Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

Betute,Skaiciau ka cia paraseii ir zinok labai panasi situacija kaip ir pas mane buvo..Lengva depresija uzejo,tau reikia daugiau prasiblaskyti ir skirti laiko sau,man buvo taip blogai kad tik verti tenorejosi,nervas imdavo is visko o daugiausia del to kad nakti mazai miego,kartais tokiu minciu kildavo kad baisu kam ir pasakyti doh.gif O paskui pardejau daryti taip,MB i namus,vaikas i rankas o as pro duris,ar pas drauge ar i miesta pasivaiksciot prasiblaskyti ir galvele pravedinti,nes zinok atrode kad vaikas lb ilgai lauktas,o jau kaip tiksalas pasiektas tai ir tas vaikas buvo nebemielas,dabar kaip pagalvoju tai net baisu kad kada nors galejau taip galvoti ir nesimegauti pirmuoju vaiko gyvenimo menesiu,baisu! Zinok praeis viskas susitvarkys tik tau reikia siek tiek poilsio ir atsiputimo nuo visu namu ir vaiku mirksiukas.gif Nenukabink nosiuko,viskas bus gerai..O del pienuko nesikrimsk,as va irgi labai ilgai pergyvenau ir verkdavau,vis klausiau saves ka blogai dariau ir kodel nebeturejau kantrybes toliau maitinti..ismaitinau tik iki 5men ir dar iki siol save kaltinu,bet jau buvo nebeimanoma,o dabar susigyvenau su tuo ir ka,juk ne kievienai duota iki 2metu maitint,svarbu kad pasistengem ir isbandem viska kad ir kaip buvo suku,ir as manau kad cia jau didelis zygdarbis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 16 balandžio 2012 - 19:09
QUOTE(iziKNS @ 2012 04 16, 18:41)
laba diena mamytes.
irute, aciu uz sveikinima!
mes jau  sian po TA. sveriam 6300( +400) ir 63 cm(+2cm).  jau nuo ryt pradesim ragaut obuoliuka. kazkaip cia jus paskaicius maniau nuo darzoviu valgymai prasideda, o cia man sako kad nuo obuoliuko su bananu. blink.gif
ir dar turiu klausima, kazkaip manau kad i tas pirktines tyreles visvien kazko dadeta kad skanesnes butu. tai galvoju kad kol pradedam nuo sauksciuko, kad man tas mizernas porcijas su blenderiu nemalt tai nupirkau pirktine. tai vat klausimas, kai jau pradesim po daugiau valgyt tai trinsiu pati, bet ar tos namines tyreles bus jam po pirktiniu skanios, ar nores valgyt?ar geriau net neprasidet su pirktinem?
kazkaip primakalavau cia, bet tikiusi supratot ka nors  smile.gif

o jums gyd. patarė primaitinti, ar pati savo iniciatyva? Su mėnėsėliais 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2012 04 16, 20:09)
Betute,Skaiciau ka cia paraseii ir zinok labai panasi situacija kaip ir pas mane buvo..


Aciu reginiuk ax.gif Galvojau, kad cia tik man vienai neiseina dziaugtis savo taip ilgai lauktu spoku unsure.gif Matyt rimtai hormonai soka pasiutpolke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2012 04 16, 20:11)
o jums gyd. patarė primaitinti, ar pati savo iniciatyva? Su mėnėsėliais 4u.gif  4u.gif

taip gyd. sake kad jau duot to obuoliuko ar obuolio su bananu. pradedant nuo sauksciuko ir kas dien didint. darzoves kaip suprantu nuo kito men. ragausim.
Atsakyti
QUOTE(iziKNS @ 2012 04 16, 22:13)
taip gyd. sake kad jau duot to obuoliuko ar obuolio su bananu. pradedant nuo sauksciuko ir kas dien didint. darzoves kaip suprantu nuo kito men. ragausim.

o jūs krūtimi maitinate ar ne
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2012 04 16, 21:21)
o jūs krūtimi maitinate ar ne

taip, maitinu. ir prie svorio priaugto lyg neprikibo. sake kad pradet ragaut ir tiek. vat dabar ir as susimasciau, juk teoriskai iki 6 men galima neprimaitinet, o tas obuoliukas gal siaip kaip desertas? g.gif
vyresnes mamytes pasidalinkit patirtim su visiskai zaliom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(iziKNS @ 2012 04 16, 16:41)
mes jau  sian po TA. sveriam 6300( +400) ir 63 cm(+2cm).  jau nuo ryt pradesim ragaut obuoliuka. kazkaip cia jus paskaicius maniau nuo darzoviu valgymai prasideda, o cia man sako kad nuo obuoliuko su bananu. blink.gif
ir dar turiu klausima, kazkaip manau kad i tas pirktines tyreles visvien kazko dadeta kad skanesnes butu. tai galvoju kad kol pradedam nuo sauksciuko, kad man tas mizernas porcijas su blenderiu nemalt tai nupirkau pirktine. tai vat klausimas, kai jau pradesim po daugiau valgyt tai trinsiu pati, bet ar tos namines tyreles bus jam po pirktiniu skanios, ar nores valgyt?ar geriau net neprasidet su pirktinem?
kazkaip primakalavau cia, bet tikiusi supratot ka nors  smile.gif

Ir mes sveikinam!!! wub.gif
Obuoliukas koks is kaimo,tai gerai,bet geriau su bananu neskubek,nes ir siaip ten mazai gerio,o be to, bananas labai saldu, skanu,tai paskui nieko nebesinores,tik to saldaus banano, rugstesnis obuoliukas gali nebepatikti.
Del vaisiu tyreliu,tai ziurek sudeti,nes bent jau "Mazas" budavo su pridetu cukrumi. Siaip aisku geriausia paciai daryti,tai bent zinosi is ko padarei. Nezinau kaip del vaisiniu tyreliu,bet su tom jau kur mesiskom,tai mano pussesere pradejo nuo pirktiniu,tai paskui naminiu nevalge. O as pradejau nuo naminiu,tai man pirktiniu nenorejo ne uz ka schmoll.gif Bet daznai vaikai valgo ir ta,ir ta,tai cia neatspesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iziKNS @ 2012 04 16, 22:49)
taip, maitinu. ir prie svorio priaugto lyg neprikibo. sake kad pradet ragaut ir tiek.  vat dabar ir as susimasciau, juk teoriskai iki 6 men galima neprimaitinet, o tas obuoliukas gal siaip kaip desertas? g.gif
vyresnes mamytes pasidalinkit patirtim su visiskai zaliom  blush2.gif

g.gif matyt kaip gyd. taip nuomonė g.gif maniškis pora mėn. po 500 g. priauga tai lyg ir gerai.
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2012 04 16, 19:29)
nu ka merginos pasigirsiu. imete mano pilvuziuko foto http://supermama.lt/.../view/4188/173/ galit paspoksoti. nors vienas geras dalykas siandien nes taip tai matomai kazkas klijuojas nes nugara skauda nu tikekimes ne gripas

Papildyta:
na as ir neismaitinau tiek kiek kiti noretu ir galvoja kad geriausiai. bet pirmiausiai ziuriu i vaika ir save o ne kitus tad nenukabink nosies, o jei kas nors ir smerkia nekreipk demesio. as pazystu ne viena mamka kuri net ir nepradejo savu pienu maitinti ir del to pasaulis nesugriuvo, o kad tai sunkus darbas nors as ir su patirtim (beje pirmaja man lengviau buvo maitinti) vistiek varga, o tai ir nora numusa.



Gražus tavo pilvukas ir rankutės taip pat wub.gif

Nu šiandien vėl pas mamą nakvoju. Tai kai manęs nėra name, vaikas vėl lūžo pas tėtuką per 30 min. bigsmile.gif o vakar kai buvau apačioje (nors ji to nežinojo), tai 1,5 val. vis pavirkaudama ir prašė jo kad neštų ją i apačią unsure.gif

Kažin ar gali jausti kažkokiu nematomu ryšiu mane g.gif Nes sutampa, kad kai manęs nėra - ji ramutė miega pas tėtuką, o kai esu, nors nemato ir nežino kad esu, prašosi žemyn eiti neužmiega doh.gif

Na dar kokia viena kita tokia naktelė ir bandysiu aš pati ją migdyti ir žiūrėti ar jau tam pasirengusi yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 16 balandžio 2012 - 22:31
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 16, 22:30)
Kažin ar gali jausti kažkokiu nematomu ryšiu mane  g.gif Nes sutampa, kad kai manęs nėra - ji ramutė miega pas tėtuką, o kai esu, nors nemato ir nežino kad esu, prašosi žemyn eiti neužmiega  doh.gif

Na dar kokia viena kita  tokia naktelė ir bandysiu aš pati ją migdyti ir žiūrėti ar jau tam pasirengusi yra.

Nu,idomiai idomiai g.gif Labai idomu,kaip atu seksis,nes jau kaip koki seriala seku naujienas, baisiai idomu biggrin.gif O as sian galvojau panesiosiu apie 12val.nakti ir gal be (.) uzmigs,bet kur tau doh.gif Diena tai lengvai istempiam be MP,o va nakti nezinau ka daryt, gal reiks bandyti vandenuka duoti g.gif Nors pamenu,kad G tai gavus vandens vietoj pienuko taip reke,kad daugiau tokio eksperimento nedariau biggrin.gif

Jurgituk, grazus pilvukas ir tokia meiles pilna foto wub.gif
Atsakyti
Labas rytas mergytes 4u.gif

Siandien galva siek tiek sviesesne, o be to, issiaiskinau kas prie mano ir taip nekokios nuotaikos ir minciu padejo paskutini taska.Atejo mmmm siandien.Vadinasi prie viso komplekto prisidejo ir PMS'as uztat ir nuotaika tai progai tinkama buvo doh.gif

Pasikvieciau siandien draugyte papliurpt, gal prablaskys siek tiek.Nezinau kaip visa tai reikes atlikti.Vaikas miega, tik kas pasakys ar ilgam biggrin.gif

Lietuva, jau ir man parupo kaip jum ten einasi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 16, 21:56)
Obuoliukas koks is kaimo,tai gerai,bet geriau su bananu neskubek,nes ir siaip ten mazai gerio,o be to, bananas labai saldu, skanu,tai paskui nieko nebesinores,tik to saldaus banano, rugstesnis obuoliukas gali nebepatikti.



as ir uz musu vaisius, nors maniske tai tu bananu nelabai valgo kiek daviau tai pasuka pasuka burnoj ir isspjauna. thumbup.gif ramu nereikia ju pirkti.
Papildyta:
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 16, 23:30)
Gražus tavo pilvukas ir rankutės taip pat  wub.gif

Nu šiandien vėl pas mamą nakvoju. Tai kai manęs nėra name, vaikas vėl lūžo pas tėtuką per 30 min.  bigsmile.gif  o vakar kai buvau apačioje (nors ji to nežinojo), tai 1,5 val. vis pavirkaudama ir prašė jo kad neštų ją i apačią  unsure.gif

Kažin ar gali jausti kažkokiu nematomu ryšiu mane  g.gif Nes sutampa, kad kai manęs nėra - ji ramutė miega pas tėtuką, o kai esu, nors nemato ir nežino kad esu, prašosi žemyn eiti neužmiega  doh.gif

Na dar kokia viena kita  tokia naktelė ir bandysiu aš pati ją migdyti ir žiūrėti ar jau tam pasirengusi yra.

aciu mirksiukas.gif
oi dar ir kaip jaucia jie mamytes. man tai gerai paduodu misini ir iseinu nei supu nei ka pati uzmiega. tik va turim beda niekaip is burnos pirsto neiskrapstau. dejau i pipirus bet jei nieko gerai ( nu as cia kalta nes visa nestuma pipiru visur kroviau lotuliukas.gif )

QUOTE(*Gaja* @ 2012 04 17, 01:06)
Nu,idomiai idomiai g.gif Labai idomu,kaip atu seksis,nes jau kaip koki seriala seku naujienas, baisiai idomu biggrin.gif O as sian galvojau panesiosiu apie 12val.nakti ir gal be (.) uzmigs,bet kur tau doh.gif Diena tai lengvai istempiam be MP,o va nakti nezinau ka daryt, gal reiks bandyti vandenuka duoti g.gif Nors pamenu,kad G tai gavus vandens vietoj pienuko taip reke,kad daugiau tokio eksperimento nedariau biggrin.gif

Jurgituk, grazus pilvukas ir tokia meiles pilna foto wub.gif

pabandyk su vandenuku si kart gali buti visiskai kitaip nei pirma kart.


p.s. man vakar skaudejo nugara sian jau nebe tai jei po 2d neskaudes vadinasi O buvo.
Atsakyti