Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(Beta1 @ 2012 04 19, 14:28)
ne kazin kiek jis ir to misinio isgeria  unsure.gif  Norma butu apie 150 ml, o saip ne taip isiulau gal 100, gal 110, ivairiai.Tai tikrai nepasakyciau, kad persivalgo.Nu bet matysim ka cia sugalvosim  g.gif

Normaliai tas tavo vaikas suvalgo thumbup.gif Mano Domantas iki siol irgi skiringai valgo - kartais 170 ml suvalgo, o kartais ir 100 uztenka, nesuprasi doh.gif
O koki misini duodi?
Atsakyti
QUOTE(iziKNS @ 2012 04 19, 16:15)
ziuriu pas visas skirtingai, maniskis ti dabar 6300 sveria, nors ir gime ne didelis ir priauga pasak gyd. tvarkingai, bet kudas tas mano vaikinas mano akim nors tu ka.aisku vysas sako kad issigalvoju ir normalus tas vaikas g.gif . nu zodziu, pas kiekviena savi tarakonai  smile.gif

man irgi galvos skausmas su maitinimu ir su svoriu. teisingas tavo posakis su tais tarakonais biggrin.gif

mažylis nenulipa nuo (.), kažkaip paranojiškai pradėjau bijot, kad jam per mažai mano pieno doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2012 04 19, 13:24)
po du lasus duodavau,dabar pasake po 4 duoti.
jis praso valgyt kartais kas valanda todel toks storuliukas nes istisai ant papo,imtu soske gal maziau papo reiktu,bet neisiulysi jam soskes niekaip


Bent jau man gydytoja sakė, kad 4 lašai yra tik profilaktidė dozė, o jau kokie 8 lašai yra gydomoji. Mazė geria vandenilio pagrindu. Dabar eisiu nuskanuoti nuo vieno žurnalo straipsnį ir įmesiu čia. Nes žiūriu daug kam aktualu tas vitaminas D. ten labai gerai ir aiškiai viskas surašyta. Tikiuosi manęs dėl to nenubaus adminai blush2.gif

QUOTE(LediDiDi1 @ 2012 04 19, 14:01)
Mergaitės, turiu klausimą - nuo kada galima mažylę maudyti vonioje su ratu ant kaklo?

Nuo mėnesiuko ax.gif
Atsakyti
Va:

pirmas psl
antras psl
trečias psl


Reginukai, neduodu tyrelės nes jau gautus kaip ir du maitinimai. O dar anksti. Šiandien nedaviau morkos. Daviau bulvę su kopūstu. Tiesa, prieš tai kelis šaukštus moliūgų tyrelės ir viskas pasitvarkė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 19, 17:17)

Reginukai, neduodu tyrelės nes jau gautus kaip ir du maitinimai. O dar anksti. Šiandien nedaviau morkos. Daviau bulvę su kopūstu. Tiesa, prieš tai kelis šaukštus moliūgų tyrelės ir viskas pasitvarkė  ax.gif


Tyrele nera maistas levandut - cia tas pats kas tau sausainis ar saldainis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 19, 16:54)
Tyrele nera maistas levandut - cia tas pats kas tau sausainis ar saldainis smile.gif

Šiandien kartais nėjai palei upę nuo Skaistakalnio su drauge šviesiais plaukais? ax.gif
Atsakyti
mamytės, Lynetes sūneliui buvo vitamino D perdozavimas, kuris jau ilgą laiką nepasišalina iš organizmo, pridarė žalos... Buvo skirti 4 lašiukai, nes gyd. manė, kad vaikui jo labai trūksta, prakaituoja rankytės, kojytės ir t.t. O paskui vaikas atsidūrė ligoninėj. Beje, nuo vit.D perdozavimo taip pat prakaituoja galūnės, atsiranda nerimas ir nemiga.
Man viena vyriausia vaikų gyd. ligoninėj irgi yra sakiusi, kad geriau mažiau negu per daug, tad skyrė po 2 lašiukus aliejinio pagrindo. O rankyčių ir kojyčių prakaitavimas buvo dėl to, kad mūsų mergaitė nuo pat mažų dienų gan aktyvi.
Geriausiai vit. D trūkumą ar perdozavimą pasako kraujo tyrimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 19, 16:54)
Tyrele nera maistas levandut - cia tas pats kas tau sausainis ar saldainis smile.gif

Jau ne pirma karta girdziu sita pasakyma,tik va idomu kodel taip sakoma? g.gif Vaisiai,uogos,juk toks pat puikus maistas,net pats geriausias ypac vasara,kai visos vaisines tyreles sviezios,tik ka sutrintos, uogienes visokios virtos,tai aisku,kad bevertes ax.gif
Atsakyti
Regata, ir as prisiminiau Lynetes maziuka, del to labai bijau perdozuot doh.gif
Atsakyti
sveikos mamukai 4u.gif

(baime,nerimas) kai pasako,jog vaikutis serga ar linkes i rachita, normali mamos reakcija...
musu princui masaziste buvo itarus rachita,tai lekem pas medikus- gerem vit D 10d po20lasiuku ir 20dienu po 10ar 5lasiukus,ir dar gerem kalci savaite laiko...zodziu dabar viskas kas liecia rachita tik blogas prisiminimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija L.: 19 balandžio 2012 - 17:41
Mamules, norejau paklaust, nuo kada pradejot sodint savo lelius? ax.gif Kada jie patys pareiske nora sestis ir nuo kada galima, nes visur skirtingos nuomones? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 19, 17:48)
Mamules, norejau paklaust, nuo kada pradejot sodint savo lelius? ax.gif Kada jie patys pareiske nora sestis ir nuo kada galima, nes visur skirtingos nuomones? mastau.gif

Na atseit sako nuo pusmetuko. Bent jau mergaitėm kažkaip dėl gimdutės negerai, o berniukam nežinau g.gif Frige čia prisiskaičius. Tad aš jos ir nesodinau iki.... šiandien kai netyčia sugalvojau pažiūrėt kaip jai sekasi šiuo klausimu. Rezultatas albumiuke wub.gif
Atsakyti