Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 17

QUOTE(~Beauty~ @ 2012 05 12, 20:34)
O gal kažką tokio nupirkti valgymui, nes kamštinius padėklus mažoji, bijau, sulaužys (kaip kad sulaužė mano turėtus tokius pat mažiukus) doh.gif

ir šiti tokie pigūs,o dar ir vaikiški wub.gif
Papildyta:
Gavau Trofast,užtruko virš 1,5h,kol vakar viena pati surinkau thumbup.gif Tik šiandien kai kuriuose raumenukuose juntamas skausmelis,visgi labai daug varžtų reikėjo įsukti smile.gif Kaip po treniruoklio jausmas smile.gif Tiesa,mažųjų Trofast dėžučių po 7,99 aną savaitgalį nebuvo,tad užsisakiau iš ikeamarket,kaip tik dabar važiavo į Janki.Dar pagal jūsų rekomendacijas ėmiau Boris kilimėlį už 1,5 zl,vaikiškus 6 spalvotus dubenėlius,2 baltus karniziukus į sodą po 3,99zl ir 2 maišelių susidėjimui.
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2012 05 12, 22:02)
ir šiti tokie pigūs,o dar ir vaikiški wub.gif

Aha, faini wub.gif Tik tiek, kad ne kvadratiniai - ne taip gražiai ant stalo atrodys lotuliukas.gif

QUOTE(xde @ 2012 05 12, 22:02)
<...> vaikiškus 6 spalvotus dubenėlius <...>

Ir aš gundausi Kalas dubenėliais - ale per daug man 6 vnt, tiek nereikia doh.gif tada dar reiktų ir stiklinaičių bei lėkštučių lotuliukas.gif
Beje, kaip plastmasė ši? g.gif ax.gif
(nes mūsų turimos TT lėkštutės nekaip atlaikė karštą maistą, nors rašoma, kad tinka)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 12 gegužės 2012 - 22:17
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 05 12, 23:06)
Beje, kaip plastmasė ši? g.gif  ax.gif

kokybiška 4u.gif Rašo,kad ir į indaplovę,ir į mikrobangę tinkami.Mano trimetė pasiėmusi savo žaidimams dabar visus,tad 6 tikrai ne per daug.Ateina gi ir į svečius vaikų,o ir dalį galima pas senelius ar į sodybas, ar dar kur smile.gifŽiūrinėjau panašius daiktus maximose,tikrai brangiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 12 gegužės 2012 - 22:25
QUOTE(xde @ 2012 05 12, 22:15)
kokybiška 4u.gif Rašo,kad ir į indaplovę,ir į mikrobangę tinkami.Mano trimetė  pasiėmusi savo žaidimamas dabar visus,tad 6 tikrai ne per daug.Ateina gi ir į svečius vaikų,o ir dalį galima pas senelius ar į sodybas, ar dar kur  smile.gifŽiūrinėjau panašius daiktus maximose,tikrai brangiau...

bendrai teisingai Jūs sakot - porą nusivešim pas vienus senelius, porą - pas kitus thumbup.gif Ir išties per kokį vaikų "balių" gražu būtų ant stalo tokie spalvingi indai bigsmile.gif
O lėkštutes, stiklinaites ir įrankius turit kas? g.gif manau, reiktų visą komplektuką jamti gal bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 12 gegužės 2012 - 22:21
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 05 12, 23:06)

vaikams tokie spalvingi indai patinka.O naudosiu ne karštam maistui(mažoki jie),o pvz.kukurūzams,uogoms ar net kaip ledainės tinkami
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 12 gegužės 2012 - 22:21
QUOTE(xde @ 2012 05 12, 21:02)
ir šiti tokie pigūs,o dar ir vaikiški wub.gif

visai jie nevaikiški biggrin.gif aš turiu tokius, kaip paukščių mylėtoja biggrin.gif Du pritaisiau papūgoms kitoj pusėj narve, tai dabar atrodo kad pilnas narvas paukščių. tik jie nėra tokie ryškūs kaip kad atrodo foto, o pas mus dar stalas nat. medžio spalvos, tai kai pasideda ne taip ryškiai matos visai, galvojau kad bus per ryšku, bet ne,gerai. dėvisi jie man labai gerai, turėjau tokios pat rūšies tik kitą paveikslą, tiksliau ir dabar turiu, jau treti metai ale nė susilankstė ar nusiraižė, tik norėjos ką paįvairinimui.

QUOTE(~Beauty~ @ 2012 05 12, 21:06)
Aha, faini wub.gif Tik tiek, kad ne kvadratiniai - ne taip gražiai ant stalo atrodys lotuliukas.gif
Ir aš gundausi Kalas dubenėliais - ale per daug man 6 vnt, tiek nereikia doh.gif tada dar reiktų ir stiklinaičių bei lėkštučių lotuliukas.gif
Beje, kaip plastmasė ši? g.gif  ax.gif
(nes mūsų turimos TT lėkštutės nekaip atlaikė karštą maistą, nors rašoma, kad tinka)

faini tie indukai, gan tvirti sakyčiau. Aš kur dirbau, tai vaikams dėdavau kokius vaisių gabaliukus nuplautus, ar sausainius, patikdavo, pasiima asmeniškai po induką. Jei pirkt tai visą komplektuką ir gerai, su lėktštutėm. Tik pastebėjimas toks, kad lėkštės indaplovėj kažkaip greičiau gal susiraižė.

o šiaip man šitie ir patiko, tokie ryškūs spalvoti, daug ryškesni nei kad šitie pirmieji.
http://www.ikea.com/...ducts/50209672/

yra ir lėkštutės tik jos didesnės nei pirmosios
http://www.ikea.com/...ducts/60209676/

na tik čia jau vienos spalvos komplekte tai norint kelių spalvų reiktų pirkt porą ar tris komplektus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 12 gegužės 2012 - 23:08
QUOTE(grange @ 2012 05 12, 23:07)
visai jie nevaikiški  biggrin.gif  aš turiu tokius, kaip paukščių mylėtoja  biggrin.gif  Du pritaisiau papūgoms kitoj pusėj narve, tai dabar atrodo kad pilnas narvas paukščių <...>
faini tie indukai, gan tvirti sakyčiau.
<...>
o šiaip man šitie ir patiko, tokie ryškūs spalvoti, daug ryškesni nei kad šitie pirmieji.
http://www.ikea.com/...ducts/50209672/ <...>

oj, geeeras dėl papūgų, smagiai pasijuokiau lotuliukas.gif
ačiū už nuorodas, pasidairysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 05 12, 22:15)
oj, geeeras dėl papūgų, smagiai pasijuokiau lotuliukas.gif
ačiū už nuorodas, pasidairysiu 4u.gif

biggrin.gif kode, bet taip yr, dabar jau akys apsiprato, o kai pirmą dieną tai reikdavo dar kelis kart žvilgtert kur mano trys kur už grotų paukščiai lotuliukas.gif

Beje, šitą naujieną mačiau realiai šiandien vienoj rūbinėj kur vaikai kabinas..

user posted image

nu galėjo kažką gražiau padaryt, tos pakabėlės smagios atrodo, bet tos lentos, nu taip papigiai, nu kažkaip beryšio pasirodė g.gif ir kaina nemaža kaip u-ž tokį sakyčiau g.gif tas lentutes kažkokias kitokias galėjo sugalvot mano akimis.
Papildyta:
dar kažkaip žiūriu, už akių u-kliuvo ši lempa g.gif \\

user posted image

nesuprantu tokios mažos lemputės ten tuose išraitymuose, įdomu realiai kiek šviesos duoda, ar čia daugiau dėl "vaizdo" tik tokį pasikabint g.gif
ir kaip pakeist, jei perdegtų g.gif bais smalsu realiai pamatyt, kada reiks atkreipt dėmesį..
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 05 12, 21:50)
Dar vienas pliusas Mammut naudai, ačiū thumbup.gif

Sakot, taburetes turite? Mąsčiau apie kėdutę - kažkaip manau, kad atsirėmus vaikiukui patogiau būtų g.gif O gal ir ant taburetkos patogu bigsmile.gif


turim ir viena mamut kedute su atramele. bet vaikas nemegsta jos taip kaip taburetes. nu mano vaikis judrus, vos padejus uzpakaliuka ant kedutes tuoj stojasi, sukasi ir tt. baisiai jiems ten daug reikalu, kad nespeja net i atlosa atsiremti doh.gif be to, taburete pats pasiima nusinesa kur jam jos reikia. puikiai pritaiko pasilipimui mirksiukas.gif ir as kartais. man net taburetes tvirtesnes nei ta kedute su atrama. is idejos, kedute stovi kampe ir naudojama kai tabureciu nelieka po ranka lotuliukas.gif

nu labai jau issamus rasinelis gavosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 05 12, 20:18)
Ačiū 4u.gif
Pasižiūrėjau - išties tos Mammut mielos, tik imčiau ne rožinę, o žalią ax.gif

Man kažkaip susišvietė, kad ant staliuko daug rožinės spalvos pripeckiota, todėl ir pasiūliau baltas taburetes/rožinę kėdutę, bet pažiūrėjau dar kartą nuotrauką, tai daug ten įvairių spalvų, tikrai galima ir žalią, ir dar kokią kitą spalvą derinti bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(~Beauty~ @ 2012 05 12, 20:34)
Taigi pirksiu žalią kėdutę ir žalią padėkliuką (kažkur mačiau, ieškosius), nes ir valgoma bus ant šio Lack staliuko, o šilto/karšto, matyt, nerekomenduojama dėti be padėkliuko ax.gif

Mes turime FABLER padėkliuką, jis realybėje žalesnis, negu nuotraukoje biggrin.gif Na toks vaikiškas, visai smagus, tik kad nekvadratinis biggrin.gif

QUOTE(xde @ 2012 05 12, 23:02)
Dar pagal jūsų rekomendacijas ėmiau Boris kilimėlį už 1,5 zl,vaikiškus 6 spalvotus dubenėlius,2 baltus karniziukus į sodą po 3,99zl ir 2 maišelių susidėjimui.

Borris kilimėlio ir aš dar vieno laukiu thumbup.gif
O kas per karniziukai, būsiu praleidusi blush2.gif

QUOTE(~Beauty~ @ 2012 05 12, 23:06)
Ir aš gundausi Kalas dubenėliais - ale per daug man 6 vnt, tiek nereikia doh.gif tada dar reiktų ir stiklinaičių bei lėkštučių lotuliukas.gif
Beje, kaip plastmasė ši? g.gif  ax.gif

Turiu dubenėlius, dabar laukiu lėkštučių tos pačios serijos. Man tai patinka labai. Buvo čia diskusija, jog iš plastmasinių blogai valgyti, na, bet mums kol kas labai pasiteisino - lengva išplauti, galima mėtyti (šiuo metu aktualu lotuliukas.gif ) ir šiaip smagūs. Man juose patogu normuoti porciją biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Du vnt palikau pas tėvus, kad nereikėtų vežti savų, kai pas juos važiuojame, tai dabar turime keturis, bet nepasakyčiau, kad labai jau per daug mums rolleyes.gif Į indaplovę nededu (manau, kad greičiau susidėvės tada), plaunu rankomis, bet į mikrobangę dedu (kokią sriubytę pašildau ar pan.), jokių deformacijų, kvapo ar pan. nepastebėjau. Trupučiuką pasibraižė nuo metalinių įrankių (mažoji dar mėgsta ir padaužyti su šaukštu biggrin.gif ), na bet nesmarkiai, kažkaip vaizdo negadina, o už tokią kainą ir nesitikiu, jog bus amžini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 05 13, 14:20)
O kas per karniziukai, būsiu praleidusi  blush2.gif

http://www.ikea.com/...ducts/70117172/
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2012 05 13, 16:14)

Mes turim, tikrai faini, tik jiems užuolaidų lengvučių reik mirksiukas.gif
Atsakyti