Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

Sveikutes smile.gif


lana33 - su Su pusmetuku mazaja Viktorija! happybday.gif

milima - su 1-uoju menesiadieniu tavaja princese! happybday.gif
Atsakyti
MILIMA,SU PIRMU MENESIUKU JUS 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frige1: 22 balandžio 2012 - 11:45
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 21, 15:09)
Ir gerai darai. Jei vaikutis auga puikiai.
Aš irgi iki 6 mėn. nei lašiuko kito maisto ar vandenuko nebuvau davus.

thumbup.gif As irgi taip planuoju smile.gif Dabar ir bendraminte drauge su vaikuciu radau, drauge planuojam vaikucius iki 5.5-6 men tik MP maitinti ax.gif Sunku istikruju su tuom pasalinem nuomonem, ypac tu, kurie vaikus misinukais maitina ax.gif

Dar turiu klausimeli apie kelionini manieza, ar turit toki? Kokios firmos geriau rinktis, ar reikia tu zaisliuku virs maniezo, vystymo lentos, ar uztenka tik pacio maniezo? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enia: 22 balandžio 2012 - 12:20
Sveikos mamytes 4u.gif

Oj,aciu jums visoms uz sveikinimus,kaip malonu,kad nepamirstat wub.gif wub.gif wub.gif oro_buckis.gif
Veliau foto ikelsiu i albumuka,kol kas nepavyko nufotkinti schmoll.gif ,labai jau pikta ir nepatenkinta siandiena mano jubilijate doh.gif verke,mazai miega wacko.gif kazkoks siaubas,namuose kaip po karo,zaislu kruva visur voliojasi,bardakas,nieko nespeju daryti doh.gif,saldytuve jokio normalaus maisto blush2.gif nors ir vyras labai padeda ax.gif o pati kaip is siaubo filmo atrodau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lana33 @ 2012 04 22, 13:34)
verke,mazai miega wacko.gif kazkoks siaubas,namuose kaip po karo,zaislu kruva visur voliojasi,bardakas,nieko nespeju daryti doh.gif,saldytuve jokio normalaus maisto blush2.gif  nors ir vyras labai padeda ax.gif o pati kaip is siaubo filmo atrodau lotuliukas.gif

biggrin.gif pas mane tas pats, tik dar MB susirgo doh.gif Nieko nėra baisiau už sergantį vyrą...
Atsakyti
Pas mane namai ne ka geresni biggrin.gif mamo M jau su vaikstie laksto tai visur visko pilna zasilui, rubai kurie zemiau guli viskas ant grindu, dabar suprato kaip jos komoda atsidaro tai manau greit ir ten tvarka padarys....
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2012 04 22, 13:57)
Pas mane namai ne ka geresni biggrin.gif mamo M jau su vaikstie laksto tai visur visko pilna zasilui, rubai kurie zemiau guli viskas ant grindu, dabar suprato kaip jos komoda atsidaro tai manau greit ir ten tvarka padarys....

lotuliukas.gif lotuliukas.gif - atsirado nauja namu direktore biggrin.gif....tuoj sudes viska kas ne vietose biggrin.gif....

O as pas mama - mano seimyna vieni, tai isejom kartu - jie i lauka, as i masina..O kai gris - irgi neaisku kas desis - bet kai nematai, tai ir sirdis neskauda biggrin.gif.....

Kazkaip jauciu vkr biski perpute doh.gif ..palaksciau su treningu, o matyt dar ankstoka...nakti gerkle skauda, nosis va jau snd pradeda begt - oj negalima susirgt sia savaite doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lana33 @ 2012 04 22, 13:34)
Veliau foto ikelsiu i albumuka,kol kas nepavyko nufotkinti schmoll.gif ,


as bandziau kazkuria diena kelt foto i albumeli - man neleido - tik nzn kodel g.gif g.gif

Papildyta:
QUOTE(*Strazdane* @ 2012 04 22, 13:45)
biggrin.gif pas mane tas pats, tik dar MB susirgo  doh.gif Nieko nėra baisiau už sergantį vyrą...



dar vienas vaikas atsirado musiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 22, 14:17)
dar vienas vaikas atsirado musiau biggrin.gif

gal net blogiau biggrin.gif Jau tokia gulbė mirštančioji...
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2012 04 22, 14:30)
gal net blogiau biggrin.gif Jau tokia gulbė mirštančioji...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..taip jau buna su tais vyrais lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va,ikelau nuotrauku bigsmile.gif

2LVIENAME,na gavosi ikelti,kaip ir visada,viskas tas pats g.gif gal dar pabandyk g.gif
Papildyta:
QUOTE(irute1984 @ 2012 04 22, 14:57)
Pas mane namai ne ka geresni biggrin.gif mamo M jau su vaikstie laksto tai visur visko pilna zasilui, rubai kurie zemiau guli viskas ant grindu, dabar suprato kaip jos komoda atsidaro tai manau greit ir ten tvarka padarys....

Na gerai,kad as ne viena tokia blush2.gif o tai galvojau,jau visai ku ku ,o gi ziuriu,su vaikais cia turbut norma drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lana33 @ 2012 04 22, 14:57)
Na va,ikelau nuotrauku bigsmile.gif 

2LVIENAME,na gavosi ikelti,kaip ir visada,viskas tas pats g.gif  gal dar pabandyk g.gif
Papildyta:

Na gerai,kad as ne viena tokia blush2.gif o tai galvojau,jau visai ku ku ,o gi ziuriu,su vaikais cia turbut norma  drinks_cheers.gif


na pabandysiu kai busiu namie..gal foto kokia per didele ir neleido...Pabandysiu smile.gif

Neviena tu tokia neimaudzius, neplovus galvos, namie dulkiu pilna, visur merliukai, rubeliai, buteliukai, zaislai biggrin.gif biggrin.gif....
Atsakyti
QUOTE(enia @ 2012 04 22, 14:05)
thumbup.gif  As irgi taip planuoju smile.gif Dabar ir bendraminte drauge su vaikuciu radau, drauge planuojam vaikucius iki 5.5-6 men tik MP maitinti ax.gif Sunku istikruju su tuom pasalinem nuomonem, ypac tu, kurie vaikus misinukais maitina ax.gif

Dar turiu klausimeli apie kelionini manieza, ar turit toki? Kokios firmos geriau rinktis, ar reikia tu zaisliuku virs maniezo, vystymo lentos, ar uztenka tik pacio maniezo? ax.gif

Mes irgi galvojam pirkti,nes turbut be jo sunku bus,kai prades stotis,ir prie juros gerai vietoj lovytes,tik irgi nezinau,koki pirkti g.gif gal yra mamyciu su patyrtim? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 22, 15:59)
na pabandysiu kai busiu namie..gal foto kokia per didele ir neleido...Pabandysiu smile.gif

Neviena tu tokia neimaudzius, neplovus galvos, namie dulkiu pilna, visur merliukai, rubeliai, buteliukai, zaislai biggrin.gif biggrin.gif....

Oj,net palegvejo biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif o tai geda-peleda blush2.gif
Atsakyti