Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(Adrija1 @ 2012 04 26, 18:51)
Saunuolytes! Kokia jau dicke Tavi M!  wub.gif O ji dar Tavo pieneli geria?

Pastebejau tendencija, kad mazyliai va;gantys tik is mamos (.) priauga maziau svorio. Matyt, tai normalu  g.gif


Geria MP ir misinuka bei valgom kruopas, darzoves, mesyte jau smile.gif
Jinai pas mane nuo gimimo max svorio buvo priaugusi 750 g o tai vidutinikskai 500 g smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2012 04 26, 19:51)
Pastebejau tendencija, kad mazyliai va;gantys tik is mamos (.) priauga maziau svorio. Matyt, tai normalu  g.gif

Aš pastebėjau priešingai smile.gif Mano aplinkoje vaikiukai valgę ir valgantys tik MP ir tik iš krūties labai gerai priaugdavo ir priauga svorio. Ir namuose tokį pavyzdį turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lana33 @ 2012 04 26, 18:35)

buvom lauke visa diena,tai prie kompo nebuvau prisedus 4u.gif BETA,yra to misinuko daug kur,mes perkam Rimi Zirmunuose, Assorti yra atrodo,pas mus IKI Zirmunuose yra, kazkaip randu be problemu ax.gif surasi 4u.gif


Susizvejojau ka tik is RImi zirmunuose.Zodziu misinio dabar pririkiuota namuose kokio tik nori ir kokiais tik nori kiekiais biggrin.gif Sumaitinau dabar paskutini maitinima pries nakti to bifidus, ziuresiu ar cia kas gausis rytoj po dar 1 ar 2 porciju g.gif

Ziurekit, o gali taip buti, kad mazas jau mane zino ? g.gif Nes buvau pas dantista ir palikau leliu su MB.Grizau namo, tai isterijos girdejosi nuo kaimynu kiemo doh.gif Man paemus vaika i rankas baigesi visos asaros ta pacia minute.Vyresnelis pradejo pretenzijas reiksti kitus zmones pamates tik kokiu 3 men ir tas truko aciu D tik proa savaiciu.O dabar net nesupratau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 26, 22:51)
Susizvejojau ka tik is RImi zirmunuose.Zodziu misinio dabar pririkiuota namuose kokio tik nori ir kokiais tik nori kiekiais  biggrin.gif  Sumaitinau dabar paskutini maitinima pries nakti to bifidus, ziuresiu ar cia kas gausis rytoj po dar 1 ar 2 porciju  g.gif


Na as tai duodu ta misini is ryto,ir diena,nes pries nakti bijau duoti,kad neatpyltu,nes budavo net sprigdavo,ir pro nosi begdavo unsure.gif Turetum padeti jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 04 26, 17:40)
Rute,vis norejau taves paklaust kaip sekasi Violetai?

Violeta augina dukrytę Vestiną 4u.gif auga gražiai be didesnių rūpestukų,, vis susiskambinam karts nuo karto, pasidalinam žiniomis ar šiaip paplepam. Tau linkėjimai nuo jos 4u.gif
ji irgi vis paklausia kaip tu laikaisi mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Adrijuk, svarbu Elzyte linksmute, judri,tai ir nepergyvenk. Buna ir lieknesniu vaiku. Va viena kaimyne turim,tai jos mergyte valgo kaip suauges zmogus tokiom porvijom koseles,o i svori neina nors tu ka,bet jau koks vijurkas, gyvas sidabras wub.gif O mano Ameli minkstute bulkute,bet ir tokia ramesne, niekur neskuba biggrin.gif O juk ant MP uzaugino tas savo rinkutes, vis ties virsutine svorio riba eina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lana33 @ 2012 04 26, 22:12)
Na as tai duodu ta misini is ryto,ir diena,nes pries nakti bijau duoti,kad neatpyltu,nes budavo net sprigdavo,ir pro nosi begdavo unsure.gif Turetum padeti jums 4u.gif


Po vakarinio to misinio maitinimo lyg ir nieko, nakti daviau vel AR ir ryto pirma maitinima vel bifidus.Bet tai kaip dejo fontana atgal tai gal visa buteli ir ispyle man ant nugaros doh.gif Matyt jau buvo atprates nuo laisvai begancio misinio, nes dabar tai tiesiog susipyle visus 150 ml nekramtes biggrin.gif

Adrija, as tavo vietoj irgi nelabai jaudinciausi del dukriuko svorio.Gal tiesiog turi coliuke ir viskas mirksiukas.gif Nebuna gi tu vaiku vienodu ar butinai pagal vienas ar kitas normas augancio svorio.Kaip man mama pasakojo, as nuo pat gimimo miniatiurine buvau ir ka ir kiek bevalgydavau svoris nekisdavo.Ir dabar tokia makaronas esu, metai bega, vaikus tik gimdau, o vis dar atrodau kaip paaugle kokia doh.gif Jauciu taip ir nesulauksiu as tu moterisku formu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 27 balandžio 2012 - 07:51
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 27, 09:48)
Po vakarinio to misinio maitinimo lyg ir nieko, nakti daviau vel AR ir ryto pirma maitinima vel bifidus.Bet tai kaip dejo fontana atgal tai gal visa buteli ir ispyle man ant nugaros  doh.gif Matyt jau buvo atprates nuo laisvai begancio misinio, nes dabar tai tiesiog susipyle visus 150 ml nekramtes  biggrin.gif

Gal skylute per didele ant soskes,per greitai prisivalge 4u.gif ir gali dar duoti misinio dazniau,bet po nedaug unsure.gif mano gine taip siule,nes jos 4 vaikas buvo is atpilinejanciu ax.gif Jo,baisus dalykas tie atpilinejimai,mes irgi kankinomes,bet reikejo vis viena duoti ta Bifidus,nes kakoti tai reikia doh.gif Pabandyk dar kartais duoti virinto vandenuko,gal po 10 ml,irgi gerai kakojimui ax.gif o koki tirsta misini duodi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lana33: 27 balandžio 2012 - 07:57
QUOTE(Lana33 @ 2012 04 27, 08:57)
Gal skylute per didele ant soskes,per greitai prisivalge 4u.gif ir gali dar duoti misinio dazniau,bet po nedaug unsure.gif mano gine taip siule,nes jos 4 vaikas buvo is atpilinejanciu ax.gif  Jo,baisus dalykas tie atpilinejimai,mes irgi kankinomes,bet reikejo vis viena duoti ta Bifidus,nes kakoti tai reikia doh.gif Pabandyk dar kartais duoti virinto vandenuko,gal po 10 ml,irgi gerai kakojimui ax.gif o koki tirsta misini duodi?


Aptamil AR.Su soske viskas ten tvarkoj, tik kai dabar gaudavo ta tirsta misini iprato smarkiau traukti.Tai gaves tokio, kur pats bega ir prisirijo tongue.gif Nu bet nieko, po karta ra 2 per para kaip nors islaizysim ta bifidus rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas, mamukai, 4u.gif

QUOTE(Beta1 @ 2012 04 27, 08:35)
Aptamil AR.Su soske viskas ten tvarkoj, tik kai dabar gaudavo ta tirsta misini iprato smarkiau traukti.Tai gaves tokio, kur pats bega ir prisirijo  tongue.gif  Nu bet nieko, po karta ra 2 per para kaip nors islaizysim ta bifidus  rolleyes.gif


Beta, kai aš daviau kokią trečią savaitę Aptamil, tai maniškė irgi fontanu išpylė doh.gif . Netiko mums jis. Bandėm Nan ir tą taip pat sėkmingai fontanu pašalino doh.gif . Ačiū D,, kol kas mišinukų neprireikė daugiau. Klausiau savo mamos, ką darydavo, kai vaikams užkietėdavo viduriukai. Tai sakė, kad labai padėdavo avižiniai namuose virti klijukai.
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 26, 16:31)

Mano zuikis pradejo saipytis kai as priejus pakalbinu  wub.gif Nu zinokit jausmas tai nerealus  thumbup.gif


Ar aš nesakiau, kad gyvenimas tuoj nusidažys rožinėm spalvom smile.gif mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 27, 10:35)
Aptamil AR.Su soske viskas ten tvarkoj, tik kai dabar gaudavo ta tirsta misini iprato smarkiau traukti.Tai gaves tokio, kur pats bega ir prisirijo  tongue.gif  Nu bet nieko, po karta ra 2 per para kaip nors islaizysim ta bifidus  rolleyes.gif

As tai duodavau Aptamil AR su didesne skylute,o Bifidus su mazesne skylute smile.gif bet mes veliau pradejom gerti ta Aptamila,negu jus,biski kol susipratinom su tais misinukais ir atpylinejimais ,kas prie ko doh.gif tai galejau Bifidus su pirmu zinduku duoti,o Aptamila su antru smile.gif
Atsakyti
labas rytas wink.gif

Irute, su mėniasiakais tavo mažylę wink.gif
Atsakyti