Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(2Lviename @ 2012 04 25, 12:07)
tos virtos - naturalesnes manau..kaip ir darzoviu kose - daryta namie geriau nei pirktine smile.gif...As tai dbr isverdu, sublenderiuoju ir idedu banana arba obuoli - liuks - valgo smile.gif


As savo uzpilamas pabaigsiu,tada irgi namuciuose gaminsiu..O kaip verdi ant pieno ar vandens?? Beje mergaites,jeigu virti ryziu kosyte tai ant vandens ar pieno?? nes turiu mazuju virtuvele(knyga) ten rezeptukai su pienu g.gif Net ydomu,raso nuo 6men g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2012 04 25, 17:53)
As savo uzpilamas pabaigsiu,tada irgi namuciuose gaminsiu..O kaip verdi ant pieno ar vandens?? Beje mergaites,jeigu virti ryziu kosyte tai ant vandens ar pieno?? nes turiu mazuju virtuvele(knyga) ten rezeptukai su pienu  g.gif Net ydomu,raso nuo 6men g.gif


as verdu ant vandens, o po to ipilu savo pieno....Snd gavau alergen uatsakymus - tai ji visgi dar alergiska karves pienui ir pieno baltymui - tai mes negalesim naudoti pieno dar nzn kiek - nei varskes, nei jogurto, nei ji, nei as(kol maitinsiu )....Dar kiausiniam rado ir vistienai..o pries tris menesiukus tik pienui rode....
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 25, 15:12)
as verdu ant vandens, o po to ipilu savo pieno....Snd gavau alergen uatsakymus - tai ji visgi dar alergiska karves pienui ir pieno baltymui - tai mes negalesim naudoti pieno dar nzn kiek - nei varskes, nei jogurto, nei ji, nei as(kol maitinsiu )....Dar kiausiniam rado ir vistienai..o pries tris menesiukus tik pienui rode....


Eik tu sau..Vargsiuke..na bet nieko gal isaugs..O kodel daretes?
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2012 04 25, 18:17)
Eik tu sau..Vargsiuke..na bet nieko gal isaugs..O kodel daretes?


gi beria ja pastoviai - dermatitas gi tas pas mus... doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 25, 15:24)
gi beria ja pastoviai - dermatitas gi tas pas mus... doh.gif .


Ai tai matai del to ir reikia ania? aisku..
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2012 04 25, 18:32)
Ai tai matai del to ir reikia ania? aisku..


joo, nes dermatitas ir yra alerigja, tik reik atrast kam, bet neimanoma cia atrast doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelenuroze @ 2012 04 25, 14:30)
Sveikos mamytes,

iskomandiruota as su dukryte pas mama i gimtaji miesta, nes vyras i komandiruote savaitei isskrides  ax.gif mociute "eina is proto" del mazosios, tai man lengviau, ilsiuosi. Tik vakar ir as patyriau, ka reiskia, kai uzsidega krutine...temperatura buvo 38.5, saiubingai skaudejo (.), tai isgeriau paracetamolio, dejom kopusto lapa, maziuke trauke pieneli, dejau ja visokiom pozom, kad guziukus smakriuku liestu...siandien temperaturos nebeturiu ir (.) nebetokia skausminga  4u.gif tikiuosi nebebloges...
Levanda, ir as tau norejau kazkada rasyti, kad tavo mazyle visada labai graziai aprengta  4u.gif  wub.gif

Adrija, ar issaiskinai del tos vieteles? man net neatejo tokia mintis ten taip tikrinti, atrodo viskas normaliai... MB tai labai pyksta kai as jai ten pavalau, sako ko ten lendi, bet juk nelaikysi vaiko nesvaraus... unsure.gif


Jauciu mes su Adrija ta pati straipsni skaitem del tos vieteles, nes as iki to straipsnio ten labai nelindau, tik su vandenuko srove praleisdavau jei kakiu ten budavo. O perskaicius emiausi daryt, pasirodo ten reikia karta per sav su prausikliu (muilu ar zele praplaut) karta per diena praskleisti ir su dregnu tamponeliu nesvarumus nuvalyti... nes jei taip nedarysi yra daugiau sansu kad suaugs luputes blink.gif tai kaip puoliau as ciustyt ta vietele, net nebuciau pagalvojus kad ten taip gali buti doh.gif

O man tai su tais papuliais vietoj uzdegimo pirmus men slapia bala budavavo. Net bijojau miegot, pabundu nakti viskas isbege, slapia idekliukai pasislinke visos kaldros ciuziniai, taip kokius 20 kartu. Uzdege net nieko panasaus, jei tik pienelio daugiau budavo viskas lauk bego nespedavau keisti idekliuku doh.gif
Atsakyti
Skaičiau ir aš tą straipsnį, bet mano nuojauta nemelavo - aš ten karts nuo karto pravalydavau blush2.gif Bėje, mums visai nepasiteisina vandenuko gėrimas iš šaukštelio - negeria ir tiek. Ir iš buteliuko taip pat.


Adrijut, vargšiuke 4u.gif

2Lviename, tikėkimės išaugs dukrytė tas alergijas unsure.gif

Mano diena šiandien košmariška... o dar dirbti reikėjo ir reikia. Mano mažė šiandien verkė, vos neklykdama dvi valandas taip gailiai pasikūkčiodama. Jau nebežinojau ko imtis kol galiausiai... apsivėmė ir iškart pagerėjo verysad.gif Pasiskambinau vienai naujagimių skyriaus vedėjai pasionsultuot ką daryt ir nuo ko čia. Taigi vien tik mano pienuko dieta bus dabar. Šiandien daviau tyrelės ir įprastos daržovienės. Greičiausiai čia taip atsitiko nuo tyrelės.. nes po jos ji prstai ir pradėjo jaustis.
Atsakyti
niu va mes po TA,augam kaip ant mieliu,broliukas vejasi sesyte...L sveria 8kg ir ugis 69cm bigsmile.gif (per 3 men +2.210kg ir +9.8cm)...o S irgi nelabai beatsilieka,sveria 7.78kg ir ugis 66cm bigsmile.gif (per 3 men +2.79kg ir +10.5cm)
turiu jums klausimuka blush2.gif ar gali buti vaikas alergiskas bulvems? unsure.gif mano L vel pilvuka pabere,ar cia sutapimas ar kas net nesuprantu,bet pilvuko jau seniai nebere schmoll.gif
Atsakyti
Frige, kaip gerai auga tavo kukuliukai bigsmile.gif O kas dėl bulvės, tai esu girdėjusi, kad ji gali irgi būt alergenas g.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 25, 21:20)
niu va mes po TA,augam kaip ant mieliu,broliukas vejasi sesyte...L sveria 8kg ir ugis 69cm bigsmile.gif (per 3 men +2.210kg ir +9.8cm)...o S irgi nelabai beatsilieka,sveria 7.78kg ir ugis 66cm bigsmile.gif (per 3 men +2.79kg ir +10.5cm)
turiu jums klausimuka blush2.gif ar gali buti vaikas alergiskas bulvems? unsure.gif mano L vel pilvuka pabere,ar cia sutapimas ar kas net nesuprantu,bet pilvuko jau seniai nebere schmoll.gif


tavo L kaip mano S, tik jus 6 menesiuku tiek sveriat, o mes 7 menesiuku biggrin.gif...

O bulve gali alergizuoti

Papildyta:
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 25, 21:06)
2Lviename, tikėkimės išaugs dukrytė tas alergijas  unsure.gif

Mano diena šiandien košmariška... o dar dirbti reikėjo ir reikia. Mano mažė šiandien verkė, vos neklykdama dvi valandas taip gailiai pasikūkčiodama. Jau nebežinojau ko imtis kol galiausiai... apsivėmė ir iškart pagerėjo verysad.gif  Pasiskambinau vienai naujagimių skyriaus vedėjai pasionsultuot ką daryt ir nuo ko čia. Taigi vien tik mano pienuko dieta bus dabar. Šiandien daviau tyrelės ir įprastos daržovienės. Greičiausiai čia taip atsitiko nuo tyrelės.. nes po jos ji prstai ir pradėjo jaustis.


Nu, kad isaugs ji, tai gali buti, bet, kad man nelabai kas lieka valgyt biggrin.gif


mazute M..negi tyrele taip paveike ja g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 25, 20:53)
*tavo L kaip mano S, tik jus 6 menesiuku tiek sveriat, o mes 7 menesiuku biggrin.gif...

**O bulve gali alergizuoti

Papildyta:
***Nu, kad isaugs ji, tai gali buti, bet, kad man nelabai kas lieka valgyt biggrin.gif
mazute M..negi tyrele taip paveike ja g.gif  g.gif

* lotuliukas.gif lotuliukas.gif
**tai ka man dabar jai beduoti????niekur cia moliugo nerandu doh.gif
***cia tau uz istverme 4u.gif 4u.gif kad isaugs,tai cia tikrai,bet sunku jums abiems unsure.gif o mes tuos alerginius tyrimus turbut tik lt darysim,nes jie cia pasirodo iki 1 m
nedaro doh.gif nebent butu labai jau isberta,tai nelabai ir belaukiu vizito pas kita dermatologa,duodu 100%,kad isgirsiu ta pati doh.gif nors,kai pasakei,kad krauja is galvytes eme,tai issigandau,bijociau as,kaip nors pasisaugosim tu pagrindiniu alergenu unsure.gif
Atsakyti