Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

Labuka,

AnaMari, su menesiukais tavo mazyli 4u.gif wub.gif

O mums gydytoja nurode vitamino D duoti po viena lasiuka ir as tiesiai i burnyte lasinu, o po to duodu (.) blink.gif ir vel visoms skirtingai g.gif


Maziuke balkone miega, laisve papugoms thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelenuroze @ 2012 04 18, 14:29)
AnaMari, su menesiukais tavo mazyli  4u.gif  wub.gif

Aciu wub.gif

O kodel i lauka neeinat? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 18, 14:07)
Ledididi, bandau skaidresnem mintim pradet kiekviena diena, kartais pavyksta, o kartis tenka nuzliumbt dar koki posma.Kazkaip kai pirma auginau ir tada buvo labai sunku, bet galvojau, kad taip buvo del to, kad jauna buvau, nepasiruosusi motinystei, kitokie lukesciai buvo ir t.t. Ir masciau, kad sis kartas bus visai kitoks, nes esu jau subrendusi (bent jau as taip manau  tongue.gif ), vaikelis ilgai lauktas ir nelengvai pasiektas, esu pasiruosusis visom prasmem ir su dziaugsmu laukiau kada cia prasides tas etapas.Ir isivaizduok mano nuostaba, kai suvokiu, kad ar pries 8 metus ar dabar, vaikus auginti man vis delto sunku, nepaisant visiskai skirtingu aplinkybiu tada ir dabar.Aij nu bet nieko, issilaizysiu  irnesakyk.gif


Žinai, iki 1,5 mėn. ir mane buvo apnikę labai panašios mintys. Stogas čiuožė nuo pervargimo juodai. Pora savaičių jau, kaip kaifuoju nuo motinystės wub.gif . Kas čia tokio atsitiko, nežinau.. Tiesiog labai gera būti mama. Manau, kad ir tau greitai visiškai praeis tos niūrios dienos. Mažasis pradės daugiau šypsotis sąmoningai, mamą kalbinti ir pan... Ir tikrai viskas bus tik gerai wub.gif . Va ir dabar mažoji guli lovytėj ir rėkčioja, šaukia, kai soskė išspjauta. doh.gif doh.gif O aš ramiai taip ir lakstau prie jos, kažkaip be nervų ax.gif .

QUOTE(Pelenuroze @ 2012 04 18, 14:29)
Maziuke balkone miega, laisve papugoms  thumbup.gif


Aš irgi šiandien balkone migdžiau. Tik nelabai ramiai miegojo ir tik pora valandų. Lauke po 3-4 išmiega.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 18, 14:01)
Mergytes, turiu klausima.Turim dabar pradeti gerti vitamina D.Ir ta turim daryti po 2 lasiukus per diena.Kaip dabar padaryti, kad tie lasiukai "nepasimestu" ? nes ilasinus i sauksteli ir paskui idejus i burnyte kazin kas ten is tiesu lieka is tu lasiuku......

aš tuos lašiukus lašinu į šaukštelį ir į šaukštuką įpilu šiek tiek pienuko ir sugirdau, o paskui dar (.) duodu.

ačiū, bandysiu ieškot tų vaistukų. gaila klecko, bandžiau išeit laukutin, prabuvom pusvalanduką ir su verkimu bei rėkimu grįžom namo.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

ANA MARI,su menesiukais tavo D 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ir visas su puikiom TA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

O mano panele siandiena lauke nemiegojo praktiskai schmoll.gif blink.gif per 3 val pamiegojo gal valanda doh.gif gal cia pilnatys kaltas doh.gif

BETA,as vit D tiesiai is buteliuko ilasinu,mes po 3 lasiukus dabar,is pradziu buvo 2 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 18, 01:07)
Aciu uz receptuka aciuks.gif
Na,as irgi nezinau kaip ten is tikruju,bet va ka raso...http://www.bernardin...-kristaus/76366



Na jei aš psikliaučiau vien kokia tai energija ar meditadcijomis ar kažkokiom antgamtiškom jėgom ar dar galas žino kuo - tada aš ir netikėčiau Dievu, o tikėčiau tom energijom ir pan. Kadangi aš pasivedu visada Dievo valiai ir ne kam kitam. Man gyventi yra žymiai lengviau. Mano vyras toks pats kaip aš. Mes esam labai laimingi turėdami Tikėjimą savyje. Bet nesiplėsiu, nes vėl dar ką nors užrūstinsiu. o juk pas mus yra tikėjimo laisvė.

Šiandien akupunktūroje paklausiau kaip mūsų reikalai: sakė, kad maniškiui jau iš vis neblogai viskas. O ir man sakė bus gerai, nes pastojimą tikrai stabdė mano žindymas.
na bet kaip bus taip. Lauksim stebuklo taip sakant.

Saulutė prabudo 6 val. tėtukas vėl užliūliavo per 30 min. ir tada išmiegojo iki 8,50 val. thumbup.gif Prabudus - pamatė mane ir pati pasakė, kad "papų nėra, per langą išmesti, dėdis išsinešė" ir linksmutė kėlėsi bigsmile.gif

Dabar žiūrėsiu kaip šianakt bus. Bandysiu gal aš jau ją migdyti.

Serialas kaip ir į pabaigą eina biggrin.gif (tikiuosi)
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 18, 09:36)
Dar norejau paklaust, gal kas naudojat emoliantus? g.gif Teks maudyt savo dziaugsma du kartus per savaite, nes negeras vandenelis jam oda gadina verysad.gif

Su menesiukais 4u.gif

Man daktare patare linu semenu nuovira pilt i vonele ax.gif Ir tepu taukmedzio sviestu - labai gerai nuglotnina ax.gif

QUOTE(LediDiDi1 @ 2012 04 18, 13:30)
Aš užlašinu ant mažesnio nei arbatinis šaukštelio, pakreipiu jį žemyn, kad lašiukai būtų ant pakraščiuko šaukštelio ir, kai mažylė išsižioja, nubraukiu į viršutinę lūpytę įkišus. Jai visai patinka smile.gif . O mums liepė po tris lašus blink.gif . Kaži, kaip iš tikrųjų reiktų duoti g.gif ?

As tai tiesiai lasinu i burnyte. Tik pries tai pakraipau buteliuka, 'pagaunu kampa' kad varvetu biggrin.gif
Duok kiek liepia. Mes pradejom nuo 1 lasiuko o dabar po 6 duodam biggrin.gif Ten gi apciupineja ir mato kiek truksta g.gif

QUOTE(Lietuva @ 2012 04 18, 16:18)
Prabudus - pamatė mane ir pati pasakė, kad "papų nėra, per langą išmesti, dėdis išsinešė" ir linksmutė kėlėsi  bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Vienas dantukas jau yra. Kiba ir kito laukt nes vis dar neramus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 18, 16:18)
Prabudus - pamatė mane ir pati pasakė, kad "papų nėra, per langą išmesti, dėdis išsinešė" ir linksmutė kėlėsi  bigsmile.gif

Oi,negaliu, isluzau lotuliukas.gif Cia tetis taip papasakojo jai,kad jau taip zino viska? biggrin.gif

AnaMari,su menesiukais 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(bum @ 2012 04 18, 17:19)
Vienas dantukas jau yra. Kiba ir kito laukt nes vis dar neramus biggrin.gif

Su pirmuoju danciu tavo Benuka!!! bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aciu uz sveikinimus ir informacija 4u.gif
QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 18, 17:39)
AnaMari,su menesiukais 4u.gif

Dekoju wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 18, 19:39)
Oi,negaliu, isluzau lotuliukas.gif Cia tetis taip papasakojo jai,kad jau taip zino viska? biggrin.gif

AnaMari,su menesiukais 4u.gif



Ne, kažkaip pati taip pribūriau lotuliukas.gif

Šianakt likau ir pati migdžiau -aišku užsitęsė iki 1 valandos doh.gif , bet papo tik pačioje pradžioje paprašė, ir tai juokdamasi. Po to kad ir vartėsi ir pasakėlių klausė, bet neprašė daugiau.
Užmigo džiaugsmelis mūsų.

Dabar svarbu, kad naktį prie manęs nelįstų, neprabustų. Kad miegoti sau ramiai kaip su tėtuku kad darė iki paryčių. Labai tikiuosi, kad taip ir bus.
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 18, 23:03)
Dabar svarbu, kad naktį prie manęs nelįstų, neprabustų. Kad miegoti sau ramiai kaip su tėtuku kad darė iki paryčių. Labai tikiuosi, kad taip ir bus.


Nu jeigu jau (.) pro langa ismesti ir dede juos pasieme, tai gal nebeprasys biggrin.gif

Labas rytas damos, jauciuosi siandien issimiegojusi kaip niekad bigsmile.gif Nes anksciau tai mano princas keldavosi 4 val ryto ir paskui jau jis miegodavo, o as jau nebe, nes vis kuisdavosi, stenedavo, nesuprasi ka darydavo iki pat ryto.Tai dabar po to 4 val. maitinimo paemiau ir suvysciau kad nesitabaluotu tom rankytem.Ir ramiai miegojom toliau iki 8 thumbup.gif Beje, o nevalges buvo nuo 9 val vakaro ir istempe iki 4 val ryto.Bandziau ikist buteli apie 24 val., su potekste kad ilgiau miegos ir gal tik ryte atsikels, bet kur tau.Issistumde, issispjaude, nusisuko, lupas suciaupe ir toliau sapneli deda....Tai nezinau ko cia dabar imtis kad pastumti tas valadas i prieki tongue.gif Gal kas kokiu minciu turit, ar bandet jau ta padaryt ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 19, 10:00)
Nu jeigu jau (.) pro langa ismesti ir dede juos pasieme, tai gal nebeprasys  biggrin.gif

Labas rytas damos, jauciuosi siandien issimiegojusi kaip niekad  bigsmile.gif  Nes anksciau tai mano princas keldavosi 4 val ryto ir paskui jau jis miegodavo, o as jau nebe, nes vis kuisdavosi, stenedavo, nesuprasi ka darydavo iki pat ryto.Tai dabar po to 4 val. maitinimo paemiau ir suvysciau kad nesitabaluotu tom rankytem.Ir ramiai miegojom toliau iki 8  thumbup.gif Beje, o nevalges buvo nuo 9 val vakaro ir istempe iki 4 val ryto.Bandziau ikist buteli apie 24 val., su potekste kad ilgiau miegos ir gal tik ryte atsikels, bet kur tau.Issistumde, issispjaude, nusisuko, lupas suciaupe ir toliau sapneli deda....Tai nezinau ko cia dabar imtis kad pastumti tas valadas i prieki  tongue.gif Gal kas kokiu minciu turit, ar bandet jau ta padaryt ?  rolleyes.gif

pabandyk ne anskciau, o siek tiek veiau duot valgyt ir po biskuti nusistumsit mirksiukas.gif pvz as duodavau ne po 3, o po 3.5 val diena ir taip pasiderini kaip reikia biggrin.gif o ta pusvalndi kazkuom reikia su juo uzsiimti, kad neverktu, mums suveikia sauskelniu keitimas, kol pasikeiciam, pasportuojam vonioj ir praeina tas pusvalandis, ji ten rami sau buna biggrin.gif
Atsakyti