Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

KRISTUCIUKE,SU MENESIUKAIS TAVO TRYNUKUS kokie jus jau dideli bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kukulka @ 2012 04 15, 17:53)
Skiciau skaiciau ir parasysiu - LIETUVA, AS ZAVIUOSI TAVO SEIMA  wub.gif 

Prisidedu tikrai drinks_cheers.gif wub.gif

QUOTE(frige1 @ 2012 04 15, 20:38)
KRISTUCIUKE,SU MENESIUKAIS TAVO TRYNUKUS kokie jus jau dideli bigsmile.gif

Jauciu nerealiai paaugus trijule bigsmile.gif Prisidedam prie sveikinimu ir mes!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kukulka @ 2012 04 15, 19:53)
Skiciau skaiciau ir parasysiu - LIETUVA, AS ZAVIUOSI TAVO SEIMA  wub.gif  wub.gif  wub.gif



blush2.gif dėkui....labai labai.

užtat dabar sėdžiu ir nervuojuos namo pirmam aukšte. girdžiu kaip vyras vargsta jau kokia valanda neužmigdo. Dukrytė vis verkia, kartas nuo karto. Rodos tuo eisiu ir nuraminsiu, bet (.)(.) duoti tai negaliu, gal tik sugadinčiau viską, tai ir laikausi, meldžiuosi, kad tik užmigtų mūsų tas pasiutęs padriukas.
Oi, mamytės, kaip gerai kai negirdi, nematai - tai širdį ne taip skauda. Gerai kad anom dienom nebuvau, būčiau neatlaikius tokių garsų.

aš čia su savo nujunkimu tuoj tarp plepiausių trejetuko atsidursiu lotuliukas.gif
nepykit kad dabar apie jus nelabai ką parašau, nelabai ką patariu. Nusistovės pas mus ramybė, tada tai jau patarsiu mirksiukas.gif


P.s. pagaliau užmigdė - po maždaug 1,5 val. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 15 balandžio 2012 - 22:38
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 12, 16:56)
1.Sveikos mamukai, mes prie jūros su dukryte, vaikštom daug pajūriu ir miškais, oras fantastiškas  bigsmile.gif
Visus jubiliatus su mėnesiukais  4u.gif  4u.gif

2.Galvojau, kad čia nebus interneto, bet kažkokie kaimynai neužsirakinę jo tai kartais pagaunu jo bangas  biggrin.gif

3.Tiesa, šiandien pradėjau jau primaitinti nors TIKRAI GALVOJAU, KAD BE 6 MĖNESIUKŲ nieko neduosiu. Bet matau kaip ji į mane žiūri kai valgau ir pradeda nervuotis, kad jei neduodu. Tai va šiandien ragavo bulvės. Ir gaminau su aventu ir man laaabai patiko. Bėja, Liepa, gaminau šiandien tik 1 bulvę ir visai nesiterliojimas gavosi  rolleyes.gif  Labai greitai pasigamino ir labai paprastai  ax.gif


1.Kaip Smagu prie juros ax.gif

2.Ar grazu vagiliauti lotuliukas.gif lotuliukas.gif

3.Na zinok as jau nuo ketvirtadienio irgi bulvyte daviau,nes man pasirode kad ji labai alkana,stebi mane kaip valgau ir kartais net rankas mano bando gaudyt..Pagailo vaiko ax.gif Bet labai skaniai suvalge,tiek pyko kad daugiau nebedaviau blink.gif Ir tai daviau ne po 1s o po 2-3kazkur nzn ar labai jau as cia padauginau g.gif


Labas mamulytes!

Visas mamytes ir leliukus su menesiadienias!!!!!!!!!!!!!!

Lietuva,saunuolis tavo B,ir siaip labai grazi ir darni seima esate,na bent is pasakojimu tavo suprantu thumbup.gif

As nuo kitos savaiteles pradedu sportuoti,jau uzsirasiau i sporto kluba vel,nes kaip nestuke.gif teko nutraukti,labai gerai pas mus klube yra vaikuciu kambarys ten aukles saugo leliukus kol mamytes ar tetukai sportuoja,tai labai gerai kada B negales paziureti tai nebus bedos kam palikti smile.gif Nes iki siol vis sukau galva kur ir kam palikti,o cia pasirodo labai viskas paprasta smile.gif Kol mazyles neturejau kazkaip net nezinojau kad yra ten toks dalykas ax.gif
Mano R tai tikra sirse pasidare,ar dantenytes skauda ar niezti nesuprantu,labai jau su tokiu pykciu issireiskia,kartais net atrodo kad uzkims bepykdama,na nerekia bet is vidaus su uzdaryta burnyte paurzgia lotuliukas.gif Net nezinau kaip paaiskint doh.gif
Ir dar klausimelis..Liepa,Levandute na mamytes panasau amziaus maziuku,ar jusu leliukai nera isberti?? Mano R isberti zandai ir pagurklis kodel?? Ar nuo to kad seilejasi? ar nuo to kad trina visus zaisliukus i veida??

Atsakyti
Sveikos mamytųs, vakar grįžom, bet... ne namo kolkas biggrin.gif Dar savaitei pas uošvius nes labai man namai atsibodę ir tie patys parkai doh.gif

Reginukai, mano dukrytės veidukas ties žandukais ir paskutiniu metu pabertas, bet kažkaip iš ryto nieko nebebūna, tai vat kolkas dar nesuradau priežasties kodėl g.gif
Nemanau, kad padauginai. Mano mažė bulvę valgo jau 4 dienas, šiandien bus 5. Tai vakar 8 šaukštelius sukirto. Šiandien jau ir morką primaišysiu.

Panevežietės, gal kas norėsit susitikt su mumis - būsim čia iki savaitgalio, arba iki pirmadienio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2012 04 15, 13:09)
o kaip atrodo jusu diena? ardiena jau daug budraujat? ar yra koks ritmas jau? nes mes ryte valgom ir kas pusvalandi, ir kas valanda,ir kas dvi, tik diena miega mazius 2-3 val. kol lauke vaikstom, o vakare vel kartais 21h, kartais 23h luzta. .. galvoju, ar reikis bandy gukdy maziu visada tuo paciu laiku, ar dar per mazas? jukvalgo skirtingu metu, kartais vakaremaudom, kartais ne, kartais su pilvuku kovojam, tai ir neiseina tas vienodas ritmas niekaip.
mamytes, kaip spejat namus susitvarkyti, pacios issimaudyti like su leliais namie vienos? mano mb kai namie, tai viskas ok, bet va siandien nera visa diena, tsi galvoju kada cia tas grindis plaut, kai oras toks grazus ir po valandeles noris jau but lauke, o dar reikia ir paciai susiruost, ir klecka pamaitint, suruost... ax.gif

Maniske labai daug diena budrauja, miega kelias valandas tik jei lauke buna 4u.gif bet valgo kas 3-4 valandas...o nuo kokios 17 val prasideda zirzaliojimai, valgo jau kas 1,5-2 val arba kabo ilgai ant (.)(.), bet uztat jau kokia 8-9.30 vakaro buna nusikalus, tai as ja pamaitinu ir ji beveik iskart uzmiega 4u.gif ir nakti atsikelia tik tarp 1 ir 3 val nakties, o po to jau apie 6 ryto 4u.gif tai sunku pasakyti, ar cia koks ritmas ar kaip... blush2.gif
Mano vyras tik siandien pirma diena i darba grizo, tai busim su dukryte vienos visa diena, nes vakare MB dar ir i sporta...nzn kaip spesiu, svarbu neprisiplanuoti daug veiklos 4u.gif siaip pavalgyti, nueiti i dusa, apsitvarkyti namus as visad speju 4u.gif kartais ir valgyt pagaminu, kai lelyte miega...ziuresim, kaip siandien seksis, bet as jau iskart nusiteikus, kad jei kazko nepadarysiu, ne beda, ir nedarysiu tragedijos, jei teks ir su pizama ilgiau pabuti biggrin.gif va ir dabar dar nespejau nusiprausti, uztat pavalgiau ir sedziu sm, tuo tarpu Di miega mirksiukas.gif

QUOTE(Rute @ 2012 04 15, 22:21)
musu TA: sveriam 3900, ugis 52. ko gero busim manekenai.  4u.gif

Sauniai augat, bet mano Di greiciau bus monekene, ugis 55 cm jau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 16, 06:33)
Sveikos mamytųs, vakar grįžom, bet... ne namo kolkas  biggrin.gif  Dar savaitei pas uošvius nes labai man namai atsibodę ir tie patys parkai  doh.gif

Reginukai, mano dukrytės veidukas ties žandukais ir paskutiniu metu pabertas, bet kažkaip iš ryto nieko nebebūna, tai vat kolkas dar nesuradau priežasties kodėl  g.gif
Nemanau, kad padauginai. Mano mažė bulvę valgo jau 4 dienas, šiandien bus 5. Tai vakar 8 šaukštelius sukirto. Šiandien jau ir morką primaišysiu.




Ale tai varles keliauninkes smile.gif
Pas mus panasi situacija,ryte atrodo nieko o vakare isbertas doh.gif praeita sav nusipirkau Aveeno kremuka tai vis patepu kur spuogiukai,nes jie tokie net siurkstokom virsunelem.

Labas rytas ax.gif
Atsakyti
Laba diena mamukai 4u.gif

Kazkaip nutrukus nuo jusu buvau...... blush2.gif Bet skaiciau kas diena.Gyvenu dabar nezinau net kokiom mintim verysad.gif Kartais niurokom.Savo abu vaikus myliu siaubingai, viska ir bet ka del ju padaryciau, jie man patys brangiausi, bet vis galvoju kodel man neisieina buti ta mama, kuri maitina vaika iki kokiu 3 metu, nepavargsta keltis naktim kas valanda, verda muila, kepa duona, su dideliu noru ir be nuobodulio po 3-4 val. badziotis po lauka su vezimu ir niekad nepritruksta kantrybes unsure.gif Ir bendrai visa vaiko auginimo patirtis tera tik vienas didelis malonumas.Man, tuo tarpu, vaiko auginimas yra darbas.Ir dar toks nelengvas......Nebemaitinu nei savo pienu, susierzinu jei nakti tenka maziau miegoti ir del to diena but pavargusiai, sunku ilgiau nei 1 val. tasytis su vezimu po lauka, nekepu namines duonos ir nemegstu dekupazo bei visokiu tokiu panasiu reikalu, pritrukstu daznai kantrybes kai mazas zyzia ir nenulipa nuo ranku.Kitos mamos nori sustabdyti laika, kad vaikas greitai neaugtu, o as laukiu kol jis bus didesnis......Kitos mamos jauciasi, kad motinyste jas iprasmina visaip kaip.As jauciu stipria savirealizacijos stoka, nepratus taip.Visad darbuose, veiksmo sukury, o va cia dabar jauciuosi kaip kitam pasauly.Visi gyvena gyvenima isskyrus mane.Savo aplinkoj draugiu-mamu neturiu, pacios artimiausios yra tos, kurios neturi ir net neplanuoja vaiku, nes mato save kitur ir kitaip, taigi mano problemos joms toli kaip iki menulio doh.gif Visa laika zinojau, kad nesu patologiska namu seimininke, bet kad tokia mama, negalvojau schmoll.gif Kai auginau pirma sunu, galvojau, kad aij, jauna durna tada buvau, ka as supratau tuomet.Bet ziuriu, kad metai kiti, o va mintys tos pacios gryzta.......Liudna kazkaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 16 balandžio 2012 - 09:26
labas rytas 4u.gif ,

Reginiuk cia del dantuku taip,nes mums tas pats,dantu gelio inf lapelyje perskaiciau,kad viena is dantu augimo priezasciu yra raudoni skruostai,o demeles atsiranda nuo seiliu.As su bepanthen tepu,tai padeda,bet sakiau isigysiu taukmedzio sviesto.
Nu ka mamukai,siandien man pirma diena i darba,mano P bus su tetuku,jam labai sauniai sekasi.

Beta tu pati geriausia mama esi savo vaikams ir ne kitaip,nesvarbu kad nemaitini ar ten nebuni lauke,svarbiausia ,kad tu juos myli ir tai parodai wub.gif ,itariu tave uzpludo lengva pogimdimine depresija,cia daug kam taip buvo,man taip pat,bet tu nepasiduok niuriom mintim,juk turi savo stebukliuka ant ranku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cherish0: 16 balandžio 2012 - 09:31
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 16, 09:33)
Sveikos mamytųs, vakar grįžom, bet... ne namo kolkas  biggrin.gif  Dar savaitei pas uošvius nes labai man namai atsibodę ir tie patys parkai  doh.gif

Reginukai, mano dukrytės veidukas ties žandukais ir paskutiniu metu pabertas, bet kažkaip iš ryto nieko nebebūna, tai vat kolkas dar nesuradau priežasties kodėl  g.gif
Nemanau, kad padauginai. Mano mažė bulvę valgo jau 4 dienas, šiandien bus 5. Tai vakar 8 šaukštelius sukirto. Šiandien jau ir morką primaišysiu.

Panevežietės, gal kas norėsit susitikt su mumis - būsim čia iki savaitgalio, arba iki pirmadienio  ax.gif


va va, kaip tik norejau rasyt - SUSITINKAM, NORIM LABAI LABAI bigsmile.gif bigsmile.gif ..Susiskambinsim wink.gif


Mnao S irgi ties zanduku vienoj pusej paberta, nesuprantu ir neatrenku nuo ko...Ryte irgi lyg nieko, i vakara paryskeja..patepu iricar tepaliuku - nepadeda, bepanten - nepadeda..kazkas matyt alergizuoja, anksciau mums su zandukais bedu nebuvo....ir nezinau ko neduot dbr doh.gif

labas rytas smile.gif

Girzom ka ti kis masazu - biski suslapom, bet niekis smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 16, 10:24)
Laba diena mamukai  4u.gif

Kazkaip nutrukus nuo jusu buvau......  blush2.gif  Bet skaiciau kas diena.Gyvenu dabar nezinau net kokiom mintim  verysad.gif  Kartais niurokom.Savo abu vaikus myliu siaubingai, viska ir bet ka del ju padaryciau, jie man patys brangiausi, bet vis galvoju kodel man neisieina buti ta mama, kuri maitina vaika iki kokiu 3 metu, nepavargsta keltis naktim kas valanda, verda muila, kepa duona, su dideliu noru ir be nuobodulio po 3-4 val. badziotis po lauka su vezimu ir niekad nepritruksta kantrybes  unsure.gif Ir bendrai visa vaiko auginimo patirtis tera tik vienas didelis malonumas.Man, tuo tarpu, vaiko auginimas yra darbas.Ir dar toks nelengvas......Nebemaitinu nei savo pienu, susierzinu jei nakti tenka maziau miegoti ir del to diena but pavargusiai, sunku ilgiau nei 1 val. tasytis su vezimu po lauka, nekepu namines duonos ir nemegstu dekupazo bei visokiu tokiu panasiu reikalu, pritrukstu daznai kantrybes kai mazas zyzia ir nenulipa nuo ranku.Kitos mamos nori sustabdyti laika, kad vaikas greitai neaugtu, o as laukiu kol jis bus didesnis......Kitos mamos jauciasi, kad motinyste jas iprasmina visaip kaip.As jauciu stipria savirealizacijos stoka, nepratus taip.Visad darbuose, veiksmo sukury, o va cia dabar jauciuosi kaip kitam pasauly.Visi gyvena gyvenima isskyrus mane.Savo aplinkoj draugiu-mamu neturiu, pacios artimiausios yra tos, kurios neturi ir net neplanuoja vaiku, nes mato save kitur ir kitaip, taigi mano problemos joms toli kaip iki menulio  doh.gif Visa laika zinojau, kad nesu patologiska namu seimininke, bet kad tokia mama, negalvojau  schmoll.gif  Kai auginau pirma sunu, galvojau, kad aij, jauna durna tada buvau, ka as supratau tuomet.Bet ziuriu, kad metai kiti, o va mintys tos pacios gryzta.......Liudna kazkaip.


Beta1, tu nesinervuok, as panasi zinok mama - na, kad tusausi su vezimu, tai tik tiek, odaugiau irgi - neturiu noro nei gaminti, pavargstu ziauriai, atrodo motinystes instinktas toli toli biggrin.gif..kaip tu sakai, be galo myliu ta vaika, bet ka padaryciau, bele ka atiduociau, taciau buna dienu lyg tycia smile.gif....Nu nebemaitini - nu ir nereik, vadinas taip reikejo, uzaugs ant misiniu tas vaikas...O del miego - dar jus mazi, dar organizmas nepriprates paprasciausiai ,todel pavargus jauties smile.gif...As jau beveik 7menesius nemiegu, naktysm usu kosmariskos - nieko, vienom naktim taip pikta, kad atrodo teksiu i siena as ta vaika, kita nakti ramiau, kitom dienom nera nei noro, eni upo nei su ja uzsiimt, nei kalbint, nei sypsotis, piktumas ima smile.gif...Ramiai, nesinervink smile.gif
Atsakyti
Beta, kažkaip nerandu protingų žodžių tau pasakyti ar patarti, bet tik noriu, kad žinotum jog visiškai tave suprantu ir tikrai nieko smerkiančio negaliu tau pasakyt. Esi pavargusi ir nesi iš tų mamyčių mamyčiukių, kurios daro dekupažus ir kepa duona. Aš ir tokia nesu ir nemėgstu tokių suskystėjusių mamučiukių. Kartais ir labai laukiu kada ji paaugs. Kantrybės mamyt, nes tikrai jos mums labai reikia 4u.gif

2Lviename, gal rytoj? nes ryt žiūriu be lietaus.
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 16, 10:05)
Aš ir tokia nesu ir nemėgstu tokių suskystėjusių mamučiukių.

Zinok, man kartais tokios suskystejusos tooookiomis nenaturaliomis atrodo, neva pas jas viskas stebuklingai gerai, vaikas neverkia ir isvis yra auksu auksas, visur speja, viska padaro ir pacios nei truputelio nepavargsta biggrin.gif Netiku nors tu ka biggrin.gif Man atrodo i dienos pabaiga tokios pasidaro ant sluotu lakstanciomis ir vyra gasdinanciomis ziezulomis hihihi.gif

Beta, nespasiduok depresijai, pamenu, pati man apie tai rasei 4u.gif Jei nebemaitini, tai palik vaikiukus vyrui, islek kur prasiblaskyt, pamatysi, i viska kitom akim ziuresi rolleyes.gif Mano mazylis auga ant misinuku ir nieko, tai nereiskia, kad jis maziau mylimas ax.gif Tik kad brangiau truputi gaunasi hihihi.gif

Laba ryta, mamukai 4u.gif
Atsakyti