Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

QUOTE(bondis @ 2012 05 25, 12:43)

Matau ciuzinuka. Gal pakomentuotumet kuris konkreciai cia modelis ciuzinio ir kodel ji pasirinkote? Acius


Cia 001.550.73 pasirinkom ji nes palyginus visus man buvo geriausias kokybes ir kainos santykis. Norejau, kad spyruokles butu, bet jame jos kisenines, t.y. kiekviena spyruokle imontuota i kisenyte, kad negirgzdetu... biggrin.gif Ir norejau, kad butu dvipusis, galima kaitalioti miegojimo puses.
Atsakyti
Mes irgi vaikui si pirkom, jau daugiau nei metus naudojam ir super thumbup.gif thumbup.gif labai patenkinti, tiek kaina, tiek kokybe
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 05 25, 10:47)
Turim is sitos serijos, tik mazesne, abi puses vienodos  4u.gif


oo, tada super, man labai tiktų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 05 25, 09:18)

Užsipavydėjau, noriu ir aš į svajonių miestą... blush2.gif 4u.gif
Matau pasiėmėte keletą Terje kėdžių, radusi laiko gal pakomentuosit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2012 05 25, 10:40)
sveikos 4u.gif

gal kas turite EXPEDIT lentyną ir gali pasakyti, ar ten abi pusės gerosios, t.y. ar galima ją statyti kaip pertvarą  g.gif



QUOTE(DaivaVe @ 2012 05 25, 10:47)
Turim is sitos serijos, tik mazesne, abi puses vienodos  4u.gif



Prie progos noreciau dar jusu nuomones del Expedit paklausti - ar sia

user posted image

butu imanoma "guldyti ant sono"??

Reikia palei tuscia vaiko kambario siena lentynos zaislams...ir kad butu ne i auksti (esam mazos, norim viska pasiekt biggrin.gif ) ir dar ant jos su pasikniukais suformuociau lyg tokia pasedejimui skirta vieta..
Kaip manot? Misija imanoma wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gloorija: 25 gegužės 2012 - 12:46
QUOTE(Gloorija @ 2012 05 25, 12:46)
Prie progos noreciau dar jusu nuomones del Expedit paklausti - ar sia


butu imanoma "guldyti ant sono"??

Taip, si lentyna puikiai atrodo tiek gulinti, tiek stovinti thumbup.gif pagooglinkit paveiksliuku, pamatysit mirksiukas.gif
va pvz:
user posted image

tik sedeti gal kiek ir aukstoka butu, bet visai imanoma gi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliukė: 25 gegužės 2012 - 12:52
Pasisėdėjimui irgi daug pavyzdžių internete yra:

user posted image

Tik dviejų eilių expeditas gali būti kik per aukštas ir ne toks stabilus vaikui atsisėsti g.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2012 05 25, 13:51)
Taip, si lentyna puikiai atrodo tiek gulinti, tiek stovinti thumbup.gif pagooglinkit paveiksliuku, pamatysit mirksiukas.gif
va pvz:
http://design-crisis...01/small-82.jpg[/img]

tik sedeti gal kiek ir aukstoka butu, bet visai imanoma gi smile.gif


nu jo g.gif
dabar matau kad nelabai ir atsises vaikas...reiktu zemesnes :/
Atsakyti
Pas mus EXPEDIT guli ant šono
user posted image

Mano metų ir kelių mėn. dukriukas puikiai pasiekia antrą "aukštą"; tik pačio viršaus dar ne biggrin.gif
Vyresniam vaikui tikrai būtų patogu viską pasiekti.
Atsisėdimui - galima, bet aš tada saugumo sumetimais tvirtinčiau lentyną prie sienos. Tiesa, aukštis nėra labai patogus (na, nebus taip, kad priėjo ir atsisėdo), bet iš savo vaikystės atsimenu, kad kaip tik buvo smagu ant tokių kiek aukštesnių baldų sėstis; aš ant palangės mėgau sėdėti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gloorija @ 2012 05 25, 13:46)
Prie progos noreciau dar jusu nuomones del Expedit paklausti - ar sia

http://www.ikea.com/...PE229410_S4.JPG[/img]

butu imanoma "guldyti ant sono"??

Reikia palei tuscia vaiko kambario siena lentynos zaislams...ir kad butu ne i auksti (esam mazos, norim viska pasiekt biggrin.gif ) ir dar ant jos su pasikniukais suformuociau lyg tokia pasedejimui skirta vieta..
Kaip manot? Misija imanoma wink.gif

Jau parase, kad galima 4u.gif bet mes vietoj tokios pirkom 2 mazesnes ir sustatem salia, gavosi pigiau 4u.gif va tokias mes emem biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu yra galimybė, dar kampu labai šauniai atrodo. Čia ne expedit'as, bet principas galėtų būti panašus.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina Les: 25 gegužės 2012 - 13:13
Dabar nubėgau atsisėsti ant savojo Expedito - visgi aukštokas net ir man verysad.gif Nebent tada "vieno aukšto" lentyną pirkti sėdėjimui

user posted image

Atsakyti