Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 04 21, 20:39)

Siandien radau dvi rusvas demeles ant pilvuko,gal cia po skiepu kas nors?jos neryskios labai,pergyventi ar dar palaukti?



O čia ne apgamai ryškėja? Pas mano merginą viena dėmelė taip pat atsirado, o aš maniau, kad apgamiukas čia jai g.gif .

Maniškė vakare labai stipriai ir skausmingai verkė verysad.gif gerą valandą. Įtariu, kad pilvukas g.gif . Kaip atpažįstat pilvuko pūtimą?
Atsakyti
QUOTE(LediDiDi1 @ 2012 04 21, 19:56)
O čia ne apgamai ryškėja? Pas mano merginą viena dėmelė taip pat atsirado, o aš maniau, kad apgamiukas čia jai g.gif .

Maniškė vakare labai stipriai ir skausmingai verkė verysad.gif  gerą valandą. Įtariu, kad pilvukas g.gif . Kaip atpažįstat pilvuko pūtimą?


Hmmm...nu kad ten netolygaus apvalumo ir tokios nemazos,na viena gal kaip 10 centu moneta,kita gal kaip puse jos.Bet spalva tai taip,svelniai rusva....

Maniskiui kai pucia,tai raitosi rangosi,stena...kai jau nieko nepavyksta,tada ir dudeles ateina..Kojytes palankstyk prie pilviuko,kartais issipurpia.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Senokai nebuvau- SM slaptazodi pamirsus buvau, o ir E labai jau demesio reikalauja blush2.gif

Mergaites, toks delikatus klausimelis- pamenu, kad kazkuri raset, o kuri nepamenu del mergytes tos vieteles. Kad nera skylutes. As apziurejau savaja, tai pas ja taip pat tokia plevele suaugus g.gif Paklausiau pediatres, sako, na taip gali buti, bet gal paskui kazkokia perforacija reiks daryt, tai va ir nerimauju. O kaip Jums issisprende? Braskyte, ar ne pas Jus ta bedele buvo? Visai su atmintim prastai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2012 04 21, 22:37)
Sveikutes  4u.gif

Senokai nebuvau- SM slaptazodi pamirsus buvau, o ir E labai jau demesio reikalauja  blush2.gif

Mergaites, toks delikatus klausimelis- pamenu, kad kazkuri raset, o kuri nepamenu del mergytes tos vieteles. Kad nera skylutes. As apziurejau savaja, tai pas ja taip pat tokia plevele suaugus  g.gif Paklausiau pediatres, sako, na taip gali buti, bet gal paskui kazkokia perforacija reiks daryt, tai va ir nerimauju. O kaip Jums issisprende? Braskyte, ar ne pas Jus ta bedele buvo? Visai su atmintim prastai  verysad.gif

labuka,mamukai 4u.gif
nea,mums nebuvo...man atrodo,kad Baltija sita bedele turejo 4u.gif
bet ,gal dar viskas susitvarkys pas jus 4u.gif man atrodo,kad pas jos mergyte visai nebuvo skylutes...
Atsakyti
Sveikos mamytes, noriu isiprasyti i jusu trobele smile.gif) Ateinu is IVF nestukiu skyrelio. Esu ka tik iskepta mamyte, mazyliui savaitele wub.gif
Ir is karto turiu klausimuka, prasau pagelbekite, vakar pastebejau, kad mazyliui suskystejo viduriukai, galvojau , kad gal taip turi kakoti naujagimiai, bet siandien jau manau kad tikrai viduriuoja, ka daryti? Geriau kmynu arbatele, gal persiduos leliukiui, (bet ar nesumazes pienuko man nuo kmynu arbatos?) Prasau pasidalinkite savo patirtimi? Aciukas
Atsakyti
Normalus kraujo spaudimas 120/80,tai ribos iki 160/40 tai didokos atrodo g.gif Reiktu pamatuoti spaudima, jei negeres,tai kreiptis i gyd. drinks_cheers.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2012 04 21, 21:37)
Mergaites, toks delikatus klausimelis- pamenu, kad kazkuri raset, o kuri nepamenu del mergytes tos vieteles. Kad nera skylutes. As apziurejau savaja, tai pas ja taip pat tokia plevele suaugus  g.gif Paklausiau pediatres, sako, na taip gali buti, bet gal paskui kazkokia perforacija reiks daryt, tai va ir nerimauju. O kaip Jums issisprende? Braskyte, ar ne pas Jus ta bedele buvo? Visai su atmintim prastai  verysad.gif

Pas Baltijos dukryte buvo,gal ji atsilieps ka dare 4u.gif

QUOTE(konstruktore @ 2012 04 21, 22:00)
Sveikos mamytes, noriu isiprasyti i jusu trobele smile.gif) Ateinu is IVF nestukiu skyrelio. Esu ka tik iskepta mamyte, mazyliui savaitele  wub.gif
Ir is karto turiu klausimuka, prasau pagelbekite, vakar pastebejau, kad mazyliui suskystejo viduriukai, galvojau , kad gal taip turi kakoti naujagimiai, bet siandien jau manau kad tikrai viduriuoja, ka daryti? Geriau kmynu arbatele, gal persiduos leliukiui, (bet ar nesumazes pienuko man nuo kmynu arbatos?) Prasau pasidalinkite savo patirtimi? Aciukas

Smagu,kad jau cia wub.gif Jei maitini MP,tai tikrai leliukai gana skystai kakoja,nebent jei kaip vandenelis,tai jau itariam viduriavima. Kazkiek veikia tavo mityba,tai gali pavalfyti,pagerti,kad kietina. Jei negeres ryt,tai pasikonsultuok su gyd. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 21, 23:13)
Normalus kraujo spaudimas 120/80,tai ribos iki 160/40 tai didokos atrodo g.gif Reiktu pamatuoti spaudima, jei negeres,tai kreiptis i gyd. drinks_cheers.gif
Pas Baltijos dukryte buvo,gal ji atsilieps ka dare 4u.gif
Smagu,kad jau cia wub.gif Jei maitini MP,tai tikrai leliukai gana skystai kakoja,nebent jei kaip vandenelis,tai jau itariam viduriavima. Kazkiek veikia tavo mityba,tai gali pavalfyti,pagerti,kad kietina. Jei negeres ryt,tai pasikonsultuok su gyd. 4u.gif

Pirmadieni, tai tikrai eisim pas gyd. jei negeres, na gal rytojaus diena kaip nors pragyvensim
Atsakyti
QUOTE(konstruktore @ 2012 04 21, 22:00)
Sveikos mamytes, noriu isiprasyti i jusu trobele smile.gif) Ateinu is IVF nestukiu skyrelio. Esu ka tik iskepta mamyte, mazyliui savaitele  wub.gif
Ir is karto turiu klausimuka, prasau pagelbekite, vakar pastebejau, kad mazyliui suskystejo viduriukai, galvojau , kad gal taip turi kakoti naujagimiai, bet siandien jau manau kad tikrai viduriuoja, ka daryti? Geriau kmynu arbatele, gal persiduos leliukiui, (bet ar nesumazes pienuko man nuo kmynu arbatos?) Prasau pasidalinkite savo patirtimi? Aciukas


Sveika, prisijungusi 4u.gif . O su kokia mintim gėrei kmynų arbatą? Nuo jos kaip tik pienelio turi padaugėti. Aš, kad jo turėčiau, gėriau daug arbatos ir dar su pienu. Ši arbata, manau, greičiau, skystins kakuką, nei kietins. Maniškei šiandien vėl pučia pilvuką, tai aš vėl išsiviriau ir geriu, gal gi ir jai virškinimą pagerins. Nes iki šios dienos dar niekada neturėjo su pilvuku problemų.
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 21, 23:13)
Normalus kraujo spaudimas 120/80,tai ribos iki 160/40 tai didokos atrodo g.gif Reiktu pamatuoti spaudima, jei negeres,tai kreiptis i gyd. drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif taip taip, tu teisi. Man tie spaudimai visada kažkokia mistika, niekaip neįsudėmiu koks turėtų būti tas gerasis doh.gif kartą net viena gyd. išbarė, sako tokia didelė ir nežino koks jos spaudimas biggrin.gif

Lana, su pusmetuku tavo mažylę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Strazdane*: 22 balandžio 2012 - 09:30
QUOTE(konstruktore @ 2012 04 21, 23:00)
Sveikos mamytes, noriu isiprasyti i jusu trobele smile.gif) Ateinu is IVF nestukiu skyrelio. Esu ka tik iskepta mamyte, mazyliui savaitele  wub.gif

Sveika pagaliau prisijungusi wub.gif
Atsakyti
labas 4u.gif

lana33 - su 6 menesiukais tavo mergina 4u.gif 4u.gif

milima - su PIRMU menesiuku dukryte
4u.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif
LANUT,SU PUSMETUKU TAVO GRAZUOLYTE wub.gif wub.gif
Atsakyti