Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

Reginiuk,su tortadieniu tave 4u.gif

Vilte,as jau gal kokiu 5 gyd ir seseliu klausiau ar imanoma mp permaitinti,kad per storas nebutu,per daug kaloriju ir t.t.,visi sake ne.Galu gale literatura teigia,kad pieno liesumas atvirksciai proporcingas zindymo daznumui.Taigi nusiramink.Joris irgi papinis ir auga nemazai,as jau nebepergyvenu.
Atsakyti
Mergaitės, turiu klausimą - nuo kada galima mažylę maudyti vonioje su ratu ant kaklo?
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2012 04 19, 10:37)
ateinu pasiguosti,kad katik buvom pas gyd.sveriam 6 kg.o ugis 60cm.padidino D vitamino doze,nes sake per daug svorio priauga, 3kg per abu men,kad yra rachito pozymiu:(((((( auga labai greitai ir truksta D vitamino,taip bijau to rachito eina sau :verysad:liepe maziau duoti  (.)(.) ir daugiau judeti,o pas mane jis istisai nori papo ir miegoti:((((

Greitai augantiems ar neisnesiotiems vaikuciams gali imti trukti vit.D,tai gerai,kad padidino doze, mums buvo ir 5-6lasus paskyre,bet MP tikrai nereikia pazinti, nesamone visiska ax.gif Vit.D tyrima reikia vaikuciui padaryti is kraujo 4u.gif Ir nepergyvenk, panaudosit vit.D ir viskas susitvarkys smile.gif

Reginiuk, su gimimo su gimimo su gimimo dienaaaaaa birthday.gif



O cia istorija is realaus gyvenimo:

Liuciferis sušaukė pasaulinį kongresą ir kreipėsi į nupuolusius angelus:
"Mes negalime sutrukdyti žmonėms eiti į Bažnyčią.
Mes negalime jiems uždrausti skaityti Šventąjį Raštą ir sužinoti tiesą.
Mes net negalime sutrukdyti užsimegzti tam intymiam ir stiprinančiam,
bei visa gaivinančiam ryšiui tarp žmonių ir Dievo. Jeigu tik tas
ryšys įsigalės, mūsų valdžia tiems žmonėms bus amžiams prarasta.
Taigi
leiskime jiems vaikščioti į Bažnyčią, kalbėti apie Dievą, bet
pavokime jų laiką, kad negalėtų užsimegzti tas mus žlugdantis ryšys
tarp Dievo ir žmonių.
Štai ko aš iš jūsų noriu, mano angelai. Visais įmanomais būdais
blaškykite žmones, kad tik per visą dieną niekaip neužsimegztų tas
gyvybinis ryšys tarp žmogaus ir jo
Gelbėtojo".

"Kaip gi mes tai padarysime?"- šaukė angelai.

"Apkraukite juos nereikšmingais darbais ir rūpesčiais, užimdami jų
mintis visokiais niekais, - atsakė šis.-- Gundykite juos išlaidauti ir
pirkti, pirkti, pirkti ir skolintis, skolintis, skolintis, skolintis.
Įtikinkite juos ilgiau dirbti - 6 - 7 dienas per savaitę, 10-12
valandų per dieną, kad tik jie galėtų daugiau pirkti, pirkti ir
pirkti. Neleiskite jiems leisti laiko su savo vaikais, kad griūvančios
šeimos nebesuteiktų užuovėjos ir poilsio nuo dienos vargų.

Užverskite jų protus ir mintis visokiu šlamštu, kad jie nebegirdėtų
tylaus ir guodžiančio balso. Įpratinkite juos nuolat klausytis radijo
laidų ar muzikos, kai tik sėda prie automobilio vairo, niekuomet
namuose neišjungti televizoriaus ir kompiuterio. Pasistenkit, kad
visose pasaulio parduotuvėse ir kavinėse nuolatos grotų pasaulietinė
muzika. Tai turėtų užpildyti jų mintis ir nutraukti ryšį su Dievu.

Apkraukite jų kavos staliukus žurnalais ir laikraščiais. Bombarduokite
jų protus žiniomis 24 valandas per parą. Pripildykite jų pašto
dėžutes reklaminių laiškų, nuolaidų pasiūlymų, katalogų ir kitokių
rašliavų, kišančių neišsipildančias viltis ir svajones.

Pasistenkite, kad ir jų poilsis būtų perkrautas, kad iš jo jie grįžtų
dar labiau pavargę ir suirzę, visiškai nepasiruošę imtis kasdienio
darbo. Neleiskite jiems paprasčiausiai vykti į gamtą ir grožėtis
Kūrėjo darbu. Verčiau viliokite juos į pasilinksminimų parkus,
vakarėlius, triukšmingus koncertus ar naktinius klubus.

Kai tik jie susirinks kartu skaityti Šv. Raštą ar diskutuoti apie savo
tikėjimą, užverskite juos apkalbomis ir tuščiais plepalais, kad jie
išsiskirstytų neramiomis sąžinėmis ir įaudrintomis
emocijomis.

Leiskite jiems ieškoti "paklydusių sielų", bet apkraukite jų gyvenimus
tokia gausa gerų darbų ir siekių, kad jie visiškai nebeturėtų laiko
maldai ir susitikimui su Dievu, iš kurio ir kyla visa jėga tiems
darbams atlikti. Greitai jie bus priversti naudoti tik savo jėgas ir
laiką geriems darbams atlikti, aukodami sveikatą, šeimas, džiaugsmą,
kad tik atliktų tuos "geruosius darbus"."

Reikia pasakyti, kad šis kongresas įkvėpė nupuolusius angelus, ir jie
pasklido po visą pasaulį vykdyti šios naujos jiems patikėtos
užduoties, stengdamiesi, kad krikščionys taptų vis labiau užimti,
lėkdami nuo vieno darbo prie kito, neberasdami laiko stabtelėti ir
vienumoje susitikti savo Kūrėją.

Ar Piktajam pavyko jo planas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 19 balandžio 2012 - 14:02
Gaja, as dar tave pakankinsiu su klausimu del pieno ax.gif Avizu pieno eisiu ieskoti i didziaja maxima, ziuresiu, ar gers.
Bet turiu klausima del karves ekologisko pieno, pvz Dobilas. Gal tu karviu ekologiskam uky neseria antibijotikais? Arba jei pvz pirkti namini piena is pazistamu, tik va riebumas mane neramina, gal tada skiesti reiktu? g.gif Patinka mno vaikui pienas, tik norisi isrinkti, kad ir vertingas butu...
Papildyta:
QUOTE(LediDiDi1 @ 2012 04 19, 15:01)
Mergaitės, turiu klausimą - nuo kada galima mažylę maudyti vonioje su ratu ant kaklo?

Mes maudem nuo 1,5 men, nors man rodos galima ir anksciau. Rekomendacijose turetu buti nurodyta 4u.gif

Gaja, kokie teisingi zodziai apie angelu "darba"... Ir kiek mums visko yra brukama... Kad tik kuo toliau nuo Dievo, nuo gamtos... Net patys to nejauciame, ech...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Corsica: 19 balandžio 2012 - 14:07
QUOTE(LediDiDi1 @ 2012 04 19, 14:38)
Aš duodu vandeninį.

Nuo tos nakties, kai pirmą kartą naktį išmiegojo nuo 24 iki 9,30 ryto visai nesikėlus, naudojuosi proga ir nebeduodu naktimis valgyti, nors prabunda apie 4 -5 ryto ir pradeda verksnoti. Pasiimam tuomet pas save į lovą ir ji vėl greitai pamiršta norą valgyti, nes su mumis gulėti, ko gero, geriau, nei tuomet pildyti pilvuką tongue.gif . O per dieną ji suvalgo savo normą, o ir priaugo sakyčiau daugiau nei reiktų (1500), tai esu rami, kad maistelio jai pakanka.


o, reikes ir man tikia praktika pradet bigsmile.gif

beje, turiu klausima, gal kam irgi aktualus buvo.diena su miegeliu kovojam, nes rodos jau sminga, bet pradeda lyg tampytis, lyg ziaugciot ar kazka ir tada kiek pasimuistes atpila siek tiek.tada issibudina ir vel uzburtas ratas su miegu doh.gif gal kas zinot kodel taip yra ir kaip padet mazuliui ? jauciu, cia gal misinukais maitinamiems leliams dazniau pasitaiko, nezinau net.....gal paduot ta kur atpylinejantiems, jis tirstesnis g.gif Atsirugstam visada gerai ir daug......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 19 balandžio 2012 - 14:07
QUOTE(Corsica @ 2012 04 19, 14:03)

Mes maudem nuo 1,5 men, nors man rodos galima ir anksciau. Rekomendacijose turetu buti nurodyta  4u.gif

Tuomet reikia ir mums ieškoti to gėrio, manau, kad lėliukams patinka smile.gif . O vandens kiek pilti, kad nesiektų kojytėmis dugno? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 19, 14:05)
o, reikes ir man tikia praktika pradet  bigsmile.gif

beje, turiu klausima, gal kam irgi aktualus buvo.diena su miegeliu kovojam, nes rodos jau sminga, bet pradeda lyg tampytis, lyg ziaugciot ar kazka ir tada kiek pasimuistes atpila siek tiek.tada issibudina ir vel uzburtas ratas su miegu  doh.gif gal kas zinot kodel taip yra ir kaip padet mazuliui ? jauciu, cia gal misinukais maitinamiems leliams dazniau pasitaiko, nezinau net.....gal paduot ta kur atpylinejantiems, jis tirstesnis  g.gif Atsirugstam visada gerai ir daug......


Pabandykit smile.gif .

O gal mažiau reikia to mišinuko duoti. Gal padaugina ir dėl to atpilia g.gif . Po kiek jo suvalgo? Nes paprastai mišinukas riebesnis nei MP.
Atsakyti
QUOTE(LediDiDi1 @ 2012 04 19, 15:10)
Tuomet reikia ir mums ieškoti to gėrio, manau, kad lėliukams patinka smile.gif . O vandens kiek pilti, kad nesiektų kojytėmis dugno? blush2.gif


Musu mazyliui labai patiko smile.gif O vandens kuo daugiau, tuo didesne vaikui laisve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Corsica @ 2012 04 19, 14:12)
Musu mazyliui labai patiko smile.gif O vandens kuo daugiau, tuo didesne vaikui laisve smile.gif

Aš tikiuosi, kad vonioje su ratu galėsiu ir viena sėkmingai išmaudyti dukrytę, ar klystu? Nes kol kas tai maudom dar abudu su MB.
Atsakyti
QUOTE(LediDiDi1 @ 2012 04 19, 15:10)
*Tuomet reikia ir mums ieškoti to gėrio, manau, kad lėliukams patinka smile.gif . O vandens kiek pilti, kad nesiektų kojytėmis dugno? blush2.gif
Papildyta:
Pabandykit smile.gif .

**O gal mažiau reikia to mišinuko duoti. Gal padaugina ir dėl to atpilia g.gif . Po kiek jo suvalgo? Nes paprastai mišinukas riebesnis nei MP.


* as irgi jau palnavau pradeti dometis tuo ratu rolleyes.gif

** ne kazin kiek jis ir to misinio isgeria unsure.gif Norma butu apie 150 ml, o saip ne taip isiulau gal 100, gal 110, ivairiai.Tai tikrai nepasakyciau, kad persivalgo.Nu bet matysim ka cia sugalvosim g.gif
Atsakyti
QUOTE(LediDiDi1 @ 2012 04 19, 15:21)
Aš tikiuosi, kad vonioje su ratu galėsiu ir viena sėkmingai išmaudyti dukrytę, ar klystu? Nes kol kas tai maudom dar abudu su MB.

Ratas labai palengvina maudyma, na tik su galvytes plovimu truputi sudetingiau, nes maniskis tai nenoredavo gultis smile.gif
Pamatysi, kaip vaikui patiks, nenores lipti is vandens, nes kai toks mazutis, jis dar prisimena, kaip gera pas mamyte pilvelyje buvo plaukioti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2012 04 19, 12:37)
labas rytas mamytes

reginiuk su tortadieniu 4u.gif

ateinu pasiguosti,kad katik buvom pas gyd.sveriam 6 kg.o ugis 60cm.padidino D vitamino doze,nes sake per daug svorio priauga, 3kg per abu men,kad yra rachito pozymiu:(((((( auga labai greitai ir truksta D vitamino,taip bijau to rachito eina sau :verysad:liepe maziau duoti  (.)(.) ir daugiau judeti,o pas mane jis istisai nori papo ir miegoti:((((



tikras absurdas, kad mažiau duoti (.)(.) schmoll.gif dar nei vienas vaikas nuo savo mamos pieno nenutuko.

Man sakė daktarė, kad gal naktim nebemaitink, nes priauginėjom po 1 kg. 400 g. pirmais mėnesiais. Bet aš tai žinojau, kad tai normalu, o naktinis maitinimas ypatingai svarbus pradžioje, dėl pieno fabriklėlio užsiturbinimo, todėl tiesiog pakeičiau gydytoją. nes ir kiti patarimai buvo ne kokie jos. Vėlesniais mėn. mažėjo, priaugdavom po 800 g. ir t.t.


Vakare Saulutę pati užmigdžiau per vieną valndą. (.) beveik neprašė. Ryte prabudo 6 val. (.) (.) neprašė, tik taip inkšt, tai per 45 min. užliūliavau ir išmiegojo dar iki 9 val. Dabar tik per pietus lyja, lauke neina migydyti, nes kiekvieną dieną pietų lauke miegodavo.
Tai namie neina nulaužti man jos. (.) nereikalauja, bet ir nemiega. Nu žiūrėsim kas čia bus.
Bet visumoje manau neblogai viskas čia mums einasi. Rytoj bus savaitė lygiai kai pradėjom šuitą reikaliuką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 19 balandžio 2012 - 15:11
sveikutes

QUOTE(vilte-kns @ 2012 04 19, 14:24)
po du lasus duodavau,dabar pasake po 4 duoti.
jis praso valgyt kartais kas valanda todel toks storuliukas nes istisai ant papo,imtu soske gal maziau papo reiktu,bet neisiulysi jam soskes niekaip

mamos koki D naudojate?aliejini ar vandenini?

ledididi kai gerai tau smile.gif maniskis tai keliasi 3 arba 4 katus pavalgyti doh.gif
jokio rezimo pas mus dar nera,tikiuosi atsiras jis,nes jau stoga kartais rauna verysad.gif


musu Oskarui ispradziu paskyre 2 lasus, po to pasakiau kad rankytes ir kojytes prakaituoja, tad gyd. padidino iki 6 lasu kuriuo iki siol ir duodavau. kaip man aiskino, tai 2 lasai tai profilaktine doze, o 6 lasai(didziausia doze) tai jau kaip ir gydomoji skaitosi ir galima duoti ne ilgiau nei 3 men. nors vaikui vis dar retsykiais prakaituoja kojytes, bet per paskutini TA sumazino iki 4 lasu. Drauges vaikui iki kazkur 1.5 metu prakaitavo, bet po to nustojo, peraugo matyt.
ziuriu pas visas skirtingai, maniskis ti dabar 6300 sveria, nors ir gime ne didelis ir priauga pasak gyd. tvarkingai, bet kudas tas mano vaikinas mano akim nors tu ka.aisku vysas sako kad issigalvoju ir normalus tas vaikas g.gif . nu zodziu, pas kiekviena savi tarakonai smile.gif
Atsakyti