Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(enia @ 2012 04 21, 10:01)
Vyresniu leliuku mamytes, pasidalinkite patirtimi nuo kada pradejote naudoti vezimo sportine dali? Levanda, maciau tu su sportine emuko dalim jau smile.gif
Maniske kai ir labai jau nori sestis, tai pusiau sedom laikau namie ant keliu, supyneje, keduteje - patinka thumbup.gif  Galvoju, gal ir sportine emuko dali jau traukt, bet kita vertus, lopsys gi gan nemazas ir gaila jau deti i sali ax.gif

Aš pradėjau nuo kažkur 4 mėn., nes labai pykdavo gulėdama lopšį ir nieko nematytdama. Tai kai tik orai atšilo tai ir dėjau tą sportinę dalį, atlenkiu pačią pirmą padėtį, kuri yra pusiau gulom ir vežioju kieme, o kai užmiega, nuleidžiu iki pilnai gulimos wink.gif
Atsakyti
Sveikutės - aš patenkinta kaip nežinia kas - mūsų mergytė vakare pas mane užmigo (na gal ilgokai per 1 valandą, nes buvo užsižaidus naujais nupirktais žasiliukais), bet visgi jokio (.) jau net neužsimena. Ir išmiegojo visą naktelę iki 8,00 val. savo lovytėj bigsmile.gif . Aš jau vis prabundu iš įpratimo kas valanda - žiūriu miega sau ramiausiai ir pas mus nesiprašo. Ryte prabudo, atsisėdo ir juokiasi į mus žiūrėdama. Taip kad paneigiu dar vieną mitą, kur mums iš šonų visi burnojo -nemigdykite savo lovoje, bus šakės iki mokyklos neišlips. Ir pati niekada nemokės užmigti savo lovytėj. Naktį beje buvo lyg prabudus, bet pati girdėjau kaip ramiai pasivarčius užmigo thumbup.gif Ir dėl supimo senai paneigėm aplinkinių perspėjimus - nesupkit mažos nenešiokit, nenulips nuo rankų - nieko panašaus - vieną dieną ėmė ir užmigo be supimo, o (.)(.) thumbup.gif ir dėl ilgo žindymo, ojojoj kiek prisiklausiau - gal išprotėjai, tave drąskys iki mokyklos prie žmonių tampys marškinius kai bandysi nutraukti. Kodėl taip ilgai maitini, žiūrėk kokia jau didelė ji. Nieko panašaus - per maždaug pusę savaitės atprato ir nei karto netampė drabužių ir dabar net nepaklausia apie (.)(.) thumbup.gif

Taip kad viskas mūsų mergytei nutinka tiap kaip ir turėtų nutikti, gražiai palaipsniui, sąmoningai. O mes elgiamės visada taip kaip liepia širdis, o ne kai kurių aplinkinių nuomonės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 21 balandžio 2012 - 15:08
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 21, 15:44)
Taip kad viskas mūsų mergytei nutinka tiap kaip ir turėtų nutikti, gražiai palaipsniui, sąmoningai. O mes elgiamės visada taip kaip liepia širdis, o ne kai kurių aplinkinių nuomonės.

Nu thumbup.gif Labai džiugu skaityti, nes auginu savo mažutę labai panašiais principais remdamasi, o kalbų iš šono oj oj kokių prisiklausau doh.gif Dauguma aplinkinių vis stebisi, kad taip gerai mano vaikas auga ir tik MP maitinamas, nieko kito neragavęs dar. Kai kurie net netiki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2012 04 21, 16:57)
Nu  thumbup.gif Labai džiugu skaityti, nes auginu savo mažutę labai panašiais principais remdamasi, o kalbų iš šono oj oj kokių prisiklausau  doh.gif Dauguma aplinkinių vis stebisi, kad taip gerai mano vaikas auga ir tik MP maitinamas, nieko kito neragavęs dar. Kai kurie net netiki  biggrin.gif



Ir gerai darai. Jei vaikutis auga puikiai.
Aš irgi iki 6 mėn. nei lašiuko kito maisto ar vandenuko nebuvau davus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 21 balandžio 2012 - 15:09
QUOTE(TITA777 @ 2012 04 17, 22:47)

Ačiū už nuorodą. Pasigaminau aš to avižų pieno ir man visai patiko bigsmile.gif Nežinau koks to pirktinio skonis, bet šis visai valgomas biggrin.gif Susiplakaiu kokteilį su bananu tai išvis super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2012 04 21, 15:19)
Ačiū už nuorodą. Pasigaminau aš to avižų pieno ir man visai patiko  bigsmile.gif Nežinau koks to pirktinio skonis, bet šis visai valgomas biggrin.gif Susiplakaiu kokteilį su bananu tai išvis super  thumbup.gif


saunu, kad patiko. As dar nebandziau, bet kai uzrisim mamos pienuka, reiks bandyt.
Atsakyti
QUOTE(TITA777 @ 2012 04 21, 18:25)
saunu, kad patiko. As dar nebandziau, bet kai uzrisim mamos pienuka, reiks bandyt.

Aš jo sau pasigaminau, nes negaliu gerti pieno, išvis pieno produktų negaliu vartoti, nes mažę iškart išberia sad.gif Bet ir dabar išberta ir nebesuprantu nuo ko. Viriau dilgėlių sriubos, tai gal nuo jos, o gal nuo morkų sriuboje. Nuo avižų gal neturėtų bert, nes visą laiką nuo mažės gimimo valgau pusryčiams avižų košę ir nieko g.gif

O beje taip galima gaminti ir riešutų pieną, ir sezamo. Galvoju išmėginti migdolų smile.gif Tokie gėrimai populiarūs tarp žaliavalgių, nors aš ne žalaivalgė ir neketinu tokia tapti, bent kol kas, bet labai smalsu išmėginti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Strazdane*: 21 balandžio 2012 - 17:54
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 21, 15:44)
Taip kad viskas mūsų mergytei nutinka tiap kaip ir turėtų nutikti, gražiai palaipsniui, sąmoningai. O mes elgiamės visada taip kaip liepia širdis, o ne kai kurių aplinkinių nuomonės.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos mamytes as pas jus su tokiu klausimu po cezario jau vakar buvo 6 savaite bet sioj savaitej keletas dienu jau kaip pradejo kojos tint ir jau siandien gana stipriai ryte buvo nedaug, bet dabar gana stipriai gal kam buve?nes nezinau ka galvot?nes pradioj po gimdymo ar cezario normalu bet kad po tiek laiko tai jau pradedu galvot kad nelabai normalu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmosa:): 21 balandžio 2012 - 19:13
QUOTE(vilmosa:) @ 2012 04 21, 20:11)
sveikos mamytes as pas jus su tokiu klausimu po cezario jau vakar buvo 6 savaite bet sioj savaitej keletas dienu jau kaip pradejo kojos tint ir jau siandien gana stipriai ryte buvo nedaug, bet dabar gana stipriai gal kam buve?nes nezinau ka galvot?nes pradioj po gimdymo ar cezario normalu bet kad po tiek laiko tai jau pradedu galvot kad nelabai normalu?

Kai man po gimdymo tino kojos, tai ginė liepė pasimatuoti spaudimą, jei padidėjęs tai negerai, jei normalus sakė viskas ok. Pas mane spadimas buvo normalus, o kojos tino matyt dar nuo skysčių susikaupusių ir dėl to, kad daug ant kojų buvau... Taigi tu irgi pasimatuok spaudimą, lygtai neturėtų būti daugiau nei 160/40, bet tiksliai neatsimenu doh.gif Gal kuri mama tiksliau atsakys. Jei spaudimas bus padidėjęs kreipkis į gydytojus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2012 04 21, 20:25)
Kai man po gimdymo tino kojos, tai ginė liepė pasimatuoti spaudimą, jei padidėjęs tai negerai, jei normalus sakė viskas ok. Pas mane spadimas buvo normalus, o kojos tino matyt dar nuo skysčių susikaupusių ir dėl to, kad daug ant kojų buvau... Taigi tu irgi pasimatuok spaudimą, lygtai neturėtų būti daugiau nei 160/40, bet tiksliai neatsimenu  doh.gif Gal kuri mama tiksliau atsakys. Jei spaudimas bus padidėjęs kreipkis į gydytojus  4u.gif

tai man po cezario ir buvo patine bet viskas buvo normoj bet savaime ir praejo,o dar kuo toliau tuo stipriau,gal ryt nuleksiu iki drauges pasitikrint spaudima o jei laikysis ir nepraeidines tai pas daktare uzsirasysiu
Atsakyti
Dekui uz sveikinimus 4u.gif

Enia,tavo mazyle taip pat su menesiukais 4u.gif

Imeciau kelias nuotraukas,plaukuosenos pokyciai ir joriukas 2 men proga.

Siandien radau dvi rusvas demeles ant pilvuko,gal cia po skiepu kas nors?jos neryskios labai,pergyventi ar dar palaukti?

Turim kita mociute sveciuose,tai labai nesipleciu ax.gif

Atsakyti