Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(Lietuva @ 2012 04 17, 22:50)
Dėkui  4u.gif blush2.gif  o kaip tau gerai iš karto du auga -  esi apdovanota iš Dievulio dvigubu džiaugsmu - suprantu kad dabar ir sunkumų dvigubai turit, bet kaip po to smagu bus visiems  wub.gif  wub.gif

daznai pagalvoju,kad esu laiminga,kai po tiek metu gavau stebukla ir dar dviguba,ir dar poryte...ligi siol dar negaliu iki galo suvokt,kad jie jau cia ir jie tikrai mano...nezinau,kada patikesiu,gal kai pirmakart isgirsiu zodeli MAMA? wub.gif
Papildyta:
del avizu pieno,gal UK mamytems bus idomu,jei teisingai supratau,tai yra sitas avizu pienas mirksiukas.gif as kai priziurejau ta alergiska mergyte,tai jai pirkdavo is ten ir ta paprasta pienuka avizu,ir sokoladini,ir grietines pakaitala mirksiukas.gif beje,sokoladini ragavau pati,tai labai skanus tongue.gif
Atsakyti
Labas mergaites,

Oi kaip ilgai cia nebuvau... Sukuos kaip voveriukas rate, nelabai ir laiko yra 4u.gif Tikiuosi mamytes laimingos, o vaikuciai sveiki...

O grizau su klausimu... Vakar buvom 4 men TA... Kaip ir viskas super... Abi panos po 6.74 kg sveria (kaip nebutu keista, svoris identiskas), ugis vienos 65 cm, kitos 66 cm. Daktaryte sake, kad viskas idealu. Ir dar sake, kad jau primaitineti... Va cia ir mano klausimas... Ar ne per anksti 4 menesiuku vaikus kosele maitinti.. Man kazkaip atrodo, kad jos per mazos dar. O daktare sako pradeti nuo ryziu dribsniu ar bulviu koses, po savaites kitos itraukti darzoves "i repertuara", o dar po savaites ir vaisius... Ka jus manot apie toki valgiarasti??? Kazkaip as buciau linkusi dar koki menesiuka palaukti su tokiais maistais... g.gif Kada jus pradejot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 18, 00:13)
daznai pagalvoju,kad esu laiminga,kai po tiek metu gavau stebukla ir dar dviguba,ir dar poryte...ligi siol dar negaliu iki galo suvokt,kad jie jau cia ir jie tikrai mano...

wub.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2012 04 18, 04:47)
O grizau su klausimu... Vakar buvom 4 men TA... Kaip ir viskas super... Abi panos po 6.74 kg sveria (kaip nebutu keista, svoris identiskas), ugis vienos 65 cm, kitos 66 cm. Daktaryte sake, kad viskas idealu. Ir dar sake, kad jau primaitineti... Va cia ir mano klausimas... Ar ne per anksti 4 menesiuku vaikus kosele maitinti.. Man kazkaip atrodo, kad jos per mazos dar. O daktare sako pradeti nuo ryziu dribsniu ar bulviu koses, po savaites kitos itraukti darzoves "i repertuara", o dar po savaites ir vaisius... Ka jus manot apie toki valgiarasti??? Kazkaip as buciau linkusi dar koki menesiuka palaukti su tokiais maistais...  g.gif Kada jus pradejot? 4u.gif

Sauniai augat wub.gif
As tai palaukciau ax.gif Juk geriau valgyti jau sedint,o 4men.dar negerai sodinti,o be to,sakai,kad auga idealiai,tai kur skubeti? g.gif LT juk dazniausiai rekomenduojama primaitinti nuo 6men., ypac jei MP maitinama,na kartais nuo 5,jei blogiau svoris auga ar siaip HB mazas, pilvukas kieteja ar pan. ar siaip labai jau rodo leliukas nora visko paragauti is mamos lekstes,bet nuo 4men.tai dar tikrai ankstoka, juk jokiu priezasciu kaip ir nera,kodel anksciau primaitineti,tai dar spesi tu kosiu prisivirti iki soties biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 17, 23:16)
Betute,zinau,kad nepakeisiu,bet tokia as jau esu,ypac kai kalba eina apie vaikus ax.gif del kitko oi kiek daug ko esu nutylejusi,o del savo maziuku nu tiesiog neiseina...aisku,gal dar ta depresija savo daro...gerai,kad vyras dabar maziau darbo turi,tai as kiekviena diena minimum valndai iseinu is namu viena ax.gif  ax.gif tai jauciuosi daug geriau,nes kaip cia skaiciau jusu diskusijas,tai apsiraminau...irgi kaip kazkuri sake,rodos tu vaiku sitiek metu laukiau,o kai turiu,tai tokiais momentais,kai pritruksta kantrybes,kaltinu save,kad nesu tokia savo vaikams,kokia noreciau buti doh.gif  doh.gif bet kai gaunu paiset,tai vel gyvenimas nusvinta kitom spalvom smile.gif


Panasu, kad reikes organizinti meet'a ne su leliukais, o vien tik su mamukais hihihi.gif Akivaizdu, kad to tikrai visoms reikia tongue.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2012 04 18, 05:47)

O grizau su klausimu... Vakar buvom 4 men TA... Kaip ir viskas super... Abi panos po 6.74 kg sveria (kaip nebutu keista, svoris identiskas), ugis vienos 65 cm, kitos 66 cm. Daktaryte sake, kad viskas idealu. Ir dar sake, kad jau primaitineti... Va cia ir mano klausimas... Ar ne per anksti 4 menesiuku vaikus kosele maitinti.. Man kazkaip atrodo, kad jos per mazos dar. O daktare sako pradeti nuo ryziu dribsniu ar bulviu koses, po savaites kitos itraukti darzoves "i repertuara", o dar po savaites ir vaisius... Ka jus manot apie toki valgiarasti??? Kazkaip as buciau linkusi dar koki menesiuka palaukti su tokiais maistais...  g.gif Kada jus pradejot? 4u.gif


As savo prikmagimi primaitinau nuo 4 men., viskas buvo labai gerai, auga vyras drutas ir sveikas mirksiukas.gif Primaitinant irgi problemu neturejau, kirto viska ka i burna dejau tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Pirma karta siandien girdejau, kaip rekia mano mazulis doh.gif unsure.gif Gavo skiepa nuo 5 ligu, eme krauja is pirsto, tai vaje, koks skandalas buvo proceduriniam wacko.gif O siaip tai viskas gerai - svoris 6200 (+1400), ugis 63 (+4), sake sesute, kad berniukas kaip is katalogo pagal tas ju diagramas tiesiai per viduriuka biggrin.gif Tiesa, klausiau del tu sausu demeliu ant kuno, tai pasake, kad tai atopinis dermatitas, tik tikrai ten nieko baisaus, nes ju labai mazai, liepe maudyt su emoliantais ax.gif Turbut paveldejo sunelis mano oda doh.gif
Atsakyti
AnaMari, su 3 mėnesiuku tavo sūnelį!!! Smagu, kad taip gerai auga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 18, 07:40)
AnaMari, su 3 mėnesiuku tavo sūnelį!!! Smagu, kad taip gerai auga  bigsmile.gif

Aciu, Levanduk! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaMari: 18 balandžio 2012 - 07:47
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 18, 08:21)
Labas rytas 4u.gif

Pirma karta siandien girdejau, kaip rekia mano mazulis doh.gif  unsure.gif Gavo skiepa nuo 5 ligu, eme krauja is pirsto, tai vaje, koks skandalas buvo proceduriniam wacko.gif O siaip tai viskas gerai - svoris 6200 (+1400), ugis 63 (+4), sake sesute, kad berniukas kaip is katalogo pagal tas ju diagramas tiesiai per viduriuka  biggrin.gif Tiesa, klausiau del tu sausu demeliu ant kuno, tai pasake, kad tai atopinis dermatitas, tik tikrai ten nieko baisaus, nes ju labai mazai, liepe maudyt su emoliantais ax.gif Turbut paveldejo sunelis mano oda doh.gif



Su gera TA!!!!!! Su 3 mėnesiukais 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 17, 19:08)
Įkėliau vieną foto iš mūsų mažo mytuko šios dienos  ax.gif  Dar 2Lviename fotkino, bet ji tikriausiai įkels vėliau  smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 17, 19:08)
Įkėliau vieną foto iš mūsų mažo mytuko šios dienos  ax.gif  Dar 2Lviename fotkino, bet ji tikriausiai įkels vėliau  smile.gif



Nu va, tik vakar vakare į SM įlindau, pavėlavom į pasimatymą blush2.gif ką gi, grynas mergvakaris gavos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2012 04 18, 08:53)
Su gera TA!!!!!! Su 3 mėnesiukais  :4u

Dekoju aciuks.gif
Atsakyti
AnanMari - su 3 menesiuku - ale gerai augat thumbup.gif thumbup.gif

Mes irgi snd buvom TA(taip uzsiregistravom po antibijotiku, tai, kad nereiketu kita savaite, pasvere ir pamatavo )....Tai sveriam 8kg (+500g) ir esam 69cm (+1cm) :smile.gif..sake viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

AnaMari - su 3 menesiukais D happybday.gif ir su puikia TA! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 18, 09:26)
AnanMari - su 3 menesiuku - ale gerai augat  thumbup.gif  thumbup.gif
Mes irgi snd buvom TA(taip uzsiregistravom po antibijotiku, tai, kad nereiketu kita savaite, pasvere ir pamatavo )....Tai sveriam 8kg (+500g) ir esam 69cm (+1cm) :smile.gif..sake viskas gerai smile.gif

Su gera TA jus, dziugu, kad viskas gerai thumbup.gif Ir aciu uz sveikinimus ax.gif
QUOTE(irute1984 @ 2012 04 18, 09:30)
AnaMari -  su 3 menesiukais D happybday.gif  ir su puikia TA!  thumbup.gif

Aciu, Irute 4u.gif

Uzmigo mano vargsius ant ranku, matyt per daug jam ispudziu nuo pat ryto biggrin.gif

Dar norejau paklaust, gal kas naudojat emoliantus? g.gif Teks maudyt savo dziaugsma du kartus per savaite, nes negeras vandenelis jam oda gadina verysad.gif
Atsakyti