Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 19, 17:52)
Na atseit sako nuo pusmetuko. Bent jau mergaitėm kažkaip dėl gimdutės negerai, o berniukam nežinau  g.gif Frige čia prisiskaičius. Tad aš jos ir nesodinau iki.... šiandien kai netyčia sugalvojau pažiūrėt kaip jai sekasi šiuo klausimu. Rezultatas albumiuke  wub.gif

Ainu paziuret bigsmile.gif biggrin.gif

Levanda, kaip faaaainai thumbup.gif Ale kokia patenkinta, dabar jau nepaguldysi mazules biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaMari: 19 balandžio 2012 - 17:58
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 19, 17:56)
Ainu paziuret bigsmile.gif  biggrin.gif

Levanda, kaip faaaainai thumbup.gif Ale kokia patenkinta, dabar jau nepaguldysi mazules biggrin.gif

žinok kai paguldau ant nugaros - tą pačią akimirką apsiverčia ant pilvuko ir dar labai dažnai išvis nenori gulėt, o sėdėt nes labai nervinasi kai paguldau biggrin.gif O jums dar tikrai ankstoka sėstis, bet nebe daug laukti ax.gif Pusę kelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 19, 18:04)
žinok kai paguldau ant nugaros - tą pačią akimirką apsiverčia ant pilvuko ir dar labai dažnai išvis nenori gulėt, o sėdėt nes labai nervinasi kai paguldau  biggrin.gif O jums dar tikrai ankstoka sėstis, bet nebe daug laukti  ax.gif  Pusę kelio  biggrin.gif

Na va, baigesi tavo katino dienos hihihi.gif

Rai kad as ir nesodinu dar, tiesiog norejau pasiteiraut ax.gif Jis man paema uz pirstu ir toks ispudis, kad nori sestis, traukiasi prie manes biggrin.gif Dabar tik mankstinames, mokomes apsiversti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 19, 18:01)
Šiandien kartais nėjai palei upę nuo Skaistakalnio su drauge šviesiais plaukais?  ax.gif



ejom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 19, 18:12)
Na va, baigesi tavo katino dienos hihihi.gif

Rai kad as ir nesodinu dar, tiesiog norejau pasiteiraut ax.gif Jis man paema uz pirstu ir toks ispudis, kad nori sestis, traukiasi prie manes biggrin.gif Dabar tik mankstinames, mokomes apsiversti ax.gif

Va va manoji nuo to ir pradėjo sėstis , rankas ir visur kitur kur pačiumpa įsistverdama biggrin.gif

QUOTE(2Lviename @ 2012 04 19, 18:32)

Na tai susekiau tave cool.gif

Bėja tas foto iš mzsų mažo mytuko perkeliau pas save nes nemokėjau kaip kitaip ten jas paslėpt, kad nebūtų viešos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2012 04 19, 17:40)
sveikos mamukai  4u.gif

(baime,nerimas) kai pasako,jog vaikutis serga ar linkes i rachita, normali mamos reakcija...
musu princui masaziste buvo itarus rachita,tai lekem pas medikus- gerem vit D 10d po20lasiuku ir 20dienu po 10ar 5lasiukus,ir dar gerem kalci savaite laiko...zodziu dabar viskas kas liecia rachita tik blogas prisiminimas...

o pas kokius medikus buvot,kazin kur pas mus UK butu galima ta tyrima pasidaryt del vitD? g.gif

Papildyta:
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 19, 17:52)
Na atseit sako nuo pusmetuko. Bent jau mergaitėm kažkaip dėl gimdutės negerai, o berniukam nežinau  g.gif Frige čia prisiskaičius. Tad aš jos ir nesodinau iki.... šiandien kai netyčia sugalvojau pažiūrėt kaip jai sekasi šiuo klausimu. Rezultatas albumiuke  wub.gif

nu jo,skaiciau as del tos gimdutes ax.gif o man masaziste irgi po biskuti jau sodina vaikucius,L tai jau visai nelinksta i prieki,tik aisku taip dar prilaiko ir sake,kad jau galima sodint pradet,tik atremti nugaryte o koki tvirta pagrinda,jau gana tvirta yra....tik va mane neramina,kad maniskiai dar nesivarto unsure.gif verysad.gif jau rodos tiek betruksta,bet iki galo neapsiveria doh.gif skaiciau,kad vaikutis nuo nugaros ant pilvuko turi apsiversti iki 6 men,o antraip iki 7 men...tai laukiu vis,kada jau cia versimes unsure.gif o va,kai pastatai,tai mano L tai labai graziai remiasi kojytemis wub.gif
Atsakyti
o koki jus ta aliejini vitD naudojat,kad net po 4 lasiukus duodat?as turiu Oiledixin,bet ten parasyta,kad tik po 1 lasiuka duoti,tai tiek ir duodu smile.gif pries tai naudojau vandenilini Aquadetrim,tai ten rasydavo,kad duoti neisnesiotukams po 2-3 lasiukus,tai kai dar ziema buvo,duodavau 3 lasiukus,o paskui sumazinau iki 2 lasiuku...siandien dar su ta pazystama pediatre angle kalbejau,tai uzsiminiau del vitD,tai ji pasake,kol kudikis valgo misinuko daugiau nei 500ml,tai uztenka,o kai pradedi primaitint ir tiek pienuko nebeisgeria,tada ir reikia duoti,tai va tokia jos nuomone ax.gif as aisku nesigincyjau su ja,nes ji man labai daug padeda,labai gerai sutariam,tai nutylejau ir aisku duodu ta vitD biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 19, 20:27)
o pas kokius medikus buvot,kazin kur pas mus UK butu galima ta tyrima pasidaryt del vitD? g.gif



as tau praeitoj temoj rasiau,gal nematei....smile.gif palmers green klinikoj ir konsultuoja ir pataria lietuviskai,ir turetu jau is kraujo d daryti.bent sake,kad turi pradeti.pasiskambink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2012 04 19, 19:20)
mamytės, Lynetes sūneliui buvo vitamino D perdozavimas, kuris jau ilgą laiką nepasišalina iš organizmo, pridarė žalos... Buvo skirti 4 lašiukai, nes gyd. manė, kad vaikui jo labai trūksta, prakaituoja rankytės, kojytės ir t.t. O paskui vaikas atsidūrė ligoninėj. Beje, nuo vit.D perdozavimo taip pat prakaituoja galūnės, atsiranda nerimas ir nemiga.
Man viena vyriausia vaikų gyd. ligoninėj irgi yra sakiusi, kad geriau mažiau negu per daug, tad skyrė po 2 lašiukus aliejinio pagrindo. O rankyčių ir kojyčių prakaitavimas buvo dėl to, kad mūsų mergaitė nuo pat mažų dienų gan aktyvi.
Geriausiai vit. D trūkumą ar perdozavimą pasako kraujo tyrimas  4u.gif


Regatėle, kažkaip tik dabar paskaičiau tavo II atsiradimo ir gimdymo istorijas. Už širdies sugriebė. Irgi esat daug patyrę ir išgyvenę (ypatingai tu). Kokia nuostabi tavo mažulė.
Tikrai šie vaikai ypatingi - tokie laukti, tokie laukti wub.gif

Pietų miegelio Saulutė namie visgi neužmigo, vartėsi juokėsi iš mano migydmo ir pan. bet svarbiausia man, kad (.) neprašo jau nei karto.
Lauke būčiau užmigdžius iš akrto, bet tas oras - smarkus lietus sutrukdė.
Tai nulūžo 17 val. važiuojant mašinoje. Tai po to lauke vežimuky palikome, o 19 val. jau kėliau pati, nors dar miegojus būtų.
Vakare sėkmingai ir jau greičiau nei vakar užmigdžiau (per 40 min. maždaug). Apsivijo rankelėm man kaklą, paglostė veidą ir užmigo.
Viešpatėliau, man tai tokia palaima būti mama wub.gif

Tiesa šiandien jau buvom abi mano darbelyje, dar turiu neišnaudotų atostogų 18 dienų. tai galutinai jau darbe turiu atsirasti gegužės 30 d. O siaube kaip greitai doh.gif Dar nenoriu visiškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 19 balandžio 2012 - 22:49
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 04 19, 22:01)
as tau praeitoj temoj rasiau,gal nematei....smile.gif palmers green klinikoj ir konsultuoja ir pataria lietuviskai,ir turetu jau is kraujo d daryti.bent sake,kad turi pradeti.pasiskambink  4u.gif

aha,maciau del pediatres blush2.gif tik del tyrimu galvojau,kad gal kitur daro blush2.gif
labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Laba ryta, mamuliukai 4u.gif

Kazkaip ramu cia siandien pas mus rolleyes.gif
Atsakyti
Labuka

Bet zinokit ta tyrima reikia daryti imant krauja is venos. Is pirciuko nedaro.
Atsakyti