Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 25, 21:06)


Mano diena šiandien košmariška... o dar dirbti reikėjo ir reikia. Mano mažė šiandien verkė, vos neklykdama dvi valandas taip gailiai pasikūkčiodama. Jau nebežinojau ko imtis kol galiausiai... apsivėmė ir iškart pagerėjo verysad.gif  Pasiskambinau vienai naujagimių skyriaus vedėjai pasionsultuot ką daryt ir nuo ko čia. Taigi vien tik mano pienuko dieta bus dabar. Šiandien daviau tyrelės ir įprastos daržovienės. Greičiausiai čia taip atsitiko nuo tyrelės.. nes po jos ji prstai ir pradėjo jaustis.


Ojeii kokia vargsiuke...kaip as ja uzjauciu kaip blogai kai bloga verysad.gif
O kokios tyreles davei? mazutele, kaip jai cia taip mazutei nepasiseke... o kur tu vln dabar?
Papildyta:
QUOTE(frige1 @ 2012 04 25, 21:20)
niu va mes po TA,augam kaip ant mieliu,broliukas vejasi sesyte...L sveria 8kg ir ugis 69cm bigsmile.gif (per 3 men +2.210kg ir +9.8cm)...o S irgi nelabai beatsilieka,sveria 7.78kg ir ugis 66cm bigsmile.gif (per 3 men +2.79kg ir +10.5cm)
turiu jums klausimuka blush2.gif ar gali buti vaikas alergiskas bulvems? unsure.gif mano L vel pilvuka pabere,ar cia sutapimas ar kas net nesuprantu,bet pilvuko jau seniai nebere schmoll.gif


Puiki TA didziuliukai 4u.gif
Maniskei jei alergizuodavo tai valandos pusvalandzio begy zandukus isberdavo. Bet tik nuo banano taip buvo... yra buves pilvukas pabertas bet nuprausus praejo, tiesiog ji didesne duodas daugiau oras atsilo jauciu kad prakaitine buvo nepagalvojau kad alergija g.gif

bulves nealergiskas produktas, bet seip is visu maziausiai alergizuojantys yra kiek zinau kopustai...


QUOTE(Pelenuroze @ 2012 04 26, 10:46)
Labas rytas,

Dovi, as ir plaukiu savo piene, amzinai slapia, net nzn kaip kur nors reiktu is namu isejus pamaitinti, nes abi su dukriuku slapios buname, tuos iklotelius nespeju keisti, turbut sunaudoju tiek pat kiek vaikui pampersu  doh.gif bet man zinok cia ne del to ta temperatura sukilo ir (.) skaudejtu o, o tode, kad vejas kazkur pertrauke (ne kazkur, o greiciausiai pas mama terasoj, kai stumdziau vezima ir buvau atsisagscius striukyte g.gif )


tai tu mano drauge drinks_cheers.gif as irgi niekur nedrysciau maitint vien del to kad sugalvojus orintai nusisukt nuo kruties viskas aplink slapia butu: mano bliuskute, dukrytes rubai galva ausys doh.gif O tu ideklu irgi kaip pampersu pirkti reikia, nezinau kada jie baigsis. Ties 4-5 men baiges naktiniai paslapimai, bet patiokai maitinant niekur nedingo, kai pradeda begti is abieju fontanai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2012 04 26, 10:14)
*Oho kaip augat! Saunuoliukai! mano R turbut tik kokius apie 7tesvers  ax.gif Siandien ir mums TA
**Tas pats kaip moliugas tik kitokios formos yra butternut squash  mirksiukas.gif
***na kada tas lietus pasibaigs! siandien zygiuosim i ta..laukiu nesulaukiu  ax.gif

*laukiam ziniu is jusu TA...o del svoriu zinok jau buvau pradejus galvot,kas tam mano vezimui pasidare,kad toks nemanevringas paliko,nebeina palekt su juo kaip anksciau,tai dabar jau aisku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kai toki svori reikia stumti biggrin.gif
**aciukas,zinau kaip jis atrodo,esu ta casserolle su juo gaminusi ax.gif
***uzkniso ir mus tas lietus,vakar kai reikejo i ligonine vaziuot,tai galvojau nusisausiu,zadejom is pradziu su masina,bet persigalvojom,pamaniau,kad is masinos i vezima keliant dar perpus vejas ir dar masinos ten nera kur statyt doh.gif doh.gif tai vaziavom su autobusu ir vyras buvo kartu,viena nevaziuociau,nes abu ten pabudo,tai ant ranku abu laikem,vienai tai misija neimanoma schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 26, 08:26)
Labas rytas mergaites  4u.gif

Tiesiai prie reikalo  ax.gif  Duodu maziui misinuko atpylinejantiems, nes turejom tokia problemele.Misinys labai tinka, problema isspresta.Taciau atsirado kita beda.Kadangi tas misinus tirstas, tai nuo jo baisiai uzkietejo viduriukai  doh.gif  DUodu kas diena Bifolac bakteriju, bet efektas menkas nuo ju.Kas dar kokiu minciu turit kaip tuos viduriukus patvarkyt ? negi teks grizt prie normalaus misinio  unsure.gif



Labuka

http://www.semper.lt...aistas-kdikiams
Va cia galima isigyti ir pristatys i namus.
Atsakyti
[quote=frige1,2012 04 26, 08:28]
daviau bulve 2 dienas,pirma tik ant saukstelio galo,o antra diena jau daugiau ir po to vakare isberta jau buvo doh.gif vakar nebedaviau,nes laiko neturejom,su gydytojais uztrukom,tai siryt pilvukas svarus unsure.gif negi taip staigiai isnykti galejo????? g.gif pediatro klausiau,bet cia aisku atsakymas buvo,kad ne nuo bulves doh.gif biggrin.gif kaip ir del gleiviu S paklausiau,gal plauciukai taip valosi,tai irgi pasake,kad ne,cia tik siaip virusas doh.gif nu cia pas ju taip zodynas skurdus,kas benutinka,tai egzema arba virusas,daugiau diagnoziu nera....kaip ir vaistu,isskyrus paracetamoli doh.gif o tavo mazute vis dar labai isberta? unsure.gif
Papildyta:

Nors ir nesu sio skyrelio rasytoja, esu daugiau skaitytoja, negaliu neisiterpti:
Fridge kaip jums negeda istisai pamazgas pilti ant UK salies, kuri jums suteike galimybe tureti du vaikucius nemokamai, suteikia galimybe vyrui dirbti ir ismaitinti didele seima. PATI I SALIES GERBUVI NESATE NIEKO NEISNESUSI, BET NAUDOJATES VISKUO IR DAR PILATE SIUKSLES, LABAI NEGARZU blush2.gif Tai jums gydytojai visi trenkti, salis nemiela, tai jums anglai durni, ir is ju vaiku saipotes, kad vezimuose sedi iki 4 metu ir pan, ir kruva kitu negatyviu komentaru esate prirasius sios salies atzvilgiu. NIEKAIP NESUPRANTU KODEL VIS DAR ESATE SITOJE SALYJE, JEI CIA TAIP BLOGAI IR VISI TOKIE BLOGI g.gif g.gif g.gif GRYZKITE ATGAL I LIETUVA, IR NEREIKES KANKINTIS NEMIEJOJE SALYJE wub.gif
Atsakyti
FLOREJA,kiekvienas turi teise issakyti savo nuomone ir nelabai cia tave supratau blink.gif blink.gif gal neissimiegojai ar oras prastas veikia??????? biggrin.gif biggrin.gif uz vaikus esu dekinga labiausiai savo gydytojui,kuris beje zydas,o ne anglas ir sau biggrin.gif daug kur ir mano sprendimai padare dideli pliusa sekmes link...bet nematau reikalo cia aiskint tokiai kaip tu...o del naudojimosi tuo gerbuviu,tai cia jau be reikalo...mes su vyru taip pat mokam mokescius ir visa kita kaip ir kiti gyvenantys ir turim teise i viska,kai tuo tarpu yra daugybe atvykeliu,kurie nedirbdami ir neduodami nieko tai valstybei sugeba tik pasalpas gauti ir naudotis viskuo...gal tu ir islik geriau tik skaitytoja cia ir neizeidinek kitu,tam neturi absoliuciai jokiu teisiu kaip ir aiskinti man,kur turiu gyventi!!!!
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 26, 15:04)
FLOREJA,kiekvienas turi teise issakyti savo nuomone ir nelabai cia tave supratau blink.gif  blink.gif gal neissimiegojai ar oras prastas veikia??????? biggrin.gif  biggrin.gif uz vaikus esu dekinga labiausiai savo gydytojui,kuris beje zydas,o ne anglas ir sau biggrin.gif daug kur ir mano sprendimai padare dideli pliusa sekmes link...bet nematau reikalo cia aiskint tokiai kaip tu...o del naudojimosi tuo gerbuviu,tai cia jau be reikalo...mes su vyru taip pat mokam mokescius ir visa kita kaip ir kiti gyvenantys ir turim teise i viska,kai tuo tarpu yra daugybe atvykeliu,kurie nedirbdami ir neduodami nieko tai valstybei sugeba tik pasalpas gauti ir naudotis viskuo...gal tu ir islik geriau tik skaitytoja cia ir neizeidinek kitu,tam neturi absoliuciai jokiu teisiu kaip ir aiskinti man,kur turiu gyventi!!!!

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 26, 14:08)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aciu uz palaikyma 4u.gif nu nesuprantu tokiu zmoniu,kurie taip gali izeidinet zmogu,kurio visai nepazysta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 26, 13:04)
FLOREJA,kiekvienas turi teise issakyti savo nuomone ir nelabai cia tave supratau blink.gif  blink.gif gal neissimiegojai ar oras prastas veikia??????? biggrin.gif  biggrin.gif uz vaikus esu dekinga labiausiai savo gydytojui,kuris beje zydas,o ne anglas ir sau biggrin.gif daug kur ir mano sprendimai padare dideli pliusa sekmes link...bet nematau reikalo cia aiskint tokiai kaip tu...o del naudojimosi tuo gerbuviu,tai cia jau be reikalo...mes su vyru taip pat mokam mokescius ir visa kita kaip ir kiti gyvenantys ir turim teise i viska,kai tuo tarpu yra daugybe atvykeliu,kurie nedirbdami ir neduodami nieko tai valstybei sugeba tik pasalpas gauti ir naudotis viskuo...gal tu ir islik geriau tik skaitytoja cia ir neizeidinek kitu,tam neturi absoliuciai jokiu teisiu kaip ir aiskinti man,kur turiu gyventi!!!!



As neaiskinu Jums kaip gyventi tongue.gif , tik man niekaip esuprantama ka ZMONES daro salyje, kuri yra nemiela ir viskas joje nervuoja doh.gif doh.gif doh.gif. Man paprasciausia pikta, kad zmones naudojasi salies gerbuviu, kurio jie nesukere, o peikia ir zemina viska ir visus is eiles doh.gif Tai daug pasako apie zmoniu mentaliteta doh.gif
Linkiu jusu seima kuo greiciau uzsidirbti svariuku, kad galetumete kuo greiciau pabegti is nemielos salies 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Floreja: 26 balandžio 2012 - 14:13
QUOTE(Floreja @ 2012 04 26, 14:12)
As neaiskinu Jums kaip gyventi  tongue.gif , tik man niekaip esuprantama ka ZMONES daro salyje, kuri yra nemiela ir viskas joje nervuoja  doh.gif  doh.gif  doh.gif. Man paprasciausia pikta, kad zmones naudojasi salies gerbuviu, kurio jie nesukere, o peikia  ir zemina viska ir visus is eiles  doh.gif Tai daug pasako apie zmoniu mentaliteta  doh.gif
Linkiu jusu seima kuo greiciau uzsidirbti svariuku, kad galetumete kuo greiciau pabegti is nemielos salies  4u.gif

idomu,ka anglai be musu juodadarbiu darytu?????ir as nezeminu visu is eiles,turiu pazystamu anglu,kuriuos labai gerbiu ir bet kada istiesiu pagalbos ranka,jei reikia...o tu apsidairyk aplink ir pabendrauk su lietuviais daugiau,tokiu zmoniu,kuriems nemiela UK,kurie lt palike seimas,artimus su skaudancia sirdim cia gyvena ir ta pacia minute,jei tik galetu,gryztu i lt,yra labai daug...bet cia temute ne apie tai,susirask tokiu,kuriuos galetum izeidinet,ten,kur esi rasytoja mirksiukas.gif
del svariuku,gaila,nepataikei,visai ne to cia atvaziavom,bet irgi nematau reikalo tau cia priezastis destyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Floreja @ 2012 04 26, 15:12)
As neaiskinu Jums kaip gyventi  tongue.gif , tik man niekaip esuprantama ka ZMONES daro salyje, kuri yra nemiela ir viskas joje nervuoja  doh.gif  doh.gif  doh.gif. Man paprasciausia pikta, kad zmones naudojasi salies gerbuviu, kurio jie nesukere, o peikia  ir zemina viska ir visus is eiles  doh.gif Tai daug pasako apie zmoniu mentaliteta  doh.gif
Linkiu jusu seima kuo greiciau uzsidirbti svariuku, kad galetumete kuo greiciau pabegti is nemielos salies  4u.gif


Stipru blink.gif Floreja, tebunie jus sios salies gerbeja ir myletoja, smagu, kad suradot savo vieta po saule 4u.gif Taciau kalbedama apie kitu zmoniu, pasak jusu, zema mentaliteta atkreipkite demesi i savaji rolleyes.gif Negalima kaltinti zmogaus, kad jis naudojasi vienos ar kitos salies gerove, kai jis tuo tarpu dirba kaip ir visi ir moka mokescius kaip ir visi.Nors saves ir nelaikau nei zemo intelekto nei dar kitokia antraruse, taciau turiu sutikti su Frige, kad sveikatos sistema toje salyje yra ne itin gera.Deja,galiu ta patvirtinti is savo asmenines patirties.Ir jeigu jus manote, kad esate protinga moteris, turetumete zinoti, kad zmones dazniausiai isvaziuoja is savo salies ne del to, kad jos nemyli ar nenori ten buti, o del elementariu normaliam, protingam zmogui suprantamu priezasciu, tokiu kaip nedarbas ir t.t.Taigi pries siulydama kam nors greiciau vaziuoti is UK ar dar kur nors, pagalvokite dar karta ar tikrai jusu pasiulymas toks protingas kokia pati manote esanti mirksiukas.gif

Atsakyti
sveikos mamukai 4u.gif


na ka as galiu pasakyti,nepalaikau nei vienos puses 100% (Floreja ar Frige) BET ATVIRAI ir man uzkliuna toks viskuo nuo A iki Z Friges nepasitenkinimas...mano patirtis medicininiu atzvilgiu super cia,vyrui skrandi isgyde(nors LT tik vaistus siulydavo ir siulydavo o pagerejimo 0) man operavo ausi(laukia ir kita austyte eiles),dare laparoskopija ir t.t ir viskas toje pat Homerton ligonineje ,kaip ir Frige lankosi....ir esam patenkinti ax.gif
Atsakyti
Labas mamytes,

Na mes jau po ta sveriame 6,650kg tai per 7sav+820gr ugis musu 67cm+4 tai kaiop ir neblogai sakyciau ax.gif

Sutinku su Baltija,kartais ir man uzkliuna tavo tokie pasisakymai tik jau niekada nedrystu kazko pasakyti pries,tiesiog kiek zmoniu tiek nuomoniu,Esu dekinga UK davusiai man galimybe tureti Rejyte,ko negaliu pasakyti apie lt,gyvenu cia dirbu turiu viska ko reikia..Taip kad kartais reiktu pagalvoti ir apie tai kad uk dave daugiau galimybiu jums gyventi taip ir tureti tai ka dabar turite mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti