Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

Labas mamukai 4u.gif

2Lviename - už bemiegę naktį tau 4u.gif O kas mažiukei buvo? Dantukai ar pilvukas?


Adrijut, dėkui už komplimentus dėl mažylės apriedų blush2.gif Aš rūbelius perku pagrinde Panevežy tam vadinamam mašinų turguj. Ten pat savaitgaliais vyksta ir sendaikčių turgus, ir dėvėtų rūbų turgus. Nemažai rūbelių aš randu naujų su etiketėmis. Jie kainuoja bragiau tie nauji - bet tikrai ne kosmosą kaip paruodtuvėse, kurių kokybe, bėje, dažnai tenka nusivilti. O dauguma naujų rūbų man tiesiog... labai negražūs blush2.gif .. Ta hello kity man tiesiog vemti verčia. Pvz naujas next švarkelis - paltukas ten kainuoja rudeniui 15lt. Ir nauji rūbeliai nebrangiau 30lt. Čia kalba eina apie rimtesnius rūnbelius: paltukas, stiukytė. Nauji megstukai ar suknytės dar pigiau. O šiaip kainos po 2-3-5-10-15lt. Nors turiu ir pirktų naujų benetone per išpardavimus ar lindex, zara. Lindex šliaužtai tai gerokai susiskkalbė... Zara labai geri man ilgai laikosi gražūs ir nenusiskalbia. NA o šiaip kaip sakiau dauguma yra iš to turgaus ax.gif

Vakar Damutę sutikau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 24, 10:03)
2Lviename - už bemiegę naktį tau  4u.gif  O kas mažiukei buvo? Dantukai ar pilvukas?


kaprizai doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 24, 09:12)
kaprizai doh.gif  doh.gif

nu čia dabar tokia maža ir jau su charakteriu blink.gif nu nieko labiau paaugs bus galima pasišnekėt, susitart 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2012 04 24, 00:19)

frige,jeigu labai nerimauji tai prasyk kad paseli padarytu tada bus aiskiau  mirksiukas.gif

ziuresiu kaip cia jam toliau bus,ryt dar einam pas pediatre i ligonine,kur gimem,tai jos paklausiu ax.gif del paselio tai irgi galvoju,bet ar jis man bus tikslus,jei gerasias bakterijas geriam? g.gif
labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, buvom vakar pas gydytoja, tai sveriam 7 kg (priaugom 400g) ir esam 65 cm ugio (+1.5cm) smile.gif Gydytoja sake, kad augam kaip pagal vadoveli, bet man kazkaip pasirode, kad mazokai priaugom doh.gif Kazkaip pasimetus esu g.gif

2Lviename 4u.gif uz bemiege nakti smile.gif
Su menesiukais menesiadinukus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enia: 24 balandžio 2012 - 10:43
QUOTE(enia @ 2012 04 24, 11:33)
Mergaites, buvom vakar pas gydytoja, tai sveriam 7 kg (priaugom 400g) ir esam 65 cm ugio (+1.5cm) smile.gif Gydytoja sake, kad augam kaip pagal vadoveli, bet man kazkaip pasirode, kad mazokai priaugom doh.gif Kazkaip pasimetus esu g.gif

2Lviename  4u.gif uz bemiege nakti smile.gif
Su menesiukais menesiadinukus wub.gif


Na tikrai LAAABAI gerai, Sveikinu 4u.gif
lygiai tiek kiek mano dukryte 4 men buvo lygiai 7 kg 64 cm, 5 men 7500, 7 men 8500, 9 men 9700 kg vooss bepanesu blink.gif
Atsakyti
kaip tylu cia siandien pas mus g.gif mes tai namie visa diena,oras bjaurus doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes! 4u.gif

As apsirgau doh.gif Pirma gerkle pradejo skaudeti, o greit perejo i bronchus, tai l.negraziai kosciu, o siandien ir temperatura pakilo iki 37,2, o ir pienelio gamyba sumazejo doh.gif doh.gif doh.gif Kazkaip keista organizmo reakcija- jau uzvakar E iki galo is vienos (.) pieneli istrauke ir nebesipilde jinai, o vakar is kitos ir ta nebepilneja. Vel kazkoks stresas. Kaip nemegstu kai taip atsitinka verysad.gif Daktarei nepavyksta prisiskambint, norejau uzsirasyt pas ja, bet tik kitai savaitei laiko yra, nu gal telefonu pakonsultuos kaip cia galeciau pasisveikatint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2012 04 24, 17:20)
Sveikos, mamytes!  4u.gif

As apsirgau



as irgi sergu - nooosis bega baisingai, gerkle skauda, akys limpa, sveikatos nera, naktis katastrofiska, riek mokytis, nei jegu, nei sveikatos, nei nervu..... doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(frige1 @ 2012 04 24, 16:46)
kaip tylu cia siandien pas mus g.gif mes tai namie visa diena,oras bjaurus doh.gif


pas mus snd oras pasakiskas - tai matyt visos mamos lauke su leliukais smile.gif...mes isejom, moteris musu pamiegojo valanda ir viskas - baigesi miegai biggrin.gif....tai greit ir parejom, nes neguli, o sedet lopsy - nepatogu..VISKAS, imsim sportine dali jau smile.gif..jau isaugom is lopsio smile.gif
Atsakyti
labas mamytes, SOS
turiu klausimuka..siandien mano pupyte suvalge apie 90gr darzovienes+80ml pienuko,ar tai normalu?? ne per daug? kai nebedaviau labai pyko..Ir ar gerai darau kad duodu pienuko ant virsaus?
Gal geriau arbateles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 24 balandžio 2012 - 17:18
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2012 04 24, 18:10)
labas mamytes, SOS
turiu klausimuka..siandien mano pupyte suvalge apie 90gr darzovienes+80ml pienuko,ar tai normalu?? ne per daug? kai nebedaviau labai pyko..Ir ar gerai darau kad duodu pienuko ant virsaus?
Gal geriau arbateles?


nu savo piena duodi - tai tikrai jo nebus perdaug....Aisku ,sako arbatele arba vandenukas geriau butu smile.gif...As po valgio prajeus 15-30min irgi duodu papa - o jeigu matai, kad daug nori pienelio - duok darzovienes daugiau..Kiek laiko jus jau valgot????..maniske dbr darzoviu suvalgo apie 150-180g smile.gif...ir po to dar pieno gauna..Ir priaugo tik 500g smile.gif..Savo pienu tikrai nepermaitinsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 24, 15:31)
nu savo piena duodi - tai tikrai jo nebus perdaug....Aisku ,sako arbatele arba vandenukas geriau butu smile.gif...As po valgio prajeus 15-30min irgi duodu papa - o jeigu matai, kad daug nori pienelio - duok darzovienes daugiau..Kiek laiko jus jau valgot????..maniske dbr darzoviu suvalgo apie 150-180g smile.gif...ir po to dar pieno gauna..Ir priaugo tik 500g smile.gif..Savo pienu tikrai nepermaitinsi smile.gif


as jau savo pienuku nebemaitinu kazkur 3sav
Valgom kazkur apie 2sav kosytes,na nzn gal tada arbateles duot atsigert vietoj misinuko?
Atsakyti