Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių ir mažujų stebuklėlių trobelė

QUOTE(Beta1 @ 2012 04 16, 09:24)
Laba diena mamukai  4u.gif


Betute, tikrai ne viena tu tokia mirksiukas.gif . Man taip pat buvo labai panašiai. Todėl, kaip ir tu, skaičiau, o parašyti nesirašė visiškai. Manau, kad kalčiausias čia nuovargis. Kaip mergaitės ir rašė - skirk dėmesio daugiau sau, pabandyk pailsėti, tuomet ir pasaulis bus gražesnis. Man labai padeda pasivaikščiojimai lauke. Pradės mažylis daugiau šypsotis, guguoti, bus lengviau, pamatysi. Man tas jos burkavimas, tarsi balzamas sielai, tikra atgaiva wub.gif .

Mergaitės, apžiūrėjau lėliukus, tokie visi fainučiai, tikri angeliukai wub.gif . Tuo pačiu pasirodėme ir mes ax.gif .

Lietuva, tavo vyras tikras šaunuolis, mažoji taip pat smile.gif .
Atsakyti
Ledididi, kokia tavo mazyle jau pustazande! bigsmile.gif wub.gif

Rute, su gera TA jus! thumbup.gif Gal ir tu mums parodysi savo brangenybe ax.gif

Beta,atnaujink ir tu savo albumeli, smalsu paveizet, kaip tavo princas jau paaugo ax.gif

Myciute, kur nuotraukos? biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 16, 13:17)
Ledididi, kokia tavo mazyle jau pustazande! bigsmile.gif  wub.gif


AnaMari, iš tikrųjų tai mum ten ir nėnesiuko nėra dar smile.gif . Kai sukelsiu foto į kompą, tuomet atnaujinsiu ir albumėlį ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(LediDiDi1 @ 2012 04 16, 13:23)
AnaMari, iš tikrųjų tai mum ten ir nėnesiuko nėra dar smile.gif . Kai sukelsiu foto į kompą, tuomet atnaujinsiu ir albumėlį ax.gif .

Laukiu labai bigsmile.gif O siaip kaip mazyle? wub.gif

Beta, dar del pienuko norejau paklaust, aisku, jei ne skaudi tau ta tema blush2.gif Kodel nebemaitini? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 16, 14:43)
Laukiu labai bigsmile.gif O siaip kaip mazyle? wub.gif


Šiaip ramutė gerutė. Vakare užmiega jau kokią savaitę apie 23-24 val., keliasi apie 5 ryto ir prašosi pas mus į lovą. Tai aš ją pasiimu, ji apžvelgia ar iš abiejų pusių abu tėvai, nusišypso ir vėl miegam iki 7-9 ryto. Ir tik tuomet jau pusryčiaujam bigsmile.gif . Tai vat šios dienos jau man giedresnės. Ryt eisime į antrąją TA. Be galo įdomu kiek užaugom ir priaugom biggrin.gif .
Kaip man tetulė sakė, kad greičiausiai už visus 17 m. vargus gavome tokią auksuolę smile.gif .
Kaip jūsų mažylis? Nuotraukose toks linksmutis gražutis berniukas wub.gif .
Atsakyti
Sveikutes wink.gif

iziKNS - Su 4 menesiukais pupuliuka O! happybday.gif

LediDiDi1 - kokia grazuole tavo mergyte thumbup.gif

Rute - su gera TA, sauniai augat thumbup.gif

Beta - nepergyvenk taip smarkiai, palik kada maziuka tetukui o pati eik prasiblaskyti, pasijausi daug geriau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irute1984: 16 balandžio 2012 - 15:36
QUOTE(irute1984 @ 2012 04 16, 15:32)
LediDiDi1 - kokia grazuole tavo mergyte thumbup.gif


Ačiū, irute wub.gif . Bet žinai ką..............................................................? Nemačiau nei vieno negražaus lėliuko. Nu visi tokie nerealūs ir mieli wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 04 16, 15:43)
Beta, dar del pienuko norejau paklaust, aisku, jei ne skaudi tau ta tema blush2.gif Kodel nebemaitini? blush2.gif


Skaudi tema buvo pries 3 savaites, dabar klausimas jau uzdarytas ir su savimi susikalbeta.... O su pienu gavosi taip, kad kadangi vaikas (.) neeme, tai nusitraukinejau, bet tas dziaugsmas tesesi neilgai, nes pieno pradejo mazeti, o ir to paties pientraukis gerai neistraukdavo.Nezinau kas pasidare, nes pradzioj viskas buvo OK.Taigi gavosi uzburtas ratas, kai vaikas nei is tolo neima (.), pientraukis viso darbo nepadaro, reuzultate skausmai guzai ir kiti reikalai.Viena sekmadieni jau cypdama is skausmo nubegau pas gydytoja, gavau pasiulyma maitint vaika paciai, nes pientraukis nebe iseitis, o i atsakyma, kad vaikas jokiais budais neima buvo pasakyta, kad vis tiek duok tik (.) ir nieko daugiau, o po keletos dienu TURETU prasilauzt ir imt (.).Na, mano noras maitint vaika paciai buvo didelis, bet ne tokio didumo, kad alkana vaika laikyciau keleta dienu, nes matai, jis turetu persilauzt.Tai labai greitai baigem visas sitas nesamones, pieno ar taip ar taip nebe prudai ir gyvenam toliau sociai, kad ir su misiniu cool.gif Nieko cia nesakiau, nes tuo metu kazkaip visai nesinorejo paskaitos apie (.) geri, pati zinau viska ir suprantu, bet mum tai buvo per didelis issukis.Ir is vis, visa sita maitinimo patirtis buvo man ne dziaugsmas, o didele trauma visom prasmem, padejau kryziu ant sito reikalo ir priverciau MB man pazadeti, kad jeigu dar bus vaiku, tai (.) jie negaus, nes mama skausmo iskreiptu veidu irgi ne iseitis, kad ir kaip ten bebutu.Nu cia mano tokia nuomone ir saves uz tai jau nebemusu.Bet pasakysiu, kad spaudimas is isores, kad reikia maitinti (.) ir tik (.) padare savo juoda darba, bet kaip ir sakiau, svarbiausia tuomet susitarti su savim, ka as ir dariau ir tikiuosi, kad padariau ax.gif

Jazau, nu ir pavariau cia jum siandien blink.gif Sedejau sedejau tyliai, bet kai plojau viska, tai konkreciai ir nuo dusios hihihi.gif Ir tikrai, ta mano motinyste visai ne pukuota, nu bet tai ka dabar...... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2012 04 16, 16:32)
Sveikutes wink.gif

iziKNS - Su 4 menesiukais pupuliuka O! happybday.gif



laba diena mamytes.
irute, aciu uz sveikinima!
mes jau sian po TA. sveriam 6300( +400) ir 63 cm(+2cm). jau nuo ryt pradesim ragaut obuoliuka. kazkaip cia jus paskaicius maniau nuo darzoviu valgymai prasideda, o cia man sako kad nuo obuoliuko su bananu. blink.gif
ir dar turiu klausima, kazkaip manau kad i tas pirktines tyreles visvien kazko dadeta kad skanesnes butu. tai galvoju kad kol pradedam nuo sauksciuko, kad man tas mizernas porcijas su blenderiu nemalt tai nupirkau pirktine. tai vat klausimas, kai jau pradesim po daugiau valgyt tai trinsiu pati, bet ar tos namines tyreles bus jam po pirktiniu skanios, ar nores valgyt?ar geriau net neprasidet su pirktinem?
kazkaip primakalavau cia, bet tikiusi supratot ka nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 16, 17:20)
Bet pasakysiu, kad spaudimas is isores, kad reikia maitinti (.) ir tik (.) padare savo juoda darba,

vat kas kas, bet spaudimas tikrai yra. kažkaip suformuota nuomonė, kad maitinti krūtimi. aš irgi suvokiu, kad maitinti krūtim geriausia, bet iš tikro tas nenormalus spaudimas labai įsirėžes smegeninėn.. kai primaitindavau mišinuku, kiekvienakart asaros riededavo kaip pupos, kad neužtenka pienuko ir vaikas alkanas... teko ilgokai su savim bendrauti, kad bent jau neverkčiau primaitindama alkaną mažylį.

pelenu rozele, manekenu savo sūnelį pavadinau, nes jis toks gerookai lieknesnis savo svoriu už visus bendraamžius biggrin.gif

myciut, tu apie žindukus klausei. musiškis neima jokių. išbandem ir silikoną ir lateksa ir net kazkoki dr. braun žinduką, kuris mažiau išformuoja burnytę ir sąkandį..
Atsakyti
QUOTE(iziKNS @ 2012 04 16, 16:41)
laba diena mamytes.
irute, aciu uz sveikinima!
mes jau  sian po TA. sveriam 6300( +400) ir 63 cm(+2cm).  jau nuo ryt pradesim ragaut obuoliuka. kazkaip cia jus paskaicius maniau nuo darzoviu valgymai prasideda, o cia man sako kad nuo obuoliuko su bananu. blink.gif
ir dar turiu klausima, kazkaip manau kad i tas pirktines tyreles visvien kazko dadeta kad skanesnes butu. tai galvoju kad kol pradedam nuo sauksciuko, kad man tas mizernas porcijas su blenderiu nemalt tai nupirkau pirktine. tai vat klausimas, kai jau pradesim po daugiau valgyt tai trinsiu pati, bet ar tos namines tyreles bus jam po pirktiniu skanios, ar nores valgyt?ar geriau net neprasidet su pirktinem?
kazkaip primakalavau cia, bet tikiusi supratot ka nors  smile.gif



Su pukia TA! thumbup.gif

As irgi pradejau nuo pirktiniu ir kai perejau prie naminiu jokio pokycio nemaciu taip pat noriai valgo ir namine o kartais net namines geriau negu pirktines niamnioja smile.gif tad del to tikrai neverta pergyventi smile.gif
Atsakyti
nu ka merginos pasigirsiu. imete mano pilvuziuko foto http://supermama.lt/.../view/4188/173/ galit paspoksoti. nors vienas geras dalykas siandien nes taip tai matomai kazkas klijuojas nes nugara skauda nu tikekimes ne gripas

Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 16, 17:20)
Skaudi tema buvo pries 3 savaites, dabar klausimas jau uzdarytas ir su savimi susikalbeta.... O su pienu gavosi taip, kad kadangi vaikas (.) neeme, tai ............


na as ir neismaitinau tiek kiek kiti noretu ir galvoja kad geriausiai. bet pirmiausiai ziuriu i vaika ir save o ne kitus tad nenukabink nosies, o jei kas nors ir smerkia nekreipk demesio. as pazystu ne viena mamka kuri net ir nepradejo savu pienu maitinti ir del to pasaulis nesugriuvo, o kad tai sunkus darbas nors as ir su patirtim (beje pirmaja man lengviau buvo maitinti) vistiek varga, o tai ir nora numusa.
Atsakyti