Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

Reginiuk,su puse tortuko tavo grazuolyte 4u.gif Jetus kaip laikas greitai eina,atrodo,ka tik skundeisi,kad vis negimdai...
O kur i fotosesija vaziuojat?ax.gif

Frige,jus palmers green buvot?Ten mb klasioke pediatre dirba,kai nuvaziavom tai nustebimo buvo,kaip imanoma taip susitikt nezinant smile.gif

O as kankinuosi su dantuku skausmu,penktadieni buvau pas dantiste,ruosiames karunele deti,tai nezinau kas ten pasidare,bet jau nakti maniau dainuosiu.Paracetamolis nebepadeda,tai pasiemiau diclofenac (man ji po cezario buvo prirase).Kazkiek nueme,bet kas bus toliau?Ryt reiks skambintis i klinika,gal priims.Tik reiks tada sakyt,kad mb lektu namo,nes leliaus neturiu kam palikt.
Vakar irgi buvo vaiku gimtadieni,daug leliuku buvo.Joris visa laika ant ranku pramiegojo,anei cypt smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

REGINIUK,sveikinam tavo REJYTE su pusmetuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif

Mes irgi dar nesedim smile.gif

Na ir karsta,siaubas,MB lauke su vaiku,tai pusnuoge mergycka visai smile.gif karsta jai labai smile.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Rėja su pusmetuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 04 29, 08:45)
Reginiuk,su puse tortuko tavo grazuolyte  4u.gif  Jetus kaip laikas greitai eina,atrodo,ka tik skundeisi,kad vis negimdai...
O kur i fotosesija vaziuojat?ax.gif

Frige,jus palmers green buvot?Ten mb klasioke pediatre dirba,kai nuvaziavom tai nustebimo buvo,kaip imanoma taip susitikt nezinant smile.gif

O as kankinuosi su dantuku skausmu,penktadieni buvau pas dantiste,ruosiames karunele deti,tai nezinau kas ten pasidare,bet jau nakti maniau dainuosiu.Paracetamolis nebepadeda,tai pasiemiau diclofenac (man ji po cezario buvo prirase).Kazkiek nueme,bet kas bus toliau?Ryt reiks skambintis i klinika,gal priims.Tik reiks tada sakyt,kad mb lektu namo,nes leliaus neturiu kam palikt.
Vakar irgi buvo vaiku gimtadieni,daug leliuku buvo.Joris visa laika ant ranku pramiegojo,anei cypt smile.gif


Jooo zinok patiket negaliu kad jau 6men..man kazkoks buvo nepasiekiamas laikas,o va dabar jau cia ax.gif Aciu uz sveikinimus smile.gif

Vaziuosim i ta foto sesija kuria laimejom kaip Rejytei buvo 3men F'booke pas mane paziurek kazkaip A&V fotografija..nebepamenu jau smile.gif Ten kazkada dar drauge daresi fotkes tai labai patiko man,o paskui ir laimejom vaiku sypseneles konkurse ax.gif

Vargsiuke imk uz dantuko skausmeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2012 04 29, 11:00)
Jooo zinok patiket negaliu kad jau 6men..man kazkoks buvo nepasiekiamas laikas,o va dabar jau cia  ax.gif Aciu uz sveikinimus smile.gif

Vaziuosim i ta foto sesija kuria laimejom kaip Rejytei buvo 3men F'booke pas mane paziurek kazkaip A&V fotografija..nebepamenu jau smile.gif Ten kazkada dar drauge daresi fotkes tai labai patiko man,o paskui ir laimejom vaiku sypseneles konkurse  ax.gif

Vargsiuke imk uz dantuko skausmeli  4u.gif


Perziurejau tavo draugus,tai randu tik Sigitas Matulis photography,nu jis UK kaip suprantu...A&V Klaipedoj raso,nebent info neteisinga.As irgi noreciau kada nulekt pasipyskint,jei i LT nesugalvosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 04 29, 10:51)
Perziurejau tavo draugus,tai randu tik Sigitas Matulis photography,nu jis UK kaip suprantu...A&V Klaipedoj raso,nebent info neteisinga.As irgi noreciau kada nulekt pasipyskint,jei i LT nesugalvosim smile.gif

http://www.facebook....66002678?ref=ts
Va nukopinau tau ir visai ne A&V bet I-V lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2012 04 29, 07:48)
Aciu, Dovi! Koks viliojantis pasiulymas! Gal tikrai koki savaitgali imt ir atlekt visiems trims. O tavo MB ne pries? Gal tikrai kita savaitgali imsim ir atleksim?  blush2.gif

Grazaus sekmadienio visoms!


Si savaitgali su mamyte nusiaubem talkucke smile.gif gerai kad MB jau skambino jog atvaziavo pasiimt nes butu pusle man sprogus doh.gif

Tai va kita savaitgali mes namie - sveciu neturimt tai kvieciam wink.gif talkucke veikia 6dieni ir 7dieni tai kada tik norit galit atvaryt :arba 5dieni arba 6dieni ir pernakvot - gal ka kiemeli pasikeptume vyras kaip tik konstruoja siandie palapine kieme wink.gif

o del pienelio tai bus dar ir bus, gerk daugiau skysciu ir viskas. Jei bus alkanute dazniau prasys ir tiek smile.gif nors as irgi nusitraukinejau po maitinimo, nes man buvo patogiau turet daugiau pienelio kad reciau prasytu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovi2003: 29 balandžio 2012 - 13:48
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2012 04 29, 12:20)
http://www.facebook....66002678?ref=ts
Va nukopinau tau ir visai ne A&V bet I-V  lotuliukas.gif  doh.gif


ok,dekui...grazios fotkes pas ja smile.gif

o kiek uz fotosesija mokejot,nerasi ji niekur...

ale dantis kuo toliau tuo graziau skauda,kaip rytojaus sulaukt unsure.gif
Atsakyti
Rajyte su pusmetuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif

kaip smagu, kad pas jus silta. pas mus lyja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 04 29, 12:00)
ok,dekui...grazios fotkes pas ja smile.gif

o kiek uz fotosesija mokejot,nerasi ji niekur...

ale dantis kuo toliau tuo graziau skauda,kaip rytojaus sulaukt  unsure.gif

Nemokejom,dar nebuvom..rasiau kad atkelem nes nesedi mergina smile.gif
Siaip kainos berods nuo £70 prasideda
Laikykis.. 4u.gif Vaziuok i emergency dantu klinika mirksiukas.gif

QUOTE(TITA777 @ 2012 04 29, 12:03)
Rajyte su pusmetuku 4u.gif  4u.gif  4u.gif

kaip smagu, kad pas jus silta. pas mus lyja verysad.gif


Aciu..

Ir pas mus lyja verysad.gif Jau atsibodo toks nesamoningas oras! O kur jus Tita? g.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif reginiukas.uk - su pusmetuku Rejyte! happybday.gif happybday.gif happybday.gif 0 0 p.s. Esu kaimuky, oras pasakiskas grisiu tik velai vakare, jei temute baigsis sukurtit kas nors nauja kad ir be saraselio kad be namu neliktume. Isvariau penktadieni, nepagalvojau kad jinai taip greitais pasibaigs blush2.gif
Atsakyti
uzabegu trumpam,nes labai jau leliukai neramus siandien,miegojom tai iki 9.30 ryto bigsmile.gif uztat dabar niekaip nebeuzmiega taip ilgai nakti ismiegoje ir dar irzlus yra,matyt dantukai ne uz kalnu doh.gif
REGINIUKAI,MES IRGI SVEIKINAM GRAZUOLYTE REJYTE SU PUSMETUKU 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif nu va kokia jau didele ir grazi mergyte auga,laikas taip bega bigsmile.gif
klausei del sedejimo,tai kai mane nugasdino mamytes cia kuo ilgiau nesodint,tai ir nepiknaudziauju tuo,biskuti leidziu pasedet taip pusiau i pagalve atremus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 04 29, 10:45)
Frige,jus palmers green buvot?Ten mb klasioke pediatre dirba,kai nuvaziavom tai nustebimo buvo,kaip imanoma taip susitikt nezinant smile.gif


aha,didelis tau aciu,kad patarei 4u.gif 4u.gif kaip supratau is website,tai buvom pas Valda Darginavičiene, ax.gif tai turbut ta pati,nu nuostabi gydytoja,kitakart nesvarstysiu ir iskart ten vaziuosiu,jei kokios bedos...
cia tau uz dantuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frige1: 29 balandžio 2012 - 15:07