Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

QUOTE(zz_aiza @ 2012 05 23, 09:31)
sveikos, esu visiska naujoke ikejoje  blush2.gif
gal kam teko roletus isigyti is ju? http://www.ikea.com/...0657/#/40130641 matmenys cia tik standartiniai kaip suprantu, o idomu galima kaip nors paciam pasimazinti juos?

aš turiu tokius, bet matei, ten yra 5 skirtingų dydžių, netinka ir nei vienas?
nu aš tai neįsivaizduoju kaip juos "pasimažint" reiktų g.gif kaip tas kraštas būtų, taigi brikštų g.gif ar padengint tada reiktų g.gif nežinau net...


QUOTE(zz_aiza @ 2012 05 23, 10:57)
o kaip kokybe tu roletu, pvz. skiriasi nuo kokios dexteros?

kaip kitų než-inau, dexteros roletų akyse nesu mačius palyginti negaliu.
bet jie nėra labai uždengiantys. aš galvojau, kad man u-žteks, pasikabinau, o kadangi pirmas aukštas ir langai iki žemės, tai vakare kai išėjau pažiūrėt iš lauko pusės, viskas matosi doh.gif tai teko pirkt dar ppaildomai naktines užuolaidas kad nesimatytų nieko.
nuo saulės kažkiek apsaugo.
yra tokie kiti kur storesni, pro anuos tai nesimato, bet man netiko spalvos, ir šiaip jie tokie kaip cirata kažkaip atrodo unsure.gif tai nepatiko
Papildyta:
QUOTE(bondis @ 2012 05 23, 10:49)
galima. net irankius tam reikalui siulo isigyti  mirksiukas.gif

kur? g.gif ten apačioj kur matau su + ženklu kur dėžutė, tai ten tik varžtai ir tie plasmasiukai, nes juos reiks prigęčžt prie sienos, tuos tai siūlo, o kur pasimažinimui ką g.gif
Atsakyti
pjukliukas ir zirkles. Stai tokie priedai kabo parduotuvej prie roletu. jei parodyta kad galima kirpti, tai logiskai neturetu spuryti krastai. nu as i visokius trumpinimus tai nesivelciau schmoll.gif bijociau prisidirbti. tam reikia patirties ir baisaus kruopstumo ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bondis: 23 gegužės 2012 - 12:19
QUOTE(samiene @ 2012 05 23, 09:19)
Parasiau jums el.pastu zinute.
Ar gavote?  ax.gif

Laiskas del geletu krepsiuku.  smile.gif


el. pastu man nerasykit geriau AZ. smile.gif
Pagal viska rytoj vaziuojam, taigi jeigu kam ko reikia rasykit AZ.
Atsakyti
čia visi IKEA roletai :
http://www.ikea.com/...ing_room/10701/

įdomu, kuo brangesni - tuo geresni, ar nebūtinai? g.gif Įdomu kas turi ir yra patenkinti - pakomentuotų. Kuriuos visgi geriausiai imti 4u.gif
Papildyta:
pati pakomentuosiu, šį kartą iš neigiamos pusės, šį Krokodilą biggrin.gif :
user posted image
Labai renka purvą. Kad ir dažnai plaunu, valau, bet po juo ir ant jo pačio - lyg juodi taškai/dėmės. Įtariu, gal net nuo vandens, lyg pėlytų... Nežinau nei kaip paaiškinti. Šveičiau su šepečiu (pradedant WC valikliu, baigiant Loc'u)- rezultatas 0 . Gal turite ką patarti. O gal koks nekokybiškas ar bropkuotas papuolė. Mesiu matyt lauk.
Antrą kartą nepirkčiau. Nefunkcionalu ir dar tuo atžvilgiu, kai einama maudytis į vonią (gulėti), reikia jį būtinai "atlupti", nes būna tarsi prilipęs ir išimti, nes kitaip neįmanoma vonioje išsimaudyti (atsigulti "neslydus" lotuliukas.gif ). Žodžiu, man nepasiteisino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goodly: 23 gegužės 2012 - 14:56
QUOTE(goodly @ 2012 05 23, 15:53)
čia visi IKEA roletai :
http://www.ikea.com/...ing_room/10701/

įdomu, kuo brangesni - tuo geresni, ar nebūtinai? g.gif  Įdomu kas turi ir yra patenkinti - pakomentuotų. Kuriuos visgi geriausiai imti 4u.gif
Papildyta:
pati pakomentuosiu, šį kartą iš neigiamos pusės, šį Krokodilą biggrin.gif  :
user posted image
Labai renka purvą. Kad ir dažnai plaunu, valau, bet po juo ir ant jo pačio - lyg juodi taškai/dėmės. Įtariu, gal net nuo vandens, lyg pėlytų... Nežinau nei kaip paaiškinti. Šveičiau su šepečiu (pradedant WC valikliu, baigiant Loc'u)- rezultatas 0 . Gal turite ką patarti. O gal koks nekokybiškas ar bropkuotas papuolė. Mesiu matyt lauk.
Antrą kartą nepirkčiau. Nefunkcionalu ir dar tuo atžvilgiu, kai einama maudytis į vonią (gulėti), reikia jį būtinai "atlupti", nes būna tarsi prilipęs ir išimti, nes kitaip neįmanoma vonioje išsimaudyti (atsigulti "neslydus" lotuliukas.gif ). Žodžiu, man nepasiteisino.


turejom ir buvo tas pats. bet mes maudemes vonioje po dusu, tai kaip ir tiko. o vaikui kai prileisdavom vonia budavo saugu kad nenuslys kur. kai apaugo, pirkau vel mirksiukas.gif bet metelius tai atlaike, nei spalva isbluko... kadangi pries tai turejom is senuku iklotuka, tai anas ir isbluko ir apipelyjo ir kainavo 2 kart daugiau o tarnavo panasiai. Beje, man to krokodilo "ilgis" patiko, nes beveik per visa musu vonios ilgi. tai kai vaikas "plaukiodavo"- ropodavo po vonia, jokiu nelaimiu neapturejom mirksiukas.gif jei kas klaustu, ar verta, sakyciau taip cool.gif

p.s. i vonios tema. labai minkstas ir malonus (isbandem pardej) vonios kilimelis. i sekanti sarasiuka butinai itrauksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bondis: 23 gegužės 2012 - 15:46
QUOTE(bondis @ 2012 05 23, 12:18)
pjukliukas ir zirkles. Stai tokie priedai kabo parduotuvej prie roletu. jei parodyta kad galima kirpti, tai logiskai neturetu spuryti krastai. nu as i visokius trumpinimus tai nesivelciau  schmoll.gif bijociau prisidirbti. tam reikia patirties ir baisaus kruopstumo ...
aha tikrai, nemačiau pas mumi taip.. nu jau aš ir tikai nesiimčiau pjaustymais, specialiai pažiūrėjau šoną, nu tikrai atrodo kad kaip klijuotas ar kas, tai nukirpus kaži kas ten būtų g.gif


QUOTE(goodly @ 2012 05 23, 14:53)

pati pakomentuosiu, šį kartą iš neigiamos pusės, šį Krokodilą biggrin.gif  :
Nefunkcionalu ir dar tuo atžvilgiu, kai einama maudytis į vonią (gulėti), reikia jį būtinai "atlupti", nes būna tarsi prilipęs ir išimti, nes kitaip neįmanoma vonioje išsimaudyti (atsigulti "neslydus" lotuliukas.gif ). Žodžiu, man nepasiteisino.

pas mane ne krokodilas, bet toks paprastas pilkas, nu pas mane kai kur lyg ir matos juodų dėmių, bet čia įtariu nuo vandens..
o einant į v onia, gulėt kaip kad rašai (nors aš tą darau labai labai retai), tai aš kažkaip net neišimu, palieku, tai dar geriau neslįsta g.gif
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2012 05 23, 13:18)
pjukliukas ir zirkles. Stai tokie priedai kabo parduotuvej prie roletu. jei parodyta kad galima kirpti, tai logiskai neturetu spuryti krastai. nu as i visokius trumpinimus tai nesivelciau  schmoll.gif bijociau prisidirbti. tam reikia patirties ir baisaus kruopstumo ...


Mes esame kirpę roletus pirktus dekorviloje (jei gerai pavadinima prisimenu), tai visai nesudėtinga ir kraštas tikrai neatskuro. O su metalui pjauti skirtu pjūkliuku nupjovėme iki reikiamo ilgio. Visiems darbams reikia kruopštumo, bet tikrai nėra taip sudėtinga:)
Papildyta:
"Ikea Merginos"

gal kas turite ar bandėte šią kėdę, Pradėjome rūpintis darbo ir mokslo vieta pirmokui, ir norėtumėm stalo ir kėdės. Stalą pasirinkom šį

Gal kas pirkote ar matėte gyvai, prašau jūsų patarimo:)
Atsakyti
MERGAITES,

Kur rasti paveikslu reprodukcijas? Klimto domina.

aciu
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2012 05 23, 22:39)
MERGAITES,

Kur rasti paveikslu reprodukcijas? Klimto domina.

aciu

Ieskokit tarp situ: http://www.ikea.com/...coration/10757/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gendre: 23 gegužės 2012 - 21:58
QUOTE(Gendre @ 2012 05 23, 22:57)



aciukas, radau jusu pagalba thumbup.gif
Atsakyti
mergaites ,

kas turit sia reprodukcija ar kokybiska ji?

labai uzsimaniau jos smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2012 05 23, 09:31)
gal kam teko roletus isigyti is ju? http://www.ikea.com/...0657/#/40130641 matmenys cia tik standartiniai kaip suprantu, o idomu galima kaip nors paciam pasimazinti juos?

Tai padarėme paprastu pjūkliuku ir paprastomis žirklėmis wink.gif
(tik ne Ikea, o Jysk pirktus roletus, bet tai, manau, nesvarbu, jei rašo, jog galima kirpti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 24 gegužės 2012 - 07:38