Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(kiskius @ 2012 04 19, 09:04)
pabandyk ne anskciau, o siek tiek veiau duot valgyt ir po biskuti nusistumsit  mirksiukas.gif pvz as duodavau ne po 3, o po 3.5 val diena ir taip pasiderini kaip reikia  biggrin.gif o ta pusvalndi kazkuom reikia su juo uzsiimti, kad neverktu, mums suveikia sauskelniu keitimas, kol pasikeiciam, pasportuojam vonioj ir praeina tas pusvalandis, ji ten rami sau buna  biggrin.gif


Reikes matyt pabandyt pastumdyt ta paskutini 9 val maitinima g.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

Beta, pabandyk ta paskuini maitinima nustumt iki kokiu 22.00 val ax.gif Mano zuikis ryte valgo apie 7, paskui kas tris valandas, po vakarinio maitinimo apie 20.30 uzluzta, bet paskui pries paskutini maitinima pradedu po truputeli zadinti keisdama pampi, pusdama nosyte ir panasiai biggrin.gif 22.30 pavalgo ir uzluzta, tada pradeda budintis apie 6, isikeliu sau i lova, tai dar pamiegam valanda, pusantros thumbup.gif

Reginuk, su Gimtadieniu tave!!!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 19, 10:11)
Reikes matyt pabandyt pastumdyt ta paskutini 9 val maitinima  g.gif

o kas kiek laiko jus valgot? as pradeciau stumti panasia nuo 4-5 val valgymo cool.gif aisku cia galioja tik tuo atveju jei yra jau nusistovejes pastovus grafikas ir jei vaikas ismiega per nakti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2012 04 19, 09:16)
o kas kiek laiko jus valgot? as pradeciau stumti panasia nuo 4-5 val valgymo  cool.gif aisku cia galioja tik tuo atveju jei yra jau nusistovejes pastovus grafikas ir jei vaikas ismiega per nakti  smile.gif


Nu matai, grafikas nusistovejes tiek, kad nakti kaip laikrodis 4 val ir akys stacios.Visas kitas paros laikas yra totali improvizacija biggrin.gif Bet gal teisingai sakai, reiks pabandyt pastumt paskutinius 2 maitinimus ir gal itikinsiu, kad nakties miegas yra jega rolleyes.gif

AnaMari, as ir padukus kutenu ir ko tik nedarau, bet jeigu sitas zmogus uzsispiria, tai taskas. Jeigu nenori, tai neikisi, nors imk ir pati gerk ta buteli doh.gif Tai uztat man tas apie 24 val maitnimas kaip ir nuplaukia, nes jis jau atsigules buna savo nakties miegui, kurio niekam nevalia sutrikdyti biggrin.gif

Reginiuk, su tortadieniu tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tikiuosi TB palepins siandien kaip priklauso wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 19 balandžio 2012 - 08:27
Reginukai, sveikinimai Tau!!!!! happybday.gif happybday.gif happybday.gif



Mamytės, kas primaitinat?

Dukrytei užkietėjo viduriai su lyg ta diena kai įvedžiau morka. Kiek pamenu, tai ji ir kietina vdurius. Tas dienas kai į košę įmaišydavau morką nepakakoja normaliai, o tokiom spirytėm kietom pakrauna taip kukliai kokius 4kart per dieną ko ankščiau taip nebūdavo.. Suprantu, kad jau pradėjus primaiint pakietėja, bet dabar jaučiu, kad užkietėjo nes vis po truputį randu kieto šūduko g.gif Kokią daržovę duoti, kad paminkštėtų? tyrelės dar neduodu, todėl netinka slyvos... net nežinau ką daryti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 18, 16:34)
O kodel i lauka neeinat? biggrin.gif

Lauke buvome veliau mirksiukas.gif

QUOTE(LediDiDi1 @ 2012 04 18, 17:03)
-Pora savaičių jau, kaip kaifuoju nuo motinystės wub.gif . Kas čia tokio atsitiko, nežinau.. Tiesiog labai gera būti mama. Manau, kad ir tau greitai visiškai praeis tos niūrios dienos. Mažasis pradės daugiau šypsotis sąmoningai, mamą kalbinti ir pan... Ir tikrai viskas bus tik gerai wub.gif . Va ir dabar mažoji guli lovytėj ir rėkčioja, šaukia, kai soskė išspjauta. doh.gif  doh.gif  O aš ramiai taip ir lakstau prie jos, kažkaip be nervų ax.gif .
-Aš irgi šiandien balkone migdžiau. Tik nelabai ramiai miegojo ir tik pora valandų. Lauke po 3-4 išmiega.

-Ir man jau sia savaite motinyste teikia dziaugsmo, nebesijauciu tokia pavargus, dukryte leidzia ir kitos veiklos namie pasidairyti, nereikalauja nuolat demesio, tai tfu tfu lengviau ax.gif
-Niu ir mano pustazande lauke geriau miega nei balkone...vistik tas vaziavimas leliukus ramina ir migdo 4u.gif

QUOTE(Lietuva @ 2012 04 18, 18:18)
Saulutė prabudo 6 val. tėtukas vėl užliūliavo per 30 min. ir tada išmiegojo iki 8,50 val.  thumbup.gif  Prabudus - pamatė mane ir pati pasakė, kad "papų nėra, per langą išmesti, dėdis išsinešė" ir linksmutė kėlėsi  bigsmile.gif

Juokiausi balsu lotuliukas.gif

Reginiuk, su gimimo diena 4u.gif
Atsakyti
labas rytas mamytes

ir as prisidedu prie sveikinimu Reginukui

ziurau snekat apie naktinius maitinimus pas mus ir priklauso nuo to kada pavalgo paskutini buteliuka pries naktini miegeli,vakar anksti pavalge apie 8 vakaro tai teko sia nakti dazniau keltis nes prabudo pries 1 nakties,po 5 ryte ir jau galvojau pavalges ismiegos iki kokiu puse 10 bet kur tau puse 8 jau gyvas buvo tai sakaiu ir as jau kita karta kelsiu ir bandysiu paskutini karta kokia iki 11 pamaitint tai tada ramesne naktis buna ir pati galiu pamiegot geriau
Atsakyti
Laba diena smile.gif


Reginuk - su tortadieniu tave happybday.gif happybday.gif happybday.gif

user posted image
Atsakyti
labas rytas mamytes

reginiuk su tortadieniu 4u.gif

ateinu pasiguosti,kad katik buvom pas gyd.sveriam 6 kg.o ugis 60cm.padidino D vitamino doze,nes sake per daug svorio priauga, 3kg per abu men,kad yra rachito pozymiu:(((((( auga labai greitai ir truksta D vitamino,taip bijau to rachito eina sau :verysad:liepe maziau duoti (.)(.) ir daugiau judeti,o pas mane jis istisai nori papo ir miegoti:((((
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 19 balandžio 2012 - 10:38
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 19, 09:40)


Dukrytei užkietėjo viduriai su lyg ta diena kai įvedžiau morka. Kiek pamenu, tai ji ir kietina vdurius. Tas  dienas kai į košę įmaišydavau morką nepakakoja normaliai, o tokiom spirytėm kietom pakrauna taip kukliai kokius 4kart per dieną ko ankščiau taip nebūdavo.. Suprantu, kad jau pradėjus primaiint pakietėja, bet dabar jaučiu, kad užkietėjo nes vis po truputį randu kieto šūduko  g.gif  Kokią daržovę duoti, kad paminkštėtų? tyrelės dar neduodu, todėl netinka slyvos...  net nežinau ką daryti...  unsure.gif


Mes grizom vel prie bulves, paskui daviau moliuga arba cukinija. Cia gryna lasteliena, tokia spalva ir kakis pareidavo. biggrin.gif morkos dedu labai mazai, nes tik idedu ir pas mus spirukai. taip ir zaidziam.
dabar kalafijora ragaujam -skanu ir jau su komabainu viska darau mirksiukas.gif super daiktas, tik as nupilu biski vandens pries sumalima, nes per skysta man gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2012 04 19, 11:37)
labas rytas mamytes

reginiuk su tortadieniu 4u.gif

ateinu pasiguosti,kad katik buvom pas gyd.sveriam 6 kg.o ugis 60cm.padidino D vitamino doze,nes sake per daug svorio priauga, 3kg per abu men,kad yra rachito pozymiu:(((((( auga labai greitai ir truksta D vitamino,taip bijau to rachito eina sau :verysad:liepe maziau duoti  (.)(.) ir daugiau judeti,o pas mane jis istisai nori papo ir miegoti:((((


Nu nieko sau pasiulymas maziau duoti (.) doh.gif Tai ka tam vaikui daryt, jeigu zmogus valgyt nori ir miegot ? g.gif Eiciau pas kita gydytoja antros nuomones, nes siaip sau tokiom diagnozem ir dar su tokiais pasiulymais metytis negalima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2012 04 19, 11:37)
labas rytas mamytes

reginiuk su tortadieniu 4u.gif

ateinu pasiguosti,kad katik buvom pas gyd.sveriam 6 kg.o ugis 60cm.padidino D vitamino doze,nes sake per daug svorio priauga, 3kg per abu men,kad yra rachito pozymiu:(((((( auga labai greitai ir truksta D vitamino,taip bijau to rachito eina sau verysad.gifliepe maziau duoti  (.)(.) ir daugiau judeti,o pas mane jis istisai nori papo ir miegoti:((((


blink.gif pirma kart girdziu, kad kenktu. Jeigu itaria tegul padaro vit.D tyrima ir bus matyt ar truksta ar ne.
Atsakyti