Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(2Lviename @ 2012 04 17, 19:17)
as tai sedziu prieky, nes kai musu S mato zmogu - tada jai reik pykt, o kai nemato - tada gerai, ramu buna smile.gif

vargsas jusu suniukas biggrin.gif

Gerai butu, kad mano D pyktu, uzkniso mane gale sedet hihihi.gif Mes ji kai tik idedam i masina, beveik iskart sminga biggrin.gif O suo tai taip, tikrai vrgsas doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

Sveikinu visas kam priklauso su menesiukais 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Su dantukais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As skaitau tik,o parasyti ir laiko nera,vyras isvaziavo i komandiruote,tai su vaiku uzsiimu,demesio reikalauja kuo toliau,tuo daugiau doh.gif Dabar uzmigo.tai rasau rolleyes.gif

ANA MARI,vargsas suniukas,labradorai man tokie geruliai wub.gif

Mano katukas tai vargsas miega kitam kambari,nepernesa jokio verkimo schmoll.gif demesio trukumas jam didziulis,net sukudo doh.gif blink.gif

Pas mus jokiu dantuku nesimato schmoll.gif o irzli,ne tas zodis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lana33: 17 balandžio 2012 - 20:02
QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 15, 16:51)
Pries miegeli duodu pasildyto avizu pieno,kad pilvukas susiltu ir ramiau miegotusi smile.gif nes del karves pieno turiu nekokia,bet pagrista nuomone ax.gif O diena kai valgo ar siaip gerti nori,tai abi panos tik vandenuka geria,ziema,kai labai salta budavo,tai ipildavau truputi silto vandenuko,kad nebutu toks saltas smile.gif

Lietuva, na,tikrai kaip is vadovelio cia jums einasi thumbup.gif Papasakosi,kaip namie seksis nakvoti smile.gif


O kas tas avizu pienas? Nesu girdejusi apie toki g.gif
Gal galetum pora zodziu del karves pieno? Cia del alergiju ar dar yra kitokiu priezasciu? O pieno produktai turbut nera kenksmingi, tokie kaip varske, jogurtai?
Atsakyti
QUOTE(Corsica @ 2012 04 17, 20:49)
O kas tas avizu pienas?  Nesu girdejusi apie toki  g.gif
Gal  galetum pora zodziu del karves pieno? Cia del alergiju ar dar yra kitokiu priezasciu?  O pieno produktai turbut nera kenksmingi, tokie kaip varske, jogurtai?

Yra pirkti didziosiose Rimi ir Maximose, dar gal kokiose sveiko maisto, eko parduotuvese. Nepigus, apie 8lt uz litra,bet kadangi esu macius ne viena paskaita apie karves pieno atvirkstini poveiki negu visi iki siol galvoja,tai... zodziu,karves pienas turi daug kalcio,bet jo zmogus nedaug pasisavina,o pats pienas cvirskinimo procese uzrugstina labai organizma,tai kad neutralizuoti ta rugstuma,tai is kaulu kaip tik imamas kalcis,net yra tikri tyrimai,kad daug pieno vartojanciose salyse kaip Sveicarija ar Norvegija osteoporozes mastai ryskiai didesni negu kitose salyse. Juk ar bent vienas kitas gyvunas be zmogaus savo kaulams reikalinga kalci ima gerdamas piena? Pienas yra tik leliuku maistas. Bet karves baltymas yra sunkiai virskinamas ir siaip labiau tinkamas masei auginti,bet ne intelektualiniam vystimuisi. As jau nekalbu apie tai,kad siaip laikais karvems fermose pompuojami antibiotikai, hormonai,o seriamos genetiskai modifikuotais pasarais ir siaip nuo karves pieno daug alergiju. Zodziu, iseitis liko ne gyvunu pienas. Galima paciai bandyti daryti,bet yra ir pirkti. Ameli geriau avizu pienuka, jis is ekoligisku avizu ir su pridetu kalciu. Jis maistingas, su naturaliais vitaminais, mineralais, net sako ne taip uzkieteja viduriukai ji geriant. Ameli tai svaigsta del jo biggrin.gif
Va cia apie karves piena viena is paskaitu 4u.gif
http://amazingdiscov...dderly-amazing/
Atsakyti
http://ragauk.one.lt...zu-pienas-15555
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2012 04 17, 18:11)
Sveikos,
Benukui dantukas dygsta tai visiskas rankinukas pasidare. Jau sviecia pro dantenas, tikiuosi neuztruks.

Lietuva, ir as seku tavo serijala biggrin.gif Pati zadu maitinti iki metu, jau dabar baisu kaip reikes nujunkyti. Aisku viskas pasikeis kai pradesiu maista duot, turbut tada lengviau isivaizduosiu.
Prisipazinsiu biski pavydziu toms kurios misinukais maitina - nekils joms tokiu problemu kaip nujunkinimas, gali palikti vaika vyrui kokiam tik nori laikui, gali valgyti ka nori (svarbiausia) biggrin.gif As kiekviena produkta taip sunkiai ivedineju, o vakar neatlaikiau ir suvalgiau visa sokoladini kaledu seneli (nuo kaledu dar likes). Nu lyg nieko baisaus, nors tiksliai sunku dar pasakyti, nes nuo varskes bandymo dar pabertas. Dar erzina spinta pilna saldainiu ir sokoladu (ir kodel visi sveikintojai dovanoja tai ko negali motina valgyt? doh.gif ) Gerai kad sirdies permusimai baiges kai pradejau magni+kali gert ax.gif Guodziuosi tik tuo kad mano pienas imunitetui gerai jam, maziau knisliavos, bet saves irgi gaila  blush2.gif Kai metai sueis aeis reikes atstatyt savo sveikata ir ieskoti broliuko ar sesutes biggrin.gif

Siandie daviau palaizyti jam obuolio biggrin.gif Nu jau taip ziurejo kad negalejau atsilaikyti biggrin.gif Laukiu kol eisim pas daktare kad gaut jos palaiminima primaitinimui ax.gif

Vienzo taip ir gyvenam. Kaip sakant nebuna namu be dumu, bet bendrai tai laimingi biggrin.gif


Jei žadi nujunkyti nuo (.) kai sūneliui bus 1 metukai, tai gali nepergyventi - tikrai bus lengva. Vat jei tas vyksta vėliau - tada būna sunkiau.
bet nesigailiu nei vienos dienos, nei vienos nemiegotos nakties, nei kažkiek atisakytų balių ir vynelio. Kai matau dabar kokį gėrį gavo mūsų dukrytė 2 metukus. Užaugo sveika kaip ridikėlis. O dabar tai gal jau visko bus. Bet padariau ką galėjau ir privalėjau.
Mes irgi jau antro stebuklo senai ieškom, akupunktūrą vėl lankom abu jau nuo rudens pradžios. BT matuoju, ovuliacija lyg ir vyksta daugiau mažiau gražiai, ciklai reguliarūs, bet ......... Tai ir akupunktūroje pasakė, kad nelabai ką galiu tikėtis, kol dar maitinu, bet visko būna aišku gyvenime, visokių kuriozų. Tai dabar jau pasakysiu (rytoj kaip tik einu), kad jau nujunkymas įvyko. Paklausiu, kada galiu tikėtis ko nors. O jei ne, planuojam rudeniop IUI daryti. Nes gal vėl vyro turtas ne koks ten. Greičiausiai. doh.gif

Šiandien mano paskutinė naktis pas mamą (o visai neblogia vaikystę prisiminti wub.gif ) Vyras vėl parašė, kad Sauutė sėkmingai ir gana greitai užmigdyta bigsmile.gif Rytoj bandysiu jau likti, o gal net ir pati eisiu pamigdyti, žiūrėsiu kas gausis iš viso to. Svarbiausia (.)(.) tvarkoje. Nes kai paskaitau, tai kitoms ir visokių vaistų prireikia. matyt mano receptukas nutraukimo buvo tikrai sėkmingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 17 balandžio 2012 - 21:58
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 17, 21:56)
Vyras vėl parašė, kad Sauutė sėkmingai ir gana greitai užmigdyta  bigsmile.gif Rytoj bandysiu jau likti, o gal net ir pati eisiu pamigdyti, žiūrėsiu kas gausis iš viso to. Svarbiausia (.)(.) tvarkoje. Nes kai paskaitau, tai kitoms ir visokių vaistų prireikia. matyt mano receptukas nutraukimo buvo tikrai sėkmingas.

Na,tikrai reikia tavo "recepta" isidemeti,nes tikrai matau,kad veikia bigsmile.gif

Beje, o kaip baznycia ziuri i akupunktura? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 17, 13:10)
O tai kaip jis galvoja nuo ko tas berimas? Ar skyre tepala tiesiog siaip?

tiesiog siaip pasake juo tepti,kol odyte bus svari doh.gif vienu zodziu pasaka be galo,duosiu viska,o jei kam alergizuos ir nuo to isbers,juk steroidinis kreas pades doh.gif doh.gif
Betute,zinau,kad nepakeisiu,bet tokia as jau esu,ypac kai kalba eina apie vaikus ax.gif del kitko oi kiek daug ko esu nutylejusi,o del savo maziuku nu tiesiog neiseina...aisku,gal dar ta depresija savo daro...gerai,kad vyras dabar maziau darbo turi,tai as kiekviena diena minimum valndai iseinu is namu viena ax.gif ax.gif tai jauciuosi daug geriau,nes kaip cia skaiciau jusu diskusijas,tai apsiraminau...irgi kaip kazkuri sake,rodos tu vaiku sitiek metu laukiau,o kai turiu,tai tokiais momentais,kai pritruksta kantrybes,kaltinu save,kad nesu tokia savo vaikams,kokia noreciau buti doh.gif doh.gif bet kai gaunu paiset,tai vel gyvenimas nusvinta kitom spalvom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 18, 00:15)
Na,tikrai reikia tavo "recepta" isidemeti,nes tikrai matau,kad veikia bigsmile.gif

Beje, o kaip baznycia ziuri i akupunktura?   rolleyes.gif



Kiek žinau, tai tikrai nedraudžia. biggrin.gif
Ir toje akupunktūroje būtent akcentuoja, kad reikia kažkuo tikėti: kas tiki energijom visokiom, kas Dievu. tai yra labai gerai. Blogiausia, kas netiki niekuo.
Aš tikiu Dievu. O ir tikiu, kad žmoguje yra begalė taškų (tai mediciniškai jau įrodyta) kuriuos sudirginus galima gydyti (ar bent kiek apgydyti) nuo įvairiausių ligų.
mano mama net lanko kartu su mumis. O ji tikras ligų maišelis (kaip ji pati sako, kad turi sveiką tik vieną organą - liežuvį lotuliukas.gif ) ir tai jau pradėjo jaustis šiek tiek geriau ir stuburui geriau ir rankos mažiau tirpsta ir nuotaika pagerėjo ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 17 balandžio 2012 - 22:28
Lietuva,negaliu ir as neparasyt,kad labai zaviuosi jumis ir tikiuosi,kad dievulis jums atsius jums dar viena stebukleli,jus nuostabus tevai ir Saulutei labai pasiseke,kad gavo tokius tevelius smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frige1 @ 2012 04 18, 00:29)
Lietuva,negaliu ir as neparasyt,kad labai zaviuosi jumis ir tikiuosi,kad dievulis jums atsius jums dar viena stebukleli,jus nuostabus tevai ir Saulutei labai pasiseke,kad gavo tokius tevelius smile.gif  smile.gif



Dėkui 4u.gif blush2.gif o kaip tau gerai iš karto du auga - esi apdovanota iš Dievulio dvigubu džiaugsmu - suprantu kad dabar ir sunkumų dvigubai turit, bet kaip po to smagu bus visiems wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(TITA777 @ 2012 04 17, 21:47)

Aciu uz receptuka aciuks.gif

QUOTE(Lietuva @ 2012 04 17, 22:26)
Kiek žinau, tai tikrai nedraudžia.  biggrin.gif
Ir toje akupunktūroje būtent akcentuoja, kad reikia kažkuo tikėti: kas tiki energijom visokiom, kas Dievu. tai yra labai gerai. Blogiausia, kas netiki niekuo.
Aš tikiu Dievu. O ir tikiu, kad žmoguje yra begalė taškų (tai mediciniškai jau įrodyta) kuriuos sudirginus galima gydyti (ar bent kiek apgydyti) nuo įvairiausių ligų.
mano mama net lanko kartu su mumis. O ji tikras ligų maišelis (kaip ji pati sako, kad turi sveiką tik vieną organą - liežuvį  lotuliukas.gif ) ir tai jau pradėjo jaustis šiek tiek geriau ir stuburui geriau ir rankos mažiau tirpsta ir nuotaika pagerėjo ir pan.

Na,as irgi nezinau kaip ten is tikruju,bet va ka raso...http://www.bernardin...-kristaus/76366
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 17 balandžio 2012 - 23:38