Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

Labuka

Leliukus su menesiadieniais 4u.gif
Atsakyti
su menesiukais mazylius

aciu uz nauja temuke

mergaites norejau paklaust mano maziuko veidukas pabertas gana smarkokai,gal ka patartumete... su kuo valyt ar kaip su virintu vandeniu valau bet kad geretu tai nepastebiu pirmaiu tai kakta tik buvo o dar jau ir ant zandu yra ir barzduke paberta...

o dar labai jau baisiai man paciai nugara skauda,gal kas susiduret mergaites su sia problemele po gimdymo, nes dar vis po biskiuka maitinu tai galvoju ar galima kokiu tepaleliu tept nes pasilenkus visai negaliu but o rytais vos is lovos islipu
Atsakyti
Irute,aciu uz namucius,kaip visada saunius! 4u.gif

Su menesiukais menesiadieninkus!!! 4u.gif Bambekliukei Akmilytei va dar vienas papildomas 4u.gif

Lietuva,kaip sekesi sianakt vyrui tvarkytis? O tu ramiai miegojai?

Vilmosa, gal cia tie kudikiu spuogeliai,kai odele valosi,tai tada tik vandenuku pavalyk ir tiek,bet jei itari kad kokia alergija,tai reikia ieskoti nuo ko 4u.gif Ar su baltom visunelem? Ar pavieniai ar grupelem, plemais?

Zieminuke, jei MP maitini ir vaikutis gerai valgo, svoris auga,tai gali iki 6men.ir neduot nieko,bet kaip va Levanda sako,kad i lekste mazoji vos ne ilipa ir vos ne is burnos nori kasni atimti,tai tada ir matai,kad vaikuciui gal biski anksciau jau duoti paragauti smile.gif As tai siulyciau jei labai nepraso,tai ir neduoti nieko iki 6men.,nes dar prisivirsi tu kosiu,spesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosa:) @ 2012 04 13, 12:28)
mergaites norejau paklaust mano maziuko veidukas pabertas gana smarkokai,gal ka patartumete... su kuo valyt ar kaip su virintu vandeniu valau bet kad geretu tai nepastebiu pirmaiu tai kakta tik buvo o dar jau ir ant zandu yra ir barzduke paberta...

o dar labai jau baisiai man paciai nugara skauda,gal kas susiduret mergaites su sia problemele po gimdymo, nes dar vis po biskiuka maitinu tai galvoju ar galima kokiu tepaleliu tept nes pasilenkus visai negaliu but o rytais vos is lovos islipu

As ir manau kad pas jumi tie harmoniniai spuogeliai. Buna daug mazyciu rausvu, veliau uzsideda balta virsunele ir praeina. Jie ant galvos buna ir dekolte biggrin.gif Tai jo, tik su vandeniu valyt.

Man del nugaros skausmo labiausiai padejo pakelti vystymo lenta biggrin.gif Ejau dar i masazus - irgi neblogai padejo. Na bet man ne taip ziauriai ir paskauda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosa:) @ 2012 04 13, 12:28)

o dar labai jau baisiai man paciai nugara skauda,gal kas susiduret mergaites su sia problemele po gimdymo, nes dar vis po biskiuka maitinu tai galvoju ar galima kokiu tepaleliu tept nes pasilenkus visai negaliu but o rytais vos is lovos islipu


vilmosa, nusipirk diclofenac žvakučių. Jos būtent šiuos skausmus (uždegimą taip pat) malšina ir labai efektyviai, išbandyta smile.gif . Pas mane irgi labai didelės problemos su nugara. Baigus maitinti, teks užsiimti savimi stipriai. Beje, maitinant šias žvakutes naudoti galima. Man po CP jas davė, nors iš karto maitinau.

Labas, mamukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosa:) @ 2012 04 13, 12:28)
o dar labai jau baisiai man paciai nugara skauda,gal kas susiduret mergaites su sia problemele po gimdymo, nes dar vis po biskiuka maitinu tai galvoju ar galima kokiu tepaleliu tept nes pasilenkus visai negaliu but o rytais vos is lovos islipu

Labiausiai padejo mankstos,tempimo pratimai, gali ir pati pasitampyti atsigulus ant nugaros ir tiestis siekiant rankomis i virsu ir kojomis kuo toliau. Dar geras pratimas yra gulint ant nugaros judeti kaip zuvyte plaukia - viena koja ir petys zemyn,kita aukstyn ir atvirksciai. Reikia stiprinti nugaros raumenis,nes labai apsikeite svorio pasiskirstymas,tai reikia persiorientuoti organizmui 4u.gif
Atsakyti
Ačiū mamytės už nuomones 4u.gif Žiūrėsim kaip čia bus, kol kas kai valgom tai tik stebi ką čia mes darom biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2012 04 13, 12:29)
aciu visoms uz sveikinimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif ta proga baisus bumbeklis ilindo Akiliukui i uzpakaliuka matyt, nes nu pat ryto bumba, zirzia  unsure.gif



sveikinam ir mes oro_buckis.gif oro_buckis.gif

ne veltui 5 menesiukai - mums jie buvo kosmariski biggrin.gif biggrin.gif./....gal tik snd, ta proga pikta mergina, nieko - praeis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 13, 14:48)
Irute,aciu uz namucius,kaip visada saunius! 4u.gif

Su menesiukais menesiadieninkus!!! 4u.gif Bambekliukei Akmilytei va dar vienas papildomas 4u.gif

Lietuva,kaip sekesi sianakt vyrui tvarkytis? O tu ramiai miegojai?

Vilmosa, gal cia tie kudikiu spuogeliai,kai odele valosi,tai tada tik vandenuku pavalyk ir tiek,bet jei itari kad kokia alergija,tai reikia ieskoti nuo ko 4u.gif Ar su baltom visunelem? Ar pavieniai ar grupelem, plemais?

Zieminuke, jei MP maitini ir vaikutis gerai valgo, svoris auga,tai gali iki 6men.ir neduot nieko,bet kaip va Levanda sako,kad i lekste mazoji vos ne ilipa ir vos ne is burnos nori kasni atimti,tai tada ir matai,kad vaikuciui gal biski anksciau jau duoti paragauti smile.gif As tai siulyciau jei labai nepraso,tai ir neduoti nieko iki 6men.,nes dar prisivirsi tu kosiu,spesi biggrin.gif



Taigi va šianakt ta pirmoji naktis ir bus doh.gif Aš jau esu atvažiavus pas mamą, o nepatikėsit - kaip mano širdis virpa, net valeriono įkaliau. Buvau nusiteikusi labai tvirtai ir dabar taip yra, bet visgi jaučiu, kaip sunku atsiskirti nuo savo vaikelio visoms prasmėm. Neveltui sako moterims po nujunkimo užeina graudulys ir lengvas depresonas ir pan. Tikrai yra tokie jausmai, bet puikiai suprantu, kad pasiekiau tikslą ir save apdovanojau mintyse medaliu, kad išmaitinau mūsų vaikutį iki 2 metukų bigsmile.gif ir Dievui už tai dėkoju. O dabar tik meldžiu, kad tik vyras atlaikytų, kad tik ištvertų ten jos verksmus, nemigą ir pan. Kad tik nebūtų isterijos.
Kol kas viskas vyksta pagal planą - nuo ryto jau nedaviau (.)(.) : per pietus pavyko užmigdyti lauke vežimėlyje. O nakčiai šiuo metu tur būt kankinasi maniškis tuo reikalu. Net neisivaizduoju kas ten vyksta - nežadu skambinti, nes nupušiu išgirdus verksmus. Ir labai tikiuosi, kad ir jis man neskambins ir nekvies iki ryto. Nes sutarėm, kad ir kas būtų - atsilaikyti - atgal kelio nėra.
Rytoj ryte bus lygiai para - kaip Saulutė bus negavus mano (.)(.). Ir mano pieno fabrikui bus iššūkis - labai tikiuosi, kad nebus guzų ir pan. Nes kol kas ilgiausias tarpas kiek esu nedavus tai yra 12 val. ne daugiau.
Tada rytoj dar vieną kartą duosiu išvalgyti abu (.)(.), nes tikrai bus prisikaupę, betn aš taip manau. Ir tada jau VISKAS - KELIO ATGAL NĖRA ir daugiau jokių (.) ir turėtų pienas susitvarkyti - daugiau nesigaminti.
O ar taip bus - pamatysim. Labai tikiuosi.
Rytoj irgi toks pats planas - užmigdyti dieną be (.) greičiausiai lauke. O naktis vėl ta pati - aš išvažiuoju pas mamą nakčiai.
O va kaip bus iš sekmadienio į pirmadienį - tai bijau ir pagalvot, nes jau teks miegot namie, nes vyrui i darbą. bet dar taip toli negalvoju - mūsų tikslas dabar šis savaitgalis. Tikiuosi ir meldžiuosi, kad viskas kuo lengviau susitvarkytų.


Persiprašau, kad taip išsiplėčiau. Ką tik tapusiom mamytėmsi, tai visai neaktualu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 13 balandžio 2012 - 22:04
QUOTE(bum @ 2012 04 13, 14:51)
As ir manau kad pas jumi tie harmoniniai spuogeliai. Buna daug mazyciu rausvu, veliau uzsideda balta virsunele ir praeina. Jie ant galvos buna  ir dekolte biggrin.gif Tai jo, tik su vandeniu valyt.

Man del nugaros skausmo labiausiai padejo pakelti vystymo lenta biggrin.gif Ejau dar i masazus - irgi neblogai padejo. Na bet man ne taip ziauriai ir paskauda ax.gif

jo tokie atsiranda spuogeliai po to balta virsunele uzsideda kaip acne spyuogeliai atrodo nes visur ir galvoj ir kaktoj yra vieni praeina kiti atsiranda kolkas ir nieko nedarau apart vandenuku nuplaunu virintu dar kaip maidom tai vakar kalio permanganato i vandenuka ipylem nes ir skaiciau kad gerai

o del nugaros as per nestuma tik biskiuka i pabaiga buvo pradeje skaudet bet dar atskaudes uz visa nestuma kaip isivaikstau tai nieko buna dar galvoju kad man visas organizmas bus nusilpes bet nieko atsistatysim
Papildyta:
aciu mergaites del nugaros patarimu teks uzsiimti ir man savimi ne tik mankstelem bet ir vidu atsistatyt nes dar po visu cp buvo hemoglobinas stipriai nukrites,dar tie stresai savo padare taip kad bus ka veikt tongue.gif ir nuo pirmadienio pradet reik visa pusiskai save stiprint tiek fiziskai tiek moraliskai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 13, 22:00)
Ir tada jau VISKAS - KELIO ATGAL NĖRA ir daugiau jokių (.) ir turėtų pienas susitvarkyti - daugiau nesigaminti.

Labai idomu uztat vyresnem mamytems smile.gif Papasakosi,kaip ryt kaip TB susitvarke,baisiai idomu bigsmile.gif O tau stiprybes 4u.gif Pereinat i nauja etapa,bet jusu artumas ir rysys visada liks begaliniai stiprus wub.gif

QUOTE(vilmosa:) @ 2012 04 13, 22:13)
ir nuo pirmadienio pradet reik visa pusiskai save stiprint tiek fiziskai tiek moraliskai  mirksiukas.gif

Ne nuo pirmadienio - nuo siandien mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Pelenuroze - sveikinam Ditė 1-ojo menesiadienio proga ir tave kaip mamyte! happybday.gif

Zubriuka - su 4 menesiukais tavo princeses! happybday.gif
Atsakyti