Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

Labas rytas,

QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 13, 14:30)
Labiausiai padejo mankstos,tempimo pratimai, gali ir pati pasitampyti atsigulus ant nugaros ir tiestis siekiant rankomis i virsu ir kojomis kuo toliau. Dar geras pratimas yra gulint ant nugaros judeti kaip zuvyte plaukia - viena koja ir petys zemyn,kita aukstyn ir atvirksciai. Reikia stiprinti nugaros raumenis,nes labai apsikeite svorio pasiskirstymas,tai reikia persiorientuoti organizmui 4u.gif


Reiks ir man išbandyti šiuos pratimus smile.gif .

Pelenuroze, Zubriuka, su mėnesiukais jus 4u.gif .
Atsakyti
Labas rytas,

dekui mergaites uz sveikinimus 4u.gif net nesitiki, kad siandien svenciam menesiuka, atrodo dar vakar gimdziau, o va guli lovyteje pustazande dukruze wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LediDiDi1 @ 2012 04 13, 14:53)
vilmosa, nusipirk diclofenac žvakučių. Jos būtent šiuos skausmus (uždegimą taip pat) malšina ir labai efektyviai, išbandyta smile.gif . Pas mane irgi labai didelės problemos su nugara. Baigus maitinti, teks užsiimti savimi stipriai. Beje, maitinant šias žvakutes naudoti galima. Man po CP jas davė, nors iš karto maitinau.

Labas, mamukai 4u.gif

jei diclofenac zvakutes galima naudot tai gal ir tepaliuka nes tepaliuko turejau namie
Papildyta:
QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 13, 23:42)

Ne nuo pirmadienio - nuo siandien mirksiukas.gif

nuo siandien rimtai uzsiimsiu ieskojimais ir nete pasiieskosiu mankstu butent po gimdymo stuburiui ir tada jau reikes uzsiiminet

labas rytas mamytes
Papildyta:
QUOTE(Pelenuroze @ 2012 04 14, 10:26)
Labas rytas,

dekui mergaites uz sveikinimus  4u.gif net nesitiki, kad siandien svenciam menesiuka, atrodo dar vakar gimdziau, o va guli lovyteje pustazande dukruze  wub.gif

Su menesiuke tavo mazaja princese 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2012 04 14, 07:35)
Sveikutes  smile.gif

Pelenuroze - sveikinam Ditė 1-ojo menesiadienio proga ir tave kaip mamyte!  happybday.gif

Zubriuka - su 4 menesiukais tavo princeses!  happybday.gif



labas smile.gif

Mes prisidedam prie sveikinimu smile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Zubriukos ir Pelenurozeles dukriukes su menesiukais!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 14, 11:41)
Zubriukos ir Pelenurozeles dukriukes su menesiukais!!! wub.gif  wub.gif  wub.gif

Sveikos mamytes, turbut visos lauke, kad taip ramu cia smile.gif
ir mes prisidedam prie sveikinimu mazyliams 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egipte: 14 balandžio 2012 - 13:43
QUOTE(egipte @ 2012 04 14, 14:42)
Sveikos mamytes, turbut visos lauke, kad taip ramu cia  smile.gif


kad nera geras oras tam lauke - vejas tai jau labai nemalonus - brrrr....As prie knygu, o S su mociute isleidau i lauka smile.gif...Bet cia buvo 12val - dbr jau parejo, jau atsikele ir spokas - baigsis mano mokslai doh.gif doh.gif
Atsakyti
turim trecia dantuka thumbup.gif ....Bet virsuj dar tu triju dantuku pabale dantenos, matyt daiginsimes visus ant karto doh.gif doh.gif ( man taip buvo mama sake )....
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 14, 00:42)
Labai idomu uztat vyresnem mamytems smile.gif Papasakosi,kaip ryt kaip TB susitvarke,baisiai idomu bigsmile.gif O tau stiprybes 4u.gif Pereinat i nauja etapa,bet jusu artumas ir rysys visada liks begaliniai stiprus wub.gif
Ne nuo pirmadienio - nuo siandien mirksiukas.gif



Dėkui, Gaja, kad teiraujiesi 4u.gif

Taigi grįžtu aš ryte - ogi žaidžia mano durkiukas su vyru su žaisliukais sau patenkinti. Aišku veidukai abiejų pavargę gerokai, akytės apsiblausę nuo nemigos doh.gif , bet pamatė Saulutė mane, sako mamayna ateik, žaidžiam thumbup.gif

Vakar vyras užmigdė vakare po 2 val. migdymo. Užmigo 24 val. kai šiaip miega 22 val. bet žinant kad visada užmigdydavau nakčiai tik aš vienintelė ir tik su (.), tai čia pagirtina. Tai tas užmigdymas buvo galima sakyti lengvas. Tik va naktimis kai ji prabunda ir siurbia mano (.) tai va čia ir prasidėjo visas grožis: kėlėsi jis ten n kartų naktį ir supo ir nešiojo ir ko nedarė -buvo kad ir mušė jį, rėkdama "nenoriu tėtės, noriu- mamynos" doh.gif , bet visumoje -SUSITVARKĖ ir tas svarbiausia.
Kaip ryte vyras man pasakojo: "Žinojau, kad kitaip nebus - niekas man nepadės, turiu pats susitvarkyti ir buvau ramus - visas jos isterijas ištvėriau" Už tai labai didžiuojuosi mūsų tėtuku.
O ryte kaip sakiau kaip niekur nieko žaidė linksma. Galvojau pamatys mane - bus ašarų ir pan. gal net (.) teks duoti, bet nieko panašaus nebuvo.
O kas svarbiausia, kad man per 24 val. o dabar jau ir daug daugiau praėjo laiko (.)(.) nepritvinko ir gal net išvengsiu to žadėto paskutinio nusiurbimo jos. Labai jau nenorėčiau ją vėl erzinti ir duoti siurbti, bet aišku jeigu prisikauptų ir pradėtų tempti (.)(.) tektų duoti. Bet kol kas nieko panašaus nėra bigsmile.gif thumbup.gif kokia būčiau laiminga, kad mano pieno fabrikėlis tiap stebuklingai ir susireguliuotų. Ėmiau - nedaviau ir viskas OK. Kol kas taip ir yra. vadinasi jau visas organizmas buvo tam pasiruošęs thumbup.gif
Šiandien vėl lauke pietų užmigdžiau - operacija tęsiasi, kol kas viskas pagal planą eina. Dar viena tokia košmariška naktelė laukia, po to dar viena, o po to tikiuosi, kad gal jau pradės išsimiegoti ir nekviesti naktim taip dažnai. Tada jau ir aš galėsiu namo sugrižti biggrin.gif Sugrižti tai teks, nes vyrui i darbą pirmadienį, bet manau dar naktim 1-mam aukšte miegosiu, kad kuo labiau atprastų nuo manęs ir (.)(.).

tai vat tokio naujienos iš mūsų fronto. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 14 balandžio 2012 - 15:59
Sveikos merginos,

kaip isvaziavom pas mano tevus pries Velykas, taip ir nebesirodziau. Praleidau 3 dienas lovoje su 38,5 temperatura ir deganciais (.)(.), bet mazulis istrauke pienuka uzsistovejusi, tempa numusiau paracetamoliu, dejau kopustus, bulviu tarkius, ledukus ir as vel sveika kaip ridikas biggrin.gif Pas tevukus atsigavau, pailsejau, nereikejo rupintis buitim, nors siek tiek pavargau nuo mamos nuolatinio kisimosi i tai, kaip maitinu, kaip maudom ir t.t. Susipykom gal 10 kartu, paskui vel sutarem, tokie jau tie mano santykiai su mama doh.gif Ji nuolat turi visiems aiskinti ka ir kaip daryti, jei siulau eit su vezimu pasivaiksciot, tai atsisako, jei noriu, kad vaikutis pamiegotu, tai ji kucina ji visaip, kalbina ir t.t. Nesibodi nakti eidama i tualeta uzeiti 3h ryto pas mus i kambari ir paklausti kas vyksta (pvz as maitinu ar nesioju vaikeli pamaitinus)... Tai truputi vargina, ypac nervina MB... Bet noriu, kad ismoktu priziureti anuka pagal musu supratima, nes nusimato 3 vestuves sia vasara ir reikes palikti seneliams priziureti doh.gif

Aciu uz praejusius sveikinimus su menesiuku 4u.gif Vakar buvom TA, tai pupulis sveria jau 4,4 kg ir yra 55cm, jau tikrai isaugom pirmuosius rubelius, ant kojyciu jau rinkutes atsiranda smile.gif)

Visoms grazaus savaitgalio, taip smagu vezimuka gryname ore pastumdyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa7 @ 2012 04 13, 10:38)
oho, keliauninkai  bigsmile.gif  na, kazkur pasigausim jus si pavasari  mirksiukas.gif  tel. turiu tavo.


Aha, keliauninkai.... Va siandien iki Suvalku suvazinejom visa seima wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2012 04 14, 17:00)
Sveikos merginos,

kaip isvaziavom pas mano tevus pries Velykas, taip ir nebesirodziau. Praleidau 3 dienas lovoje su 38,5 temperatura ir deganciais (.)(.), bet mazulis istrauke pienuka uzsistovejusi, tempa numusiau paracetamoliu, dejau kopustus, bulviu tarkius, ledukus ir as vel sveika kaip ridikas  biggrin.gif  Pas tevukus atsigavau, pailsejau, nereikejo rupintis buitim, nors siek tiek pavargau nuo mamos nuolatinio kisimosi i tai, kaip maitinu, kaip maudom ir t.t. Susipykom gal 10 kartu, paskui vel sutarem, tokie jau tie mano santykiai su mama doh.gif Ji nuolat turi visiems aiskinti ka ir kaip daryti, jei siulau eit su vezimu pasivaiksciot, tai atsisako, jei noriu, kad vaikutis pamiegotu, tai ji kucina ji visaip, kalbina ir t.t. Nesibodi nakti eidama i tualeta uzeiti 3h ryto pas mus i kambari ir paklausti kas vyksta (pvz as maitinu ar nesioju vaikeli pamaitinus)... Tai truputi vargina, ypac nervina MB... Bet noriu, kad ismoktu priziureti anuka pagal musu supratima, nes nusimato 3 vestuves sia vasara ir reikes palikti seneliams priziureti  doh.gif

Aciu uz praejusius sveikinimus su menesiuku  4u.gif  Vakar buvom TA, tai pupulis sveria jau 4,4 kg ir yra 55cm, jau tikrai isaugom pirmuosius rubelius, ant kojyciu jau rinkutes atsiranda smile.gif)

Tiesa, truputi paraudes uzpakaliukas maziukui ir nepraeina, tai gydytoja israse vaistuku specialiu, tai jei kam reiktu, galeciau ideti i induka, nes vaistinej padare toki kaip majonezo indeli nemaza! Tai cia mums 3 metams uzteks ir dar nesunaudosim  doh.gif

Tiesa, uzvakar pirmasyk isbandem ciulptukatongue.gif Net nezinau kodel, bet buvau labai pries ji nusiteikusi. Bet supratau, kad mazulis vakarais valgo valanda laiko ir dar praso, o tada jau nesuvirskina tiek pienuko ir diegliai prasideda, tai pabandem, nelabai dar ima, reikia palaikyti, bet jau daug ramesnis vaikas buna  smile.gif  O jus visos naudojat soskes? Kada ir kaip daznai duodat? Man kazkaip baisu, kad ipras... Ir kad as savo meile ir rupesti iskeiciu i silikono gabala...  ax.gif kas kiek laiko ji reikia plaut ar virint?

Lietuva, idomi labai tavo patirtis nors ir toli mums dar tas laikas! Laikykis mamuk!

Visoms grazaus savaitgalio, taip smagu vezimuka gryname ore pastumdyti  4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 14, 16:55)
Dėkui, Gaja, kad teiraujiesi  4u.gif

Taigi grįžtu aš ryte - ogi žaidžia mano durkiukas su vyru su žaisliukais sau patenkinti. Aišku veidukai abiejų pavargę gerokai, akytės apsiblausę nuo nemigos  doh.gif , bet pamatė Saulutė mane, sako mamayna ateik, žaidžiam  thumbup.gif

Už tai labai didžiuojuosi mūsų tėtuku.



saunuoliai!
Atsakyti