Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

QUOTE(*Viskasgerai* @ 2012 04 15, 13:06)
ne, ten buvo rasyta,kad sedmaisiai is www.sedmaisiai.lt
o ar si trofast sistema tvirta, na ar turite kas nors ir nenusivylete  blush2.gif

Kai laiptine sistema, jie tvirti, jei po viena stova, tai pusiniai tvirtesni,m nei tie balto, balti biski svyruoja yapc, jei aukstesnis, reiktu tvirtint prie sienos. Be to baltiems reikia psiukti begiukus tiems stalciukams, o pusiniu is karto yra irantos medyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2012 04 15, 13:06)
o ar si trofast sistema tvirta, na ar turite kas nors ir nenusivylete  blush2.gif

Turim laiptuotą baltą Trofast, kol kas labai patenkinta tiek dukra, tiek aš smile.gif
Atsakyti
Labukas,

pagaliau sumontavom dziovykla rubams. gaila kad neturiu galimybes nufotkinti. biski "judancios" bet labai patogios. kabinau tamsiam kambary virs skalbykles ir dziovykles (abi ant zemes stovi). kokybiskos, tik norint gerai pakabinti, reik su gulsciuku gerai susimatuoti.

o dabar einu planuotis ka cia sumontavus prieskambaryje g.gif baisiai daug batu ir visi nesiojami, visi svarbus, negaliu suslepti doh.gif gal kas turit ar apziurinejot suoliuka. bijau kad dazai nenusidauzytu greitai. o ir niekad nesu turejusi juodo baldo. bet pats suoliuko principas man patinka labai. ir uzpakaliuka yra kur padet ir nemazai batu sukist galima. gaila kad naturalaus medzio spalvos nera doh.gif

Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 04 13, 15:27)
lyg taip ir gautųsi, nes nekvėpuoja, bet popierius pats traukia drėgmę, o plastikas ne, tik gal reiktų atidarytas laikyt, kad bent koks vėdinimasis būtų, bet tada nuo dulkių nėr kaip apsisaugot.
Geriausiai, kas sezoną naujus batus pirkt  doh.gif

batai negali seip sau imti ir supelyti vien del to kad nera vedinimo. Arba jie buvo neisdziovinti, arba pacioje spintoje (arba kur ji stovi)yra per daug dregmes.

Jeigu reikia batams dezuciu galite visada paprasyti batu parduotuvese, daugelis zmoniu pirkdami batus ju neima.
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2012 04 16, 13:47)

o dabar einu planuotis ka cia sumontavus prieskambaryje  g.gif  baisiai daug batu ir visi nesiojami, visi svarbus, negaliu suslepti  doh.gif  gal kas turit ar apziurinejot suoliuka. bijau kad dazai nenusidauzytu greitai. o ir niekad nesu turejusi juodo baldo. bet pats suoliuko principas man patinka labai. ir uzpakaliuka yra kur padet ir nemazai batu sukist galima. gaila kad naturalaus medzio spalvos nera  doh.gif

pas mane toks yra, nors dabar žiūriu, kad čia visgi nuorodoj viršus uždengtas, o pas mane tokia pat metalinių strypų lentyna, kaip ir apatinė. tai neatsisėsi biggrin.gif
nu nesiskundžiu, nenusitrankė kol kas niekas..
Atsakyti
QUOTE(Orange_Tiger @ 2012 04 16, 16:28)
batai negali seip sau imti ir supelyti vien del to kad nera vedinimo. Arba jie buvo neisdziovinti, arba pacioje spintoje (arba kur ji stovi)yra per daug dregmes.

Jeigu reikia batams dezuciu galite visada paprasyti batu parduotuvese, daugelis zmoniu pirkdami batus ju neima.


iš tikrųjų su pelėsiu taip susiduriu pirmą kart ir net nesuprantu kaip kovot doh.gif
O džiovinu visuomet vienodai, niekada tokio dalyko nebūdavo. Ir supelyjo ne vieni, o visi ir visos batū dėžės buvo pelėsio kvapo.Šiaip vieni supelyjo ir nespintoj, o tiesiog ant plytelių stovėdami, kurios šiaip jau šildomos.

O batų dėžes kartais prašydavau parduotuvėse, bet man kažkaip nelabai jauku, tuo labiau, kai ten nieko neperku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 04 16, 20:12)
iš tikrųjų su pelėsiu taip susiduriu pirmą kart ir net nesuprantu kaip kovot  doh.gif
O džiovinu visuomet vienodai, niekada tokio dalyko nebūdavo. Ir supelyjo ne vieni, o visi ir visos batū dėžės buvo pelėsio kvapo.Šiaip vieni supelyjo ir nespintoj, o tiesiog ant plytelių stovėdami, kurios šiaip jau šildomos.

O batų dėžes kartais prašydavau parduotuvėse, bet man kažkaip nelabai jauku, tuo labiau, kai ten nieko neperku  blush2.gif


Bent jau kažkada Batų kalne Ukmergės g. būdavo pridėti kalnai tuščių dėžių, kurios buvo sudėtos net ne parduotuvės zonoje, o laiptinėje, tad ten net pas nieką prašyt nereikėjo. Tiesa, paskutinį kartą ten buvau prieš kelis metus biggrin.gif
Įdomu tai, kad kitoje jų parduotuvėje centre, net ir paprašius neduoda nė vienos dėžutės - atseit visas privalo suplėšyti blink.gif
Atsakyti
gal kas esate maciusios Ikea sufle indelius? As nerandu... Gal ir nera unsure.gif
Atsakyti
Sveiki
gal kas bandet komplektuoti ta laiptuota trofast su viena aukstesne lentyna, stai sita http://www.ikea.com/...ducts/30171123/ , ju skiriasi gylis bet gal kas galetu pakomentuot:))
Atsakyti
QUOTE(2626 @ 2012 04 16, 20:27)
Bent jau kažkada Batų kalne Ukmergės g. būdavo pridėti kalnai tuščių dėžių, kurios buvo sudėtos net ne parduotuvės zonoje, o laiptinėje, tad ten net pas nieką prašyt nereikėjo. Tiesa, paskutinį kartą ten buvau prieš kelis metus  biggrin.gif
Įdomu tai, kad kitoje jų parduotuvėje centre, net ir paprašius neduoda nė vienos dėžutės - atseit visas privalo suplėšyti blink.gif

Tikrai taip, bent jau kai buvau per išpardavimą Batų kalne Ukmergės g. prieš porą mėnesių, tai prie laiptų buvo prikrauta krūva dėžių biggrin.gif
Bet čia poster_offtopic.gif
Atsakyti
user posted image

štai tokių, ar tai panašių, vazonų iškart su lėkštute buvo ikea, bet dabar neberandu, gal kas žinot, kaip jie vadinasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bad_cat: 16 balandžio 2012 - 22:17
beje, kurie iš vežėjų, važiuoja ne į Targowek, o kur nors kitur? užsakinėju per Jurgą, bet jį važiuoja į Targowek, o ten vis nėra kelių prekių, tai kitur galvoju reikia nusiųst tų daiktų užsakymą.
Atsakyti