Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(Beta1 @ 2012 04 16, 11:24)
Laba diena mamukai  4u.gif

Kazkaip nutrukus nuo jusu buvau......  blush2.gif  Bet skaiciau kas diena.Gyvenu dabar nezinau net kokiom mintim  verysad.gif  Kartais niurokom.Savo abu vaikus myliu siaubingai, viska ir bet ka del ju padaryciau, jie man patys brangiausi, bet vis galvoju kodel man neisieina buti ta mama, kuri maitina vaika iki kokiu 3 metu, nepavargsta keltis naktim kas valanda, verda muila, kepa duona, su dideliu noru ir be nuobodulio po 3-4 val. badziotis po lauka su vezimu ir niekad nepritruksta kantrybes  unsure.gif Ir bendrai visa vaiko auginimo patirtis tera tik vienas didelis malonumas.Man, tuo tarpu, vaiko auginimas yra darbas.Ir dar toks nelengvas......Nebemaitinu nei savo pienu, susierzinu jei nakti tenka maziau miegoti ir del to diena but pavargusiai, sunku ilgiau nei 1 val. tasytis su vezimu po lauka, nekepu namines duonos ir nemegstu dekupazo bei visokiu tokiu panasiu reikalu, pritrukstu daznai kantrybes kai mazas zyzia ir nenulipa nuo ranku.Kitos mamos nori sustabdyti laika, kad vaikas greitai neaugtu, o as laukiu kol jis bus didesnis......Kitos mamos jauciasi, kad motinyste jas iprasmina visaip kaip.As jauciu stipria savirealizacijos stoka, nepratus taip.Visad darbuose, veiksmo sukury, o va cia dabar jauciuosi kaip kitam pasauly.Visi gyvena gyvenima isskyrus mane.Savo aplinkoj draugiu-mamu neturiu, pacios artimiausios yra tos, kurios neturi ir net neplanuoja vaiku, nes mato save kitur ir kitaip, taigi mano problemos joms toli kaip iki menulio  doh.gif Visa laika zinojau, kad nesu patologiska namu seimininke, bet kad tokia mama, negalvojau  schmoll.gif  Kai auginau pirma sunu, galvojau, kad aij, jauna durna tada buvau, ka as supratau tuomet.Bet ziuriu, kad metai kiti, o va mintys tos pacios gryzta.......Liudna kazkaip.



Betute, tik tu nusiramink. Tikrai tau depresijos užuomazgos. Nors iš tavo aprašymo aš esu tipinė ta mama, "ale teigiama", nes, man tiko viskas ką parašei, bet negalvok kad tokios mamos neklysta ir nepavargsta.
Nežinau, aš niekada nebuvau karjeros žmogus, gal dėl to mamos vaidmenyje esu pati laimingiausia. Stebuklo laukėm 10 metų, tai net minties nekyla nesidžiaugti. Bet kai buvo po gimdymo iš karto - tai ir man buvo nerimas kažkoks, kaip bus, kas bus.....
Betute, jei esi karjeros žmogus, tai nereiškia kad esi bloga mama. Mama tu pati geriausia savo vaikui ir net negalvok kitaip.
Tave tik reikia šiek tiek nuraminti, padėti tau, daugiau pailsėti.
Viskas susitvarkys.
P.S. duoną tai aš kepu, bet va muilo tai niekada neviriau ir nežadu virti, ir dekupažo niekada nedariau ir tur būt nepradėsiu lotuliukas.gif
Jeigu nors kiek nusišypsojai - aš tikslą pasiekiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 16 balandžio 2012 - 10:21
Aš dar ko labai nemėsgstu, tai kai mamos arba abu tėvai iš vaiko daro vunderkindus. Tampo po visokius būrelius, stumia lankyti tą, aną, spaudžia tą vaiką nei jam vaikystė yra, nei tam vaikui ten gerai kai iš jo labai jau tikimasi aukštų pasiekimų, o ypač kai tėvai verčia vaikus tapti tuo kuo jie netapo kažkada...
Atsakyti
Mergaites, aciu uz pasisakymus, panasu, kad ta kasdienybe ne man vienai kartais stoga rauna doh.gif Gal ir nervu sistema reikia siek tiek patvarkyti, bet greiciausiai tai reikia su savim padirbet, isikalt i galva, kad nebusiu kaip ta bezdzionele ir grazi ir protinga biggrin.gif Neiseis tureti ir karjeros ir vaiku tuo paciu metu neaukojant vieno vardan kito...Aisku, tie tikslai, siekiai palauks savo eiles, auginsim su MB dabar seima, bet kaip ta pasakyt savo vis dar skrajojanciai dusiai doh.gif tongue.gif Nu bet su laiku gal nurimsiu....

Lietuva, tai jeigu dar muilo neverdi ir dekupazo nedarai, vadinas net ir tau yra kur tobuleti hihihi.gif

AnaMari, zinau, kad savo sveika prota reikia itin saugoti, ypac po visokiu hormoniniu svyravimu.Ta ir dariau, atrode viskas super, stengiausi ir neriausi is kailio is visu jegu, bet va toks jausmas, kad viena diena eme kazkas ir isjune mygtuka unsure.gif Siulo man MB eit apsipirkt, pasizmonet, su suaugusiais pasisneket tongue.gif Reikes gal taip ir padaryt cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 16 balandžio 2012 - 10:52
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2012 04 16, 00:41)

1. Na zinok as jau nuo ketvirtadienio irgi bulvyte daviau,nes man pasirode kad ji labai alkana,stebi mane kaip valgau ir kartais net rankas mano bando gaudyt..Pagailo vaiko  ax.gif Bet labai skaniai suvalge,tiek pyko kad daugiau nebedaviau  blink.gif Ir tai daviau ne po 1s o po 2-3kazkur nzn ar labai jau as cia padauginau  g.gif
Labas mamulytes!


2. Ir dar klausimelis..Liepa,Levandute na mamytes panasau amziaus maziuku,ar jusu leliukai nera isberti?? Mano R isberti zandai ir pagurklis kodel?? Ar nuo to kad seilejasi? ar nuo to kad trina visus zaisliukus i veida??


1. nepadauginai nepadauginai, as irgi daugiau duodu smile.gif ir jau ziuriu vakare pareikalavimas didesnis maisto--duodu kokia tyrele ar banano: ramu.

Jau liepe ragaut kruopu gydytoja.
o siandien musu TA: 7500/68,5 +500/0,5 cm biggrin.gif kazkaip i ploti pasidavem lotuliukas.gif skiepa viena gavom, kita-po men. pabijojau tu 2 is karto unsure.gif gydytoja sake galima taip, tik lygiai po menesio.

2. mhnnnn g.gif kas cia jums? mums nera jokiu paberimu... bet ir tu seiliu tiek nera... o zaisliukai pliusiniai? gal nuo pukelio gali buti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 16, 11:18)
Zinok, man kartais tokios suskystejusos tooookiomis nenaturaliomis atrodo, neva pas jas viskas stebuklingai gerai, vaikas neverkia ir isvis yra auksu auksas, visur speja, viska padaro ir pacios nei truputelio nepavargsta biggrin.gif Netiku nors tu ka biggrin.gif Man atrodo i dienos pabaiga tokios pasidaro ant sluotu lakstanciomis ir vyra gasdinanciomis ziezulomis hihihi.gif




drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ...as irgi netikiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, Mamukai smile.gif

sirguliuoju, Betut, suprasi-kankinuos su zemu spaudimu, nukrito, rupuze, zemiau plintuso doh.gif

labai normalios tos tavo mintys, man jos puikiai suprantamos ir pazystamos, manau, tiesiog, kaip ir sakai, grazus ruzavas ir pukuotas TIK vaiku auginimas tiesiog ne tau.
Esi nuostabi mama, esi vienintele ir nepakartojama mama savo vaikuciams, ir niekad nemirsk to smile.gif
juk ne is namines duonos, dekupazo ir MP susideda motinystes esme ir ne man tau pasakot apie tai biggrin.gif
Palik maziu tevukui ir nuvaryk su savo negimdziusiom draugem pavakarot, atitruk ir pasiilk seimos, tas suteiks jegu eit pirmyn smile.gif
Tikrai, viskas susitvarkys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 16, 11:05)
2Lviename, gal rytoj? nes ryt žiūriu be lietaus.


koks jums laikas geriausias??kada einat miegot ilgojo miego??? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 16, 11:05)
Beta, kažkaip nerandu protingų žodžių tau pasakyti ar patarti, bet tik noriu, kad žinotum jog visiškai tave suprantu ir  tikrai nieko smerkiančio negaliu tau pasakyt. Esi pavargusi ir nesi iš tų mamyčių mamyčiukių, kurios daro dekupažus ir kepa duona. Aš ir tokia nesu ir nemėgstu tokių suskystėjusių mamučiukių. Kartais ir labai laukiu kada ji paaugs. Kantrybės mamyt, nes tikrai jos mums labai reikia  4u.gif




drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nors as daug vyresne uz daugeli Jusu, bet 24 val. per para su vaiku ir man yra issukis. Butina kazkur atitrukti, pailseti, tiesiog pabuti su savim--tada laiminga mama ir vaikui sypsosis. Pirmas menuo tikrai sunkus psichologiskai, bet praeis--dabar jau net sunku skirtis su mazaja wub.gif ir tikrai lengviau. Bet as jau ismokau isnaudoti svecius ir MB--kai tik yra proga kam paimti ja ar uzsiimti, nesigedinu prasyt. Net ir rubeliu sudeliojimas i spinta nesekant akimis, ka veikia maziuke -yra poilsis biggrin.gif Viskas bus gerai Beta!! O del pasivaiskciojimu--per SM susiradau salia namu kaimyne su tokiu paciu leliuku (1 diena jaunesni tongue.gif ) ir kartu stumdom vezimus, ir atsiplepam apie vaikus sociai, tada nereik draugem ir MB kvarsint galvos cool.gif laikykis !
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 16, 10:55)
koks jums laikas geriausias??kada einat miegot ilgojo miego??? wink.gif

Na tarkim 13-14 ar 15val. tiktų?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 16, 11:39)
va va, kaip tik norejau rasyt - SUSITINKAM, NORIM LABAI LABAI  bigsmile.gif  bigsmile.gif


ir mes labai norim tongue.gif bigsmile.gif

QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 16, 12:24)
Aš dar ko labai nemėsgstu, tai kai mamos arba abu tėvai iš vaiko daro vunderkindus. Tampo po visokius būrelius, stumia lankyti tą, aną, spaudžia tą vaiką nei jam vaikystė yra, nei tam vaikui ten gerai kai iš jo labai jau tikimasi aukštų pasiekimų, o ypač kai tėvai verčia vaikus tapti tuo kuo jie netapo kažkada...

as vunderkindo is vaiko daryt nesiruosiu, bet pasiulyt vaikui pabandyt viena ar kita sriti tikrai planuoju ax.gif aisku neversiu vaiko lankyt muzikos mokyklos jei jam nepatiks, bet su 1-3 metuku pypliu nueiti i musikeles uzsiemima manau smagu ir man ir vaikui, arba nuvesiu pabandyti pasokti kokiu 3-4 metuku, tegu kazkiek lavinasi vaikutis, aisku kai paaugs ir sakys, kad nenori tai niekas ir nevers, bet as manau reikia vaika siek tiek ant kelio uzvesti ax.gif
na norejau pasakyti nieko vaiko lankyti neversiu, ar savo neigyvendintu svajoniu i ji nedesiu, bet turininga laisvalaiki planuoju suteikti ax.gif

QUOTE(2Lviename @ 2012 04 16, 12:55)
koks jums laikas geriausias??kada einat miegot ilgojo miego??? wink.gif

jei ir musm priimsit i kompanija tai mums tinkamas laikas jei ryt apie 11 arba 15 val ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiskius: 16 balandžio 2012 - 11:25
Lietuva, dar tau norejau parasyt, saunuoliai esat, kantriai iveiksit visi sita etapa thumbup.gif viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
Betute, nieko protingo tau nepasakysiu, tik zinok ne tau vienai tokios mintys kyla...ir man sunku naktimis keltis, pavargstu, kai sirgau isvis tokios niurios mintys buvo apemusios...tiesiog stengiuosi galvoti, kad labai labai laukiau stebuklelio ir pagaliau ji turiu, tad reikia dziaugtis, o tie buities dalykai ir nuovargis viena diena pasibaigs 4u.gif

Sestadieni paskvieciau draugus, nes jau nebegalejau, stoga rove nuo nebendravimo...kartai pasvajoju, kaip butu gerai, kad butu galima kokias tris val per diena dirbti, o ne visa diena namie tunoti doh.gif ir siaip man labai labai reikia zmoniu, bendrauti... blush2.gif niu bet kaip nors ax.gif

Nepasiduok, Beta, niuriom mintim, nesvarbu, kad nemaitini MP, juk vistiek myli savo maziuka 4u.gif ir turbut daugiau laiko skirk sau, as bent jau taip stengsiuosi daryti 4u.gif
Atsakyti