Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

QUOTE(BevardeX @ 2012 04 17, 13:08)
Renaldas nebeveža, teisingai suprantat:)
O dėžės paprastai būna išlankstytos, gavusi "susirinktumėt", tad jokios rizikos jas gauti pažeistas/apsilanksčiusias.

QUOTE(Gendre @ 2012 04 17, 13:09)
Renaldas nebeveza.
Cia paprastos kartonines dezutes, tokios paprastai buna nesuukonstruotos ir ipakuotos i meiseli ar pan. todel tikrai manau, kad atkeliaus sveikos.

Širdingai ačiū, kad atsakėt 4u.gif
Gaila, kad Renaldas mus paliko......... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Švelni: 17 balandžio 2012 - 12:14
QUOTE(Louhi @ 2012 04 17, 10:54)
Aš turiu tą aliejų, bet reikia dar pasitikslinti galiojimo laiką. Galėsiu pasidalinti jei viskas ok wink.gif



o tai netinka lentute patepti kokiu semenu aliejumi (mes stala kedes alyvuojam)
kieno ten aliejus? man google isverte balta mineralinis aliejus biggrin.gif

tiesa, gal kam idomu ir aktualu, radau sufle indelius
user posted image
nuoroda
labai foto jie padidinti, o realiai maziukai. kt sav. gyvai apziuresiu ar verta pirkti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cooliuke: 17 balandžio 2012 - 12:24
QUOTE(Louhi @ 2012 04 17, 10:54)
Aš turiu tą aliejų, bet reikia dar pasitikslinti galiojimo laiką. Galėsiu pasidalinti jei viskas ok wink.gif

wub.gif ojetus, kaip būtų fainiai, ir laukt nereiktų, nes pirkau tą didelę ikea lentą ir negaliu bandelių ant jos kočiot lotuliukas.gif nes aliejaus neturiu dar doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2012 04 17, 12:34)
wub.gif  ojetus, kaip būtų fainiai, ir laukt nereiktų, nes pirkau tą didelę ikea lentą ir negaliu bandelių ant jos kočiot  lotuliukas.gif  nes aliejaus neturiu dar  doh.gif

Mes kaip tik jai ir pirkom tą aliejų biggrin.gif Parašysui vakare į AŽ wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2012 04 17, 08:47)

gal kas turite aliejaus lentelėms? laiejinti, man tą bonkę manau neapsimoka pirktis išsialiejuot, nes atidarius trumpai tegalioja... gal Vilniuje kas pasidalintų, arba norėtų pirkti perpus? ax.gif
http://www.ikea.com/...ducts/00046786/

jetus nepagalvojau pažoiūrėt galiojimo laiko, reikia patikrinti doh.gif nors retai ir tenaudoju aš jį blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Pagelbekit prašau, man reikia va tokios komoda -indaujos su stiklais, bet horizontalios . Ar matėte kas tokiu? Ar galima gal cia kas kaip susikomplektuoti , dureles ir t.t.
Va tokio tipo. Tik mažesne ir pigesnė
http://www.ikea.com/...uery=801.165.96

Aciukas

P.s vėliau idesiu atsiliepimus ,ką pirkau savaitgalį ikejoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelni @ 2012 04 17, 11:04)
Mergytės, gundausi pirkti šias dėžutes:
user posted image
Esat kuri užsakinėjusi? Jos tvarkingos atkeliauja? Man reikėtų, kad nenusibraižiusios ir neapsilanksčiusios namus pasiektų  blush2.gif

Ir ar teisingai suprantu, kad Renaldas nebeveža iš Ikėjos?


As tokias turiu, i sunaus kambari patalpinau, siaip puikios kokybes. O supakuotos labai tvirtai , kaip aplaminuotos celofanu.. Man patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2012 04 17, 16:12)
As tokias turiu, i sunaus kambari patalpinau, siaip puikios kokybes. O supakuotos labai tvirtai , kaip aplaminuotos celofanu.. Man patinka  thumbup.gif

Super thumbup.gif Labai ačiū už pasidalijimą patirtim 4u.gif
Atsakyti
laba vakara,

pagalbos reiktu is turinciuju grundtal strypeli. gal galetumet pamatuoti koks atstumas (tarpas) nuo sienos iki strypelio krasto?
Atsakyti
Jūs man atsakykit, kas čia per Gariūnų asortimentas? blink.gif g.gif

user posted image

VANDRING UGGLA
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 04 18, 07:48)
Jūs man atsakykit, kas čia per Gariūnų asortimentas?  blink.gif  g.gif

user posted image

VANDRING UGGLA


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal pašnibždėtumėt, ar Kšyštofas greitai sukasi? blush2.gif
Atsakyti