Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

Panevėžietės, tai kelintą susimatom????
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 17, 11:19)
Panevėžietės, tai kelintą susimatom????

mes valgyma priderinom tai, kad galetumem 13 val susitikt biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Beta, zinok, pries pirmas menesines pries gimdyma man lygiai tokia pati situacija buvo, galvojau nusisausiu, nes nuotaikos tai visai nenormalios buvo wacko.gif doh.gif Dabar va jau antros atejo, truputi lengviau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2012 04 17, 09:52)
mes valgyma priderinom tai, kad galetumem 13 val susitikt  biggrin.gif  biggrin.gif

Tai gerai, man tinka 13 val. Tai susitinkame ten pat kur praeitą kartą smile.gif
Atsakyti
Mergaites, nuotraukyciu padarykit is savo susitikimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda81 @ 2012 04 17, 10:56)
Tai gerai, man tinka 13 val. Tai susitinkame ten pat kur praeitą kartą  smile.gif



gerai, 13val - prie fontano smile.gif
Papildyta:
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 17, 10:56)
Mergaites, nuotraukyciu padarykit is savo susitikimo  thumbup.gif



Pajamsiu fotika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2012 04 17, 09:58)
gerai, 13val - prie fontano smile.gif
Papildyta:
Pajamsiu fotika smile.gif

Liuks!!!!
Atsakyti
Nu mūsų serialas tęsiasi biggrin.gif Jau 5-ta serija šiandien lotuliukas.gif
Užmigo 22 val. prabudo 5 val. prašė mamos, bet ne (.) thumbup.gif po to 5,45 vėl užmigo ir tada prabudo 7,30 val.
Aš jau buvau šalia - paprašė vieną kartą (.), bet kai pasakiau, kad nėra, nurimo, tik vėl daugiau neužmigo. Na bet nieko kaip nors po truputį vis ilgiau pamiega. Manau dar viena naktis bus tėtukui, o po to jau bandysiu aš. Jei bus isterijos, vėl tėtukui perleisiu migydmą, bet labai tikiuosi, kad gal jau nebus isterijų. Nes jos buvo tik pačią pirmą nujunkymo naktį. Šaunuolė Saulutė.
Tik va slogytė prikibo, bet aš jau žinojau, kad po nujunkymo prėjus kelioms dienoms gali atsirasti sloga, nusilpsta ten gal kiek imunitetas, ar šiaip nuo stersiuko lengvo.
Nu kai jau viskas bus susitvarkę visiškai, parašysiu patarimus ir savo patirtį "maitinimo nutraukimas" skyrelyje.
(.)(.) mano jaučiasi puikiai - daugia uneprisikaupė, taip kaip man ir sakė brolienė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 17 balandžio 2012 - 11:15
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 17, 09:27)


Pasikvieciau siandien draugyte papliurpt, gal prablaskys siek tiek.Nezinau kaip visa tai reikes atlikti.Vaikas miega, tik kas pasakys ar ilgam  biggrin.gif




Tokio amziaus maniske parpdavo dar labiau nuo mano plepalu su draugem, su sese biggrin.gif taip sakant ismintingas vaikas, leisdavo pasikalbeti, aisku ramiu balsu, be dideliu emociju.

Na, bet is tikruju mamos mamytes!!! Vakar skaiciau skaiciau cia visu pasisakymus ir nesuprantu ---kas Jus ruosiasi ar ruosesi karti ar kitaip bausti jei nemaitinat MP??? g.gif cool.gif tai kam cia tas skyrelis--tik pasiekimams pasigirti? braukiat sau asaras vienos.... nu kazkaip manau negerai taip.. verysad.gif
Atsakyti
sveikutes,uzsukau cia su "ispudziais" po dermatologo konsultacijos,dar dabar drebu visa is pykcio blink.gif doh.gif nu ka,apziurejo mano dukrytes kojytes isbertas ir sake tepti steroidini krema tol,kol odyte bus svari doh.gif atsisake imti odos meginius ir daryt kraujo testa del alergiju,nes JIS NERA TIKRAS AR JI ALERGISKA TIEMS PRODUKTAMS,NES JU JUK DAR NEVALGE!!! susipykau as su juo ir issakiau viska,ka galvoju,nu ir ka,paprase mus iseiti,nes mes ji tipo izeidinejam doh.gif doh.gif tikiuosi,kad kitas dermatologas,pas kuri eisim po menesio,bus kitoks,nes kitu atveju as dabar jai galiu duoti tik darzoves,nes jeigu kvieciams bus alergiska,tai gali nekaip baigtis unsure.gif gerai,kad ta mano angle dar paaiskino kaip su tais alergizuojanciais elgtis,kad visu pirma juos ant odytes uztepti ir ziureti,jei neberia,tik tada duoti ragauti unsure.gif nu ka...galiu pasakyti tik tiek,kad ziauriai laukiu gryzimo i lt,kad galeciau vaika nuvezti pas NORMALIU gydytoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 17, 10:53)
Labas rytas 4u.gif

Beta, zinok, pries pirmas menesines pries gimdyma man lygiai tokia pati situacija buvo, galvojau nusisausiu, nes nuotaikos tai visai nenormalios buvo wacko.gif doh.gif Dabar va jau antros atejo, truputi lengviau biggrin.gif


Tikiuosi cia ir buvo suo pakastas g.gif Bet ir tos mmm tokios nenormalios, labai jau mizernos tongue.gif Bet tikiuosi, kad per sekancias galesiu oficialiai uzbaigti gimdymo laikotarpi visom prasmem - tiek fiziskai tikiuosi oranizmas bus atsistates pilnai, tiek hormonai sustoje i savo vietas ir stogas grizes namo rolleyes.gif

QUOTE(liepa7 @ 2012 04 17, 12:21)
Na, bet is tikruju mamos mamytes!!! Vakar skaiciau skaiciau cia visu pasisakymus ir nesuprantu ---kas Jus ruosiasi ar ruosesi karti ar kitaip bausti jei nemaitinat MP???  g.gif  cool.gif  tai kam cia tas skyrelis--tik pasiekimams pasigirti? braukiat sau asaras vienos....  nu kazkaip manau negerai taip.. verysad.gif


Aij, kazkaip pabijojau arsiu MP salininkiu, kad neuzmetytu akmenim suzinojusios ka as is tiesu po antro visisko fiasko bandant maitinti galvoju apie ta reiskini biggrin.gif

QUOTE(frige1 @ 2012 04 17, 12:32)
sveikutes,uzsukau cia su "ispudziais" po dermatologo konsultacijos,dar dabar drebu visa is pykcio blink.gif  doh.gif nu ka,apziurejo mano dukrytes kojytes isbertas ir sake tepti steroidini krema tol,kol odyte bus svari doh.gif atsisake imti odos meginius ir daryt kraujo testa del alergiju,nes JIS NERA TIKRAS AR JI ALERGISKA TIEMS PRODUKTAMS,NES JU JUK DAR NEVALGE!!! susipykau as su juo ir issakiau viska,ka galvoju,nu ir ka,paprase mus iseiti,nes mes ji tipo izeidinejam doh.gif  doh.gif tikiuosi,kad kitas dermatologas,pas kuri eisim po menesio,bus kitoks,nes kitu atveju as dabar jai galiu duoti tik darzoves,nes jeigu kvieciams bus alergiska,tai gali nekaip baigtis unsure.gif gerai,kad ta mano angle dar paaiskino kaip su tais alergizuojanciais elgtis,kad visu pirma juos ant odytes uztepti ir ziureti,jei neberia,tik tada duoti ragauti unsure.gif nu ka...galiu pasakyti tik tiek,kad ziauriai laukiu gryzimo i lt,kad galeciau vaika nuvezti pas NORMALIU gydytoju doh.gif


Frige, tu gal nebesinervuok taip ir nebekoliok tu gydytoju, kitokie jie nebus.Zinau labai gerai apie ka tu kalbi.Kiek reikia isklausyk, paklausk ka nori zinoti ir suzinok ju argumentus.O paskui juk grisi i LT, nueisi kur tau reikia ir pas ka reikia.As taip dariau ir sekmingai uzauginau ten vaikuti iki 3 metu.Jei kokios bedos, tai lankydavausi pas ju medikus, kartais npadedavo, kartais ne, bet grizus i LT apeidavau viska ka man reikia ir viskas.Nes nu neperauklesi tu ju.O kad ten yra savotiskas supratimas sitoj srity, tai tiesa.Bet velgi, pakeisti, tu, deja, negali nieko.
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 17, 11:11)
Nu mūsų serialas tęsiasi  biggrin.gif Jau 5-ta serija šiandien  lotuliukas.gif
Užmigo  22 val. prabudo 5 val. prašė mamos, bet ne (.)  thumbup.gif po to 5,45 vėl užmigo ir tada prabudo 7,30 val.
Aš jau buvau šalia - paprašė vieną kartą (.), bet kai pasakiau, kad nėra, nurimo, tik vėl daugiau neužmigo. Na bet nieko kaip nors po truputį vis ilgiau pamiega. Manau dar viena naktis bus tėtukui, o po to jau bandysiu aš. Jei bus isterijos, vėl tėtukui perleisiu migydmą, bet labai tikiuosi, kad gal jau nebus isterijų. Nes jos buvo tik pačią pirmą nujunkymo naktį. Šaunuolė Saulutė.
Tik va slogytė prikibo, bet aš jau žinojau, kad po nujunkymo prėjus kelioms dienoms gali atsirasti sloga, nusilpsta ten gal kiek imunitetas, ar šiaip nuo stersiuko lengvo.
Nu kai jau viskas bus susitvarkę visiškai, parašysiu patarimus ir savo patirtį "maitinimo nutraukimas" skyrelyje.
(.)(.) mano jaučiasi puikiai - daugia uneprisikaupė, taip kaip man ir sakė brolienė.

Nu,nerealiai bigsmile.gif Niekada negalvojau,kad nujunkymas toks lengvas reikalas biggrin.gif Saunuoliai jus visi wub.gif

QUOTE(liepa7 @ 2012 04 17, 11:21)
Na, bet is tikruju mamos mamytes!!! Vakar skaiciau skaiciau cia visu pasisakymus ir nesuprantu ---kas Jus ruosiasi ar ruosesi karti ar kitaip bausti jei nemaitinat MP???  g.gif  cool.gif  tai kam cia tas skyrelis--tik pasiekimams pasigirti? braukiat sau asaras vienos....  nu kazkaip manau negerai taip.. verysad.gif

Va,man irgi atrodo,kad sitam skyrelyje mes labai visas palaikom, kaip mamytes bemaitintu, ne vienos pomidorais nemetem drinks_cheers.gif Juk visokiu gyvenime situaciju buna ir visos norim savo vaikuciams tik geriausio wub.gif

QUOTE(frige1 @ 2012 04 17, 11:32)
sveikutes,uzsukau cia su "ispudziais" po dermatologo konsultacijos,dar dabar drebu visa is pykcio blink.gif  doh.gif nu ka,apziurejo mano dukrytes kojytes isbertas ir sake tepti steroidini krema tol,kol odyte bus svari doh.gif atsisake imti odos meginius ir daryt kraujo testa del alergiju,nes JIS NERA TIKRAS AR JI ALERGISKA TIEMS PRODUKTAMS,NES JU JUK DAR NEVALGE!!! susipykau as su juo ir issakiau viska,ka galvoju,nu ir ka,paprase mus iseiti,nes mes ji tipo izeidinejam doh.gif  doh.gif tikiuosi,kad kitas dermatologas,pas kuri eisim po menesio,bus kitoks,nes kitu atveju as dabar jai galiu duoti tik darzoves,nes jeigu kvieciams bus alergiska,tai gali nekaip baigtis unsure.gif gerai,kad ta mano angle dar paaiskino kaip su tais alergizuojanciais elgtis,kad visu pirma juos ant odytes uztepti ir ziureti,jei neberia,tik tada duoti ragauti unsure.gif nu ka...galiu pasakyti tik tiek,kad ziauriai laukiu gryzimo i lt,kad galeciau vaika nuvezti pas NORMALIU gydytoju doh.gif

O tai kaip jis galvoja nuo ko tas berimas? Ar skyre tepala tiesiog siaip?
Atsakyti