Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

Labas dienas 4u.gif

Rute, nemaitinu as savo kukulio krutim, bet mano vaikas nepasidare nuo to kazkoks nelaimingesnis ax.gif Guli dabar issisiepes biggrin.gif Man atrodo, kad tikrai ne kiekvienai duota pilnai ismaitint savo leliu. Pergyvenau, aisku, labai pacioj pradzioj, kai tekdavo duti misinio, verkdavau, bet gi vaiko alkano palikt negalejau. Ir, pagaliau, daug pliusu, kai nemaitini, o vaikui labai svarbu, kad mamyte butu patenkinta ir laiminga thumbup.gif

Na bet ir jauciuosi as siandien wacko.gif Jei nepraejusios memes, buciau pagalvojus, kad nescia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2012 04 23, 11:23)

Turiu kalusimuka vyresnems mamytems.sakykit prasau nuo kada pradejot verdant kosytes leliukams naudot karves piena,knygoi skaiciau kad nuo 6men galima,bet kazkaip ydomu pasidare at tikrai???
Ir nuo kokio amziaus galima grikiu kose duoti pertrinta??
aciu didelis jeigu kas atsakytu smile.gif


Su antruoju perliuku 4u.gif

Seip man pediatre leido nuo 8 men pradeti duoti jogurto (naturalaus be skonio priedo) arba kefyro arba grudetos varskytes. Pat karves pienukas tik nuo metuku berods . Su pienuku reikia labai atsargiai, nepadauginti, nes jame yra tokie baltymai kurius leliukai sunkiai toleruoja, viena pazystamos kaimyne taip drasiai pusmetinuka pienu girdydama sugebejo kazkokia baltymine liga jam ivaryt sugebejo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*Strazdane* @ 2012 04 23, 09:45)
Labas rytas smile.gif

Ačiū už sveikinimus  smile.gif


su menesiukais po bucki ir nuo musu wub.gif
Atsakyti
Strazdane, su menesiukais tavo lelyte! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaMari: 23 balandžio 2012 - 15:44
Beta, kaip tu laikaisi? mirksiukas.gif
Atsakyti
mamytes,reikia patarimo unsure.gif mano S siandien jau antra karta pakakojo su gleivemis,tiesa pasakius antra karta tai vienom gleivem,bet ne zalsvom,o tokiom garstyciu spalvos,nu gal biskuti rusvesnem blink.gif blink.gif esam kelios dienos po antibiotiku kurso,dabar duodu gerasias bakterijas...ar jau sunerimti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 23, 16:43)
Strazdane, su menesiukais tavo lelyte! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Laba, ir mes sveikinam mazyle smile.gif
Mamytes, norejau paklaust, mums greit 6 menesiai, o mergytei pilvo diegliai vis uzeina, nors maitinu MP, ar cia normalu, pries pusantro men net i MKUK vezem, tai tik pasake, kad zarnytese yra duju...ir kaip visada ziuret ka valgau...ka tikrai atrodo ziuriu...
Atsakyti
QUOTE(egipte @ 2012 04 23, 16:41)
Laba, ir mes sveikinam mazyle smile.gif
Mamytes, norejau paklaust, mums greit 6 menesiai, o mergytei pilvo diegliai vis uzeina, nors maitinu MP, ar cia normalu, pries pusantro men net i MKUK vezem, tai tik pasake, kad zarnytese yra duju...ir kaip visada ziuret ka valgau...ka tikrai atrodo ziuriu...

mes panasiu laiku gime ir tiek pat savaiciu,tai norejau paklaust,ar tavo maziukai jau vartosi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 23, 17:35)
mamytes,reikia patarimo unsure.gif  mano S siandien jau antra karta pakakojo su gleivemis,tiesa pasakius antra karta tai vienom gleivem,bet ne zalsvom,o tokiom garstyciu spalvos,nu gal biskuti rusvesnem blink.gif  blink.gif esam kelios dienos  po antibiotiku kurso,dabar duodu gerasias bakterijas...ar jau sunerimti? unsure.gif


as atsimenu man paciai po antibiotiku kurso taip buvo blush2.gif man apsidraudimui kartojo crb, bet buvo norma, o tai reiske kad nebera bakteriju, kai baigiau gert bakterijas baiges tos gleives, bet atsimenu irgai baisu buvo apie sav ar dvi...
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 23, 17:49)
mes panasiu laiku gime ir tiek pat savaiciu,tai norejau paklaust,ar tavo maziukai jau vartosi? ax.gif

berniukas beveik, o mergaite, ne unsure.gif tai pradejom lankyti baseina. O jus ar vartotes, ir ar seniai masazus darotes, kiek kartu per savaite ? Efektyvu ?
Atsakyti
QUOTE(Dovi2003 @ 2012 04 23, 17:54)
as atsimenu man paciai po antibiotiku kurso taip buvo  blush2.gif  man apsidraudimui kartojo crb, bet buvo norma, o tai reiske kad nebera bakteriju, kai baigiau gert bakterijas baiges tos gleives, bet atsimenu irgai baisu buvo apie sav ar dvi...

as galvoju,gal nunest paseli ismatu padaryt? g.gif ar laukt?siaip jis ramus pas mane,ir miega,ir bendrauja mirksiukas.gif bet jei gerasias bakterijas geriam,tai gal pades g.gif stebesiu as ji,jei ka,tai ryt nuleksiu induka paimt paseliui,o treciadieni pas pediatra eisim,tai jei ka,sakysim ten unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(egipte @ 2012 04 23, 18:13)
berniukas beveik, o mergaite, ne  unsure.gif tai pradejom lankyti baseina. O jus ar vartotes, ir ar seniai masazus darotes, kiek kartu per savaite ? Efektyvu ?

maniskiai dar nesivarto,todel ir klausiu kaip taviskiai blush2.gif nedaug betruksta,ypac mergytei,bet iki galo taip ir neapsivercia,o sedi tai gana tvirtai,neseniai jau sodint pradejau ir pastacius mergyte issilaiko truputi,o vartytis nenori doh.gif masazus darom nuo 2 menesiuku,is pradziu darem 10masaziuku 3k/sav,o dabar 1 karta/sav ateina,tai ir pamasazuoja,ir pamankstina...pradzioj tai labai matesi poveikis,nes berniukas galvytes nuo pagalves padetas nepakeldavo,o po pirmo masazo jau pakeldavo ir palaikydavo dar bigsmile.gif ir dabar man patinka,zadu daryt,kol vaziuosiu i lt,faina ta masaziste,pakalbam apie viska,man ramiau,ypac kai esu toli nuo namu ir normaliu gydytoju doh.gif noreciau ir as i baseina,bet ziurinejau,tai pas mus ziauriai brangu,o ir bijau kazkaip su dviem leliukais blink.gif
Atsakyti
Laba vakarą smile.gif
Ačiū dar kartą visoms už sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egipte @ 2012 04 23, 20:13)
berniukas beveik, o mergaite, ne  unsure.gif tai pradejom lankyti baseina. O jus ar vartotes, ir ar seniai masazus darotes, kiek kartu per savaite ? Efektyvu ?

Nors ne man klausimas buvo skirtas, bet blush2.gif Mes lankom baseiną nuo dviejų su trupučiu mėnesių. Mano manymu tiek baseinas, tiek manštelės yra labai efektyvu smile.gif mano mažiukas jau verčiasi ir ant pilvo ir atsibodus gulėti ant pilvuko atsiverčia ant nugarytės, dar, jau pats bando riesdamasis sėstis doh.gif Taip, kad jau nepalieku vieno ant 2x2 m. lovos, nes ridenasi nuo vieno krašto iki kito biggrin.gif
Atsakyti