Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

Lietuva, čia jums už ištvermę atsisakant MP 4u.gif
Žiūriu, kitiems nelengvas darbas nujunkymas ax.gif Mes labai lengvai atsisveikinom su (.)(.), todėl dabar džiaugiuosi, kai pasiklausau apie kitus. Mano mažė nė karto neprašė papo, kai nusprendžiau nebeduoti. Ir naktimis iškart pradėjo gerai miegot, nuo 22 iki 9 h. Buvo kelis kartus prabudusi naktį iš įpročio, bet paglosčius užmigo. Slogyte susirgom po 4 sav. po MP nutraukimo. Nuo manęs užsikrėtė. Bet gerai, kad ji jau moka išpūsti nosytę, nereikia jokių siurbliukų.
Man pačiai širdelę skaudėjo, kad nutraukiau maitinimą anksčiau, nei buvau planavusi (nebenorėjau kentėt kas savaitę pasikartojančios migrenos, kuri prasidėjo po gimdymo ir imtis gydymo), bet nusiraminau, pamačiusi, kad dukrytei (.)(.) visai nebereikia. Be to, ir šiaip naktį valgyti nesveika. Nors jeigu būtų prašiusi, būčiau ko gero neatsilaikius ax.gif Tik gaila, kad papų dabar pas mane nei su žiburiu nerasi biggrin.gif Maitinant irgi nebuvo kaip Pamelos, bet vis šis tas. O dabar vos ne lenta, kaip paauglystėj doh.gif
Kas keisčiausia, kad paspaudus, pienelis vis dar išbėga, nors atrodė, kad pienas nustojo gamintis po kelių dienų po nutraukimo. Sako, kad pas moteris ilgai išlieka pieno, kitoms net visą gyvenimą blink.gif Matyt, jeigu vėl pradėčiau žindyti, vėl užsikurtų fabrikėlis smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Benukui dantukas dygsta tai visiskas rankinukas pasidare. Jau sviecia pro dantenas, tikiuosi neuztruks.

Lietuva, ir as seku tavo serijala biggrin.gif Pati zadu maitinti iki metu, jau dabar baisu kaip reikes nujunkyti. Aisku viskas pasikeis kai pradesiu maista duot, turbut tada lengviau isivaizduosiu.
Prisipazinsiu biski pavydziu toms kurios misinukais maitina - nekils joms tokiu problemu kaip nujunkinimas, gali palikti vaika vyrui kokiam tik nori laikui, gali valgyti ka nori (svarbiausia) biggrin.gif As kiekviena produkta taip sunkiai ivedineju, o vakar neatlaikiau ir suvalgiau visa sokoladini kaledu seneli (nuo kaledu dar likes). Nu lyg nieko baisaus, nors tiksliai sunku dar pasakyti, nes nuo varskes bandymo dar pabertas. Dar erzina spinta pilna saldainiu ir sokoladu (ir kodel visi sveikintojai dovanoja tai ko negali motina valgyt? doh.gif ) Gerai kad sirdies permusimai baiges kai pradejau magni+kali gert ax.gif Guodziuosi tik tuo kad mano pienas imunitetui gerai jam, maziau knisliavos, bet saves irgi gaila blush2.gif Kai metai sueis aeis reikes atstatyt savo sveikata ir ieskoti broliuko ar sesutes biggrin.gif

Siandie daviau palaizyti jam obuolio biggrin.gif Nu jau taip ziurejo kad negalejau atsilaikyti biggrin.gif Laukiu kol eisim pas daktare kad gaut jos palaiminima primaitinimui ax.gif

Vienzo taip ir gyvenam. Kaip sakant nebuna namu be dumu, bet bendrai tai laimingi biggrin.gif
Atsakyti
Įkėliau vieną foto iš mūsų mažo mytuko šios dienos ax.gif Dar 2Lviename fotkino, bet ji tikriausiai įkels vėliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 17, 18:08)
Įkėliau vieną foto iš mūsų mažo mytuko šios dienos  ax.gif  Dar 2Lviename fotkino, bet ji tikriausiai įkels vėliau  smile.gif

Ziuriu jau persodinai savo mazyle i sportine dali bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 17, 19:08)
Įkėliau vieną foto iš mūsų mažo mytuko šios dienos  ax.gif  Dar 2Lviename fotkino, bet ji tikriausiai įkels vėliau  smile.gif



ikelsiu tuoj..gaila, neisejo visom trim nusifotkint smile.gif
Papildyta:
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 17, 19:17)
Ziuriu jau persodinai savo mazyle i sportine dali bigsmile.gif


mano irgi pirmi zodziai po labas buvo kai susitikimom, kad mazoji jau sportinej daly smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 17, 18:17)
Ziuriu jau persodinai savo mazyle i sportine dali bigsmile.gif

jo persodinau prieš keletą dienų nes nebegulėjo lopšiuke. Pamiega valandą, prabunda, pasižvalgo kažkiek ir ašaros. Išimu antr rankų - ašaros baigias. O dabar sportinėj daly jokių ašarų net kai prabunda. Sėdi, žvalgos patenkinta, o pūkiniam miegmaišy tikrai nesušals ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 17, 18:43)
jo persodinau prieš keletą dienų nes nebegulėjo lopšiuke. Pamiega valandą, prabunda, pasižvalgo kažkiek ir ašaros. Išimu antr rankų - ašaros baigias. O dabar sportinėj daly jokių ašarų net kai prabunda. Sėdi, žvalgos patenkinta, o pūkiniam miegmaišy tikrai nesušals  ax.gif

Tai viska su savim vezeisi i atostogas? bigsmile.gif Kaip i masina viska sutalpinot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 17, 18:46)
Tai viska su savim vezeisi i atostogas? bigsmile.gif Kaip i masina viska sutalpinot? bigsmile.gif

ne nesivežiau, kaip tik parsivešiu į Vilnių jau, lopšiuką čia paliksiu Panevežy mainais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 17, 18:48)
ne nesivežiau, kaip tik parsivešiu į Vilnių jau, lopšiuką čia paliksiu Panevežy mainais smile.gif

Aisku biggrin.gif Nes mes kai vaziuojam i Duskininkus, tai pasiemam lopsi, lelius autokedutej sedi, vietoj masinoj nelieka doh.gif Aisku, pas mus ir suo nemazas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 17, 19:53)
Aisku biggrin.gif Nes mes kai vaziuojam i Duskininkus, tai pasiemam lopsi, lelius autokedutej sedi, vietoj masinoj nelieka doh.gif Aisku, pas mus ir suo nemazas biggrin.gif



pas mus jeigu zapaske isima, tai lopsys telpa i bagazine dar smile.gif..jeigu butu suo - viskas - mirtis alyvose su vieta automobilyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 17, 19:12)
pas mus jeigu zapaske isima, tai lopsys telpa i bagazine dar smile.gif..jeigu butu suo - viskas - mirtis alyvose su vieta automobilyje biggrin.gif

Vyras lopsi ant priekines sedynes stato, i buvusia mano vieta hihihi.gif O suo bagazinej, susigrudes su remu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 17, 20:15)
Vyras lopsi ant priekines sedynes stato, i buvusia mano vieta hihihi.gif O suo bagazinej, susigrudes su remu biggrin.gif


as tai sedziu prieky, nes kai musu S mato zmogu - tada jai reik pykt, o kai nemato - tada gerai, ramu buna smile.gif

vargsas jusu suniukas biggrin.gif
Atsakyti