Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(liepa7 @ 2012 04 19, 10:49)
Mes grizom vel prie bulves, paskui daviau moliuga arba cukinija. Cia gryna lasteliena, tokia spalva ir kakis pareidavo.  biggrin.gif  morkos dedu labai mazai, nes tik idedu ir pas mus spirukai. taip ir zaidziam.
dabar kalafijora ragaujam -skanu ir jau su komabainu viska darau  mirksiukas.gif  super daiktas, tik as nupilu biski vandens pries sumalima, nes per skysta man gaunasi.

Kažkokia čia nesamonė, pirmą kartą girdžiu, skaitau ir matau. Vit D koncentraciją labai paprastai galima nustatyti - iš kraujo ir viskas bus ašku. Nemanau, kad sūnelis labai jau daug priaugo to svorio.
Atsakyti
ji pamaige galvyte ir pasake kad minkstesne nei turetu buti,o tai vienas pagrindiniu pozymiu rachito ir kad prakaituoja kojytes rankytes taip pat pozymis sad.gif
ai dar susirgau manau mmm:( nu vienu zodziu
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2012 04 19, 11:21)
ji pamaige galvyte ir pasake kad minkstesne nei turetu buti,o tai vienas pagrindiniu pozymiu rachito ir kad prakaituoja kojytes rankytes taip pat pozymis sad.gif
ai dar susirgau manau mmm:( nu vienu zodziu

O po kiek duodavai to vitamino D?
Atsakyti
Labas mamytes 4u.gif

REGINIUK,su tortadieniu tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif happybday.gif

VILTE,eina sau,na ir diagnoze jums nustate doh.gif Pas mus irgi prakaitavo rankytes ir kojytes,tai pasake,kad liktu doze tokia pati,2 lasai doh.gif bet as po 3 duodavau ax.gif ir mums niekada nesiule daryti kraujo tyrimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2012 04 19, 10:37)
ateinu pasiguosti,kad katik buvom pas gyd.sveriam 6 kg.o ugis 60cm.padidino D vitamino doze,nes sake per daug svorio priauga, 3kg per abu men,kad yra rachito pozymiu:(((((( auga labai greitai ir truksta D vitamino,taip bijau to rachito eina sau :verysad:liepe maziau duoti  (.)(.) ir daugiau judeti,o pas mane jis istisai nori papo ir miegoti:((((


Vilte, aš, ko gero, pasikonsultuočiau su labiau kompetetingu gydytoju. Pasak docento Vingraus, rachito profilaktikai pirmuoju numeriu eina žindymas, nes motinos piene esanti laktozė (pieno cukrus) padeda pasisavinti kalcį. Nelabai suprantu gydytojos žodžius, kad mažiau duoti (.) blink.gif .

Mes nuo 22 vakaro išmiegojim iki 9 ryto bigsmile.gif . Pasigyriau blush2.gif .

Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 19, 11:29)
O po kiek duodavai to vitamino D?

po du lasus duodavau,dabar pasake po 4 duoti.
jis praso valgyt kartais kas valanda todel toks storuliukas nes istisai ant papo,imtu soske gal maziau papo reiktu,bet neisiulysi jam soskes niekaip

mamos koki D naudojate?aliejini ar vandenini?

ledididi kai gerai tau smile.gif maniskis tai keliasi 3 arba 4 katus pavalgyti doh.gif
jokio rezimo pas mus dar nera,tikiuosi atsiras jis,nes jau stoga kartais rauna verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 19 balandžio 2012 - 13:27
Labas mamukai,

Oi kokia puokste sveikinimu! Nuosirdus aciu! 4u.gif ax.gif

Vilte-kns,na zinok kazkokia keista gyd,maziau (.) nesamone,nepritariu Eiciau ir as pas kita gyd pasitikslinti mirksiukas.gif
O del rachito itarimo tai zinok labai nepergyvenk,mano kr.Sunui buvo itarimas padidino vid D doze ir viskas,matai sako iki 2metuku vaikai isauga ta itarima,tik reikia daugiau vit D nepegyvenk!

Lenvandute
,o kodel slyvu tyreles sauksteli nenori duoti?? As jau pradejau po saukteli duoti tai tokios tai kitokios vaisu tyreles,kakutis eina kaip is pypkes jokiu uzkietejimu tfux3

Vaikucius su menesiadienias! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vilte, na bet ir gydytoja blink.gif Levanda teisi, reitu kraujo tyrima pasidaryt ir tada tikrai zinosi, kaip ten su tuo vitaminu D Kiek zinau, jo perteklius irgi nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2012 04 19, 11:24)
mamos koki D naudojate?aliejini ar vandenini?



Mes naudojam aliejini,mums nepaskirta nes gyvenam UK bet duodu tai po 3 tai po 4lasiukus,dabar saules daugiau tai tik po 2 arba po 3 smile.gif
Atsakyti
anamari man kraujo tyrima pasidaryti del vit D?ar sunui ? nes pagalvojus jai man netruksta vit D tai reiksias ir oskarui jo netruksta,nes per piena gauna,ar ne taip as galvoju?
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2012 04 19, 13:34)
anamari man kraujo tyrima pasidaryti del vit D?ar sunui ? nes pagalvojus jai man netruksta vit D tai reiksias ir oskarui  jo netruksta,nes per piena gauna,ar ne taip as galvoju?

Manau Oskariukui reiktu patikrint krauja mirksiukas.gif Na, aisku, dar ir pas kita gydytoja nueiciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaMari: 19 balandžio 2012 - 13:44
QUOTE(vilte-kns @ 2012 04 19, 13:24)

mamos koki D naudojate?aliejini ar vandenini?

ledididi kai gerai tau smile.gif maniskis tai keliasi 3 arba 4 katus pavalgyti doh.gif
jokio rezimo pas mus dar nera,tikiuosi atsiras jis,nes jau stoga kartais rauna verysad.gif


Aš duodu vandeninį.

Nuo tos nakties, kai pirmą kartą naktį išmiegojo nuo 24 iki 9,30 ryto visai nesikėlus, naudojuosi proga ir nebeduodu naktimis valgyti, nors prabunda apie 4 -5 ryto ir pradeda verksnoti. Pasiimam tuomet pas save į lovą ir ji vėl greitai pamiršta norą valgyti, nes su mumis gulėti, ko gero, geriau, nei tuomet pildyti pilvuką tongue.gif . O per dieną ji suvalgo savo normą, o ir priaugo sakyčiau daugiau nei reiktų (1500), tai esu rami, kad maistelio jai pakanka.
Atsakyti