Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

QUOTE(kavke @ 2012 05 15, 12:54)
Labai graziai atrodo thumbup.gif o kabliukai kurios serijos g.gif


Grundtal... Jums reiketu pavartyti Ikea musu namuose albuma, ten viskas yra... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 05 15, 09:10)
Grundtal... Jums reiketu pavartyti Ikea musu namuose albuma, ten viskas yra... 4u.gif

O, įdomu, ant BYGEL'io su bygel'io kabliukais eitų pakabinti g.gif Tie trigubai pigesni už Asker bėgelį ir kabliukus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2012 05 15, 09:04)
Vienžo, sugalvojau panaudoti Asker sistemą vonioje ir galvoju, ar mažųjų indelių pakaktų dantų šepetukams, o gal kaip tik, net per dideli būtų? Jei kokia mamytė, turinti Asker, pamatuotų, būčiau super dėkinga  4u.gif
http://www.ikea.com/...5659/#/70105659

Na aš gal kitos nuomonės nei AnAngel, nes mūsų vonioje kaip tik stovi mažas ASKER indelis su dvierm dantų šepetukais ir dantų pasta. Mums jis kaip tik, tas didesnis, manau būtų jau per didelis schmoll.gif Bet pabrėžiu, kad pas mus jis stovi, o ne kaba. Virtuvėje kaba maži ir dideli, tai šakutės, šaukštai ir peiliai sudėti į didelius, o į mažuosius arbatiniai šaukšteliai (tik jie pas mus didesni už tradicinius), tai nekrenta. Tikiuosi labai nesubalamutinsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2012 05 15, 12:20)
O, įdomu, ant BYGEL'io su bygel'io kabliukais eitų pakabinti  g.gif Tie trigubai pigesni už Asker bėgelį ir kabliukus  verysad.gif

Aš turiu Bygel reilingą, tai Grundtal kabliukai jam puikiai tinka; kiek žiūrėjau aprašyme, Grundtal ir Bygel kabliukų dydis lyg tas pats yra unsure.gif Tai, manau, Asker puikiai pasikabins ir ant Bygel'io. Tiesa, atkreipkite dėmesį, kad Grundtal reilingas yra iš nerudijančio plieno, o Bygel - tiesiog plieninis, tai gal į vonią geriau brangesnis Grundtal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 15, 10:31)
Asker indeliai keramikiniai. Plastikiniai, tinkantys kabinti ant reilingų, yra BYGEL, bet su jais jau vaizdas nebe tas (bet čia kam ko reikia, man skalbykloje kaip tik reikėjo plastikinių  4u.gif ).
Mergos, kas turite terasas ar šiaip sodus ir sodo baldus, pakonsultuokite, pliz  biggrin.gif
Labai patinka šitas komplektas (labiausiai patinka kaina, nes šiuo metu labai brangaus kažko nelabai sau galime leisti, o baldelių tai norisi  blush2.gif ), bet kaip suprantu, jis nesusilanksto. Tas gąsdina, nes kai lis, reikės kažkur slėpti, o vietos tai nemažai užima  g.gif  O gal galima tiesiog kokiu celofanu uždengti? Pakomentuokite, kaip kas daro; nes šiaip neturiu didelio noro vidury nakties bėgti slėpti tuos sodo baldus, kad nesušlaptų  lotuliukas.gif



sveika,

manau sezono metu nuo lietaus reiks tik pagalveles slepti (jei tokias desi). o ne sezono metu - gerai butu po stogu vieteles rast. o vasarai reiktu impregnantu praeiti. buna specialus tokiems baldams. jie padeda dregme atstumti ir nuo uv apsaugo (nzn, gal ne visi turi tokia apsauga). suomijoj maciau tokius ir ziemot lauke palieka, bet ten klimatas gal "sausesnis", maziau tu lietu. bet aisku, atitinkamai ir tarnaus...

p.s. mes turim laikinam dar ekonomiskesni varianta: tokias kedes ir panasu i si staliuka kavai ir arbatai. bet mes nemegstam lauke rimtu valgiu valgyti blush2.gif beje, kedes kuo puikiausiai pritaikom priepirtyje ir virtuvej prie stalo, kai zmoniu daugiau nei turimu kedziu. kai nereikia, l mazai vietos uzima. bet nera super patogios kaip kad foteliai, bet kedes kaip kedes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bondis: 15 gegužės 2012 - 12:29
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 15, 09:55)
Tiesa, atkreipkite dėmesį, kad Grundtal reilingas yra iš nerudijančio plieno, o Bygel - tiesiog plieninis, tai gal į vonią geriau brangesnis Grundtal  g.gif

Va va, vizualiai man jie daugmaž panašūs, bet nesinori būti taupiai ir sumokėti dukart ax.gif Atrodo ne karvę perku, bet taip sunku išsirinkti doh.gif Nuo Asker reilingo mane atgrąso tai, kad ten šiaip bile kokio kabliuko neužkabinsi, tik Asker, ir šiaip jis toks "nelankstus", bet pagooglinus realių nuotraukų, ant jo sukabinti indeliai taip dailiai atrodo blush2.gif O Grundtal gražus, bet brangesnis ir kiek mažiau dera prie indelių... Gerai, kad yra kam pasibėdavoti, nes vyras, išgirdęs, kad aš kažkokio "drato" neišsirenku, nesuprastų reikalo gylio ir esmės lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bondis @ 2012 05 15, 10:18)
manau sezono metu nuo lietaus reiks tik pagalveles slepti (jei tokias desi). o ne sezono metu - gerai butu po stogu vieteles rast. o vasarai reiktu impregnantu praeiti. buna specialus tokiems baldams. jie padeda dregme atstumti ir nuo uv apsaugo (nzn, gal ne visi turi tokia apsauga). suomijoj maciau tokius ir ziemot lauke palieka, bet ten klimatas gal "sausesnis", maziau tu lietu. bet aisku, atitinkamai ir tarnaus...

Mano kaimynai badus per žiemą ant lauko po skėčiu palikę buvo (metaliniai rėmai apvyti plastykinėm "vytelėm"), tai nieko jiems nenutiko. Gal ne tokios ryškios spalvos kaip pernai, bet ištvėrė... Su mediniais ko gero kitaip, juos pasaugot reiktų, bent kokia plėvele užkloti, nes tėvų pavėsinės baldų lakas per porą žiemų visai nubyrėjo, bet perlakavai ir vėl gerai smile.gif
Atsakyti
bet jei apsusksi plevele ar nesupudysi ju dar greiciau?
Atsakyti
Dėl žiemavimo - tai nepalikčiau tikrai lauke, galima būtų išardyti ir sudėti į garažą. Bet vasaros metu tikrai nenoriu kilnoti po šimtą kartų (tiesą sakant, net ir sulankstomų nenorėčiau pastoviai kilnoti, bet su jais visgi patogiau, bet kad neišsirenku, kad būtų ir gražūs, ir patogūs, ir kainuotų mažai lotuliukas.gif ), tai ir galvoju, kaip čia geriau padarius g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 15, 09:31)
Mergos, kas turite terasas ar šiaip sodus ir sodo baldus, pakonsultuokite, pliz  biggrin.gif


mes turim ÄPPLARÖ (nuoroda) serijos lauko baldus. be paminkstinimu. musiskiai kol kas ziemojo garaze. manau kad ir sia ziema ten bus, nes man gaila laikyt per ziema lauke. kol kas tai superiniai. mes alyvavom su semenu aliejumi. man atrodo, kad atgautu spalvele turbut reiks kasmet alyvuoti. o lietus kol kas per 2 men nepakenke. bet manau kad toks pat principas kaip ir medinems tvoroms. alyvuoji kas kazkiek laiko ir tiek. nieko nepakenks labai tas lietus ir dregme. cia mano nuomone...
Atsakyti
[quote=Hennessy,2012 05 15, 13:46]
Dėl žiemavimo - tai nepalikčiau tikrai lauke, galima būtų išardyti ir sudėti į garažą. Bet vasaros metu tikrai nenoriu kilnoti po šimtą kartų (tiesą sakant, net ir sulankstomų nenorėčiau pastoviai kilnoti, bet su jais visgi patogiau, bet kad neišsirenku, kad būtų ir gražūs, ir patogūs, ir kainuotų mažai lotuliukas.gif ), tai ir galvoju, kaip čia geriau padarius g.gif doh.gif
[/quote

kuo puikiausiai tave suprantu. tiesa, mes be tvoros gyvenam, todel ir susirenkam. jei dar kantrybes turetumei iki pirmadienio, tai savaitgali suomijos ikejoj planuojam buti, galeciau uzmest aki blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2012 05 15, 13:47)
mes turim ÄPPLARÖ (nuoroda) serijos lauko baldus. be paminkstinimu. musiskiai kol kas ziemojo garaze. manau kad ir sia ziema ten bus, nes man gaila laikyt per ziema lauke. kol kas tai superiniai. mes alyvavom su semenu aliejumi. man atrodo, kad atgautu spalvele turbut reiks kasmet alyvuoti. o lietus kol kas per 2 men nepakenke. bet manau kad toks pat principas kaip ir medinems tvoroms. alyvuoji kas kazkiek laiko ir tiek. nieko nepakenks labai tas lietus ir dregme. cia mano nuomone...

ÄPPLARÖ man labaaaaai wub.gif O žiemai, kai į garažą išnešate, išardote ar taip sudedate?
Gal ir teisingai, sodo baldai yra sodo baldai (t.y. turi būti lauke), žiemai paslėpi, o vasarą tegul ir būna, neprikilnosi su mūsų klimatu rolleyes.gif

bondis, ooo, jeigu nebus labai sunku, pačiupinėk tuos TULLERO, apskritai, ar tvirti ir pan., nes nuotraukoje tai tikrai faini, o realiai aš jų nemačiusi lotuliukas.gif Būtų didelis ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 15 gegužės 2012 - 12:56
Gal kas įdėtų nuorodą tų indukų maistui laikyti ar nešiotis?

Kažkokių tokių
http://www.google.lt...29,r:1,s:0,i:68
Atsakyti