Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(frige1 @ 2012 04 25, 23:33)
* lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
**tai ka man dabar jai beduoti????niekur cia moliugo nerandu doh.gif
***cia tau uz istverme 4u.gif  4u.gif kad isaugs,tai cia tikrai,bet sunku jums abiems unsure.gif o mes tuos alerginius tyrimus turbut tik lt darysim,nes jie cia pasirodo iki 1 m 
nedaro doh.gif nebent butu labai jau isberta,tai nelabai ir belaukiu vizito pas kita dermatologa,duodu 100%,kad isgirsiu ta pati doh.gif nors,kai pasakei,kad krauja is galvytes eme,tai issigandau,bijociau as,kaip nors pasisaugosim tu pagrindiniu alergenu unsure.gif


MOliugas irgi tarp kitko alergenas, net didesnis nei bulve smile.gif...Kiek laiko tu duodi bulve????Siap sako nuo maisto dazniausia isberia per kelias valandas, o jeigu letinis berimas, tada ir p odienos ar net po savaites..Sunku su tom alergijom doh.gif ...

O del tyrimu tai vos ir nepritarciau ten esantiems alergologams, nes iki metu tikrai sunku nustatyt tuos alergenus, dar ir 2 ar 3 metu - taip pat..Alergenai nusistovi kazkur 5-7 metu - tada va tikslinga...O dbr as dariau del saves, kad zinociau ka galiu valgyt ko ne....aisku, ar tai tik tie alergenai irgi neaisku, nes gali buoti, kad ji per maza rodyti kitiems alergenams...kuo vaikas didesnis, tuo alergenu rodo daugiau smile.gif

O del kraujuko is galvytes - geriau jau is jos, nei is rankos doh.gif ...Nes cia ja paguldai, galvyte ant sono ir viskas, greit ten iduria - ji net nejaucia..O tas rankas spaudzia, tu venu iesko - baisu doh.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaites 4u.gif

Tiesiai prie reikalo ax.gif Duodu maziui misinuko atpylinejantiems, nes turejom tokia problemele.Misinys labai tinka, problema isspresta.Taciau atsirado kita beda.Kadangi tas misinus tirstas, tai nuo jo baisiai uzkietejo viduriukai doh.gif DUodu kas diena Bifolac bakteriju, bet efektas menkas nuo ju.Kas dar kokiu minciu turit kaip tuos viduriukus patvarkyt ? negi teks grizt prie normalaus misinio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 25, 21:20)
niu va mes po TA,augam kaip ant mieliu,broliukas vejasi sesyte...L sveria 8kg ir ugis 69cm bigsmile.gif (per 3 men +2.210kg ir +9.8cm)...o S irgi nelabai beatsilieka,sveria 7.78kg ir ugis 66cm bigsmile.gif (per 3 men +2.79kg ir +10.5cm)
turiu jums klausimuka blush2.gif ar gali buti vaikas alergiskas bulvems? unsure.gif mano L vel pilvuka pabere,ar cia sutapimas ar kas net nesuprantu,bet pilvuko jau seniai nebere schmoll.gif

labas rytas, kokia grazi diena bigsmile.gif Frige, puikus rezultatai, mamytei 4u.gif 4u.gif kita savaite eisim ir mes, bus idomu palygint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 26, 08:26)
Labas rytas mergaites  4u.gif

Tiesiai prie reikalo  ax.gif  Duodu maziui misinuko atpylinejantiems, nes turejom tokia problemele.Misinys labai tinka, problema isspresta.Taciau atsirado kita beda.Kadangi tas misinus tirstas, tai nuo jo baisiai uzkietejo viduriukai  doh.gif  DUodu kas diena Bifolac bakteriju, bet efektas menkas nuo ju.Kas dar kokiu minciu turit kaip tuos viduriukus patvarkyt ? negi teks grizt prie normalaus misinio  unsure.gif

o tu nebandei BABY SEMP BIFIDUS?mano dukrytei tik jis padedavo...o kai S atpylinedavo,tai as jam buvau pabandzius BABY SEMP LEMOLAC,tik man jo skonis nelabai patiko schmoll.gif bet kad jums su viduriukais,tai pabandyk ta bifidus mirksiukas.gif
labas rytas mamytes 4u.gif
mano kleckai atsibudo pries 7 siryt doh.gif tiksliau pasakius broliukas pampi pridare ir bezyzdamas,kol vandenuko atnesiau,sesyte prizadino...o ta pazadinta nelaiku kad pradejo verkti doh.gif doh.gif tai biski patriuksmavo,kol valgyt abiems padariau...dabar miega vel biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(egipte @ 2012 04 26, 09:02)
labas rytas, kokia grazi diena  bigsmile.gif Frige, puikus rezultatai, mamytei  4u.gif  4u.gif kita savaite eisim ir mes, bus idomu palygint  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif lauksim naujienu is taves kita savaite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 26, 10:26)
Labas rytas mergaites  4u.gif

Tiesiai prie reikalo  ax.gif  Duodu maziui misinuko atpylinejantiems, nes turejom tokia problemele.Misinys labai tinka, problema isspresta.Taciau atsirado kita beda.Kadangi tas misinus tirstas, tai nuo jo baisiai uzkietejo viduriukai  doh.gif  DUodu kas diena Bifolac bakteriju, bet efektas menkas nuo ju.Kas dar kokiu minciu turit kaip tuos viduriukus patvarkyt ? negi teks grizt prie normalaus misinio  unsure.gif

Sveikos 4u.gif
BETA,mes irgi geriam misinuka AR,ir kaip rase FRIGE,dar papildomai duodam BABY SEMP BIFIDUS,is pradziu duok 1 karta per diena,jeigu nepades,gali duoti 2 kartus,mes gerem du kartus 4u.gif mums dabar bus galvos skausmas,koki misinuka gerti nuo puses metu g.gif gal jau natpylines taip g.gif
Mes jau paragavom kalakutienos ax.gif ziuresiu,ar praejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 26, 07:03)
MOliugas irgi tarp kitko alergenas, net didesnis nei bulve smile.gif...Kiek laiko tu duodi bulve????Siap sako nuo maisto dazniausia isberia per kelias valandas, o jeigu letinis berimas, tada ir p odienos ar net po savaites..Sunku su tom alergijom  doh.gif ...

daviau bulve 2 dienas,pirma tik ant saukstelio galo,o antra diena jau daugiau ir po to vakare isberta jau buvo doh.gif vakar nebedaviau,nes laiko neturejom,su gydytojais uztrukom,tai siryt pilvukas svarus unsure.gif negi taip staigiai isnykti galejo????? g.gif pediatro klausiau,bet cia aisku atsakymas buvo,kad ne nuo bulves doh.gif biggrin.gif kaip ir del gleiviu S paklausiau,gal plauciukai taip valosi,tai irgi pasake,kad ne,cia tik siaip virusas doh.gif nu cia pas ju taip zodynas skurdus,kas benutinka,tai egzema arba virusas,daugiau diagnoziu nera....kaip ir vaistu,isskyrus paracetamoli doh.gif
o tavo mazute vis dar labai isberta? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 26, 07:03)

O del kraujuko is galvytes - geriau jau is jos, nei is rankos  doh.gif ...Nes cia ja paguldai, galvyte ant sono ir viskas, greit ten iduria - ji net nejaucia..O tas rankas spaudzia, tu venu iesko - baisu  doh.gif

jums tai aisku butina juos daryt,kai pati maitini...o kazin ar rizikinga is galvytes imti?ar ten nieko negali nutikti?gal durnai nuskambejo klausimas,bet idomu,kai grysim i lt,darysiu as tuos tyrimus ax.gif o del alergiju,tai aisku,kol maza gali labai daug kam alergiska buti,mergyte,kuria priziurejau tai gana ilgai buvo alergiska,kazkur iki 3 metuku,dabar jai 4.5 ir alergija islikus tik zemes riesutams,bet ji jau greiciausiai isliks,nes alergija riesutams neisaugama deja,bent jau beveik visada kiek girdejau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frige1: 26 balandžio 2012 - 09:21
QUOTE(frige1 @ 2012 04 26, 10:28)

o tavo mazute vis dar labai isberta? unsure.gif
Papildyta:

jums tai aisku butina juos daryt,kai pati maitini...o kazin ar rizikinga is galvytes imti?ar ten nieko negali nutikti?



nam pas mus kojyciu slaunytes raudonais plemais sausais ir ranku plastakos, dbr veidukas toks kraujagyslem issryksejes - tai pagrinde cia, o daugiau kunelis jos svarut svarutelis... smile.gif

O del rizikos - nu ka as zinau, reikia svarbiausia, kad i vena pataikytu galvytej ir viskas....kazkaip negalvojau apie rizika blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 26, 10:07)
o tu nebandei BABY SEMP BIFIDUS?mano dukrytei tik jis padedavo...o kai S atpylinedavo,tai as jam buvau pabandzius BABY SEMP LEMOLAC,tik man jo skonis nelabai patiko schmoll.gif bet kad jums su viduriukais,tai pabandyk ta bifidus mirksiukas.gif


QUOTE(Lana33 @ 2012 04 26, 10:15)
Sveikos 4u.gif
BETA,mes irgi geriam misinuka AR,ir kaip rase FRIGE,dar papildomai duodam BABY SEMP BIFIDUS,is pradziu duok 1 karta per diena,jeigu nepades,gali duoti 2 kartus,mes gerem du kartus 4u.gif mums dabar bus galvos skausmas,koki misinuka gerti nuo puses metu g.gif gal jau natpylines taip g.gif


notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Didziuuuuulis aciu 4u.gif Jau nebezinojau ka cia reiks daryt, bet dabar eisiu to bifidus misinio ieskot.Tik dabar klausimas kur ji rast ? as esu macius tiesiog BABY SEMP, bet ten be jokio BIFIDUS.Jo gal vaistinese ieskot ar kur ? g.gif Lana, kur tu jo gauni ? O tavo pupa jau turetu nebeatpylineti arba bent jau maziau, nes jau valgo kieta maista mirksiukas.gif O ir siaip jau ta virskinimo sistema yra brandesne nei mazo kudikelio, tai neturetu buti bedu.Nors kita vertus, mano dickis atpylinejo dar net kai virs metu buvo doh.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Adrijuk, sveikatytes 4u.gif nebijok, mazyle neturetu susirgti, tavo pienukas ja saugo, bent jau as kai sirgau, tai mazylei nieko, ir net neonatologe pasake, kad vaikutis pienelio deka atlaike mamos liga 4u.gif as dedavausi kauke, kai maitindavau mazute, nes labai nosis bego, bet buvo toks atvejis, kad ji issigando manes su kauke ir teko nusiimti ax.gif o del tos vieteles, tai dekui, kad pasidalinai info, linkiu jums susitvarkyti si reikaliuka greitai ir neskausmingai 4u.gif

Dovi, Levanda, as tai valau ta vietele, tik minejau, vyrui kazkas baisaus atrodo, kad as ten lendu doh.gif nu bet jis sugebejo mazutei prisiskaites forumu diagnozuoti plauciu pneumonija, nes dukryte krenkste...o jai tiesiog valesi is nosytes snargliukai doh.gif

Dovi, as ir plaukiu savo piene, amzinai slapia, net nzn kaip kur nors reiktu is namu isejus pamaitinti, nes abi su dukriuku slapios buname, tuos iklotelius nespeju keisti, turbut sunaudoju tiek pat kiek vaikui pampersu doh.gif bet man zinok cia ne del to ta temperatura sukilo ir (.) skaudejo, o tode, kad vejas kazkur pertrauke (ne kazkur, o greiciausiai pas mama terasoj, kai stumdziau vezima ir buvau atsisagscius striukyte g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 26, 09:38)
notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif Didziuuuuulis aciu  4u.gif  Jau nebezinojau ka cia reiks daryt, bet dabar eisiu to bifidus misinio ieskot.Tik dabar klausimas kur ji rast ? as esu macius tiesiog BABY SEMP, bet ten be jokio BIFIDUS.Jo gal vaistinese ieskot ar kur ?  g.gif  Lana, kur tu jo gauni ? O tavo pupa jau turetu nebeatpylineti arba bent jau maziau, nes jau valgo kieta maista  mirksiukas.gif  O ir siaip jau ta virskinimo sistema yra brandesne nei mazo kudikelio, tai neturetu buti bedu.Nors kita vertus, mano dickis atpylinejo dar net kai virs metu buvo  doh.gif

mano uosviene tai rado jo didelej Maksimoj ar Iki g.gif mazesniuose ieskojo ir nerado schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 26, 10:46)
mano uosviene tai rado jo didelej Maksimoj ar Iki g.gif mazesniuose ieskojo ir nerado schmoll.gif


NU reiks ieskot g.gif Nes to atpylinejantiem radau tiktai rimi.Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 25, 18:06)
Mano diena šiandien košmariška... o dar dirbti reikėjo ir reikia. Mano mažė šiandien verkė, vos neklykdama dvi valandas taip gailiai pasikūkčiodama. Jau nebežinojau ko imtis kol galiausiai... apsivėmė ir iškart pagerėjo verysad.gif  Pasiskambinau vienai naujagimių skyriaus vedėjai pasionsultuot ką daryt ir nuo ko čia. Taigi vien tik mano pienuko dieta bus dabar. Šiandien daviau tyrelės ir įprastos daržovienės. Greičiausiai čia taip atsitiko nuo tyrelės.. nes po jos ji prstai ir pradėjo jaustis.

Vargsiuke Marija,O kodel tu taip anksti jau ir tyreles ir darzovienes davei?? Gal per daug? As stengiuos dar labai daug neduoti,neapsunkinti skranduko,juk dar 6men nera..Gal geriausia ryte tyrele,o per pietus darzoviene? Arba pakeiskit tyrele ryziu kosele,arba kokia kita.

QUOTE(frige1 @ 2012 04 25, 18:20)
niu va mes po TA,augam kaip ant mieliu,broliukas vejasi sesyte...L sveria 8kg ir ugis 69cm bigsmile.gif (per 3 men +2.210kg ir +9.8cm)...o S irgi nelabai beatsilieka,sveria 7.78kg ir ugis 66cm bigsmile.gif (per 3 men +2.79kg ir +10.5cm)
turiu jums klausimuka blush2.gif ar gali buti vaikas alergiskas bulvems? unsure.gif mano L vel pilvuka pabere,ar cia sutapimas ar kas net nesuprantu,bet pilvuko jau seniai nebere schmoll.gif

Oho kaip augat! Saunuoliukai! mano R turbut tik kokius apie 7tesvers ax.gif Siandien ir mums TA

QUOTE(frige1 @ 2012 04 25, 20:33)
* lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
**tai ka man dabar jai beduoti????niekur cia moliugo nerandu doh.gif


Tas pats kaip moliugas tik kitokios formos yra butternut squash mirksiukas.gif

labas rytas..
na kada tas lietus pasibaigs! siandien zygiuosim i ta..laukiu nesulaukiu ax.gif

Atsakyti