Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

mergaites gal sudomins radau pilvo presui ir nugaros raumenims lengvu pratimuku nieko sunkaus nereikalaujanciu ir keleta tempimo pratimo taip pat nugarai pasiziurekit video as ir pradesiu po biskiuka nuo siandien mirksiukas.gif

http://tv.delfi.lt/video/JXRU9kLy/

Atsakyti
Dėkui mamytukės už palaikymą, padrąsinimą blush-anim-cl.gif
kaip tariau - taip padariau - ryte jau 7,30 buvau lovoje pas dukriuką ir daviau miegančiai (.)(.), abu ištraukė. Siurbė kaip siurbliukas koks.
Po to dar miegojo iki 9 val. Tikiuosi daugiau neprisikaups jau pienuko. Nes viską dariau pagal instrukcijas brolienės, kuri taip jau 5-is vaikus nujunkino.
Kai pabudo, vyras papaskojo, kad ši naktis iš vis stebuklas - užmigdė vakare jau per 45 min. (vakar per 2 val.) bigsmile.gif pasakojo pasakojo pasakas, o po to tiesiog nutilo ir žiūriu, kad jau ji miega thumbup.gif Ir prabudo tik 6 val. ir tai sako: "noriu mamos", bet ne (.)(.) kaip kad šūkaudavo naktim man. Tai dar paprašė vandenuko, kol jis sulakstė ir atnešė iš namo 1 aukšto, žiūri, kad ji jau miega lotuliukas.gif
Nu žodžiu kažkas nuostabaus, kad jau 2-ą naktį nuo nujunkymo pradžios, o jau galima sakyti išmiegojo visą naktį. Kai maitinau - nieko panašaus nebuvo. kaip ri sakiau, vis kas valanda mano papo reikalavo ir čiulpė doh.gif
Tai dabar dilema, kaip man pasielgti: rytoj vyrui jau i darbą reikia keltis. Tai aš manau miegosiu namie, bet 1 aukšte dar kelias dienas tikrai, kol ji atpras labiau ir pripras, kad užmigdo tėtukas. O po to bandysiu gržižti is avo lovą. Nors labai bijau, akd pajutus mane pradės reikalauti. Bet labai tikiuosi, kad nebus isterijų. Nes su tėtuku tai jie žiūriu nuostabiai tvarkosi abu.
Dabar abu išvažiavo į baseiną į IMPULS. Būčiau ir aš varius, bet man mmm. Ex, pavydžiu jiems ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 15 balandžio 2012 - 12:42
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 15, 13:38)
Dėkui mamytukės už palaikymą, padrąsinimą  blush-anim-cl.gif
kaip tariau  - taip  padariau - ryte jau 7,30 buvau lovoje pas dukriuką ir daviau  miegančiai (.)(.), abu ištraukė. Siurbė kaip siurbliukas koks.
Po to dar miegojo iki 9 val. Tikiuosi daugiau neprisikaups jau pienuko. Nes viską dariau pagal instrukcijas brolienės, kuri taip jau 5-is vaikus nujunkino.
Kai pabudo, vyras papaskojo, kad ši naktis iš vis stebuklas - užmigdė vakare jau per 45 min. (vakar per 2 val.) bigsmile.gif pasakojo pasakojo pasakas, o po to tiesiog nutilo ir žiūriu, kad jau ji miega  thumbup.gif Ir prabudo tik 6 val. ir tai sako: "noriu mamos", bet ne (.)(.) kaip kad šūkaudavo naktim man. Tai dar paprašė vandenuko, kol jis sulakstė ir atnešė iš namo 1 aukšto, žiūri, kad ji jau miega  lotuliukas.gif
Nu žodžiu kažkas nuostabaus, kad jau 2-ą naktį nuo nujunkymo pradžios, o jau galima sakyti išmiegojo visą naktį. Kai maitinau - nieko panašaus nebuvo. kaip ri sakiau, vis kas valanda mano papo reikalavo ir čiulpė  doh.gif
Tai dabar dilema, kaip man pasielgti: rytoj vyrui jau i darbą reikia keltis. Tai aš manau miegosiu namie, bet 1 aukšte dar kelias dienas tikrai, kol ji atpras labiau ir pripras, kad užmigdo tėtukas. O po to bandysiu gržižti is avo lovą. Nors labai bijau, akd pajutus mane pradės reikalauti. Bet labai tikiuosi, kad nebus isterijų. Nes su tėtuku tai jie žiūriu nuostabiai tvarkosi abu.
Dabar abu išvažiavo į baseiną į IMPULS. Būčiau ir aš varius, bet man mmm. Ex, pavydžiu jiems ten.


Lietuva, kaip sauniai jums sekasi su pieno fabrikelio uzdarymu thumbup.gif Mes jau irgi nebegeriam pienuko, viskas pavyko zymiai paprasciau nei as maniau smile.gif Po keliu tokiu labai panasiu naktu i jusu musu mazylis ismiegodavo visa nakti net neprisimindavo, kad reikia pienuko atsigerti biggrin.gif Tai manau ir jums dar po poros nakteliu viskas bus gerai. O mamos organizmas matyt jau psichologiskai paruostas, kad ir pienuko nebegamina, o ir siaip jau dukruze turbut tik vietoj nusiraminimo noredavo (.)(.) Pas mane viskas naturaliai pasibaige, nereikejo net jokiu vaistu naudoti, tik metu arbatos dazniau atsigerdavau, ko negalejau per visa nestuma ir maitinima, o as ja be galo megstu. Viskas bus gerai thumbup.gif

Gaja, sakei, kad jus geriat tik vandenuka. O kaip ryte arba pries miegeli, gal siltesnio vandenuko duodi ar arbatytes? Klausiu, nes paciai ir ryte, ir vakare norisi kazko siltesnio. Tik idomu, ar jis man silta vandenuka gertu? g.gif Noreciau pripratinti daugiau prie vandenuko, nes juk ir atsigerti galima tik is jo, o ypatingai vasara, kai karsta. Nesinori duoti jokiu saldintu skysciu, aisku naturalios sultys kita kalba, bet ju duodu tik kartais, ne taip jau daznai ir cia ne skysciu pakaitalas.
Atsakyti
QUOTE(Corsica @ 2012 04 15, 13:48)
Gaja,  sakei, kad jus geriat tik vandenuka. O kaip ryte arba pries miegeli, gal siltesnio vandenuko duodi ar arbatytes?

Pries miegeli duodu pasildyto avizu pieno,kad pilvukas susiltu ir ramiau miegotusi smile.gif nes del karves pieno turiu nekokia,bet pagrista nuomone ax.gif O diena kai valgo ar siaip gerti nori,tai abi panos tik vandenuka geria,ziema,kai labai salta budavo,tai ipildavau truputi silto vandenuko,kad nebutu toks saltas smile.gif

Lietuva, na,tikrai kaip is vadovelio cia jums einasi thumbup.gif Papasakosi,kaip namie seksis nakvoti smile.gif
Atsakyti
Grįžo abu iš baseino. O dabar vėl nulūžus lauke miega thumbup.gif
Bet paskojo vyras, kad turėjo didelio strioko. Baseine užsisuko už kokių 5 metrų nuo Saulutės kažką padėti, atsisuka, - nėra vaiko blink.gif , jis bėgte prie baseino, bebėgdamas paslydo - kaip tėškėsi ant nugaros doh.gif , prišliaužia prie baseino, ogi dukriukas jau vandeny įkritęs, paniręs kapanojasi wacko.gif
tada kaip šoko ten ir ištraukė. O jai kad nors kas - nieko bigsmile.gif net nekosėjo. Ir vėl bėgte veržiasi į vandenį. O mano vyrui jau rankos drebėjo po to dar ilgai. Vienam visgi sunku su vaiku. Bet mes nutarėm, kad čia ją išgelbėjo tai, kad nuo 5 savaičių jinai lanko baseinuką. Aišku ne visada reguliariai lankėm, bet visgi. Ir nardinom ir pan. tai manau įkritus, nepasimetė, o kvėpavimą sulaikė. Nes kitaip tikrai būtų tekę gaivinti.

O pikčiausia, kad aplinkui bobos išplerę stovėjo irnet nesiruošė jos traukti gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 15 balandžio 2012 - 16:10
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 15, 12:26)
Laba diena! 4u.gif

Visus sukaktuvininkus su menesiukais!!! wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Lietuva, jus su TB tikri saunuoliai! thumbup.gif

Myciute, kur zadetos mazylio nuotraukos? g.gif Musu jau apziurejai, o savo nerodai tongue.gif

laba,
tsi kad apsirgau ir neapziurejau dar.. ka tik is miesto, 4 val. maxius nevalges ismiegojo, tai pamaitinau ir begu pati gamintis, mirstu is bado doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 15, 17:03)
Grįžo abu iš baseino. O dabar vėl nulūžus lauke miega  thumbup.gif
Bet paskojo vyras, kad turėjo didelio strioko.


tai gersi, kad gerai viskas baigesi thumbup.gif o koki baseina lanket? nes mes nenardinam, bet jaunoreciau greitu laiku ta maudyniu zieda isbandyt, kazi nuo kada jau galima? ar geriau pamokele kokiam baseine turet ir tik tada namie bandyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2012 04 15, 18:18)
laba,
tsi kad apsirgau ir neapziurejau dar.. ka tik is miesto, 4 val. maxius nevalges ismiegojo, tai pamaitinau ir begu pati gamintis, mirstu is bado  doh.gif
Papildyta:
tai gersi, kad gerai viskas baigesi  thumbup.gif  o koki baseina lanket? nes mes nenardinam, bet jaunoreciau greitu laiku ta maudyniu zieda isbandyt, kazi nuo kada jau galima? ar geriau pamokele kokiam baseine  turet ir tik tada namie bandyt?  g.gif



Mes lankėm daug kur ir Antakalny ir Nortway ir Karoliniškėse darželyje "Delfinukas". Tą žiedą daug vėliau dėjom, bet mums neprilipo jis.
O kai mokinsitės jokių žiedų nereikės, ten ant savo rankų vandenyje vaikutį laikysit.
Iš arto niekas nenardina. Palnakyti reikia ne mažiau 5 užsiėmimų jei gerai pamenu.
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 15, 18:34)
Mes lankėm daug kur ir Antakalny ir Nortway ir Karoliniškėse darželyje "Delfinukas".  Tą žiedą daug vėliau dėjom, bet mums neprilipo jis.
O kai mokinsitės jokių žiedų nereikės, ten ant savo rankų vandenyje vaikutį laikysit.
Iš arto niekas nenardina. Palnakyti reikia ne mažiau 5  užsiėmimų jei gerai pamenu.

O Northay taip pat moko nardyti? Mes lankom BAK, ten tik mankšteles darom g.gif O taip norisi vaikutį pamokinti nardyti, gaila, bet BAK to nemokina verysad.gif
Atsakyti
Skiciau skaiciau ir parasysiu - LIETUVA, AS ZAVIUOSI TAVO SEIMA wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 15, 16:03)
Grįžo abu iš baseino. O dabar vėl nulūžus lauke miega  thumbup.gif
Bet paskojo vyras, kad turėjo didelio strioko. Baseine užsisuko už kokių 5 metrų nuo Saulutės kažką padėti, atsisuka, - nėra vaiko  blink.gif , jis bėgte prie baseino, bebėgdamas paslydo - kaip tėškėsi ant nugaros  doh.gif , prišliaužia prie baseino, ogi dukriukas jau vandeny įkritęs, paniręs kapanojasi  wacko.gif
tada kaip šoko ten ir ištraukė. O jai kad nors kas - nieko  bigsmile.gif  net nekosėjo. Ir vėl bėgte veržiasi į vandenį. O mano vyrui jau rankos drebėjo po to dar ilgai. Vienam visgi sunku su vaiku. Bet mes nutarėm, kad čia ją išgelbėjo tai, kad nuo 5 savaičių jinai lanko baseinuką. Aišku ne visada reguliariai lankėm, bet visgi. Ir nardinom ir pan. tai manau įkritus, nepasimetė, o kvėpavimą sulaikė. Nes kitaip tikrai būtų tekę gaivinti.

O pikčiausia, kad aplinkui bobos išplerę stovėjo irnet nesiruošė jos traukti  gun_bandana.gif


Vajei. Nu bet gerai, kad taip sekmingai viskas baiges. Nu bet ten ir bobelkos doh.gif
Atsakyti
Sveikutes wink.gif

Kristuciuke - su 7 menesiukais tavo trijule! happybday.gif
Atsakyti
Lietuva, šaunuole. dziugu skaityti jusu pasiekimus 4u.gif

myciute, mes irgi be ritmo. diena panaši i tavo ryte bei vakare daug kabam ant (.)(.), dieną pamiegam laukutyje, vakare lūžtam irgi įvairiai, ir 21 ir 23 val.
del namu tvarkymo, tai stengiuosi apsitvarkyt kai mazylis miega, betdaznai namai buna kaip po karo ir apsitvarkau tikgrižus vyrui arba kai sūnelis užmiega nakčiai. kaip jus naktimis?
o del budravimo: budraujam ryte kartais valanda, kartais kelias valandas, kartais 0,5 val. vakare budraujam gerookai daugiau, praktiskai daznai nuo kokiu 5 vakaro nebemiegam, kartais trumpam lūžtam, bet nekokybiskai miegam. stengiames apie 20,30-21 val. ikisti bent trumpam zuiki i vandeni, tada geriau miega. su muilu maudom kelis kArt per savaite.

musu TA: sveriam 3900, ugis 52. ko gero busim manekenai. 4u.gif
Atsakyti