Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(2Lviename @ 2012 04 20, 15:14)
Mergaites. pasidalinkit patirtim apie giedrutes..kur gaut geras, nesiveliancia pedkelnes vaikiukui???nes man cia misija neimanoma rast kazka - tik viena karta udedi - jau apsivelusios  doh.gif  doh.gif
Papildyta:
Ai, pamirsau apsigirti - turim 4ta dantuka  thumbup.gif

Man irgi misija neimanoma doh.gif ziuriu visos pedkelnes iskart apsivela g.gif

Sveikinu su dantuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif mes dar nei vieno neturim schmoll.gif unsure.gif o irzlumas siaubingas,idomu,nuo kuo cia g.gif vakar visa diena verke,pora val gal pamiegojo per visa diena doh.gif
Atsakyti
FRIGE- kraujo tyrimus mes daremes privacioje anglu klinikoje,vienam vaikui £60 jei gerai pamenu...

kas del pedkelnyciu-nera nieko geriau uz NEXT'O bei gGAP'o ax.gif bent jau mum...
Atsakyti
QUOTE(Lana33 @ 2012 04 20, 14:38)
Man irgi misija neimanoma doh.gif ziuriu visos pedkelnes iskart apsivela g.gif

Sveikos, mergytes,
As cia retai, nes mazius kompo jungt neleidzia - jam irgi reikia doh.gif Tai tik kol miega greit greit pasta pasitikrinu ir viskas...

Gal ka ikveps mano istorija, ivykusi, kol cia nebuvau pisijungusi.
Pradzia - kaip visu, pirmagimis su pagalba, is trecio IUI, nes man ovuliacija natur nevyko. Gime nuostabus vaikas, norim dar smile.gif Tik nustojom saugotis, su ta mintim - "ai, vis tiek gi problemos, mazai vilties, o uzkibs tai auginsim" ir ka - is pirmo karto II juosteles. Tiesa, istorijos pabaiga liudna - 8 sav persileidimas. Bet vis tiek tai dziugi zinia, nes gi pati pastojau!!! Vadinasi galesiu ir dar karta. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O sako nevaisingumo gydymas nieko negydo. As vienas is tu atveju, kai tikrai gydo! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

O jei grizt prie pedkelniu, tai mes perkam "Spartos" arba "Vegateksa". Veliasi tik vegateksos pusvilnes, bet as ju nebrokiju, nes kaina gera www.vegateksa.lt
I turgines ir pan ne is tolo neziuriu, nes kokybe tragiska...
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2012 04 20, 14:22)
Mes toliau su dantukais kankinames. Man jau po vakar nugara skauda, kad vyras su Traumeels tepalu tepe doh.gif Siandie jau labiau pasisaugau. Geriau atsisedus ji pasukioju i visas puses, nebenesioju tiek doh.gif

4u.gif uz varga. O nebandai maziukui Colic Calm? Jis ne tik nuo pilvuko, bet ir nuo dantuku skausmo. Mums padedavo. Ir dar kai jau visai budavo beda, as tiesiog paracetamolio zvakute idedavau, truputi skausma nuimdavo ir abu pailsedavom. Nes pas mus su dantukais tai irgi kancios baisines buvo...ir dar laukia, nes 8 dantu trukumas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avietina: 20 balandžio 2012 - 14:28
QUOTE(Avietina @ 2012 04 20, 15:27)
Sveikos, mergytes,


Avietina - super naujienos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ..Stenkites ir toliau, siekit tikslo ir sulauksti geru ziniu smile.gif

O man vegateksos veliasi doh.gif ..turgines - net nekalbu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LediDiDi1 @ 2012 04 19, 15:01)
Mergaitės, turiu klausimą - nuo kada galima mažylę maudyti vonioje su ratu ant kaklo?

Nuo menesiuko tikrai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 20, 15:32)
Avietina - super naujienos  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ..Stenkites ir toliau, siekit tikslo ir sulauksti geru ziniu smile.gif

O man vegateksos veliasi  doh.gif ..turgines - net nekalbu biggrin.gif


Ačiū už palaikymą.
Tiesa, aš vaikiną auginu, tai mes tik po kelnėm arba namie, tai ne tiek per padidinamą stiklą i tas pėdkelnes žiūriu smile.gif Bet "Sparta" manęs kol kas nenuvylė. Aišku, gal GAP'ai ir pan būtų dar geriau, bet kad nespėjam ir šitų sunešiot - išaugam, tai nematau reikalo investuot. Bet čia jau požiūrio reikalas ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 20, 13:32)
ir mes kaninames...4 siaip ne taip isdaiginom, ziuresim kaip toliau bus, nes jau pavargau nuo bemiegiu naktu  doh.gif 

Tfu tfu tfu maniskis bent nakti normaliai pamiega. Laikykites ir jus 4u.gif Baisu man pagalvot kad taip istisai ir dygs iki 2 metu doh.gif

QUOTE(Lana33 @ 2012 04 20, 13:38)
mes dar nei vieno neturim schmoll.gif  unsure.gif o irzlumas siaubingas,idomu,nuo kuo cia g.gif vakar visa diena verke,pora val gal pamiegojo per visa diena doh.gif

Manau ir jum isdygs greitai 4u.gif Mum irzlumas padidejo pries pora sav taip rimciau, o kuo toliau tuo irzliau biggrin.gif

QUOTE(Avietina @ 2012 04 20, 14:27)
Gal ka ikveps mano istorija, ivykusi, kol cia nebuvau pisijungusi.

4u.gif  uz varga. O nebandai maziukui Colic Calm? Jis ne tik nuo pilvuko, bet ir nuo dantuku skausmo. Mums padedavo. Ir dar kai jau visai budavo beda, as tiesiog paracetamolio zvakute idedavau, truputi skausma nuimdavo ir abu pailsedavom. Nes pas mus su dantukais tai irgi kancios baisines buvo...ir dar laukia, nes 8 dantu trukumas  lotuliukas.gif

Wow tikrai ikvepia wub.gif

Pabandziau siandie vibrucol. Is pradziu labai nepatiko doh.gif bet po to lyg nieko. Gal ir padejo kiek, sunku pasakyt biggrin.gif

Dabar kol kas gan ramiai guli pasoneje ant kilimelio ir brrr mokinasi sakyt biggrin.gif Seiles tyska upeliais biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Su mėnesiadieniais 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(bum @ 2012 04 20, 14:22)
Mes toliau su dantukais kankinames.


Na mes irgi "kankinamės" - jau lenda antras dantukas. Nepasakyčiau, kad tėveliams labai skausmingai ax.gif Tfu-tfu-tfu

Šiandien gavome skiepą pakartotiną. Odytė ant kojyčių, žandukų kaip ir tvarkosi, gydytoja pagyrė.
Papildyta:
QUOTE(iziKNS @ 2012 04 19, 16:15)
sveikutes
musu Oskarui ispradziu paskyre 2 lasus, po to pasakiau kad rankytes ir kojytes prakaituoja, tad gyd. padidino iki 6 lasu kuriuo iki siol ir duodavau. kaip man aiskino, tai 2 lasai tai profilaktine doze, o 6 lasai(didziausia doze) tai jau kaip ir gydomoji skaitosi ir galima duoti ne ilgiau nei 3 men. nors vaikui vis dar retsykiais prakaituoja kojytes, bet per paskutini TA sumazino iki 4 lasu. Drauges vaikui iki kazkur 1.5 metu prakaitavo, bet po to nustojo, peraugo matyt.
ziuriu pas visas skirtingai, maniskis ti dabar 6300 sveria, nors ir gime ne didelis ir priauga pasak gyd. tvarkingai, bet kudas tas mano vaikinas mano akim nors tu ka.aisku vysas sako kad issigalvoju ir normalus tas vaikas g.gif . nu zodziu, pas kiekviena savi tarakonai  smile.gif


Kaip įdomu bigsmile.gif bendravardis, mėnesiu bevek jaunesnis ir auga labai panašiai: mano Oskaras 4 mėn. svėrė 6350, o 5 mėn. 6800. Aš irgi pergyvenau (ypač kai prisižiūrėjau daugybę vaikučių dideliais žandukais), kad maniškis labai lieknutis, bet daktarė nuramino, viskas mums gerai smile.gif Būsim labiau į ūgį, o ne į svorį. Tai kad būk rami mirksiukas.gif
D vit.pradžioje mes vartojom ir po 6 lašus, ir po 4. Dabar po 3 nesaulėtą dieną, po 2 - saulėtą. Vasarą darysim pertrauką.
Papildyta:
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 20, 15:32)
O man vegateksos veliasi  doh.gif ..turgines - net nekalbu biggrin.gif


O aš nupirkau vienas Calzedonia, kaip ir nieko visai. Biški gal pasiburbuliavo, bet tikrai netragiškai. Mat neturiu su kuo palygint g.gif
Papildyta:
QUOTE(LediDiDi1 @ 2012 04 19, 15:21)
Aš tikiuosi, kad vonioje su ratu galėsiu ir viena sėkmingai išmaudyti dukrytę, ar klystu? Nes kol kas tai maudom dar abudu su MB.



Maudyti viena alėsi, bet pavyzdžiui, man būnant iškilo sunkumu uždedant ratą ir jį nuimant. Gulimoje pozoje nelabai uždėsi, o laikant viena ranka vaiką, kita dėti /nuimti sunkoka. Ypač kai vaikinas juda, kruta biggrin.gif Gal tiesiog įpratimo reikia
Vieną kartą pabandžiau. Dabar MB uždeda, aš laikau, po to maudynės, o po jų vėl kviečiu MB, kad nuimtų.
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2012 04 20, 15:31)

Maudyti viena alėsi, bet pavyzdžiui, man būnant iškilo sunkumu uždedant ratą ir jį nuimant. Gulimoje pozoje nelabai uždėsi, o laikant viena ranka vaiką, kita dėti /nuimti sunkoka. Ypač kai vaikinas juda, kruta biggrin.gif Gal tiesiog įpratimo reikia
Vieną kartą pabandžiau. Dabar MB uždeda, aš laikau, po to maudynės, o po jų vėl kviečiu MB, kad nuimtų.

Tai vat ir pagalvojau paskui, kad su uždėjimu/nuėmimu bus problemų. Viena nesusitvarkysiu. Na, bet kokiu atveju, kad jai su ratu bus smagiau, o mums bet kokiu atveju lengviau ax.gif . Tik vat savam mieste nerandu jo nusipirkti doh.gif .
Atsakyti
Sveikos mamos smile.gif
QUOTE(Avietina @ 2012 04 20, 15:27)
Sveikos, mergytes,
Gal ka ikveps mano istorija, ivykusi, kol cia nebuvau pisijungusi.

Uoj Avietina, kaip sakoma nėra to blogo, kas neišeitų į gerą... Bet vis vien liūdna verysad.gif Šauniai laikaisi. Tikrai pavyks dar kartą ir iki galo wink.gif
Atsakyti
siandien mus sesute atejus pasvere tai per savaite su puse priaugom 620 gr ir jau sveriam 4.220 kg ir treciadieni eisim i TA tan dar pamatuos kiek paaugom thumbup.gif per tas 2 su puse savaites
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2012 04 20, 10:15)

T.P.Keberiokst - su 2 menesiukais Joriuka! happybday.gif
Enia - su 4 menesiukais tavo mazaja princese!  happybday.gif


mes irgi sveikinam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 20, 21:26)
mes irgi sveikinam wub.gif

Labai aciu uz sveikinimus, ech kaip greitai bega laikas! wub.gif
Vyresniu leliuku mamytes, pasidalinkite patirtimi nuo kada pradejote naudoti vezimo sportine dali? Levanda, maciau tu su sportine emuko dalim jau smile.gif
Maniske kai ir labai jau nori sestis, tai pusiau sedom laikau namie ant keliu, supyneje, keduteje - patinka thumbup.gif Galvoju, gal ir sportine emuko dali jau traukt, bet kita vertus, lopsys gi gan nemazas ir gaila jau deti i sali ax.gif
Atsakyti