Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

Tingiu rasyt visoms besidominancioms kada as vaziuoju... Tai rasau cia. Jeigu niekas nepaves tai vaziuoju si 4dieni anksti ryte, vakare jau griztu. Vaziuosim su gan didele masina tai galeciau ir nedidelius baldus prigriebti... Tiek ziniu.
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 21, 10:08)
RATIONELL VARIERA lentynėles, tai labai patiko, nors ir paprastos, bet pakankamai dailiai padarytos. Gaila, kad nebuvo platesnės, reikės sekantį kartą užsisakyti 

o kur jas naudosite?
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2012 05 21, 12:36)
o kur jas naudosite?

Jos šiaip yra skirtos virtuvės spintelėms, prieskoniams ar stiklinėms susidėti, bet aš naudosiu skalbykloje spintelėje po kriaukle. Kadangi ten eina kriauklės vamzdžiai, tai lentynos jokios nėra, todėl viskas ten pas mane primėtyta, bardakas, žodžiu doh.gif Pamatavau, jog statant tas lentynėles šonu man išeina sutalpinti platesnę lentynėlę bei ant jos pastatyti tą siauresnę (ten yra skylutės, kad galima būtų varžtais sutvirtinti, kad nekristų), tada gausis toks laiptelis, atitinkamai padaugės ploto, ant kurio galima ką nors sustatyti (visokią chemiją, tualetinį ir pan.). Šiuo metu gavau tik siauresnę lentynėlę, bet ir tai kažkaip tvarkingiau dabar spintelėje viskas atrodo lotuliukas.gif Kai turėsiu antrą, galėsiu nufotkinti visą vaizdą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 21, 11:39)
Aha, tokie ir yra  bigsmile.gif
Pažiūrėjau parduotuvėse, kiek kainuoja tokio dydžio vazonai, tai  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Na, aišku, tik kad vaizdas gal nelabai reprezentatyvus, bet man visai mieli, o ir daug smagesni už plastikinius  rolleyes.gif

Ohoooo!!! Tikrai nemaži. Kitą mėnesį užsiimsiu su apželdinimu, tai reiks užsakyti ir man. O lėkšteles irgi ėmėt?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 05 21, 08:14)
Nebutinai jis kietas, prie skirtingu kilimu, skirtingi ir pagrindai. bet, kad butu paprasciau, tai tiesiog, kai atsidarai ta apacioje aprasyma
Informacje o produkcie
tai paciame aprasymo gale bus
Opis produktu
tai jei tas opis bus is dvieju eiluciu, tai vadinasi tau kaip ir netiktu, nes tau, kad skalbti, tai reikia kuo plonesnio.
to kur nurodei, tai du sluoksniai
Warstwa wierzchnia: 100% polipropylen
Spód: lateks
dirstelk sio kilimo gale irgi sudetis is dvieju daliu.
http://www.ikea.com/...ducts/80104862/

siaip tai prieziura ju visu yra atskirai aprasyta, bet taip bus gal paprasciau ir greiciau ieskoti, jei su lenku ne kas. nors galima eiti per kitu saliu puslapius, pasirinkus tau geriau ikandama kalba  mirksiukas.gif

Bet kiek as perziurejau greitai, tai visus kilimukus galima skalbti vesiame vandenyje ir rankomis. Cia kaip pvz is to kilimuko, kur tau imeciau. pirmas paryskintas, tai plovimas rankomis, o antras - susitraukimas procentais
Instrukcja obsługi
Prać ręcznie w zimnej wodzie (30 stopni).
Nie wybielać
Nie suszyć w pralko-suszarce
Nie prasować
Nie prać chemicznie
Powiesić swobodnie do wyschnięcia
Kurczenie 10%

na, jei ka rasi ir abejosi, tai klausk. siaip tai turi buti nedidukas visai kilimukas, kad skalbimo masinoje isplauti ji  biggrin.gif  As savo rista vonios kilimeli vos sukisu i skalbimo masina  doh.gif


Tu auksas aciu labai wub.gif wub.gif

na man kokio 120cmx120 reiktu tai toki tikrai sukisciau smile.gif smile.gif

einu skaityt ka rae AnAngel del galimybes parvest prekyciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2012 05 22, 02:23)


einu skaityt ka rae AnAngel del galimybes parvest prekyciu smile.gif


lotuliukas.gif as sau planuoju vaikiska kilima imti... Toki:

user posted image

Aisku jeigu patiks gyvai pamacius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 05 21, 10:41)
Va šitas vazonas ir mane labai sudomino  bigsmile.gif Matau išmatavimus, bet sunkiai realų dydį įsivaizduoju...  g.gif Jei nesunku, kai jau pasodinsit ką, pasidemonstruokit, gerai?  blush2.gif Suprantu, kad nemažas, o į balkoną nebus per didelis? Mūsų nemaži balkonai, tai gal tiks? norėčiau minimum dviejų...  blush2.gif

Radau interneto platybėse, tai jie tikrai toookie dideli?  bigsmile.gif

user posted image

Superinis vazonas wub.gif . O kazin kur ta lekstute, tinkanti siam vazonui? Ir kur patartumet daryt uzsakyma uz kelis simtus (daugiausia visokiu smulkmiu) gyvenant Palangoje? Liksiu dekinga uz info 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 05 21, 15:05)
Ohoooo!!! Tikrai nemaži. Kitą mėnesį užsiimsiu su apželdinimu, tai reiks užsakyti ir man. O lėkšteles irgi ėmėt?



QUOTE(eglaite2 @ 2012 05 22, 13:27)
Superinis vazonas wub.gif . O kazin kur ta lekstute, tinkanti siam vazonui?

Aš ėmiau tos pačios serijos lėkštutę, kaip ir vazonas. Kai kainuoja vos 4 zlotus, tai ko gi nepaimti lotuliukas.gif To vazono dugno skylutė tokia gan nemaža, tai nenoriu pastoviai iškritusią žemę ar pribėgusį vandenį valyti rolleyes.gif
Tik va Targoweke labai greitai tuos vazonus išperka, reikia užsakinėti iš važiuojančių į Janki unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 22, 13:36)
Aš ėmiau tos pačios serijos lėkštutę, kaip ir vazonas. Kai kainuoja vos 4 zlotus, tai ko gi nepaimti  lotuliukas.gif  To vazono dugno skylutė tokia gan nemaža, tai nenoriu pastoviai iškritusią žemę ar pribėgusį vandenį valyti  rolleyes.gif
Tik va Targoweke labai greitai tuos vazonus išperka, reikia užsakinėti iš važiuojančių į Janki  unsure.gif

Aciu uz greita atsakyma 4u.gif . As naujoke ir nelabai dar gaudaus, o kas vaziuoja i Janki? Klaipediskiai vaziuoja? Is Vilniskiu turbut niekas neprasides uz kelis simtus unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 05 22, 11:56)
lotuliukas.gif as sau planuoju vaikiska kilima imti... Toki:

user posted image

Aisku jeigu patiks gyvai pamacius wink.gif

mano dukryte nori sito kilimo, tai labai gerai butu suzinoti jo kokybe bigsmile.gif ir dar kaip ten uzuolaidos derancios prie sito kilimuko is tos apcios serijos. Ar nes skystos, kaip rastas matosi?
http://www.ikea.com/...ducts/00208255/ ir va situ uzuolaidu kokia kokybe
http://www.ikea.com/...ducts/10194861/ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2012 05 22, 13:58)
o kas vaziuoja i Janki? Klaipediskiai vaziuoja? Is Vilniskiu turbut niekas neprasides uz kelis simtus unsure.gif .

Ikeamarket važiuoja į Janki.Atveža ir pigias smulkmenas,tačiau tuomet atsiėmimas pas juos Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2012 05 22, 13:58)
Aciu uz greita atsakyma 4u.gif . As naujoke ir nelabai dar gaudaus, o kas vaziuoja i Janki? Klaipediskiai vaziuoja? Is Vilniskiu turbut niekas neprasides uz kelis simtus unsure.gif .

Aš manau, kad jums geriausiai būtų emailais nusiųsti visiems užklausas, kiek kainuotų pristatymas iki jūsų. Dėl klaipėdiškių, nežinau, ar važiuoja į Janki, bet gi irgi galima jų paklausti wink.gif Tikriausiai, kad pas juos jums pigiausiai gausis, nes vilniečiai tikrai apsiims, bet pristatys jums per kurjerių tarnybą, tai jau ta pristatymo kaina bus pagal standartinius kurjerių įkainius. Nors irgi - parašys jums, kokia kaina, o jūs atrinktumėte, pas ką pigiau unsure.gif
Papildyta:
Dabar pažiūrėjau, kad tie klaipėdiečiai labai jau brangiai ima, tai visai gali būti, jog pigiau gausis užsakyti per vilniečius ir atsisiųsti per kurjerius lotuliukas.gif
Atsakyti