Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

QUOTE(Louhi @ 2012 05 15, 16:35)
Radau įdomią idėją, kaip suprantu čia EXPEDIT lentyna ir KASSETT dėžutės  biggrin.gif

user posted image


Cia shoeholic lentyna... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Man irgi tokios reiketu, tiksliau man ir mano dukrai... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 15, 10:31)
Asker indeliai keramikiniai. Plastikiniai, tinkantys kabinti ant reilingų, yra BYGEL, bet su jais jau vaizdas nebe tas (bet čia kam ko reikia, man skalbykloje kaip tik reikėjo plastikinių  4u.gif ).
Mergos, kas turite terasas ar šiaip sodus ir sodo baldus, pakonsultuokite, pliz  biggrin.gif
Labai patinka šitas komplektas (labiausiai patinka kaina, nes šiuo metu labai brangaus kažko nelabai sau galime leisti, o baldelių tai norisi  blush2.gif ), bet kaip suprantu, jis nesusilanksto. Tas gąsdina, nes kai lis, reikės kažkur slėpti, o vietos tai nemažai užima  g.gif  O gal galima tiesiog kokiu celofanu uždengti? Pakomentuokite, kaip kas daro; nes šiaip neturiu didelio noro vidury nakties bėgti slėpti tuos sodo baldus, kad nesušlaptų  lotuliukas.gif

Mes pirkom irgi akacijos baldus, bet sulankstomas kedes is Jysk, uz 400lt. tai kedes inesam, stalas stovi, nedengiam, nes jis impreguontas, zoema, tai nelaikom terasoje

QUOTE(sollo @ 2012 05 15, 11:15)
aaaa,jau radau pirmau psl. nuorodas  bigsmile.gif  ax.gif

jezus, mergaites,užveskit ant kelio ,nuo ko reik pradet virtuves baldus projektuot  blush2.gif
ko gero su anglų k. paprasčiau būtų nors aš su ja nedraugavau, nes parlez vous francais  m-kloje  rolleyes.gif  bet iš bendro išprūsimo anglų psl. ko gero lengviau suprast nei lenkų  doh.gif

reiktu suvesti ismatavimus virtuves, sienu, langu, kampu 4u.gif tada programele rodys, ar telpa baldas ir t.t. 4u.gif

Ale priklabejot unsure.gif vakare isijungaiu, gi skaityt yra ka biggrin.gif
ale norejau tokios muilines su gelytem ir jos neber verysad.gif ech
Atsakyti
Dėl Trofast-kadaise buvo rašyta,kad atseit mažiausios baltos dėžės mažiau permatomos nei vidutinės.Užsiskant labai abejojau,ar užsakinėti vidutinį dydį dėl permatomumo.Bet dabar,kai visos dėžės vietoje(šiandien 4 mažasias gavau gražiai apsuktas plėvele per ikeamarket thumbup.gif )galiu patvirtinti,kad vis dėlto visiškai vienodai mažai persimato tiek per mažasias,tiek per vidutinio dydžio bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 15 gegužės 2012 - 20:35
Sakykit kurios jau cia patyre, ar yra Ikejoj tvirtu stelazu sistema g.gif ? kiek ziuriu, tai nelabai as cia suprantu, o pati nesu vaiksciojus po pardes, tai isvis neturiu nuomones.. Man reiktu tvirtu stelazu alia tamsiam kambariukui. Tokie variantai kaip kokiam miegamui kad drabuzelius atlaikyt tai netinka, sulus... Vat ir idomu, ar yra kokie tvirti ten, pvz metaliniai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 15, 12:53)
ÄPPLARÖ man labaaaaai  wub.gif  O žiemai, kai į garažą išnešate, išardote ar taip sudedate?
Gal ir teisingai, sodo baldai yra sodo baldai (t.y. turi būti lauke), žiemai paslėpi, o vasarą tegul ir būna, neprikilnosi su mūsų klimatu  rolleyes.gif

na kur ten priardysi 6 kedes, gultus... doh.gif lotuliukas.gif tik stalui kojas nusukam, o daugiau kedes i kruva, stala, gultus kur prie sienos ir viskas!
na o tuos kuriuos jus ziurinejote:
user posted image
tai man jie asmeniskai primena tokius pensininku suolelius ir jie tokie reikalauja taisyklingos sedesenos biggrin.gif tas atlosas toks vos vos pasvires, tai labai statmenai turi sedeti. bet cia tik mano nuomone. kiekvienam savaip...
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2012 05 15, 23:41)
Sakykit kurios jau cia patyre, ar yra Ikejoj  tvirtu stelazu sistema g.gif ? kiek ziuriu, tai nelabai as cia suprantu, o pati nesu vaiksciojus po pardes, tai isvis neturiu nuomones.. Man reiktu tvirtu stelazu alia tamsiam kambariukui. Tokie variantai kaip kokiam miegamui kad drabuzelius atlaikyt tai netinka, sulus... Vat ir idomu, ar yra kokie tvirti ten, pvz metaliniai g.gif

Pas mane IVAR. Medinis, laikikliai tik plastikiniai. Labai tvirtas, gerai padarytas. Net ir vyras jį montuodamas sakė, kad "mėgstu tokius rimtus daiktus" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 05 15, 16:17)
Turiu nedideli pranesima... Mastom patys Stuvos ir Trofasto i Ikea vaziuoti... Bus mums atrakcija... smile.gif Tai kam ko reikia rasykit i AZ, pristatymo salygas suderinsim... wink.gif


Vaziuosim tik kita savaite... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2012 05 15, 13:18)

p.s. mes turim laikinam dar ekonomiskesni varianta: tokias kedes ir panasu i si staliuka kavai ir arbatai. bet mes nemegstam lauke rimtu valgiu valgyti  blush2.gif  beje, kedes kuo puikiausiai pritaikom priepirtyje ir virtuvej prie stalo, kai zmoniu daugiau nei turimu kedziu. kai nereikia, l mazai vietos uzima. bet nera super patogios kaip kad foteliai, bet kedes kaip kedes


Laba smile.gif
Ir kaip staliukas? Zadu toki pat uzsisakyti i balkona ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif kas turi tokį stovą ir jį naudoja? ar funkcionalu, galvoju Vaikų kambaryje pastatyti, kad drabužiai nesimėtytų, kažin ar ant jo kabinama bigsmile.gif
user posted image
Papildyta:
nuoroda
http://www.ikea.com/...9143/#/50219143
Atsakyti
GAl galit padet rast lovas vaikams, bet ne kudikiams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(''Doratina'' @ 2012 05 16, 12:49)
GAl galit padet rast lovas vaikams, bet ne kudikiams 4u.gif

Galim, prašom wink.gif
Lovos vaikams
Atsakyti
Sveiki,

o gal galit padet rasti toki stoveli nesiojamam kompiuteriui ant kurio ji pasidedi. Nezinau kaip paaiskinti 4u.gif Buvau radusi, bet nuoroda dingo doh.gif
Atsakyti