Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

Vaj vaj, kaip man skubiai reikia šių vaikiškų stalo įrankių doh.gif Greit nusimato vaikiškas "baliukas" - indukus šiuos serijos turim...
user posted image

Ale vat Erikas neatvežė, nes Janki jų nėra verysad.gif

Gal žinot, gal kas 'ant dienų" važiuos ir galėtų man šią smulkmę prigriebti Tarkowek'e? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 28 gegužės 2012 - 23:37
O gal kas matet, kur uzuoveja-palapine Ikejoje yra?
Atsakyti
Vienžo, nusipirkau ASKER du dičkius indelius, kabliukus ir reilingą. Įsisvajojau, kaip čia kabinsiu vonioje virš kriauklės po veidrodžiu, kaip bus patogu, paranku kosmetikai, dantų šepetukams. Patogumo tai patogu, bet... išbandėm visokius variantus, po vieną indelį iš abiejų čiaupo pusių - atrodo kaip du "kankolai" doh.gif , abu indeliai į vieną pusę nuo čiaupo - kaip maži pisuarai doh.gif doh.gif Žodžiu, kur jau kur, bet vonioj prie čiaupo tai jie visai nesižiūri. Ir tas ASKER reilingas man toks truputį neišvaizdus, kaip tie vamzdeliai, po kuriais laidai būna paslėpti. Man asmeniškai tada jau geriau Bygelis ar Grundtalas...
Atsakyti
Merginos, kas siuvat, gal ciupinejot sita medziaga
http://www.ikea.com/...ducts/10217278/
Noriu paklodziu pasiuti vaikams, bet nenoriu, kad butu labai skysta.
kaip dar va sitos medziagytes?
http://www.ikea.com/...ducts/80197088/
http://www.ikea.com/...ducts/50194859/
Turime sitos serijos uzuolaidas, vakar pakabino thumbup.gif , lovyteje nemiegojo, nes parkeliavo paskui mane doh.gif nezinau, kokiu cia budu reikes isgyvendinti i jos kambari miegot, nors lovoje mielai guli, bet pareinas vis pas mane doh.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2012 05 29, 08:28)
Vienžo, nusipirkau ASKER du dičkius indelius, kabliukus ir reilingą. Įsisvajojau, kaip čia kabinsiu vonioje virš kriauklės po veidrodžiu, kaip bus patogu, paranku kosmetikai, dantų šepetukams. Patogumo tai patogu, bet... išbandėm visokius variantus, po vieną indelį iš abiejų čiaupo pusių - atrodo kaip du "kankolai"  doh.gif , abu indeliai į vieną pusę nuo čiaupo - kaip maži pisuarai  doh.gif  doh.gif Žodžiu, kur jau kur, bet vonioj prie čiaupo tai jie visai nesižiūri. Ir tas ASKER reilingas man toks truputį neišvaizdus, kaip tie vamzdeliai, po kuriais laidai būna paslėpti. Man asmeniškai tada jau geriau Bygelis ar Grundtalas...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Labai taikliai pastebėta biggrin.gif

Labai gaila, kad netiko, bet gal kur kitur pritaikysit? Mes mažuosius ASKER naudojam pieštukams, rašikliams sudėti., tai gal ir didieji tiktų? g.gif

Arba kaip pakabinamus vazonėlius
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 29 gegužės 2012 - 10:50
QUOTE(Louhi @ 2012 05 29, 08:48)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Labai taikliai pastebėta  biggrin.gif

Arba kaip pakabinamus vazonėlius
user posted image

Va va, aš irgi galvoju gėlytėms panaudosiu. Gal vyras man prie lango ant kabliukų sukabins, toliau nuo katino akių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2012 05 29, 12:02)
Va va, aš irgi galvoju gėlytėms panaudosiu. Gal vyras man prie lango ant kabliukų sukabins, toliau nuo katino akių  biggrin.gif


o ar visos katės gėles drąsko g.gif biggrin.gif tikriausiai pagr.argumentas kodėl neisigyjam iki šiol...
Atsakyti
Ne visos. Reikia ilgai kantriai nuo mažens auklėt mokyt, kad negalima liesti gėlyčių.
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2012 05 29, 09:51)
o ar visos katės gėles drąsko g.gif  biggrin.gif tikriausiai pagr.argumentas kodėl neisigyjam iki šiol...

Maniškė gėlių nemėgsta, bet neseniai gavau svyrančią salotą ala špinatą, ir kadangi nuo mažumės pasimėgaudama šlemščia salotas, pasistiebus man vis lapą kitą nugraužia. Va dar džiovintas smilgas labai mėgsta, verbas, bet mes jų neturim namie, tai ir nesukam galvos. Bet pagalvojau kad tas pūkų kamuolys man tiek džiaugsmo teikia, tai tegul graužia visas salotas iš eilės, už emocinį pasitenkinimą ir draugystę aš jai jas atiduočiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2012 05 28, 21:24)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ant sito ir as issiduriau. Dabar apsimetu, kad pirkau padaziukams  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
lotuliukas.gif As kai pamaciau pakuote, pagalvojau, kad ne man skirta daikta bus sumaise ir ideje, bet kai perskaiciau pavadinima... lotuliukas.gif Bet dabar jei kam kokio padaziuko reiks, tai patieksiu kaip priklauso. Arba krienus, garstycias, bus grazu wub.gif biggrin.gif

QUOTE(makse* @ 2012 05 28, 22:36)
Patarkit pas ka kreiptis kad is Janke parveztu pora smulkmenu..

Ikeamarket. Jie man labai tvarkingai ir stiklinius daiktus atveze. Ta proga komentarai:
user posted image
ALSKLIG. Is sios tikejausi kazko geresnio. Nelabai panasu i stikla, bet nera blogas variantas. Man reikejo vazos siauru galu, nes geliu daug paprastai nebuna.

user posted image
OVANTAD. Sias isimylejau is paveiksliuko, o gyvai dar labiau. Labai mielos liesti, merkti pievu gelytes ir pan.

user posted image
GOTTIS - labai grazus daiktas. Visiskai rekomenduoju.

Dar keletas smulkemu buvo, bet nieko rimto, pagalves, duso uzuolaidos...

QUOTE(varlyte96 @ 2012 05 29, 08:28)
Patogumo tai patogu, bet... išbandėm visokius variantus, po vieną indelį iš abiejų čiaupo pusių - atrodo kaip du "kankolai"  doh.gif , abu indeliai į vieną pusę nuo čiaupo - kaip maži pisuarai  doh.gif

lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2012 05 29, 13:51)
o ar visos katės gėles drąsko g.gif  biggrin.gif tikriausiai pagr.argumentas kodėl neisigyjam iki šiol...


Maniskiams idomios tik tos geles kuriu lapai primena zole... Kiti neidomus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2012 05 29, 13:21)
Maniškė gėlių nemėgsta, bet neseniai gavau svyrančią salotą ala špinatą, ir kadangi nuo mažumės pasimėgaudama šlemščia salotas, pasistiebus man vis lapą kitą nugraužia. Va dar džiovintas smilgas labai mėgsta, verbas, bet mes jų neturim namie, tai ir nesukam galvos. Bet pagalvojau kad tas pūkų kamuolys man tiek džiaugsmo teikia, tai tegul graužia visas salotas iš eilės, už emocinį pasitenkinimą ir draugystę aš jai jas atiduočiau  biggrin.gif

drinks_cheers.gif gražiai pasakyta smile.gif

žiūrinėju šį daiktą į Vaikų kambarį, fainai atrodo smile.gif
user posted image
http://www.ikea.com/...ducts/90215708/
gal kas turit ar šiaip matėt ax.gif smile.gif
Atsakyti