Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

Ledididi, oho, kaip neblogai paaugo tavo grazuoliuke bigsmile.gif thumbup.gif
As duodu po 3 lasiukus, ir isvis, siandien gydytoja sake, kad galima po 4 duot, o jei labiau sauleta diena, tai maziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 18, 14:01)
Mergytes, turiu klausima.Turim dabar pradeti gerti vitamina D.Ir ta turim daryti po 2 lasiukus per diena.Kaip dabar padaryti, kad tie lasiukai "nepasimestu" ? nes ilasinus i sauksteli ir paskui idejus i burnyte kazin kas ten is tiesu lieka is tu lasiuku......


sveikos,
as trumpai - tuos lasiukus lasinu tiesiai is buteliuko i burnyte, tik karta 1 lasa pro sona nuvarvinau wink.gif thumbup.gif

Colic Calm irgi pirkau per google rasta skelbima (Viktorija), mums irgi beveik kasdien paskauda pilvuka, bet duodu, tik jei jau labai rekia vaikis, o siaip myluoju, glostau, nesioju, masazuoju... kartais per 2 val. praeina, o jei ilgiau ir matau, kad labai vaikas kankinas, tai lasinu tuos lasus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 18, 14:03)
As atsuku nuo buteliuko zinduka, ilasinu ten tuos lasiukus, ipilu misino trupuciuka ir maziukas isculpia thumbup.gif Ligoninej mane taip sesele ismoke biggrin.gif


Reikes taip ir man daryt bigsmile.gif Aciu 4u.gif

QUOTE(Myciute @ 2012 04 18, 14:51)
sveikos,
*as trumpai - tuos lasiukus lasinu tiesiai is buteliuko i burnyte, tik karta 1 lasa pro sona nuvarvinau wink.gif  thumbup.gif

**Colic Calm irgi pirkau per google rasta skelbima (Viktorija), mums irgi beveik kasdien paskauda pilvuka, bet duodu, tik jei jau labai rekia vaikis, o siaip myluoju, glostau, nesioju, masazuoju... kartais per 2 val. praeina, o jei ilgiau ir matau, kad labai vaikas kankinas, tai lasinu tuos lasus  4u.gif


* Tai kad mano buteliuka reikia dar pakratyti kartais, tai neiznau kaip ten butu jeigu tiesiai i burnyte bandyciau.Bijau supilt puse butelio paskui biggrin.gif

** as tai neleidziu taip issirekt, pradeda verkt, is verkimo jau primetu ar cia pilvas ar kas, tada ir suduodu.Man nervai nelaiko ziuret i ji ilgai reikianti ax.gif O kartais mano karalaitis rekauja, nes akivaizdziai nori miego, tik nezino kaip ta padaryt biggrin.gif Tada jau jokie lasiukai neveikia schmoll.gif

Ledididi, bandau skaidresnem mintim pradet kiekviena diena, kartais pavyksta, o kartis tenka nuzliumbt dar koki posma.Kazkaip kai pirma auginau ir tada buvo labai sunku, bet galvojau, kad taip buvo del to, kad jauna buvau, nepasiruosusi motinystei, kitokie lukesciai buvo ir t.t. Ir masciau, kad sis kartas bus visai kitoks, nes esu jau subrendusi (bent jau as taip manau tongue.gif ), vaikelis ilgai lauktas ir nelengvai pasiektas, esu pasiruosusis visom prasmem ir su dziaugsmu laukiau kada cia prasides tas etapas.Ir isivaizduok mano nuostaba, kai suvokiu, kad ar pries 8 metus ar dabar, vaikus auginti man vis delto sunku, nepaisant visiskai skirtingu aplinkybiu tada ir dabar.Aij nu bet nieko, issilaizysiu irnesakyk.gif
Atsakyti
laba diena,

as trumpam uzsuku pasveikinti anamari jums jau 3 menesiukai,laikas eina labai greita,sveikinam 4u.gif

betute laikykis mazut, tu stipri,viskas bus gerai,mazylis paaugs bus lengviau,mane irgi tokios pat mintys kamavo,galvojau taip laukiau sio stebuklo,o dabar taip verkiu ir dejuoju kad sunku ir pan. viskas susitvarkys pamatysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 18, 14:07)
Tai kad mano buteliuka reikia dar pakratyti kartais, tai neiznau kaip ten butu jeigu tiesiai i burnyte bandyciau.Bijau supilt puse butelio paskui  biggrin.gif

Mano buteliukas, zinok, toks pat, nervuoja kai 10 kartu kratai, o 1 lasas teislasa doh.gif

*****, kaip uzknisa sedet namie, kai toks oras doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vilte-kns @ 2012 04 18, 14:12)
as trumpam uzsuku pasveikinti anamari jums jau 3 menesiukai,laikas eina labai greita,sveikinam 4u.gif

Aciu wub.gif

Matau, kad tavo grazuolis burbulytis gerai auga thumbup.gif Nuotraukos super! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaMari: 18 balandžio 2012 - 14:17
AnaMari su menesiukais jus thumbup.gif

Maniske parpia lauke, pagaliau vezime pripratinau miegot nesupant, nes jau galvojau neislips is supyniu per pietu miega niekad doh.gif
Atsakyti
QUOTE(enia @ 2012 04 18, 14:17)
AnaMari su menesiukais jus thumbup.gif

Maniske parpia lauke, pagaliau vezime pripratinau miegot nesupant, nes jau galvojau neislips is supyniu per pietu miega niekad doh.gif

Aciu wub.gif

Persilauze maze thumbup.gif
Maniskis irgi miega, bet taip neramiai kazkaip, matyt truputi skiepas veikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 18, 15:16)
*****, kaip uzknisa sedet namie, kai toks oras doh.gif
Papildyta:


O tai ko sedi tuos namuos, jeigu uzknisa ? lotuliukas.gif as tai padariau savaip pasivaiksciojima lauke.Idejau maza i lopsi ir isstumiau pro duris, o pati i ji pro langa ziurejau, tai labai gerai abu pasibuvom.Jis lauke pabuvo kol miegojo, o as namie telika paziurejau tongue.gif

QUOTE(enia @ 2012 04 18, 15:17)
Maniske parpia lauke, pagaliau vezime pripratinau miegot nesupant, nes jau galvojau neislips is supyniu per pietu miega niekad doh.gif


Jazau, o as kaip tik noreciau kartais, kad jam butu ne dzin supu ar ne, nes jokio skirtumo schmoll.gif tiek prisipirkau visokios supancios, linguojancios technikos, o jam visiskai neidomu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 18, 14:20)
Aciu wub.gif

Persilauze maze thumbup.gif
Maniskis irgi miega, bet taip neramiai kazkaip, matyt truputi skiepas veikia rolleyes.gif

Mes pirmadieni einam i TA ir skiepa darytis, kazin kaip reaguos dabar, nes iki siol kazkaip lyg ir viskas neblogai praeidavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 18, 14:21)
O tai ko sedi tuos namuos, jeigu uzknisa ?  lotuliukas.gif  as tai padariau savaip pasivaiksciojima lauke.Idejau maza i lopsi ir isstumiau pro duris, o pati i ji pro langa ziurejau, tai labai gerai abu pasibuvom.Jis lauke pabuvo kol miegojo, o as namie telika paziurejau  tongue.gif

Negalima eit, karantinas siandien mums biggrin.gif
As ir labai noredama neisstumsiu savo aukselio i lauka, nes dar koks bomzas id 6 auksto buteliuka savo "adekalono" uzmes doh.gif Savo namas gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 18, 14:21)
O tai ko sedi tuos namuos, jeigu uzknisa ?  lotuliukas.gif  as tai padariau savaip pasivaiksciojima lauke.Idejau maza i lopsi ir isstumiau pro duris, o pati i ji pro langa ziurejau, tai labai gerai abu pasibuvom.Jis lauke pabuvo kol miegojo, o as namie telika paziurejau  tongue.gif
Jazau, o as kaip tik noreciau kartais, kad jam butu ne dzin supu ar ne, nes jokio skirtumo  schmoll.gif tiek prisipirkau visokios supancios, linguojancios technikos, o jam visiskai neidomu  doh.gif

Beta dar anksti jam ta supanti ir linguojanti technika, vienodai smile.gif
Va po kokio menesiuko jau prades dometis, ir lingavimas gal pades ir supimas patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(enia @ 2012 04 18, 14:24)
Mes pirmadieni einam i TA ir skiepa darytis, kazin kaip reaguos dabar, nes iki siol kazkaip lyg ir viskas neblogai praeidavo smile.gif

Na gal viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti