Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

ANAMARI,SU MENESIUKAIS TAVO STEBUKLIUKA
labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 18, 09:36)
Su gera TA jus, dziugu, kad viskas gerai thumbup.gif Ir aciu uz sveikinimus ax.gif

Aciu, Irute 4u.gif

Uzmigo mano vargsius ant ranku, matyt per daug jam ispudziu nuo pat ryto biggrin.gif

Dar norejau paklaust, gal kas naudojat emoliantus? g.gif Teks maudyt savo dziaugsma du kartus per savaite, nes negeras vandenelis jam oda gadina verysad.gif


Pas maniskie irgi buvo atopinis dermatitas, tai man daktere sake tepti kremuku emolium cream ir maudyti ramunelese arba lakisu zeleliu nuovire, mums padejo, bet labaiusiai kremukas labai greitai odele susitvarke o zoleles paminkstino vandeni, dabar tai maudau nupirkus pardei vonelei putoas arr kazkas ten tokio paminkstina vandeni biskiuka nes su alejumi levandos ir profilaktiskai po maudyniu dar patemu sito kremuku ir kaip viskas pas mus gerai, nei zymes nelyko nuo buvusio dermatito wink.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 18, 09:44)
ANAMARI,SU MENESIUKAIS TAVO STEBUKLIUKA

Aciu, aciu 4u.gif
QUOTE(irute1984 @ 2012 04 18, 10:04)
Pas maniskie irgi buvo atopinis dermatitas, tai man daktere sake tepti kremuku emolium cream ir maudyti ramunelese arba lakisu zeleliu nuovire, mums padejo, bet labaiusiai kremukas labai greitai odele susitvarke o zoleles paminkstino vandeni, dabar tai maudau nupirkus pardei vonelei putoas arr kazkas ten tokio paminkstina vandeni biskiuka nes su alejumi levandos ir profilaktiskai po maudyniu dar patemu sito kremuku ir kaip viskas pas mus gerai, nei zymes nelyko nuo buvusio dermatito  wink.gif

O i vonia nepylei to emolium aliejuko? mastau.gif As kai paskaitau, kad ten kremu, geliu, emulsiju ir dar visokiu priemoniu yra, tai nezinau, nuo ko pradet doh.gif wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaMari: 18 balandžio 2012 - 10:13
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 18, 10:07)
Aciu, aciu  4u.gif

O i vonia nepylej to emolium aliejuko? mastau.gif As kai paskaitau, kad ten kremu, geliu, emulsiju ir dar visokiu priemoniu yra, tai nezinau, nuo ko pradet doh.gif wacko.gif


Nea as tik nuovirus piullaiu ir kremuku to tepiau, daktare taip pasake tai taip ir dariau. bei sake kad pradziai jei labai sausa tai tepti tas vietas kuo dazniau man kojytes buvo tai sake tepti kiekviena karta keiciant sauskelnes, o velaiu reciau o galiausiai po maudyniu tik, tai dakar profilaktiskai dar karts nuo karto patepu juk blogiau nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2012 04 18, 10:13)
Nea as tik nuovirus piullaiu ir kremuku to tepiau, daktare taip pasake tai taip ir dariau.

Supratau, aciu uz pasidalinima patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Anamari,as pildavau to emoliento i vandenuka ir tepiau drekikliais mirksiukas.gif is [radziu padejo,o paskui nebe...mano drauge domejosi jais,nes turi zvyneline,tai ji patare nenaudot,nes jis istraukia is organizmo dregme ir ja iskelia i pavirsiu mirksiukas.gif vienu zodziu tokia "optine apgaule" gaunasi mirksiukas.gif geriau jau lakisiu nuovira pilti i vandenuka,jis nuo dermatito,tik vaika isemus kuo greiciau nusausinti reikia ir istepti aliejukais,nes lakisius taip pat ir sausina oda,nors ir gydo dermatita...paziurek Sebamed priemones,mums patare lt dermatologe,ten yra tokiu,kur ipilti i vandenuka maudant mirksiukas.gif o visu drekikliu sudety pagrindinis komponentas yra parafinas,poveikis greitas,o naudos jokios,veliau nebepades schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frige1: 18 balandžio 2012 - 10:22
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 18, 11:19)
Supratau, aciu uz pasidalinima patirtimi 4u.gif


Mes gi turim ziauru dermatita - be hormonu ant kojyciu - ne pro kur, nes taip uzraudonuoja, kad ojoj doh.gif ...Tu nueik i vaistine ir paprasyk emolianto - ten bus prausiklis i vonia..gali pilti belmondol alieju, mes pilam, bet esme, kad reikia, kad vandney kazkas butu....ir nusipirk tos pacios firmos kremo ir tepk kuo dazniau tas vieteles...paziurek, daznai gintarinej vaistinej buna akciju...Mums nei vienas kremas netinka - ne vienas doh.gif ...Ir emoilium ir oiltatum ir psihohel, ir A-derma exomega ir sebamed ir medetkos ir dar kazkokiu yra - net nebezinau..ir esex - nu zodziu, musu problematiska labai odele blink.gif blink.gif ..kankinames, laukiam saules ir tikimes, kad isaugs....Dbr tik kojytes ir nakytes plastakos liko, o kai buvo 3 menesiukai - tai viskas kunelis ,kaklas - zodziu - duok dieve, kad neissiplestu ir butu jums kaip irutei1984 4u.gif 4u.gif ....Negasdinu, bet drekinkit odele ir tikekit, kad bus OK viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 18, 10:20)
Anamari,as pildavau to emoliento i vandenuka ir tepiau drekikliais mirksiukas.gif is [radziu padejo,o paskui nebe..

Aciu tau labai aciuks.gif Kiek domejausi, tai parafinas isvis nera gerai, jis sukelia vezi unsure.gif As pati turiu problemu su sausa oda, nestumo metu ji man riebi pasidarius buvo, tai galejau vos ne kasdien megautis vonia, o dabar ir vel negaliu, islipu is vonios visa demeta, niezti viska nuo sausumo, tai, jauciu, ir mazuliui panasiai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 18, 10:24)
Mes gi turim ziauru dermatita - be hormonu ant kojyciu - ne pro kur, nes taip uzraudonuoja, kad ojoj doh.gif

Oho blink.gif Bet tai gal isaugs tavo grazuole mirksiukas.gif Vasara ir man paciai lengviau, o sunkiausia rudeni ir pavasari ir, aisku, ziema, kai sildymas ijungtas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 18, 11:29)
Aciu tau labai aciuks.gif Kiek domejausi, tai parafinas isvis nera gerai, jis sukelia vezi unsure.gif As pati turiu problemu su sausa oda, nestumo metu ji man riebi pasidarius buvo, tai galejau vos ne kasdien megautis vonia, o dabar ir vel negaliu, islipu is vonios visa demeta, niezti viska nuo sausumo, tai, jauciu, ir mazuliui panasiai doh.gif
Papildyta:

Oho blink.gif Bet tai gal isaugs tavo grazuole mirksiukas.gif Vasara ir man paciai lengviau, o sunkiausia rudeni ir pavasari ir, aisku, ziema, kai sildymas ijungtas doh.gif


Nu va va, kad nebutu atsigimimas....Nu va, as irgi lauki usaules ir galvoju, kad bus lengviau ir isaugsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 18, 10:30)
Nu va va, kad nebutu atsigimimas....Nu va, as irgi lauki usaules ir galvoju, kad bus lengviau ir isaugsim smile.gif

Isaugsit mirksiukas.gif As kai maza buvau, tai siaubingai isberta budavau, net nuotraukos yra doh.gif Paskui praejo, o su paauglyste vel grizo doh.gif Veidas buvo nerealiai sausas, baisu prisimint doh.gif Paskui kazkaip aprimo ir liko tik ant kuno tos demeles, kurios po prausimosi pasirodo, bet pasitepus kremu dingsta ax.gif Geriausiai per nestuma buvo, niekad neturejau tokios riebios odos, bet tas riebumas irgi nervino doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kazin kur Strazdane prapuolus g.gif Ir Adrija nepasirodo mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 18, 11:56)
Kazin kur Strazdane prapuolus g.gif Ir Adrija nepasirodo mastau.gif



aha, ir as jau norejau 1dieni klaust apie jas ir apie Beta1 ir apie Rute ( bet pastorios dvi apsireiske biggrin.gif )
Atsakyti