ten visko randu įdomaus - be pabaigos būtų galima važinėti doh.gif Bet irgi jau reikės sustoti ir patraukti atradinėti kitos kaimynės blush2.gif

Labai lauksiu wub.gif Skirsite tik savaitgalio 2 dienas? Šiaip labai nemažai objektų visu pajūrio ruožu keliaujant (3 kriokliai, pilys ir t.t.)


Mane ir Latvija (ypač Ryga) sužavėjo, o Liepojos paplūdimys - pasaka.
Deja, neturim galimybės skirti daugiau laiko - penktadienį anksti ryte planuoja išvažiuoti - sekmadienį vėlai vakare grįžtam.
Vien klaidžiojimui po Taliną reikės skirti nemažai laiko. Dievinu senamiesčius, jų individualumą, kultūrą... Ech, kaip laukiam kelionės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotaka siaubūnė @ 2012 09 03, 11:14)
Vien klaidžiojimui po Taliną reikės skirti nemažai laiko. Dievinu senamiesčius, jų individualumą, kultūrą... Ech, kaip laukiam kelionės wub.gif


linkiu gražios kelionės 4u.gif mes pernai Taline buvom, labai patiko senamiestis, šiemet, tik šįkart žiemą, vėl ten važiuosim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liepaegle @ 2012 09 03, 14:03)
linkiu gražios kelionės  4u.gif mes pernai Taline buvom, labai patiko senamiestis, šiemet, tik šįkart žiemą, vėl ten važiuosim  ax.gif



Nedėkosiu, kad neprisikarksėčiau, vis tik dar neišvažiavom ax.gif Bet labai miela notworthy.gif
Atsakyti